Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6270


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τελικά σε σχέση με τις αναβαθμίσεις, αν μένεις σε μικρή πόλη έχεις την επιλογή ή να πας στα κεντρικά να σου το αναβαθμίσουν ή είσαι... καταδικασμένος. Εγώ, προσωπικά, είμαι ιδιαίτερα απογοητευμένος με την εξυπηρέτηση πελατών της Nokia. Πήρα τηλέφωνο σήμερα στο 8918700, απάντησε γυναίκα και όταν τι ρώτησα γιατί δε γίνεται αναβάθμιση ούτε στο κατάστημά τους στα Γρεβενά, αλλά ούτε και στην Καστοριά μου είπε ότι πρέπει ειδικά το 6270 να σταλεί στα κεντρικά. Τη ρωτάω για πιο λόγο και περίμενα στη γραμμή μέχρι να ρωτήσει κάποιον που ήξερα γιατί αυτή ήταν παντελώς άσχετη. Και τελικά μου είπε ότι χρειάζεται ένα ειδικό μηχάνημα για να γίνει η αναβάθμιση. Κάτι που θεωρώ (χωρίς να είμαι σίγουρος γιατί δεν ξέρω επειδή δεν έχω ξανακάνει σε κινητό μου αναβάθμιση) ότι δεν ισχύει.

Τελικά υπάρχει κάποιο e-mail ή αριθμός τηλεφώνου για να παραπονεθώ;

Τι μπορώ να κάνω σε αυτή την περίπτωση; Πρέπει αναγκαστικά να πάω στη Θεσσαλονίκη (αφού μένω στη βόρεια Ελλάδα) ή να περιμένω στωικά αν και πότε θα μπορέσουν να κάνουν την αναβάθμιση από τα κατά τόπους καταστήματα;

Ευχαριστώ

Ανδρέας

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΠΡΟΣΕΞΑ ΚΙ ΕΓΩ ,ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΩΡΑ ΣΤΑ ΜΝΜ :( :mad:

Κ ΜΕ ΤΟΝ ΗΧΟ ΣΤΑ ΜΝΜ Κ ΣΤΙΣ ΕΞΕΡΧΟΜΕΝΕΣ ΠΟΥ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΑΝΟ Κ ΜΕΤΑ ΑΥΞΑΝΕΙ:( :(

 

ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΣΗΜΑΝΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑΚΙΑ ?

 

Α ΚΑΙ ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΕΜΟΡΗ ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ...ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΟΡΦΟΠΟΙΗΣΗ ΜΝΗΜΗΣ ?

 

ΜΕ ΤΟ ΦΟΝΤΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΛΥΣΗ ?

 

Η ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΘΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥΤΙΜΗ:!: :!:

Link to comment
Share on other sites

Τελικα διαθεσιμοτητα στον ΟΤΕ υπαρχει ξερει κανεις?:O

ΌΧΙ δεν υπάρχει. Δεν καταλαβαίνω τι κάνουν. Πήρα στην εξυπηρέτηση καταστημάτων και μου ανέφεραν πως απλώς περιμένουν κάποια κομάτια να τα δώσουν στα καταστήματα. Άγνωστο πότε θα παραλάβουν, μάλλον τέλος του μήνα το νωρίτερο. Ήμαρτον....

Link to comment
Share on other sites

γεια σας και απο εμένα!

αγόρασα το κινητό πριν απο 2 μέρες στον γερμανό,χθες το άνοιξα (μετά από πολύωρη φόρτιση)και έχω να κάνω τις εξής παρατηρήσεις.

 

1.το μπροστινό τμήμα σε σχέση με το πίσω κουνιέται πολύ (σε βαθμό εκνευριστικό)

2.το αριστερό πλήκτρο (πάνω από την απόρριψη κλήσης)έχει πολύ χάλια αίσθηση,λες και είναι χαλασμένο.

3.αστεία αυτονομία της μπαταρίας,το έβγαλα από την φορτιση τρίτη ξημερώματα,το χρησιμοποιήσα εχθές (αρκετά αλλά με ελάχιστες κλησεις),και η μπαταρία τελείωσε κάποια στιγμη χθες το βράδυ

4.γενικά δεν είναι και τόσο μεγάλο (για μέσα στην τσαντα,μια χαρά),ούτε φαίνεται φτηνιάρικο αλλά υπάρχει μια αίσθηση.... κατάρευσης,δεν τολμώ να σκεφτώ τι μπορεί να συμβει σε πιθανή πτωση.

 

σε επίπεδο λογισμικού τώρα,με έχει πειράξει:

1.όλες (...μα όλες)οι φωφαφίες βγαίνουν θολές και κουνημένες (και σκοτεινές)

2.ως mp3 player, όταν παίζει κάποιο τραγούδι αφήνει την οθόνη ανοιχτη (φωτισμένη εννοώ) και ...αντίο μπαταρία....

3.όταν παίζει mp3,δεν μπορώ να κάνω κάτι άλλο ταυτόχρονα στο κινητό (πχ να γράψω ένα μηνυμα) γιατί σταματά.επίσης δεν δείχνει διάρκεια κομματιού,δεν μπορείς να κάνεις μια non stop playlist και δεν φαίνεται ολόκληρος ο τίτλος του κοματιού.

4.κατά τη διάρκεια μιας κλήσης δεν εμφανίζεται timer

 

πρώτη φορά αγοράζω κάτι και δεν μένω χαρούμενη...

γίνεται να το επιστρέψω στον γερμανό και να πάρω κάτι άλλο ή έστω να μου δώσουν κάποιο που να μην κουνιέται και τρίζει???

Link to comment
Share on other sites

λοιπον πηρα ξανα το 6270 χτες,το ειχα και σε ασημι πριν περιπου μια βδομαδα αλλα μου εκανε συνεχως restart και το εστειλα.

αυτη τη φορα το πηρα σε καφε χρωμα και μπορω να πω οτι οντως δειχνει πιο ομορφο απο το ασημι και μαλιστα κρυβει και καπως τον ογκο του το καφε χρωμα.

το κινητακι ειναι super.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

χαζομάρα αυτό που είπα για τον mp3 player,είμαι εντελώς χαζή,πήγαινα και άνοιγα τα τραγούδια απευθείας απο την κάρτα μνήμης και όχι από τον music player...

οπότε,πάει λύθηκε αυτό...

 

επίσης παρατήρησα πως στις φωτογραφίες (εσωτερικού χώρου) αν βάζεις φλας βγαίνουν αρκετά καλύτερες ...

 

πως ελέγχω τι λογισμικό έχω?

πάντως δεν μου έχει κάνει καμία επανεκίνηση

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος κατά την διάρκεια ηχογράφησης να μην ακούγεται το "μπιμπ"?

Επιλογές για τις ηχογραφήσεις δεν βρήκα :/

Link to comment
Share on other sites

Ton white noise dld den ton akoute ?

 

τον ποιο???:wacko:

 

αν εννοείς κάτι σαν φύσημα,σαν ποιότητα ραδιοφώνου στα mp3,το ακούω και εγώ!

 

τσαντίζομαι που κουνιέται & τρίζει (ένα κουμπί)...

αφήστε που μου λένε όλοι & όλες πως δεν είναι κινητό για γυναίκα αυτο...:O

 

 

ΥΓ:ευχαριστώ acidburn:)

Link to comment
Share on other sites

Γενικά, είμαι πολύ ευχαριστημένος από το κινητό! Από προβλήματα, το μόνο που έχω να αναφέρω είναι ότι 2 φορές που είμουν στο gallery και άκουγα ήχους κλήσης μου "πάγωσε" η οθόνη και ο μόνος τρόπος να το επαναφέρω ήταν να το κλείσω και να το ξανα-ανοίξω.

 

Τελικά όντως δεν είναι τόσο τεράστιο σε μέγεθος όσο νόμιζα στην αρχή: Αφού χωράει και στην τσέπη του τζιν, όλα καλά! (Νιώθεις ένα μικρό φούσκωμα αλλά δεν πειράζει :lol: )

 

Επίσης, τα ηχεία είναι εκπληκτικά! Και το mp3 player (κινητό είναι, δεν είναι ipod) , και το hands-free (σαφώς βελτιωμένο από παλαιότερα) και το μεγάφωνο. Επίσης μου αρέσει πάρα πολύ και η ΓΡΑΜΜΑΤΟΣΕΙΡΑ που έχει επιλέξει η Νοκία: Ίσως η πιο όμορφη που έχω δει σε κινητό.

 

Τί με έχει στενοχωρήσει ελαφρώς:

 

1. Το πάνω κομμάτι κουνιέται πέρα δώθε όταν πατάς τα κουμπιά, με συνέπεια να ακούς συνεχώς ένα (τακ-τακ). Το πρόβλημα διορθώνεται σε μεγάλο βαθμό όμως, εαν έχεις ανοιχτό το πάνω μέρος του κινητού (γίνεται πιο σταθερό μάλλον).

 

2. To γνωστό πρόβλημα της αυξανόμενης (και όχι σταθερής) έντασης των ήχων κλήσης. Λέω γνωστό γιατί το είχα και στο 6230i. Δεν είναι και ότι καλύτερο να χάνεις κλήσεις εξ'αιτίας του! ΠΡΕΠΕΙ να το φτιάξουν οπωσδήποτε στο μέλλον αυτό.

 

3. Δεν μπορώ να βάλω το calculator σε ένα από τα κουμπιά συντόμευσης. (Στο 6230i μπορούσα!) Μόνο τα applications μπαίνουν αλλά αυτό σημαίνει ότι πρέπει να πατήσω 3 κουμπιά και όχι 1 για να πάω εκεί που θέλω!

 

4. ΓΙΑΤΙ έχει τόσα λίγα wallpapers και themes το κινητό προεγκατεστημένα? (Με την ευκαιρία, που μπορούμε να κατεβάσουμε ξέρει κανείς; :worry:

 

5. Δεν έχω καταλάβει ακόμα την λειτουργία της φωνητικής κλήσης (η οποία φαίνεται ότι έχει μπει σε όλα τα ονόματα από μόνο του. (Στο 6230i ηχογραφούσες εσύ για την κάθε επαφή.)

 

6. Η οθόνη (η οποία είναι άπαιχτη) πιστεύω πως θέλει ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΟΧΗ για γρατζουνιές κλπ. Εγώ δεν έχω βγάλει ακόμα την μεμβράνη (όσο αντέξει...:D )

 

7. Σε ένα φίλο μου ο οποιός το πήρε πριν 1 εβδομάδα και αυτός, (δεν ξέρω τί έκδοση έχει το δικό του, το δικό μου 3.66 ήταν) παρουσιάστηκε το πρόβλημα με τον μηδενισμό της ώρας κάθε φορά που έκλεινε το κινητό, με συνέπεια να το έχει πάντα ανοιχτό για να μην χαλάει η ώρα και δεν λειτουργεί το ξυπνητήρι. (Εμένα ευτυχώς δεν μου το έχει παρουσιάσει). Πίσω για service όσοι το έχουν πάθει...

 

8. Η ώρα παράδοσης των μηνυμάτων είναι λανθασμένη πολλές φορές. Αυτό βέβαια κάποιος ανέφερε ότι διορθώνεται εαν βάζουμε την ώρα στο GMT αντί για GMT+2. θα το δοκιμάσω...

 

Πάντως εγώ είμαι ευχαριστημένος και δεν το έχω μετανιώσει καθόλου. Στα 300 ευρώ δεν νομίζω ότι υπάρχει καλύτερη επιλογή...

Link to comment
Share on other sites

3. Δεν μπορώ να βάλω το calculator σε ένα από τα κουμπιά συντόμευσης. (Στο 6230i μπορούσα!) Μόνο τα applications μπαίνουν αλλά αυτό σημαίνει ότι πρέπει να πατήσω 3 κουμπιά και όχι 1 για να πάω εκεί που θέλω!

 

Eιναι java εφαρμογη, γι αυτο δε γινεται... :rocket:

█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

Γενικά, είμαι πολύ ευχαριστημένος από το κινητό! Από προβλήματα, το μόνο που έχω να αναφέρω είναι ότι 2 φορές που είμουν στο gallery και άκουγα ήχους κλήσης μου "πάγωσε" η οθόνη και ο μόνος τρόπος να το επαναφέρω ήταν να το κλείσω και να το ξανα-ανοίξω.

 

Τελικά όντως δεν είναι τόσο τεράστιο σε μέγεθος όσο νόμιζα στην αρχή: Αφού χωράει και στην τσέπη του τζιν, όλα καλά! (Νιώθεις ένα μικρό φούσκωμα αλλά δεν πειράζει :lol: )

 

Επίσης, τα ηχεία είναι εκπληκτικά! Και το mp3 player (κινητό είναι, δεν είναι ipod) , και το hands-free (σαφώς βελτιωμένο από παλαιότερα) και το μεγάφωνο. Επίσης μου αρέσει πάρα πολύ και η ΓΡΑΜΜΑΤΟΣΕΙΡΑ που έχει επιλέξει η Νοκία: Ίσως η πιο όμορφη που έχω δει σε κινητό.

 

Τί με έχει στενοχωρήσει ελαφρώς:

 

1. Το πάνω κομμάτι κουνιέται πέρα δώθε όταν πατάς τα κουμπιά, με συνέπεια να ακούς συνεχώς ένα (τακ-τακ). Το πρόβλημα διορθώνεται σε μεγάλο βαθμό όμως, εαν έχεις ανοιχτό το πάνω μέρος του κινητού (γίνεται πιο σταθερό μάλλον).

 

2. To γνωστό πρόβλημα της αυξανόμενης (και όχι σταθερής) έντασης των ήχων κλήσης. Λέω γνωστό γιατί το είχα και στο 6230i. Δεν είναι και ότι καλύτερο να χάνεις κλήσεις εξ'αιτίας του! ΠΡΕΠΕΙ να το φτιάξουν οπωσδήποτε στο μέλλον αυτό.

 

3. Δεν μπορώ να βάλω το calculator σε ένα από τα κουμπιά συντόμευσης. (Στο 6230i μπορούσα!) Μόνο τα applications μπαίνουν αλλά αυτό σημαίνει ότι πρέπει να πατήσω 3 κουμπιά και όχι 1 για να πάω εκεί που θέλω!

 

4. ΓΙΑΤΙ έχει τόσα λίγα wallpapers και themes το κινητό προεγκατεστημένα? (Με την ευκαιρία, που μπορούμε να κατεβάσουμε ξέρει κανείς; :worry:

 

5. Δεν έχω καταλάβει ακόμα την λειτουργία της φωνητικής κλήσης (η οποία φαίνεται ότι έχει μπει σε όλα τα ονόματα από μόνο του. (Στο 6230i ηχογραφούσες εσύ για την κάθε επαφή.)

 

6. Η οθόνη (η οποία είναι άπαιχτη) πιστεύω πως θέλει ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΟΧΗ για γρατζουνιές κλπ. Εγώ δεν έχω βγάλει ακόμα την μεμβράνη (όσο αντέξει...:D )

 

7. Σε ένα φίλο μου ο οποιός το πήρε πριν 1 εβδομάδα και αυτός, (δεν ξέρω τί έκδοση έχει το δικό του, το δικό μου 3.66 ήταν) παρουσιάστηκε το πρόβλημα με τον μηδενισμό της ώρας κάθε φορά που έκλεινε το κινητό, με συνέπεια να το έχει πάντα ανοιχτό για να μην χαλάει η ώρα και δεν λειτουργεί το ξυπνητήρι. (Εμένα ευτυχώς δεν μου το έχει παρουσιάσει). Πίσω για service όσοι το έχουν πάθει...

 

8. Η ώρα παράδοσης των μηνυμάτων είναι λανθασμένη πολλές φορές. Αυτό βέβαια κάποιος ανέφερε ότι διορθώνεται εαν βάζουμε την ώρα στο GMT αντί για GMT+2. θα το δοκιμάσω...

 

Πάντως εγώ είμαι ευχαριστημένος και δεν το έχω μετανιώσει καθόλου. Στα 300 ευρώ δεν νομίζω ότι υπάρχει καλύτερη επιλογή...

 

ΠΑΙΔΙΑ τοο 6270 ειναι πραγματι ενα πολυ καλο τηλ αλλα εγω το εδωσα και με 100 Ε παραπανω πηρα το w900i που βγαζει τελειες φωτος και απιστευτο βιντεο τοσο σε μερα οσο και σε σκοταδι !!!!!!

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ τοο 6270 ειναι πραγματι ενα πολυ καλο τηλ αλλα εγω το εδωσα και με 100 Ε παραπανω πηρα το w900i που βγαζει τελειες φωτος και απιστευτο βιντεο τοσο σε μερα οσο και σε σκοταδι !!!!!!

 

 

και γω αυτο θα περνα αλλα ειναι sony ericsson...και το λεω αυτο γιατι το κ700 που ειχα ,μετα απο 1,5 εβδομαδα αρχισαν τα προβληματα με το joy stick, δεν ειναι μονο αυτο αλλα και κ750 κατι φιλων μου παρουσιαζαν προβλημα στο joy stick.

 

τεσπα πολυ ωραιο το w900 (δεν εχει joy stick :shifty: :shifty: :!: )

 

παντως για 320 ευρο ειναι πολυ καλο το 6270 αν εξαιρεσεις το τακ τακ ,τη μουφα αναλυση του βιντεο και τις εικονες που δεν μπαινουν φοντο με κλιμακωση:mad: :mad: . θα δουμε στο μελλων:cool:

 

τουλαχιστον δεν εχει joy stick και δεν εσκασα και 420 ευρο κ μετα απο 1,5 εβδομαδα να χαλασει....(κ700 story...)

Link to comment
Share on other sites

καλα δεν ειναι για πεταμα κιολας.Απλα δεν ειναι το κελεπουρι που καποιοι παρουσιαζουν εδω μεσα...

οσο για το w900 νομιζω 150+ ευρω για την non branded εκδοση δεν αξιζουν(ειναι και τερστιο).Αυτο που αξιζει εναντι του 6270 ειναι το w550i(274) και το W800(350)

Link to comment
Share on other sites

koita oute to w550 pisteuo oti axizei !! to 6270 to vriskeis 300 euro !! e dn einai megalh diafora apo ta 274 tou w550!! to w800 pisteuo oti axizei san enallaktikh !!:)
Link to comment
Share on other sites

geia sas

 

.. epidi exo to 6230i kai skeftomai na agorazo 6270 tha ithela na sas rotiso ean iparxoun oysiastikes diafores metaxy twn 2 kinitwn... kai an axizei telika to kopo na to parw, eidika meta apo ola osa exoun akoustei gia ta restart toy.. thn "anaxiopisti" kataskeyh toy ktl.. :worry:

 

kai mia akomi ewthsh.. mporeis na akoys mp3 k taytoxrona na grafeis sms h na vriskesai stis eikones ktl?

 

 

sas eyxaristw ek twn proterwn..:)

 

 

my story so far... siemens c..(touvlaki) - nokia 3210 - nokia 3310 - alcatel (something) - nokia3510 - nokia6510 - panasonic gd87 - sharp gx20 - se k700i - samsung (something..) - samsung d500 - nokia6230i - motorola v3 - se k700i - se k750i -nokia 3200 - sharp gx17 - nokia 1600 - se w800i - nokia3230 - panasonic vs3 - sharp gx17 - nokia 6230i...

Link to comment
Share on other sites

geia sas

 

.. epidi exo to 6230i kai skeftomai na agorazo 6270 tha ithela na sas rotiso ean iparxoun oysiastikes diafores metaxy twn 2 kinitwn... kai an axizei telika to kopo na to parw, eidika meta apo ola osa exoun akoustei gia ta restart toy.. thn "anaxiopisti" kataskeyh toy ktl.. :worry:

 

kai mia akomi ewthsh.. mporeis na akoys mp3 k taytoxrona na grafeis sms h na vriskesai stis eikones ktl?

 

 

sas eyxaristw ek twn proterwn..:)

Τα ρισταρτ με την τελευταια εκδοση (3.66) εξαφανιζονται, οχι οτι πριν εκανε τιποτα το τρομερο.

 

Βασικη διαφορα ειναι η οθονη και το μενου. Βελτιωμενη καμερα βεβαια και αρκετα καλυτερος ηχος. Αυτονομια πανω κατω τα ιδια ειναι και τα δυο.

 

Τωρα στο θεμα της ποιοτητας, αν προσεχεις το κινητο σε λογικα επιπεδα δεν προκειται να παει απολυτως τιποτα. 3 μηνες που το εχω, μπορω να το επιβεβαιωσω.

█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

Τα ρισταρτ με την τελευταια εκδοση (3.66) εξαφανιζονται, οχι οτι πριν εκανε τιποτα το τρομερο.

 

Βασικη διαφορα ειναι η οθονη και το μενου. Βελτιωμενη καμερα βεβαια και αρκετα καλυτερος ηχος. Αυτονομια πανω κατω τα ιδια ειναι και τα δυο.

 

Τωρα στο θεμα της ποιοτητας, αν προσεχεις το κινητο σε λογικα επιπεδα δεν προκειται να παει απολυτως τιποτα. 3 μηνες που το εχω, μπορω να το επιβεβαιωσω.

 

 

 

seyxaristw poli...

 

 

my story so far... siemens c..(touvlaki) - nokia 3210 - nokia 3310 - alcatel (something) - nokia3510 - nokia6510 - panasonic gd87 - sharp gx20 - se k700i - samsung (something..) - samsung d500 - nokia6230i - motorola v3 - se k700i - se k750i -nokia 3200 - sharp gx17 - nokia 1600 - se w800i - nokia3230 - panasonic vs3 - sharp gx17 - nokia 6230i...

Link to comment
Share on other sites

to 6270 exei polu kaluterh othoni apo to 6230i kai polu kalutero hxo !! kai h fotografikh tou einai arketa anoterh apo tou 6230i !!ennohtai pos an kapoios agorasei kainurio kinito kalutera na protimhsei to 6270 me 300 euro para to 6230i me 289 !! oso gia ta restart pisteuo pos exoun luthei kai dn uparxoun sta kinita pou kukloforoun tora sthn agora!! nai mporeis na akous mp3 kai na kaneis oti alo thes!! eidika me thn 3.66 mporeis na akous mp3 kai na paizeis kai paixnidia !! h prohgoumenh ekdosh dn to ekane!!
Link to comment
Share on other sites

Επειδή ως τώρα ήμουν με smartphone και έπερνα πάντοτε backup στην κάρτα πριν από αναβάθμιση fimware υπάρχει κάτι αντίστοιχο στο 6270;

myphone.gr Legal Advisor

Phones: iPhone XsMax 64GB Silver, iPhone X 64GB Silver, Pocophone F1 64GB

Tablets: iPad Pro 12,9 128GB WiFi, iPad mini 4 64GB WiFi & 4G

Link to comment
Share on other sites

ναι. με τον ίδιο τρόπο κάνεις με κόπυ πέιστ ένα μπακάπ ό,τι έχεις στο τηλέφωνο (βασικά μηνύματα και επαφές) μέσω του pc suite και είσαι εντάξει. με τον ίδιο τρόπο τα ξαναμεταφέρεις πίσω.
Link to comment
Share on other sites

ναι. με τον ίδιο τρόπο κάνεις με κόπυ πέιστ ένα μπακάπ ό,τι έχεις στο τηλέφωνο (βασικά μηνύματα και επαφές) μέσω του pc suite και είσαι εντάξει. με τον ίδιο τρόπο τα ξαναμεταφέρεις πίσω.

Με δημιουργία αντιγράφων ασφαλείας από το pc suite δεν μπορείς να τα πάρεις όλα στον υπολογιστή σου από τη μνήμη του τηλεφώνου;

Όσον αφορά την κάρτα μνήμης, εγώ την αντιγράφω ολόκληρη (με όλους του φακέλους και τους υποφακέλους που έχει στον υπολογιστή με copy->paste. Υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος;

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...