Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6270


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια σας. Όταν μου ήρθε ο λογαριασμός του κινητού είδα ότι τα μηνύματα μου χρεώνονταν εις διπλούν. Έκανα αναβάθμιση λογισμικού και τίποτα πάλι. Το 6270 είναι S40. Υπάρχει κάποιο αντιβιωτικό; Κολάει ιό;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Γεια σας. Όταν μου ήρθε ο λογαριασμός του κινητού είδα ότι τα μηνύματα μου χρεώνονταν εις διπλούν. Έκανα αναβάθμιση λογισμικού και τίποτα πάλι. Το 6270 είναι S40. Υπάρχει κάποιο αντιβιωτικό; Κολάει ιό;

 

Οχι δεν κολλαει ιο .Απλως πρεπει να αλλαξεις τις ρυθμισεις των μηνυματων το

υποστηριξη χαρακτηρων σε περιορισμενη υποστηριξη ετσι ωστε να μην σπαει το μηνυμα ,σε 2.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

θέλω να αγοράσω ένα bluetooth handsfree για το 6270. Ξέρει κανείς αν παίζουν τα στέρεο handsfree για ακρόαση mp3 από το κινητό; είναι δηλαδή συμβατό με A2DP; έχω ψάξει και άλλοι λένε ότι υποστηρίζονται και άλλοι όχι.

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

den eimai sigouros alla mono afta ta bluetooth pou einai san ekeina ta terastia koustika me to afrodes iliko giro apo to akoustiko prepei na paizoun kala mp3...

gia koita ta motorola kai nomizo kai i jabra exei vgalei

Link to comment
Share on other sites

den eimai sigouros alla mono afta ta bluetooth pou einai san ekeina ta terastia koustika me to afrodes iliko giro apo to akoustiko prepei na paizoun kala mp3...

gia koita ta motorola kai nomizo kai i jabra exei vgalei

 

Thanks..

 

θα το ψάξω και άλλο, έχω βρει και κάποια της Itech, έχει και το Πλαίσιο κάποιο δικά του. Κανένας άλλος με εμπειρία από στέρεο bluetooth?

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να μπορούμε να ακούσουμε μουσική Stereo απο Bluetooth, γιατί τα ακουστικά μου δεν δίνουν επαφή
Link to comment
Share on other sites

ta akoustika tis nokia opos kai oi kainourigioi fortistes einai a8lia ...

osous ksero pou piran kinito prin kana xrono molis eixe cgei o kainourgios fortistis oloi doulevoun me antaptores....kai ta akoustika doulevoun oute stous misous :(

Link to comment
Share on other sites

Προσφατα αναβαθμισα το 6270 σε 3.81 και η ενταση στο mp3 player επαισε αισθητα... Ξερει κανεις τι μπορει να φταιει και πως μπορω να το φτιαξω?
Link to comment
Share on other sites

Προσφατα αναβαθμισα το 6270 σε 3.81 και η ενταση στο mp3 player επαισε αισθητα... Ξερει κανεις τι μπορει να φταιει και πως μπορω να το φτιαξω?
Δυστυχώς δεν μπορείς να κάνεις και πολλά πράγματα...έτσι είναι η 3.81 :( . Ελπίζουμε σε μια νεότερη αναβάθμιση για να γίνει η ένταση όπως ήταν πρίν... :worry:

Η κατάσταση θα βελτιωθεί λίγο αν ανεβάσεις στο τέρμα όλα τα πεδία του ισοσταθμιστή...

Link to comment
Share on other sites

ξερεις αν μπορουν στη nokia να κανουν τιποτα;
Οχι, μετάβαση σε προηγούμενη έκδοση του firmware δε γίνεται... :(
Link to comment
Share on other sites

Οχι, μετάβαση σε προηγούμενη έκδοση του firmware δε γίνεται... :(

 

Όντως, τουλάχιστον με κάποιο εύκολο τρόπο. Μέχω phoenix που δουλεύουμε στο 6280 δεν μπορείς να υποβαθμίσεις, γενικά κανένα bb5 τηλέφωνο δεν μπορεί να το κάνει αυτό, μπορείς ωστόσο να το επανφέρεις αν στη ήδη υπάρχουσα, αν γίνει λάθος από update. Αν θέλεις όμως τόσο πολύ να το κάνεις θα χρειαστείς κουτάκι για φλασάρισμα (ufs, jaf)που κάνει dowgrade σίγουρα.

Μέλος της θεατρικής

ομάδας Όχι Παίζουμε

 

"Ποτάμι: Διολίσθηση ύδατος εντός χάντακος ούτινος διαμορφούνται δύο όχθε εκατέρωθεν"

Link to comment
Share on other sites

Εχω το 6270 περιπου 10 μηνες κ ειμαι πολυ ευχαριστημενος,πριν 10 μερες εσβησε η οθονη στα καλα του καθουμενου.Το κινητο λειτουργουσε κανονικα αλλα η οθονη τιποτα.

 

Αφου λοιπον ειχα ακομα την εγγυηση το πηγα σε ενα καταστημα ΤΙΜ,οπου με ενημερωσαν οτι η εγγυηση μου ακομα δεν εχει ληξει κ σε 10 εργασημες θα με περνανε τηλ να μου πουνε τι εγινε....

 

Σημερα με πηραν τηλ κ μου ειπαν οτι το κινητο για να φτιαχτει θελει 290 euro κ οτι ειναι κακομεταχειρησμενο κ οτι ειχε μαζεψει υγρασια κ χαλασε.

 

Οποτε να τρελαθω τωρα η να τους τα σπασω πρωτα κ μετα.....

Link to comment
Share on other sites

@giovanni :Δοκιμασε και σε κανενα Νοκια shop ή στα κεντρικα

αν θες ,να παρεις και απο εκει αποψη επι του θεματος

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

ne giovanni...kai emena eixe xalasei i kairea

apo mia touba kai telika se nokia sho to dikaiologisane meso tis eggisis!!

kai den paizei na 8elei 290 euro kainourio to kinito kai kanei 250

Link to comment
Share on other sites

ne giovanni...kai emena eixe xalasei i kairea

apo mia touba kai telika se nokia sho to dikaiologisane meso tis eggisis!!

kai den paizei na 8elei 290 euro kainourio to kinito kai kanei 250

 

Κι όμως είναι πολύ πιθανό γιατί το κίνητό μπορεί να κοστίζει 250 ευρώ αλλά αν το πάρεις εξάρτημα - εξάρτημα θα κοστίσει πολύ παραπάνω! Με όλα τα πράγματα έτσι δε συμβαίνει;

Link to comment
Share on other sites

παιδια ηθελα αν ρωτησω κατι ..

εχω εδω και περιπου ενα χρονο το 6270 αλλα σκευτομαι απο καιρο να το αλλαξω με ενα 6288...

θελω να ρωτησω τις διαφορες οποιος τις ξερει οχι απο τα χαρτια αλλα και απο τη ψρηση που εχετε κανει...

ακομα επειδη δεν τρελενομαι για 3g δεν διαλεγω το 6280 --εχει το 6280 τα ιδια χαρακτηριστικα με το 6288??

 

ευχαριστω προκαταβοληκα!!!!

Link to comment
Share on other sites

παιδια ηθελα αν ρωτησω κατι ..

εχω εδω και περιπου ενα χρονο το 6270 αλλα σκευτομαι απο καιρο να το αλλαξω με ενα 6288...

θελω να ρωτησω τις διαφορες οποιος τις ξερει οχι απο τα χαρτια αλλα και απο τη ψρηση που εχετε κανει...

ακομα επειδη δεν τρελενομαι για 3g δεν διαλεγω το 6280 --εχει το 6280 τα ιδια χαρακτηριστικα με το 6288??

 

ευχαριστω προκαταβοληκα!!!!

 

Απο τη στιγμή που έχουν το ίδιο firmware (ρίξε μια ματιά στο τόπικ του 6280) μάλλον θα έχουν και τα ίδια χαρακτηριστικά.

Link to comment
Share on other sites

Τι να σου πω φίλε μου, θυμάμαι και μένα την πρώτη φορά δεν το βρήκε αλλά μετά όλα ok. Δοκίμασε να το βάλεις σε άλλη usb (σε κανονική, στο πίσω του κουτιού...) μπας και φανείς τυχερός...
Link to comment
Share on other sites

Τι να σου πω φίλε μου, θυμάμαι και μένα την πρώτη φορά δεν το βρήκε αλλά μετά όλα ok. Δοκίμασε να το βάλεις σε άλλη usb (σε κανονική, στο πίσω του κουτιού...) μπας και φανείς τυχερός...

ξερεις αν πρεπει να κανω off το pc suite kai μετα να τρεξω το update?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...