Jump to content

Redmi Note 7


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ κατέβασα την 10.0.6.0 από εδώ αλλά μετά πατώντας ατην ενημέρωση συστήματος και πάνω δεξιά τις 3 τελείες δεν μου βγάζει επιλογή πακέτου ενημέρωσης.. WTF :rolleyes:

 

RN7.jpg

Edited by skydiver

various classic phones, iphone 4, LG Optimus 4X HD (P880), Xiaomi Redmi Note 3G , Xiaomi Redmi Note 4X , Redmi Note 7 , Realme Gt Neo 2 

Link to comment
Share on other sites

Πάτα πολλές φορές πάνω στο 11. Κάτι θα σου γράψει και μετά θα εμφανιστεί η επιλογή.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ενημέρωση συστήματος, μετά πάνω δεξιά τίς 3 τελείες και επιλογή πακέτου ενημέρωσης. Επιλέγεις το zip αρχείο και είσαι οκ

 

Στάλθηκε από το Redmi 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ευχαριστώ πολύ.

Χρειάζεται να είναι root το τηλέφωνο?

Βγάζει μήνυμα ότι είναι BETA και δεν προχωράει στην εγκατάσταση.

Edited by carver
Link to comment
Share on other sites

Μου έχει ξανατυχει και στο παρελθόν . Είναι γελοίοι. 438ed8441d571b3dbe66c9f332990b3a.jpg
Την κατέβασες ολόκληρη για να την βάλεις από το updater; λογικά σε κάνα δύο μέρες θα σου έρθει ota

 

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Την είχα κατεβάσει ολόκληρη, το orangefox recovery δεν μπόρεσε να την εγκαταστήσει. Την Πέμπτη μου είχε έρθει ota, αλλά μετά από λίγες ώρες εξαφανίστηκε.
Link to comment
Share on other sites

Την είχα κατεβάσει ολόκληρη, το orangefox recovery δεν μπόρεσε να την εγκαταστήσει. Την Πέμπτη μου είχε έρθει ota, αλλά μετά από λίγες ώρες εξαφανίστηκε.
Είσαι με ξεκλειδωτο bootloader?

 

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι, είμαι.
Ποια rom δεν σε αφήνει να βάλεις και σε ποια είσαι;

 

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

11.0.4.0 PFGEUXM, δε μου βγάζει την 11.0.6.0 PFGEUXM.

 

Γιά παίξε με Ρυθμίσεις--> Σχετικά με το τηλέφωνο-->Ενημέρωση συστήματος--> 3 τελείες πάνω δεξιά--> Ενημέρωση ρυθμίσεων--> και βάλε την Λήψη ενημερώσεων έγκαιρα..Και βάλε χώρα Ελβετία..

Redmi By Xiaomi
Link to comment
Share on other sites

Πάτα πολλές φορές πάνω στο 11. Κάτι θα σου γράψει και μετά θα εμφανιστεί η επιλογή.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Thanks , το έκανα αλλά τελικά δεν μ' αφήνει!

 

miui980.jpg

various classic phones, iphone 4, LG Optimus 4X HD (P880), Xiaomi Redmi Note 3G , Xiaomi Redmi Note 4X , Redmi Note 7 , Realme Gt Neo 2 

Link to comment
Share on other sites

Τα έχω κάνει ήδη απ' την Παρασκευή, έχω αλλάξει και σε Ελβετία και σε Ινδία, τίποτα. Υπομονή, δεν είναι και κάτι το φοβερό...
Και γιατί δεν την κατεβάζεις να την φλασαρεις από το orange fox recovery που έχεις;

 

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γιατι νομιζω οτι δεν γινεται official αναβάθμιση με custom recovery?

 

Sent from my LEX820 using Tapatalk

Νομίζω ότι γίνεται αφού υπάρχει και recovery zip,αν γνωρίζει κάποιος φίλος ας μας ενημερώσει;

 

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω ένα πρόβλημα με το RN7 μου. Σε random φάσεις μπαίνει σε ένα απίστευτο bootloop, επανεκκινει δηλαδή, φτάνει μέχρι την οθόνη "redmi" και αυτό συνεχίζεται μόνιμα. Έχει κανείς αντιμετωπίσει το ίδιο;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω ένα πρόβλημα με το RN7 μου. Σε random φάσεις μπαίνει σε ένα απίστευτο bootloop, επανεκκινει δηλαδή, φτάνει μέχρι την οθόνη "redmi" και αυτό συνεχίζεται μόνιμα. Έχει κανείς αντιμετωπίσει το ίδιο;

Προσωπικά δε μου το έχει κάνει ποτέ αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

Για όποιον μπορεί να βοηθήσει.εχει κάποιος την εφαρμογή sofascore να μου πει γιατί δεν ακούγονται οι ειδοποιήσεις;με έχει τρελάνει δεν μπορώ να το φτιάξω με τπτ

Link to comment
Share on other sites

Ρυθμίσεις - - >Εφαρμογές - - > διαχείριση εφαρμογών - - >sofascore-->εξοικονόμηση ενέργειας - - >χωρίς περιορισμούς

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ρυθμίσεις - - >Εφαρμογές - - > διαχείριση εφαρμογών - - >sofascore-->εξοικονόμηση ενέργειας - - >χωρίς περιορισμούς

Και νομίζω χρειάζεται και η αυτόματη εκκίνηση

Link to comment
Share on other sites

Ρυθμίσεις - - >Εφαρμογές - - > διαχείριση εφαρμογών - - >sofascore-->εξοικονόμηση ενέργειας - - >χωρίς περιορισμούς

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ρυθμίσεις - - >Εφαρμογές - - > διαχείριση εφαρμογών - - >sofascore-->εξοικονόμηση ενέργειας - - >χωρίς περιορισμούς

Και νομίζω χρειάζεται και η αυτόματη εκκίνηση

 

Έχω κάνει τα πάντα από αυτά.και autostart και μπαταρία αλλά ακόμα τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Κάτι δεν πάει γενικότερα καλά με την τελευταία ενημέρωση.

 

Το blokada σε εμένα, κλείνει μόνο του 3-4 φορές την ημέρα, σε άσχετες στιγμές ενώ δεν είχα ποτέ αντίστοιχο πρόβλημα με προηγούμενα fw.

 

Δεν ξέρω, ίσως απλά πρέπει να βγει ενημέρωση και για αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...