Jump to content

Redmi Note 7


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλά δεν είναι ο κανόνας αυτός φίλε μην μπερδεύεσαι....

Αποψη σου και μαλιστα σεβαστη.

Εαν καεις ελα να μου πεις αυτο μετα....:confused:

Link to comment
Share on other sites

Αποψη σου και μαλιστα σεβαστη.

Εαν καεις ελα να μου πεις αυτο μετα....:confused:

 

Δεν το συνεχίζω φίλε θα λένε ότι κράζω μετά...και ότι είμαι κολυμενος. Καλή συνέχεια.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Εγω ξενερωσα το εβαλα αγγελια οποιος το θελει 180....

Χαρηκα,και ποτε ξανα απο σκρουτζομαγαζο και μαλιστα χωρις φυσικο καταστημα........

Και οσοι προτεινεται να προσεχετε μην εκτιθεσται και πεταει ο κοσμος τα λεφτα του.....

 

Αν αναφέρεσαι σε μένα,εγώ δεν πρότεινα εγώ αναφερα την δική μου περίπτωση...Πριν το πάρω τους έστειλα mail,να μου απαντήσουν αν ισχύει ότι είναι επίσημης εισαγωγής,μου απάντησαν καταφατικά,το έκανα παραγγελια,έστειλα το IMEI στην Infoquest,και εκεί μου απάντησαν ότι είναι δικιά της συσκευή...

Εγώ από την αρχή πάντα μίλαγα για μένα...Και οποίος με ρώτησε το μαγαζί,μέσω προσωπικού μηνύματος έλεγα ποιο είναι...

Αλλά ότι βάζουν διακριτικά της Infoquest σε δικες τους εισαγωγές,είναι χοντρό....

Link to comment
Share on other sites

Εγω ξενερωσα το εβαλα αγγελια οποιος το θελει 180....

Χαρηκα,και ποτε ξανα απο σκρουτζομαγαζο και μαλιστα χωρις φυσικο καταστημα........

Και οσοι προτεινεται να προσεχετε μην εκτιθεσται και πεταει ο κοσμος τα λεφτα του.....

καλα δεν τα πεταξες κιολας. πηγες να κλεψεις εκκλησια απλα σε τσακωσε ο παπας και αναψες κερακι :lol:

Link to comment
Share on other sites

σου λεω μου το εχει εκμυστηρευτει πρωην ιδιοκτητς καταστηματος γερμανου. οτι για να βγουν ,τα μισα iphone τα κανανε δικη τους εισαγωγη λογω περιορισμενου κερδους. αν στραβωνε η δουλεια και το εψαχνε καποιος του το αλλαζανε με ελληνικης. αυτο τυχαινε μια στις 20 περιπτωσεις μου ελεγε που καποιος θα το εψαχνε πολυ. ετσι κι αλλιως τις βλαβες τις αναλαμβανανε αυτοι να τις διεκπαιρεουσουν οποτε δυσκολα καποιος επαιρνε χαμπαρι το οτιδηποτε. μην κοιτας τωρα που οι τετιμποιδες μαθανε τα imei :lol:
Καλά μη λέμε ότι θέλουμε, αυτό το έκανε ο franchisee του καταστήματος και όχι ο Γερμανός. Αν τον έπιανε η εταιρεία να το κάνει αυτό, θα του έπαιρνε τα κλειδιά του μαγαζιού

 

Sent from my RN7 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καλα δεν τα πεταξες κιολας. πηγες να κλεψεις εκκλησια απλα σε τσακωσε ο παπας και αναψες κερακι :lol:

Ναι αλλα πια εκκλησια δεν μας ειπες εσυ.......:p

 

----- προσθήκη μηνύματος 61 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλά μη λέμε ότι θέλουμε, αυτό το έκανε ο franchisee του καταστήματος και όχι ο Γερμανός. Αν τον έπιανε η εταιρεία να το κάνει αυτό, θα του έπαιρνε τα κλειδιά του μαγαζιού

 

Sent from my RN7 using Tapatalk

 

Στο Ελλαδισταν ολα αυτα?

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Ποιά θήκη προτείνετε;

Αυτή https://www.skroutz.gr/s/17914562/Nillkin-Super-Frosted-Back-Cover-%CE%9C%CE%B1%CF%8D%CF%81%CE%BF-Xiaomi-Redmi-Note-7-7-Pro.html ή αυτή https://www.skroutz.gr/s/18241650/Spigen-Rugged-Armor-%CE%9C%CE%B1%CF%8D%CF%81%CE%BF-Xiaomi-Redmi-Note-7-7-Pro.html ;

Σαν κάτι να με χαλάει σ'αυτή που ήδη έχω και λέω να το γυρίσω σε κάτι ποιό επώνυμο και ασφαλέστερο( ; ).

Link to comment
Share on other sites

Ποιά θήκη προτείνετε;

Αυτή https://www.skroutz.gr/s/17914562/Nillkin-Super-Frosted-Back-Cover-%CE%9C%CE%B1%CF%8D%CF%81%CE%BF-Xiaomi-Redmi-Note-7-7-Pro.html ή αυτή https://www.skroutz.gr/s/18241650/Spigen-Rugged-Armor-%CE%9C%CE%B1%CF%8D%CF%81%CE%BF-Xiaomi-Redmi-Note-7-7-Pro.html ;

Σαν κάτι να με χαλάει σ'αυτή που ήδη έχω και λέω να το γυρίσω σε κάτι ποιό επώνυμο και ασφαλέστερο( ; ).

 

Εγώ έχω την Spigen Rough Armour και είναι κορυφαία...Γενικά σε όλες τις συσκευές μου Spigen έχω...

Link to comment
Share on other sites

Εγω ξενερωσα το εβαλα αγγελια οποιος το θελει 180....

Χαρηκα,και ποτε ξανα απο σκρουτζομαγαζο και μαλιστα χωρις φυσικο καταστημα........

Και οσοι προτεινεται να προσεχετε μην εκτιθεσται και πεταει ο κοσμος τα λεφτα του.....

 

Για να καταλάβω ρε φίλε το δίνεις επειδή δεν έχει τα 2χρόνια εγγύηση ή έχει κάποιο πρόβλημα το κινητό?

Link to comment
Share on other sites

Πάντως δυσκολα να φύγει 180 μεταχειρισμένο ενώ στο Σκρουτζ το βρίσκεις κούτα και φτηνότερα.

 

Γνώμη μου είναι καλύτερα να το κρατήσεις. Γιατί αν σκεφτείς πόσα θα πιάσεις από τη πώληση και πόσα θα δώσεις για να το αγορασεις infoquest θα είναι γύρω στα 100 ευρώ διαφορά. Εκτός αν παίζει καμία προσφορά αυτό το καιρό.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως δυσκολα να φύγει 180 μεταχειρισμένο ενώ στο Σκρουτζ το βρίσκεις κούτα και φτηνότερα.

 

Γνώμη μου είναι καλύτερα να το κρατήσεις. Γιατί αν σκεφτείς πόσα θα πιάσεις από τη πώληση και πόσα θα δώσεις για να το αγορασεις infoquest θα είναι γύρω στα 100 ευρώ διαφορά. Εκτός αν παίζει καμία προσφορά αυτό το καιρό.

 

Ναι και διαφημισουλα εχω......:D

https://www.germanos.gr/product/xiaomi-redmi-note-7-dual-64gb/20382256/

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Ναι και διαφημισουλα εχω......:D

https://www.germanos.gr/product/xiaomi-redmi-note-7-dual-64gb/20382256/

 

Αν εχει eurobank μια χαρα :)

 

Κατα τα αλλα το πιστευεις οτι εγω δεν εχω ανθρωπο με eurobank :P

Edited by Antretng
Link to comment
Share on other sites

Αν εχει eurobank μια χαρα :)

Ε ολο και καποιος στο σόι εχει μια καρτουλα.......:lol:

Τεσπα τερμα η διαφημισουλα.

Για την ιστορια το δικο μου σφραγιστο απο παμπλικ το εδωσα 190......

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Ε ολο και καποιος στο σόι εχει μια καρτουλα.......:lol:

Τεσπα τερμα η διαφημισουλα.

Για την ιστορια το δικο μου σφραγιστο απο παμπλικ το εδωσα 190......

 

Οποτε ανοιγμένο και σκρουτζ το θεώρω αδύνατο να φυγει 180...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά δεν μπορεί να γίνει καταγγελία και επιστροφή χρημάτων λόγω της εξαπάτησης?

 

Η εταιρεία (δλδ ο τύπος) και η Info τι λένε για την όλη κατάσταση?

Είναι ξεκάθαρη εξαπάτηση και εις βάρος της ινφο αφού χρησιμοποιεί το όνομά της.

Link to comment
Share on other sites

Οποτε ανοιγμένο και σκρουτζ το θεώρω αδύνατο να φυγει 180...

 

Προφανως και οχι.....

 

----- προσθήκη μηνύματος 83 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ρε παιδιά δεν μπορεί να γίνει καταγγελία και επιστροφή χρημάτων λόγω της εξαπάτησης?

 

Η εταιρεία τι λέει είπε για την όλη κατάσταση?

 

Ο φιλος λεει οτι εχει ηδη κινηθει,τωρα τι και πως ας το δει μονος του.

Εμεις απο εδω δεν μπορουμε να κανουμε κατι,και δεν μας αφορα προφανως.

Δεν ειπε καποιος παρτο απο εκει και θα εισαι οκ.....

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Είναι ξεκάθαρη εξαπάτηση και εις βάρος της ινφο αφού χρησιμοποιεί το όνομά της.

Πώς ακριβώς εξαπατήθηκε η info?

Δεν είναι επίσημος αντιπροσωπος,όπως γράφει το μαγαζί,ούτε βλέπω πουθενά να αναφέρει το όνομα της για δύο χρόνια εγγύηση από αυτήν

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Πώς ακριβώς εξαπατήθηκε η info?

Δεν είναι επίσημος αντιπροσωπος,όπως γράφει το μαγαζί

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Δεν εξαπατηθηκε καπου η ινφο νομιζω.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Πώς ακριβώς εξαπατήθηκε η info?

Δεν είναι επίσημος αντιπροσωπος,όπως γράφει το μαγαζί,ούτε βλέπω πουθενά να αναφέρει το όνομα της για δύο χρόνια εγγύηση από αυτήν

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

 

Εφόσον γράφει στο site του "Επίσημης Αντιπροσωπείας" το κινητό. Αγοράζει 5 από ινφο και πουλάει 205 από alibaba, δεν γίνεται καταχρηστική χρήση της συμφωνίας τους και εξαπάτηση καταναλωτών ?

Link to comment
Share on other sites

Δεν εξαπατηθηκε καπου η ινφο νομιζω.

 

Εγω πάλι νομιζω οτι ηταν και εις βαρος της info. Από εκει που κάποιος θα το αγοραζε απο επίσημο κατάστημα μπορει να καταλήξει να το πάρει απο το σκρουτζομάγαζο. Οπότε σαφέστατα και έχασε έσοδα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 55 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εφόσον γράφει στο site του "Επίσημης Αντιπροσωπείας" το κινητό. Αγοράζει 5 από ινφο και πουλάει 205 από alibaba, δεν γίνεται καταχρηστική χρήση της συμφωνίας τους και εξαπάτηση καταναλωτών ?

 

Μισο λεπτο. Αυτο εννοουμε οτι εχει εγγυηση infoquest? Γιατι αυτά για καιρο ηταν αυτοματοποιημένα μηνυματα στα σκρουτζομαγαζα :lol:

Link to comment
Share on other sites

Αν θέλει η info μπορεί να τον σκίσει τον έμπορο γιατί χρησιμοποίησε δικά της έντυπα σε συσκευή παραεισαγωγης.Αυτό είναι απάτη και προς τον πελάτη αλλά και προς τον επίσημο εισαγωγέα.Κατι τέτοια στην Αμερική τα έχουν για πρωινό .
Link to comment
Share on other sites

 

Μισο λεπτο. Αυτο εννοουμε οτι εχει εγγυηση infoquest? Γιατι αυτά για καιρο ηταν αυτοματοποιημένα μηνυματα στα σκρουτζομαγαζα :lol:

 

Αυτό αναφέρει στο site.

Σε mail που στέλνει στον κόσμο, αναφέρει ότι "Η εγγύηση είναι της INFO QUEST." Έχω δεχτεί και εγώ τέτοιο mail και σκεφτόμουν να αγοράσω, απλά δεν είχα τα λεφτά.

 

Το παραπάνω το έστειλα και στην ινφο για επιβεβαίωση και μου είπαν ότι είναι οκ το μαγαζί, αλλά μόνο με ιμει αυτοί μπορούν να επιβεβαιώσουν.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό αναφέρει στο site.

Σε mail που στέλνει στον κόσμο, αναφέρει ότι "Η εγγύηση είναι της INFO QUEST." Έχω δεχτεί και εγώ τέτοιο mail και σκεφτόμουν να αγοράσω, απλά δεν είχα τα λεφτά.

 

Το παραπάνω το έστειλα και στην ινφο για επιβεβαίωση και μου είπαν ότι είναι οκ το μαγαζί, αλλά μόνο με ιμει αυτοί μπορούν να επιβεβαιώσουν.

Εμενα παλι μου ειπαν οτι ΜΟΝΟ ΜΕ ΙΜΕΙ μπορουν να μου πουν εαν ειναι οκ φιλε.......

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Αν θέλει η info μπορεί να τον σκίσει τον έμπορο γιατί χρησιμοποίησε δικά της έντυπα σε συσκευή παραεισαγωγης.Αυτό είναι απάτη και προς τον πελάτη αλλά και προς τον επίσημο εισαγωγέα.Κατι τέτοια στην Αμερική τα έχουν για πρωινό .

 

Ακριβως αυτο!

Link to comment
Share on other sites

 

Το παραπάνω το έστειλα και στην ινφο για επιβεβαίωση και μου είπαν ότι είναι οκ το μαγαζί, αλλά μόνο με ιμει αυτοί μπορούν να επιβεβαιώσουν.

Τώρα ξέρουν η δεν ξέρουν

Κάτι πουστιες όπως τα ρούχα, παπούτσια μου θυμίζει εδω,παίρνεις πέντε κομμάτια επώνυμα και 20 μαϊμού...και τα πουλάς όλα γνήσια

 

 

 

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...