Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6280 3G


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Υπάρχει κάποια νεότερη πληροφορία για την τιμή του; Έχω αυτή τη ρημάδα την επιδότηση μέχρι 14/11 με 135€. Ελπίζω να το προλάβω.
Link to comment
Share on other sites

Αφού η υποδοχή της κάρτας είναι στο πλάι λογικά θα έχει.

αλλιως τι νοημα να εχει;

Link to comment
Share on other sites

Στο nokia club κηφισιας σημερα μου ειπανε οτι το περιμενουνε προς το τελος του χρονου.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και μένα αυτό μου είχαν πει στο ίδιο μαγαζί για το 6270 , ήταν μάλιστα ένας τύπος ψιλοηλίθιος, μου απάντησε με ύφος περίεργο "αυτό... θα αργήσει". Τι να πω, είναι που δεν έχω όρεξη να τσακώνομαι με τον κάθε βλάκα. Αναμονή.... :mad:
Link to comment
Share on other sites

ετσι λεγανε και για το N-70 οτι θα ερθει προς το τελος του χρονου ελα ομως που η ημερα κυκλοφοριας του στα ελληνικα μαγαζια ειναι πολυ κοντα,δεν ξερω γιατι κρατανε αυτη τη σταση στα nokia shops.πολυ αξια νομιζω τους εχουμε δωσει.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Το 6270 εν τω μεταξυ το πλαισιο το εχει μεσα στο εντυπο του χωρις τιμη και λεει για τελος σεπτεμβριου!!!

Για το 6280 ουτε φωνη ουτε ακροαση που λενε.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κανα νέο απο 6270/80?? Ρώτησα σήμερα πλαίσιο πατρας για 6270 κ μ ειπαν :"Ποιό ειναι αυτο???" Του εξηγώ και με μια σιγουριά μου λέει :" Μαλλον θα αργήσει... Για ιανουάριο το κόβω...."(αλλα προφανώς θα ταν πανάσχετος ο πωλητης....:P)

Ελεος...

http://files.hotlinkhost.net/GcTLd4Hzleg/white_hand.gif

http://www.eexi.gr

Link to comment
Share on other sites

Ναι η αλήθεια είναι ότι οι περισσότεροι υπάλληλοι δεν έχουν ιδιαίτερο ζήλο και απ΄την άλλη δεν έχουν και σωστή ενημέρωση....

Ευτυχώς όμως κάποιοι ξέρουν και ενημερώνουν σωστά,τέλος Οκτωβρίου αρχές Νοεμβρίου λοιπόν δείχνουν όλα για τα 6270/6280....

Link to comment
Share on other sites

λίγη υπομονή ακόμα ...... τι μπορούμε να κάνουμε :confused:
JIAYU G2S και G3 black (το απλό διπύρηνο) και G4 Turbo 1/4 thin black build Official_G4LW-20130822-092045
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρει κανείς αν η κάμερα έχει ζουμ στην μέγιστη ανάλυση? Δεν μπόρεσα να το βρω πουθενα...
..κάτι μαγικό!
Link to comment
Share on other sites

Eννοείς αν κάνοντας ζούμ πέφτει η ανάλυση; Κάτι τέτοιο δεν είναι γνωστό εάν ισχύει. Πάντως στο Ν70, το οποίο έχει 20x zoom, στις 10 πρώτες σκάλες η ανάλυση παραμένει στα 2ΜΡ, στις 10 επόμενες σκάλες πέφτει στα 0,8ΜΡ.

 

Τα τηλέφωνα κυκλοφορούν την ίδια περίπου περίοδο. Οπότε μπορεί να ισχύουν και στο 6280 τα ίδια πράγματα.

 

Για να μιλάμε με σιγουριά όμως, θα πρέπει να περιμένουμε να πιάσουμε στα χέρια μας την συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

Eννοείς αν κάνοντας ζούμ πέφτει η ανάλυση; Κάτι τέτοιο δεν είναι γνωστό εάν ισχύει. Πάντως στο Ν70, το οποίο έχει 20x zoom, στις 10 πρώτες σκάλες η ανάλυση παραμένει στα 2ΜΡ, στις 10 επόμενες σκάλες πέφτει στα 0,8ΜΡ.

 

Άν ισχύει αυτό τότε είναι πολύ καλό! 10χ zoom στα 2mp! Είχα την εντύπωση ότι στο n70 και στο n90 η ανάλυση πέφτει όταν ζουμάρεις...μπορεί να συμβαίνει μόνο στο n90 αν και είναι περίεργο για "φωτογραφικό" κινητό... thanks!

..κάτι μαγικό!
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ πήγα χτες στον Γερμανό της Καλλιθέας και ο υπάλληλος δεν είχε ιδέα, όχι μόνο για το πότε θα έρθει, αλλά και για ποιο κινητό του μιλούσα!!! :angry: Και στο site του Γερμανού που έψαξε, για το πότε έρχονται τα νέα μοντέλα, δεν το βρήκε!!!!! Με ρωτούσε πως είναι το κινητό και στο τέλος μου είπε πως είμαι πολύ καλά ενημερωμένη!!!!!!! ΕΛΕΟΣ!!!! :!: Στη NOKIA δεν μπαίνουν να ενημερωθούν;;;;;;;;; Φοβαμαι πως δεν θα προλάβω την αναβάθμισή μου που είναι το Δεκέμβριο! :cry: Έχει κανείς να μου προτείνει κάποιο άλλο κινητό(nokia), περίπου στα 300-400euro σε περίπτωση που δεν το προλάβω;;;;;; :O
Ό,τι δεν πάρεις μοναχός κανείς δεν θα 'ρθει να στο δώσει!!!
Link to comment
Share on other sites

laoura καλοσωρισες στο myphone.κι ομως εγω πιστευω οτι θα προλαβεις την επιδοτηση σου τον δεκεμβρη,δεν νομιζω να μην το εχουν φερει ως τοτε.

παδια παψτε να ρωτατε απο τα καταστηματα του γερμανου,αφου τα παιδια εναι ασχετοι τι τους ρωτατε και χανετε και τζαμπα τον χρονο σας.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Γενικά πιστεύω πως η καλύτερη ενημέρωση που μπορούμε να έχουμε είναι μέσα από το myphone! :up:

 

Σε όποιο κατάστημα και αν έχω ρωτήσει για πληροφορίες για κινητό που δεν έχει έρθει ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΙΔΕΑ! Καλά ειδικά στη νοκια οι περισσότεροι δε ξερουν τι παιζει... Anyway η καλύτερη ενημέρωση είναι από το internet.

 

Κι εγώ πιστεύω ότι το τηλέφωνο θα είναι εδώ και μάλιστα σε ποσότητες για να προλάβει η νόκια τη χριστουγεννιάτικη αγορά! ;)

Link to comment
Share on other sites

Φοβαμαι πως δεν θα προλάβω την αναβάθμισή μου που είναι το Δεκέμβριο! :cry:

 

Τι εννοείς να μην προλάβεις την αναβάθμιση? Απότι ξέρω η αναβάθμιση/επιδότηση δεν χάνετε, απλά πάει προς τα πίσω και πάντα μετράνε οι τελευταίοι 12 μήνες, το πολύ πολύ να αλλάξει λίγο προς τα κάτω ή προς τα πάνω ανάλογα με τους λογαριασμούς δηλαδή. Είναι έτσι ή κάνω κάποιο λάθος? Τουλάχιστον στη vodafone... Και ο Δεκέμβρης μακριά μου φαίνεται πάντως, άντε γιατί θα πάρουν όλοι κ750, κοιμάται η νόκια!!

..κάτι μαγικό!
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς να μην προλάβεις την αναβάθμιση? Απότι ξέρω η αναβάθμιση/επιδότηση δεν χάνετε, απλά πάει προς τα πίσω και πάντα μετράνε οι τελευταίοι 12 μήνες, το πολύ πολύ να αλλάξει λίγο προς τα κάτω ή προς τα πάνω ανάλογα με τους λογαριασμούς δηλαδή. Είναι έτσι ή κάνω κάποιο λάθος? Τουλάχιστον στη vodafone... Και ο Δεκέμβρης μακριά μου φαίνεται πάντως, άντε γιατί θα πάρουν όλοι κ750, κοιμάται η νόκια!!

 

Δεν ξέρω τι παίζει στη vodafone, πάντως στην cosmote σου στέλνουν επιστολή για την επιδότηση και σου λένε και πότε λήγει!!!!! Ισχύει για συγκεκριμένο χρονικό διάστημα!!!!

Με τίποτα το κ750!!!! :!:

Υπομονή......!!!

Ό,τι δεν πάρεις μοναχός κανείς δεν θα 'ρθει να στο δώσει!!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...