Jump to content

[S60 1st, 2nd Edition] Παιχνίδια


trod
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από τον Arg8gr

 

Παιδιά ξέρετε αν έχει βγει το Bobble Bubble για Νοκια.Μόνο το Sharp το έχει ρε γαμώτο.Είναι τέλειο παιχνίδι.Ξέρει κανείς τίποτα?Προτείνεταί μου κανένα παιχνιδάκι να κατεβάσω.

 

Υπάρχει το rom του gameboy για το goboy.Τα καλύτερα παιχνίδια για μένα είναι αυτά του gameboy.Kατά τα άλλα μου αρέσει το java παιχνίδι new scool scater στο οποίο δεν έχω καταφέρει να περάσω την 5η πίστα. :worry:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μήπως ξέρει κανείς γιατί δεν μπορώ να παίξω το Siberian Strike II; Μου βγάζει συνέχεια Memory Full. Δοκίμασα να το κατεβάσω από αλλού, πάλι τα ίδια. Έφτασα μέχρι και να καθαρίσω τα παιχνίδια και τα java για να έχω σχεδόν 1,5ΜΒ ελεύθερο και πάλι τίποτε. Το κάνει μόνο σ' εμένα ή είναι bug του παιχνιδιού;
Ἢ λέγε τί σιγῆς κρεῖττον, ἢ σιγὴν ἔχε
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Sergios

 

Μήπως ξέρει κανείς γιατί δεν μπορώ να παίξω το Siberian Strike II; Μου βγάζει συνέχεια Memory Full. Δοκίμασα να το κατεβάσω από αλλού, πάλι τα ίδια. Έφτασα μέχρι και να καθαρίσω τα παιχνίδια και τα java για να έχω σχεδόν 1,5ΜΒ ελεύθερο και πάλι τίποτε. Το κάνει μόνο σ' εμένα ή είναι bug του παιχνιδιού;

 

Στο δικό μου παίζει κανονικά! Ίσως να μην έχεις ελεύθερη RAM! Κάνε μια επανεκκίνηση! ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον johner

 

Στο δικό μου παίζει κανονικά! Ίσως να μην έχεις ελεύθερη RAM! Κάνε μια επανεκκίνηση! ;)

 

 

Έχω κάνει κι επανεκκίνηση, έχω κάνει και καθαρισμό της μνήμης με το Stacker, δεν γίνεται τίποτε. Πάντα μου βγάζει το ίδιο πρόβλημα. Θα φοβόμουν ότι είναι πρόβλημα του κινητού, αλλά μου το κάνει μόνο στο Siberian Strike II. Το Ι δούλευε κανονικά, όπως και όλα τα άλλα παιχνίδια :confused:

Ἢ λέγε τί σιγῆς κρεῖττον, ἢ σιγὴν ἔχε
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Sergios

 

Έχω κάνει κι επανεκκίνηση, έχω κάνει και καθαρισμό της μνήμης με το Stacker, δεν γίνεται τίποτε. Πάντα μου βγάζει το ίδιο πρόβλημα. Θα φοβόμουν ότι είναι πρόβλημα του κινητού, αλλά μου το κάνει μόνο στο Siberian Strike II. Το Ι δούλευε κανονικά, όπως και όλα τα άλλα παιχνίδια :confused:

 

και εμενα το ιδιο κανει μολις προχωρησω εκει που ερχεται το τρενο ..... :( τερμα το παιχνιδι
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Μήπως να μας το στείλει ο johner; Υπάρχει περίπτωση να έχουμε διαφορετική έκδοση;
Ἢ λέγε τί σιγῆς κρεῖττον, ἢ σιγὴν ἔχε
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον thanoskkk

 

exei perasei kaneis thn 14h pista sto medium level tou IQ??prepei na paizei bug giati exw kanei ta panta kai den pernietai!!

 

 

Apo pou to katevases exw faei ton topo na to vrw?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Minotavrs

 

Apo pou to katevases exw faei ton topo na to vrw?

 

 

Πάρτο από εδώ ;)

Ἢ λέγε τί σιγῆς κρεῖττον, ἢ σιγὴν ἔχε
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Arg8gr

 

Παιδιά ξέρετε αν έχει βγει το Bobble Bubble για Νοκια.Μόνο το Sharp το έχει ρε γαμώτο.Είναι τέλειο παιχνίδι.Ξέρει κανείς τίποτα?Προτείνεταί μου κανένα παιχνιδάκι να κατεβάσω.

 

Exw mia java ekdosi tou bobble bobble, alla einai poli moufa re gamwtooooo!!! :( :( Kamia sxesi me to bubble bobble pou exw dei sto sharp.. ama thes na to tsekareis, katevase to apo dw:

 

Bubble Bobble

Link to comment
Share on other sites

re paidia katevasa to rayman 3 ziparismeno.to anixa k mesa periihe 1 fakelo k 7 alla arhia apo ta opia kanena den boro na kano install.pos tha egatastiso to pehnidi sto 7650?
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον asmodeus

 

re paidia katevasa to rayman 3 ziparismeno.to anixa k mesa periihe 1 fakelo k 7 alla arhia apo ta opia kanena den boro na kano install.pos tha egatastiso to pehnidi sto 7650?

 

Ta pragmata einai apla file mou :D .Aplws tha metonomaseis to zipparismeno (.zip) arxeio se .jar, k steilto sto kinito sou, ta ipoloipa einai thema routinas :) :D

Link to comment
Share on other sites

το fifa 2003 και το splinter cell apo pio link mporw na ta katebasw?
http://www.tapi.gr/thomas/styles/hestia/imageset/site_logo.gifForum για προγνωστικά του στοιχήματος!Προτάσεις με μεγάλη επιτυχία...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον anipsios1

 

Exei kaneis to serial tou sexsonic?

 

 

Πρεπει να ειναι το xonix αλλα με πορνο εικονες προφανως ε;

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω το κατεβασα και δε μ ενθουσιασε καθολου..αντιθετα με το Αgile Fighter που ειναι τρομερο

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να μου δωσει κανεις Link για την τελευταια εκδοση του Goboy;

Θελω να το κατεβασω ! Αν ξερετε και καμια διευθηνση με roms ακομα καλυτερα :)

 

Thanx ! ;)

 

EDIT: Για να μην ταλαιπωρησω αδικα οποιον δει αυτο το post, απαντηθηκε σε αλλο θεμα !!! :o

 

Thanx anyway ! ;)

Link to comment
Share on other sites

παιδια κανεις το puzzle bobble?απο καπου το κατεβασα αλλα αυτο που κατεβασα δεν εχει καμια σχεση με το παιχνιδι που ηξερα... να παρει ευχη αυτο καπου το ειχα τι απεγινε ενας θεος ξερει!αν μπορει κανεις να το ποσταρει θα τον ευχαριστουσα πολυ!

"What humans can be, they must be. They must be true to their own nature." Abraham Maslow

ΚΩΣΤΑΣ

 

Οι αξιολογήσεις μου στο Buy & Sell

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...