Jump to content

Chat και chatrooms


HellasLover
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πριν από χρόνια στο irc. Πλέον δεν κάνω καθόλου chat, προτιμώ να βρεθώ με φίλους από κοντά ή αν είναι σε άλλη πόλη, να πάρω ένα τηλέφωνο και να τα πούμε :)
http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Παλιότερα κι εγώ ασχολιόμουν (όπως οι περισσότεροι από ό,τι φαίνεται) με το irc και συγκεκριμένα με το #hellas. Γνώρισα αρκετά άτομα με κανένα εκ των οποίων δεν διατήρησα φιλία γιατί ως επί το πλείστον ψάχνονταν για φλερτ κλπ. Αλλά μετά από καιρό ξενέρωσα τελείως, δεν είχε κάτι άλλο να μου δώσει πλέον. Αλήθεια τώρα πως είναι τα πράγματα στο #hellas? Πάντως τώρα ασχολούμαι με το msn μόνο για λίγους και καλούς φίλους! ;)
Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια τώρα πως είναι τα πράγματα στο #hellas? Πάντως τώρα ασχολούμαι με το msn μόνο για λίγους και καλούς φίλους! ;)

 

Το αδερφάτο των ιπποτών.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Το αδερφάτο των ιπποτών.:lol:

Πολύ Youtube-Γεωργίου βλέπεις! :p

seventh_heaven

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πριν από χρόνια στο irc. Πλέον δεν κάνω καθόλου chat, προτιμώ να βρεθώ με φίλους από κοντά ή αν είναι σε άλλη πόλη, να πάρω ένα τηλέφωνο και να τα πούμε :)

θα συμφωνήσω μαζί σου .Κι εγώ το προτιμώ.

'Μάτια που δε βλέπονται....'

Δε μετανιωνω
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

επειδή έχω χρόνια να κάνω chat μου λύνετε μια απορία?

είπα σήμερα για πλάκα να ξανακατεβάσω το mirc αλλά εκτός απο τον server GreekIRC για έλληνες δεν βρίσκω κάποιον άλλον..και όταν πάω να μπώ μου λέει User has been banned from GreekIRC (Spamming is not allowed) :blink: απο πού το συμπέραναν αυτό? ούτε μια λέξη δεν πρόλαβα να αρθρώσω!!:( :mad:

Don't give up! :!:
Link to comment
Share on other sites

Έχουν black lists, με IP blocks που στο παρελθόν έχουν δημιουργήσει πρόβλημα. Οπότε ή στέλνεις κάποιο email να ρωτήσεις περισσότερα ή μπαίνεις σε άλλο ελληνικό δίκτυο, πχ το gr.irc.gr (GRnet).

Link to comment
Share on other sites

Παλαιοτερα εμπαινα στο yahoo(Europe) μεχρι που τα "εριξαν"!!

Τωρα πια msn...

 

Στο Europe; Μόνος σου μιλούσες; Όλοι οι Έλληνες ήμαστε μαζεμένοι σε user rooms στο Cultures and Community μέχρι φυσικά που τα έκλεισαν και έφυγαν πάρα πολλοί χρήστες.

:shifty:
Link to comment
Share on other sites

Στο Europe; Μόνος σου μιλούσες; Όλοι οι Έλληνες ήμαστε μαζεμένοι σε user rooms στο Cultures and Community μέχρι φυσικά που τα έκλεισαν και έφυγαν πάρα πολλοί χρήστες.

 

Οχι ρε συ τι λες.. Χαμος γινοταν!!;)

Μιλαμε για 2-3 χρονια πριν..

Η φαση ειναι οτι με μερικα ατομα ακομα μιλαμε!:cool:

Link to comment
Share on other sites

εγω το χω παρατησει εδω και 2χρονια το mirc,μπαινω μοναχα στο nrg-radio αλλα πολυ σπανια πλεον!

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...