Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6270


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

auto to provlima einai megalh vlakeia!! to exoun tosa kinita ths nokia !! dn mporoun na to lusoun? toso poluploko einai?

Νομίζω ότι μόνο εμείς το βλέπουμε σαν πρόβλημα,η ΝΟΚΙΑ μάλλον εσκεμμένα το έχει προγραμματίσει έτσι το λογισμικό ορισμένων μοντέλων υποθέτω για την προστασία των πόρων του ακουστικόυ σε επίπεδο hardware και απόδοσης.......

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

les ? dn xero ti na sou po !! kai sto service omos otan pas san provlima to vlepoun kai sou len oti tha ftiaxei me epomenh anavathmish!!:) emene dn me enoxlei prosopika !!
Link to comment
Share on other sites

les ? dn xero ti na sou po !! kai sto service omos otan pas san provlima to vlepoun kai sou len oti tha ftiaxei me epomenh anavathmish!!:) emene dn me enoxlei prosopika !!

Πάντως είναι ατυχέστατη υλοποίηση λογισμικού,ειδικά ο ήχος κλήσης και η ένταση του είναι πολύ συμαντική παράμετρος σε ένα κινητό(το ίδιο ισχύει και στον ήχο μηνύματος).

Link to comment
Share on other sites

Τελικα διαθεσιμοτητα στον ΟΤΕ υπαρχει ξερει κανεις?:O
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Τελικα διαθεσιμοτητα στον ΟΤΕ υπαρχει ξερει κανεις?:O

 

Σήμερα στον ΟΤΕ της Νάουσας περίμεναν πακέτο με αρκετά τηλέφωνα ανάμεσα τους μάλλον και το 6270 απ' ότι μου είπαν...αύριο το πρωί θα ξέρουμε!!!

Link to comment
Share on other sites

geia sas .. tha ithela na sas kanw 2 erotiseis...

 

1. mporeis na kaneis epexergasia toy video k twn photos px prosthiki hxoy h na "kopseis" ta videakia?

 

2. camera - video - mp3 einai axiologa? se sxesh me toy k750i?

 

eyxaristw..

 

 

my story so far... siemens c..(touvlaki) - nokia 3210 - nokia 3310 - alcatel (something) - nokia3510 - nokia6510 - panasonic gd87 - sharp gx20 - se k700i - samsung (something..) - samsung d500 - nokia6230i - motorola v3 - se k700i - se k750i -nokia 3200 - sharp gx17 - nokia 1600 - se w800i - nokia3230 - panasonic vs3 - sharp gx17 - nokia 6230i...

Link to comment
Share on other sites

Πήρα χθες την καφέ συσκευή, δύο σχόλια και ένα πρόβλημα:

Όντως υπάρχει σε αφθονία στο MediaMarkt στο Μαρούσι (στην v.3.66). Αντίθετα, στη Στουρνάρη ή αλλού στο κέντρο ακόμα η κλασσική έλλειψη.

Για την ώρα των μηνυμάτων, μία λύση είναι να μπει ως ζώνη ώρας "GMT", έστω κι αν στην πραγματικότητα είμαστε GMT+2 (το χειμώνα).

Το πρόβλημά μου: κάθε φορά που το ανοίγω έχει μηδενιστεί το ρολόι (δείχνει 00.00). "Έπαιξα" λίγο με τις ρυθμίσεις ώρας/ημνιας αλλά άκρη δεν έβγαλα. Κάποια ιδέα;

Link to comment
Share on other sites

παντως στο W800i υπάρχει η δυνατότητα επεξεργασίας των videos.. δλδ προσθηκη ηχου κλπ!Το W800i είναι smartphone?

 

Από όσο γνωρίζω όμως υπάρχει ένα προγραμματάκι που μπορείς να επεξεργαστεις videos... but I'm not sure!

Ζωή χωρίς κινητό..; "Ελλειπτική" ζωή...:p
Link to comment
Share on other sites

Έχω το κ700 και σκέφτομαι να αγοράσω το 6270.

 

Από παιχνίδια πώς πάμε; Έχω συνηθίσει με την SE που έχω γύρω στα 700 παιχνίδια. Υπάρχει καμία πηγή για ΝΟΚΙΑ;

 

Ευχαριστώ

Oh my God. They killed Kenny!

 

You bastards!

Link to comment
Share on other sites

Έχω το κ700 και σκέφτομαι να αγοράσω το 6270.

 

Από παιχνίδια πώς πάμε; Έχω συνηθίσει με την SE που έχω γύρω στα 700 παιχνίδια. Υπάρχει καμία πηγή για ΝΟΚΙΑ;

 

Ευχαριστώ

koita tosa polla paixnidia dn kukloforoun akoma gia to 6270 !!:) ala kukloforoun arketa full screen!!logika otan tha vgei kai to 6280 th vgoun perissotera !!

Link to comment
Share on other sites

Έχω το κ700 και σκέφτομαι να αγοράσω το 6270.

 

Από παιχνίδια πώς πάμε; Έχω συνηθίσει με την SE που έχω γύρω στα 700 παιχνίδια. Υπάρχει καμία πηγή για ΝΟΚΙΑ;

 

Ευχαριστώ

 

Έχεις για K700i κοντά στα 700 παιχνίδια εεε ; :)

Να ξέρεις πως και για το 6270 και το 6280 θα έχουμε αρκετά παιχνίδια

σύντομα και θα είναι full screen (240x320) !!!

Ήδη υπάρχουν αρκετούτσικα !!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν...

Link to comment
Share on other sites

Έχεις για K700i κοντά στα 700 παιχνίδια εεε ; :)

Να ξέρεις πως και για το 6270 και το 6280 θα έχουμε αρκετά παιχνίδια

σύντομα και θα είναι full screen (240x320) !!!

Ήδη υπάρχουν αρκετούτσικα !!!

 

 

και σε αυτό έχεις συμβάλει τα μέγιστα Didimos. :D

 

υπάρχει κάποιο link να ρίξω μια ματιά;

Γενικά πιστεύεις ότι αξίζει η μετάβαση από το κ700 στο 6270?

 

thanx

Oh my God. They killed Kenny!

 

You bastards!

Link to comment
Share on other sites

και σε αυτό έχεις συμβάλει τα μέγιστα Didimos. :D

 

υπάρχει κάποιο link να ρίξω μια ματιά;

Γενικά πιστεύεις ότι αξίζει η μετάβαση από το κ700 στο 6270?

 

thanx

 

Ναι αξίζει και πολύ μάλιστα . Είναι πολύ καλό τηλέφωνο !

Εγώ να σου πω την αλήθεια περιμένω το 6280 που θα έρθει σε λίγες μέρες.

Είναι αδερφό τηλέφωνο με το 6270 . Η μόνη ουσιαστική διαφορά τους είναι

πως το 6280 είναι 3G συσκευή και λίγα γραμμάρια ελαφρύτερο .

 

Αρκετά games θα βρεις εδώ : h**p://masyaka.ru/games/

Κοίτα στα games του SE S700 αλλά και στα 3D .

[sIGPIC][/sIGPIC]

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν...

Link to comment
Share on other sites

Γενικά πιστεύεις ότι αξίζει η μετάβαση από το κ700 στο 6270?

 

thanx

θα σου πω κι εγω την δικη μου αποψη,φυσικα και αξιζει να το παρεις το 6270,ειναι παρα πολυ καλο κινητακι και φυσικα οπως εχει αναφερθει συντομα θα εχουμε και πολλα games.:)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

HELP! Ξαφνικά το πλαϊνό πλήκτρο που είναι για την ένταση (πάνω-κάτω) δεν ανταποκρίνεται καθόλου! Τί μπορεί να φταίει? :wacko:
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

μηπως εφαγε καμια τουμπα?για βγαλε για λιγο την μπαταρια σου κι αφησε το για 5 λεπτα αν και συνηθως αυτο το κανουμε οταν κολλησει το κινητο αλλα δοκιμασε το.

αλλιως το service δεν θα το γλιτωσεις.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Έστειλα ένα sms, συνέδεσα για λίγο το hands free, άνοιξα μερικά videos και επανήλθε μόνο του... Δεν ξέρω αν το επανέφερε κάτι από αυτά που έκανα ή αν επανήλθε μόνο του. Με ανησυχεί πάντως... Έχει φάει βέβαια και μερικά σούτια... αλλά σίγουρα δεν έχει χαλάσει κάποιο μηχανικό μέρος της συσκευής... :X
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Έστειλα ένα sms, συνέδεσα για λίγο το hands free, άνοιξα μερικά videos και επανήλθε μόνο του... Δεν ξέρω αν το επανέφερε κάτι από αυτά που έκανα ή αν επανήλθε μόνο του. Με ανησυχεί πάντως... Έχει φάει βέβαια και μερικά σούτια... αλλά σίγουρα δεν έχει χαλάσει κάποιο μηχανικό μέρος της συσκευής... :X

ε μα τοτε τι θες κινητο ειναι οχι μπαλα:lol:

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

θα σου πω κι εγω την δικη μου αποψη,φυσικα και αξιζει να το παρεις το 6270,ειναι παρα πολυ καλο κινητακι και φυσικα οπως εχει αναφερθει συντομα θα εχουμε και πολλα games.:)

sigoura axizei na to pareis !! kai tha entuposiasteis kai apo thn othoni kai apo ta grafika pou exei sta paixnidia!! ego exo porothei me to golf pou exei mesa !! :)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα

 

το πηρα χθες απο καταστημα tim (αναγκαστικα) λογο αναβαθμησης :shifty:

 

πολυ καλη επιλογη εκανα πιστευω ,κλασικα σε καφε ,παντως υπαρχει ελειψη.

 

εχω καποιες περιεργιες να πω

 

οταν ειναι κλειστο το πληκτρολογιο κ παταω τα κεντρικα κουμπια ,το κινητο εχει καπια μποσικα ,λογο που ειναι σλιντε απ κ αποτελειτε απο 2 κομματια .

 

οταν παω να βαλω καποιο φοντο μεγαλητερο απο την αναλυση του κινητου(240χ320) η εικονα μπαινει φοντο κ μεγενθυνετε..π.χ συμβαινει κατι παρομοιο οταν παμε να βαλουμε ενα φοντο στον η/υ με αναλυση μεγαλυτερη αυτη του η/υ ,κ επιλεγουμε να μπει στο κεντρο.... στο κ700 δεν γινοταν αυτο .

 

η μετακινηση των αρχειων δεν μου πολυ αρεσει π.χ ενα αρχειο οταν βρισκεται στην μεμορι ,δεν μπορεις να το βαλεις σε φακελο επισης μεσα στη μεμορη

Link to comment
Share on other sites

η μετακινηση των αρχειων δεν μου πολυ αρεσει π.χ ενα αρχειο οταν βρισκεται στην μεμορι ,δεν μπορεις να το βαλεις σε φακελο επισης μεσα στη μεμορη

 

dn isxeuei auto !!mporeis !! ego eixa ta mp3 mou mesa sto memory ki ekna ena fakelo kai ton onomasa mp3 kai meta ta metakinisa ola mesa !!

Link to comment
Share on other sites

Τα νευρα μου περιμενω εδω και 10 ημερες σε καταστημα ΟΤΕ του Βολου το τηλεφωνο να ερθει αλλα τιποτε το ιδιο και στην Λαρισα που ρωτησα ξερει κανεις ποτε θα υπαρχει κανονικη διαθεσιμοτητα [εχω την ρημαδα την επιδοτηση]
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

η μετακινηση των αρχειων δεν μου πολυ αρεσει π.χ ενα αρχειο οταν βρισκεται στην μεμορι ,δεν μπορεις να το βαλεις σε φακελο επισης μεσα στη μεμορη

 

dn isxeuei auto !!mporeis !! ego eixa ta mp3 mou mesa sto memory ki ekna ena fakelo kai ton onomasa mp3 kai meta ta metakinisa ola mesa !!

 

 

τεσπα αυτο δεν με πολυ αποσχολει το κανω κι απο το pc suit....

 

οι εικονες στο φοντο με αποσχολουν :cry: :cry: :( :mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...