Jump to content

[S60 1st, 2nd Edition] Παιχνίδια


trod
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ενα πλεον αναποσπαστο κομματι του κινητου μας που ολοι μας εχουμε ασχοληθει....

Samsung S21 Ultra

Samsung Note 9

Samsung Galaxy Watch 4

[c0rrupt3d_tranSm1SS10n]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ξέρει κανείς που θα βρω μια full έκδοση του 3d motoracer?το franchesca έκλεισε και δεν πρόλαβα να το κατεβάσω.Αν μπορεί κάποιος ας μου το στείλει με e-mail στο bbbb@softhome.net ή να δώσει ένα link.Ευχαριστώ :)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον bbbb

 

Ξέρει κανείς που θα βρω μια full έκδοση του 3d motoracer?το franchesca έκλεισε και δεν πρόλαβα να το κατεβάσω.Αν μπορεί κάποιος ας μου το στείλει με e-mail στο bbbb@softhome.net ή να δώσει ένα link.Ευχαριστώ :)

 

 

Θα το βρείς εδώ !

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον killerlook

 

Exo dei se merika paixnidia kati arxeia pou exoun kataliksi .class

Ti einai auta?Pos ta pernao sto kinito???

 

 

Είναι τα .jar αρχεία! Τα στέλνεις όπως είναι στο κινητό σου και ερχονται σαν μήνυμα! Μέτα κάνεις εγκατάσταση!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον johner

 

Είναι τα .jar αρχεία! Τα στέλνεις όπως είναι στο κινητό σου και ερχονται σαν μήνυμα! Μέτα κάνεις εγκατάσταση!

 

 

 

Παιδιά ξανακάνω πάλι την ερώτηση για τα πολλά αρχεία που είναι μέσα στο zip. Έστειλα στο κινητό κάτι αρχεία που έχουν κατάληξη class

και μου έγραψε μηνύματα άγνωστης μορφής αρχείου… Αλλάζω όνομα στο zip και το κάνω .jar και το στέλνω σαν μήνυμα PuzzleBobblev2.jar.zip και μου βγάζει η εγκατάσταση είναι αδύνατη!

 

 

Μήπως κάνω καμιά βλακεία :( :(

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά... ;)

GIVE ME YOUR MIND AND I'M A OPEN IT,NAME A LAW AND I'VE ALREADY BROKEN IT,CAUSE I DON'T GIVE A FUCK ABOUT THE SYSTEM-----By_Fidel
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον giannis42

 

οχι PuzzleBobblev2.jar.zip,

αλλα PuzzleBobblev2.jar

τοτε θα το αναγνωρισει

 

 

 

kala to les alla re jon bgeni apo mono toy re gamoto to kano .jar alla meta sto thl. moy bgeni etsi opos soy eipa PuzzleBobblev2.jar.zip ............ :(

GIVE ME YOUR MIND AND I'M A OPEN IT,NAME A LAW AND I'VE ALREADY BROKEN IT,CAUSE I DON'T GIVE A FUCK ABOUT THE SYSTEM-----By_Fidel
Link to comment
Share on other sites

Το ιδιο προβλημα ειχα κι εγω με τα αρχεια class και τελικα δεν εβαλα κανενα παιχνιδι, μαλλον θελει μετονομασια ολος ο φακελος δεν εξηγειται αλλιως...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Fidel

 

kala to les alla re jon bgeni apo mono toy re gamoto to kano .jar alla meta sto thl. moy bgeni etsi opos soy eipa PuzzleBobblev2.jar.zip ............ :(

 

Πρέπει να πας στις επιλογές αρχείων των windows και από την προβολή αρχείων ξετσεκάρεις την επιλογή απόκρυψη επεκτάσεων για γνωστούς τύπους αρχείων.Βρίσκεις το αρχείο και κάνοντας μετονομασία σβήνεις το zip και γράφεις jar και όλα οk. ;)
Link to comment
Share on other sites

Πέρασα δύο παιχνίδια στο 3650 ενός φίλου μου και προσπαθεί να τα σβήσει και του λέει αδύνατη η διαγραφή. Έφαγα το βρισίδι της ζωής μου και παμε και για ξύλο τώρα :p Άν μπορείτε να βοηθήσετε...

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Κλάψαμε με στίχους που γραφτήκαν για τις πτώσεις των όμορφων, ανέγγιχτων, απόμακρων ονείρων...

Current User of: Samsung Omnia II

Previous User of: Siemens C11, Siemens S6, Nokia 3210, Ericsson T28s, Ericsson T29s, Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson P800, Qtek 8310

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον emufear

 

Πέρασα δύο παιχνίδια στο 3650 ενός φίλου μου και προσπαθεί να τα σβήσει και του λέει αδύνατη η διαγραφή. Έφαγα το βρισίδι της ζωής μου και παμε και για ξύλο τώρα :p Άν μπορείτε να βοηθήσετε...

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Κλείσε το κινητό και όταν το ξανανοίξεις πήγαινε στο παιχνίδι και διέγραψε το.Λογικά θα διαγραφεί. :)

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα κάποια παιχνίδια και μέσα στο zip είχαν διάφορα αρχεία τύπου .class .png .mf

Πως τα κάνω εγκατάσταση στο 7650?

Sorry αν είναι γελοία η ερώτηση αλλά ακόμη είμαι πρωτάρης :o

Alex
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον amorealex

 

Κατέβασα κάποια παιχνίδια και μέσα στο zip είχαν διάφορα αρχεία τύπου .class .png .mf

Πως τα κάνω εγκατάσταση στο 7650?

Sorry αν είναι γελοία η ερώτηση αλλά ακόμη είμαι πρωτάρης :o

 

Κλασική ερώτηση... Δεν είναι zip αρχείο αυτό, είναι .jar και το στέλνεις όπως είναι στο κινητό χωρίς να το ανοίξεις.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το ανοιγοκλείσαμε το κινητό πολλές φορές και καθαρίσαμε και το μητρώο αλλά δε σβήνονται με τίποτα :( Καμιά πρόταση? :wacko: Ευχαριστώ...

Κλάψαμε με στίχους που γραφτήκαν για τις πτώσεις των όμορφων, ανέγγιχτων, απόμακρων ονείρων...

Current User of: Samsung Omnia II

Previous User of: Siemens C11, Siemens S6, Nokia 3210, Ericsson T28s, Ericsson T29s, Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson P800, Qtek 8310

Link to comment
Share on other sites

Άκυρο παιδιά τελικά τα καταφέραμε... Απλά ο φίλος μου ήταν άσχετος και εγώ sericssonakias και καταλαβαίνετε ;) Το έψαξα τελικά ο ίδιος και τα σβήσαμε οπότε όλα OK.

Κλάψαμε με στίχους που γραφτήκαν για τις πτώσεις των όμορφων, ανέγγιχτων, απόμακρων ονείρων...

Current User of: Samsung Omnia II

Previous User of: Siemens C11, Siemens S6, Nokia 3210, Ericsson T28s, Ericsson T29s, Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson P800, Qtek 8310

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον emufear

 

Παιδιά το ανοιγοκλείσαμε το κινητό πολλές φορές και καθαρίσαμε και το μητρώο αλλά δε σβήνονται με τίποτα :( Καμιά πρόταση? :wacko: Ευχαριστώ...

 

 

Ποια δεν σβηνονται με τιποτα;

Samsung S21 Ultra

Samsung Note 9

Samsung Galaxy Watch 4

[c0rrupt3d_tranSm1SS10n]

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον eLeKtriK EyE

 

Κλασική ερώτηση... Δεν είναι zip αρχείο αυτό, είναι .jar και το στέλνεις όπως είναι στο κινητό χωρίς να το ανοίξεις.

 

Το αρχείο ήταν .zip (caveman.zip). Το κάνω rename σε caveman.jar, το περνάω στη συσκευή και έτοιμος!

Σ' ευχαριστώ Elektrik eye.

Alex
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...