Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6270


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Χτές αγόρασα και γω το 6270!

Πολύ καλό κινητό, αυτό που δεν μπορώ να βρώ όμως είναι γιατί όταν λαμβάνω ενα μήνυμα και πάω στα στοιχεία μηνύματος μου δίχνει πάντα οτι το παρέλαβα 3 ώρες πρίν την κανονική!

 

Άν το έλαβα 14:00, αυτό γράφει 19:00...

Link to comment
Share on other sites

Χτές αγόρασα και γω το 6270!

Πολύ καλό κινητό, αυτό που δεν μπορώ να βρώ όμως είναι γιατί όταν λαμβάνω ενα μήνυμα και πάω στα στοιχεία μηνύματος μου δίχνει πάντα οτι το παρέλαβα 3 ώρες πρίν την κανονική!

 

Άν το έλαβα 14:00, αυτό γράφει 19:00...

Έλεος πια!

 

Συγνώμη για την έκρηξή μου αλλά άν ψάξεις μερικές, όχι πολλές σελίδες πίσω θα δείς ότι η ερώτησή σου έχει απαντηθεί πάρα πολλές φορές. Μία ενδιαφέρουσα λειτουργία του forum είναι η αναζήτηση. Στην κορυφή του θέματος θα βρείς μια επιλογή που λέει "Αναζήτηση σε αυτό το θέμα", κάνε κλίκ εκεί και ψάξε για ότι απορία έχεις,

 

P.S. Καλορίζικο

Oh my God. They killed Kenny!

 

You bastards!

Link to comment
Share on other sites

:cry: :scared: :down:

 

Αναζήτηση όταν τα 2/3 του φόρουμ γράφουν με greeklish? :heat:

Ε τότε, κάνε αναζήτηση με greeklish και θα έχεις τα 2/3 των αποτελεσμάτων!:lol:

Καλορίζικο και... προσοχή μην σου πέσει! Το αλουμίνιο στραβώνει και λακουβιάζει εξαιρετικά εύκολα!

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους σας!

Από χτες είμαι κάτοχος ενός 6270, το οποίο μου βγάζει κάτι μυστήριο: Ενώ είναι κανονικά σε λειτουργία, μου βγάζει ένα μήνυμα ότι δεν βλέπει την SIM!!! Κάποιες φορές με restart επανέρχεται... Κάποιες άλλες, θέλει να βγάλω την SIM και να την ξαναβάλω...

Έχει κανένας σας κα΄μιά ιδέα του τι πρέπει να κάνω?

Link to comment
Share on other sites

Να σας πω μια μικρή περιπέτεια που είχα με το κινητάκι μου:rolleyes: .

 

Για να μη σας τα πολυλογώ, τσακώνομαι με τη κοπέλα μου στο κινητό και απο τα νεύρα μου το κοπανάω στο τραπέζι, όπως ήταν ανοιχτό, μέ την οθόνη προς τα κάτω. Σαν αποτέλεσμα, δε λειτουργούσαν τα δεξιά κουμπιά που βρίσκονται πάνω στο πορτάκι και ο κέρσορας. Ακόμη, αν πατούσες τη κάτω άκρη στο πορτάκι όταν ήταν κλειστό, ταυτόχρονα πατιόταν και το πλήκτρο 5.

 

Μετά απο λίγο, για τους προαναφερθέντες λόγους ξανακοπανώ το κινητό, πετώντας το στο καναπέ. Όλα έφτιαξαν μα μόνο το πορτάκι απόκτησε μεγαλύτερο τζογάρισμα.

 

Τελικά, είναι ανθεκτικό κινητό:p !

Link to comment
Share on other sites

Για χαρα παιδια το προβλημα που εχει το δικό μου 6270 είναι ότι στέλνει sms με πολυ λίγους χαρακτήρες. Δηλαδή εκεί που σε ένα άλλο τηλ το ίδιο κείμενο στέλνεται σε 1 sms το δικό μου σπάει σε 2 ή 3. Πρέπει να κάνω upgrade το S/W για να λυθεί ή υπάρχει κάποιο option που αλλάζει αυτό

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Για χαρα παιδια το προβλημα που εχει το δικό μου 6270 είναι ότι στέλνει sms με πολυ λίγους χαρακτήρες. Δηλαδή εκεί που σε ένα άλλο τηλ το ίδιο κείμενο στέλνεται σε 1 sms το δικό μου σπάει σε 2 ή 3. Πρέπει να κάνω upgrade το S/W για να λυθεί ή υπάρχει κάποιο option που αλλάζει αυτό

 

Ευχαριστώ.

 

Μενού-Μηνύματα-Ρυθμίσεις-Μηνύματα κειμένου-Υποστήριξη χαρακτήρων-Περιορισμένη.

Link to comment
Share on other sites

Για χαρα παιδια το προβλημα που εχει το δικό μου 6270 είναι ότι στέλνει sms με πολυ λίγους χαρακτήρες. Δηλαδή εκεί που σε ένα άλλο τηλ το ίδιο κείμενο στέλνεται σε 1 sms το δικό μου σπάει σε 2 ή 3. Πρέπει να κάνω upgrade το S/W για να λυθεί ή υπάρχει κάποιο option που αλλάζει αυτό

 

Ευχαριστώ.

Μπορείς πολύ απλα να μάθεις να χρησιμοποιείς την αναζήτηση, καθώς αυτό το θέμα έχει απαντηθεί πάνω απο 5000 φορές σε όλο το myphone!

 

PS. Sorry αν η απάντηση είναι κάπως επιθετική αλλά πρέπει επιτέλους να αποκτήσουν νόημα τα κουμπιά αναζήτηση... κτλ!

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Για χαρα παιδια το προβλημα που εχει το δικό μου 6270 είναι ότι στέλνει sms με πολυ λίγους χαρακτήρες. Δηλαδή εκεί που σε ένα άλλο τηλ το ίδιο κείμενο στέλνεται σε 1 sms το δικό μου σπάει σε 2 ή 3. Πρέπει να κάνω upgrade το S/W για να λυθεί ή υπάρχει κάποιο option που αλλάζει αυτό

 

Ευχαριστώ.

 

Κάνε και καμια αναζήτηση!Θα την βρεις την απάντηση!

Τελος παντον πανε στα μηνύματα-ρυθμίσεις μην.-μην.κειμένου-υποστήριξη χαρακτήρων-περιορισμένη(αντη για πλήρης)!:)

LeEco Χ829(4/64)

EUI 28s New Rom.V10

Meizu pro 6 plus

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς πολύ απλα να μάθεις να χρησιμοποιείς την αναζήτηση, καθώς αυτό το θέμα έχει απαντηθεί πάνω απο 5000 φορές σε όλο το myphone!

 

PS. Sorry αν η απάντηση είναι κάπως επιθετική αλλά πρέπει επιτέλους να αποκτήσουν νόημα τα κουμπιά αναζήτηση... κτλ!

Ntaksei re filaraki kai sy ti eisai moderator? H noiazese gia to trafic tou site?

Kai sthn telikh an h parathesh pou ekanes htan h apanthsh sto erwthma mou den tha xreiazontoustan 4+ post ok?

 

PS. Sorry αν η απάντηση είναι κάπως επιθετική ... κτλ!

 

Thnks xristosle apla pragmata apla den einai kai poly eykolh h anazhthsh ti keyword(s) na psakseis? Tespa ekana anazhthsh kai den vrhka kati opote thanks gia thn apanthsh!

Link to comment
Share on other sites

Ntaksei re filaraki kai sy ti eisai moderator? H noiazese gia to trafic tou site?

Kai sthn telikh an h parathesh pou ekanes htan h apanthsh sto erwthma mou den tha xreiazontoustan 4+ post ok?

 

PS. Sorry αν η απάντηση είναι κάπως επιθετική ... κτλ!

 

Αν γράψεις "μηνύματα" εκει που λέει "αναζήτηση" θα καταλάβεις τι απλό ειναι

να βρείς την λύση στο πρόβλημά σου!:p :)

Να σε καλα!:rolleyes:

LeEco Χ829(4/64)

EUI 28s New Rom.V10

Meizu pro 6 plus

Link to comment
Share on other sites

Ntaksei re filaraki kai sy ti eisai moderator? H noiazese gia to trafic tou site?

Kai sthn telikh an h parathesh pou ekanes htan h apanthsh sto erwthma mou den tha xreiazontoustan 4+ post ok?

 

[offtopic]

Δεν χρειαζεται κανεις να ειναι συντονιστης για να απαντησει σε καποιον

που δεν γνωριζει την λειτουργια του φορουμ ...

Και οντως ,εχει απαντηθει χιλιαδες φορες .

Ειμαι σιγουρος οτι ουτε μια σελιδα πισω δεν διαβασες ...

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1445047#post1445047

Ευχαριστω

[/offtopic]

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Ένα φιλαράκι έχει το 6270 αλλά κάποιες φορές του χάνεται το σήμα για κάποια λεπτά. Έχει ΤΙΜ. Είναι φυσιολογικό αυτό ή χρειάζεται αναβάθμιση?? Το έχει παρατηρήσει κανείς άλλος?
Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Παιδάκια να ρωτήσω κάτι?

 

Πήρε χτες η θεία μου το 6270 και πριν καν το βαλουμε να φορτίσει είδα ότι το κεντρικό κουμπί κολλάει και πρέπει να το πατήσουμε 2-3 φορές για να ξεκολλήσει.

Το πήγε σήμερα από εκεί που το πήρε και της είπαν ότι αυτή το χάλασε :mad: και πρέπει να της το πάνε για επισκευή.

Δεν θα έπρεπε να το αντικαταστήσουν? Τόσα χρήματα έδωσε και να είναι χαλασμένο????

Απαράδεκτο:rocket:

Θέλω διακοπές!

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παιδάκια να ρωτήσω κάτι?

 

Πήρε χτες η θεία μου το 6270 και πριν καν το βαλουμε να φορτίσει είδα ότι το κεντρικό κουμπί κολλάει και πρέπει να το πατήσουμε 2-3 φορές για να ξεκολλήσει.

Το πήγε σήμερα από εκεί που το πήρε και της είπαν ότι αυτή το χάλασε :mad: και πρέπει να της το πάνε για επισκευή.

Δεν θα έπρεπε να το αντικαταστήσουν? Τόσα χρήματα έδωσε και να είναι χαλασμένο????

Απαράδεκτο:rocket:

Μαλλον η συσκευη ειναι χρησιμοποιημενη!!:(

Σας εδωσε καποιο κομματι που το δουλευε για καιρο και για να μην του μεινει...

 

---- Καντε το ----

Το εχω ξαναπει, οταν αγοραζετε κατι θα το ανοιγετε εκει και θα το βλεπετε!!!

Μην παιρνετε γουρουνι στο σακι!!!

Ιωαννα δεν το λεω μονο για σενα προς θεου!!!Σε ολους αναφερομαι για να αποφευγονται κατι τετοιες καταστασεις!!!

Δυστυχως υπαρχουν πολλα λαμογια στην ελληνικη αγορα...;) :mad: :X

Η αγάπη αποτελείται απο μια μοναδική ψυχή που κατοικεί σε δύο σώματα! (Αριστοτέλης)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Proud Owner of a Xbox360 fully updated!!! (http://www.enternity.gr)

Next Generation Consoles WAR:http:// http://www.vgchartz.com/

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

exw to portaki apo to kin k paizei para poly...ma para poly....einai se ola ayto h 8elei service gia "sfiksimo"

[sIGPIC][/sIGPIC]

·۰•●_N1k0s_●•۰·

Link to comment
Share on other sites

exw to portaki apo to kin k paizei para poly...ma para poly....einai se ola ayto h 8elei service gia "sfiksimo"

 

An to exeis liges meres phgene apo ekei poy to agorases gia antikatastash!An to exeis gia poles tote mporeis na to pas gia na sto ftia3oyn!Merikes selides pio prhn perigrafw gia to ti egine me to kinhto moy poy eixe paromio problhma!Kalh tyxh!:)

LeEco Χ829(4/64)

EUI 28s New Rom.V10

Meizu pro 6 plus

Link to comment
Share on other sites

bori kapoios na mou pei poia einai i nea ekdosi logismikou gia to nokia 6270 kai ti epipleon prosferei?episis ti efarmoges bori na pari kai borei na paiksi me kapoio programm avi mpg kai tetoia?
Link to comment
Share on other sites

Περασα απο το Νokia shop για να ρωτησω για αναβάθμιση κ τους έδειξα τη συσκευή μου...το αλουμίνιο εχει ξεβάψει σε μερικά σημεία,π.χ το κουμπί για τις φώτο είναι πλέον πορτοκαλί...

τους ρώτησα αν είναι φυσιολογικό αυτό? (που φυσικά δεν είναι, αλλα...:wacko: )΄

Μου απάντησαν πως όχι, αλλα θα κοστίσει 40 € και θα κάνει 1-2 βδομάδες να το φτιάξουν...

 

Την εγγύηση τι την εχουμε???:!:

Link to comment
Share on other sites

Περασα απο το Νokia shop για να ρωτησω για αναβάθμιση κ τους έδειξα τη συσκευή μου...το αλουμίνιο εχει ξεβάψει σε μερικά σημεία,π.χ το κουμπί για τις φώτο είναι πλέον πορτοκαλί...

τους ρώτησα αν είναι φυσιολογικό αυτό? (που φυσικά δεν είναι, αλλα...:wacko: )΄

Μου απάντησαν πως όχι, αλλα θα κοστίσει 40 € και θα κάνει 1-2 βδομάδες να το φτιάξουν...

 

Την εγγύηση τι την εχουμε???:!:

Η εγγυηση ισχύει μόνο εαν το κινητό πάθει ζημιά απο μόνο του. Το ξεβάψιμο όπως αναφέρεις γίνεται απο την δική μας μεταχείρηση...και το κουμπί των φωτό παρεπιπτώντως δεν είναι απο αλουμίνιο άλλα πλαστικό (όπως όλα άλλωστε!:rolleyes: ). Επομένως 2 είναι οι λύσεις στο πρόβλημά μας (γιατί κι εγώ έχω παρόμοιο μικροπρόβλημα). Ή τα σκάμε και λέμε ευχαριστώ ή χειριζόμαστε το κινητό με γάντια και απόλυτη ευστάθεια!:lol: :lol: :p

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Περασα απο το Νokia shop για να ρωτησω για αναβάθμιση κ τους έδειξα τη συσκευή μου...το αλουμίνιο εχει ξεβάψει σε μερικά σημεία,π.χ το κουμπί για τις φώτο είναι πλέον πορτοκαλί...

τους ρώτησα αν είναι φυσιολογικό αυτό? (που φυσικά δεν είναι, αλλα...:wacko: )΄

Μου απάντησαν πως όχι, αλλα θα κοστίσει 40 € και θα κάνει 1-2 βδομάδες να το φτιάξουν...

 

Την εγγύηση τι την εχουμε???:!:

Να φτιαξουν τι; Να σου αλλαξουν προσοψη λες εκτος της αναβαθμισης;

http://i77.photobucket.com/albums/j72/Ferryman_rx7/PB3.jpg Έχω να φάω κουραμάνα ...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...