Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6280 3G


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά, πότε περίπου θα βγεί;

 

Κατι εχει ακουστει για οκτωβριο.

Αν ξερει κανεις κατι νεοτερο...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Όταν λέει νέο interface series 40, πώς είναι; Υπάρχει σε κάποιο κινητό αυτή τη στιγμή;

 

Δεν υπαρχει σε καποιο κινητο ακομα το νεο UI της Series 40 Platform - 3rd edition,τα πρωτα θα ειναι τα 6280,6270 .

Στις προηγουμενες σελιδες θα βρεις τις διαφορες ;)

 

@Cue :Αν εννοεις το 6111 ,σωστα ,και αυτο ;)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

ΜΗΠΩΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΥΚΛΩΦΟΡΗΣΕΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΓΩΡΑ?
ΑΝ ΕΙΧΕ Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΣΤΡΟΦΕΣ, Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΕΜΠΑΙΝΕ ΤΑΠΑ ΜΕ VT's
Link to comment
Share on other sites

ΜΗΠΩΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΥΚΛΩΦΟΡΗΣΕΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΓΩΡΑ?

φιλε μου πιο πανω εχει απαντηθει το ερωτημα σου.μαλλον προς οκτωβριο με καθε επιφυλαξη.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

του απάντησα κ εγώ, αλλά οι mods θεώρησαν την απάντηση μου ιδιαίτερα προσβλητική I guess και την έσβυσαν...

btw, παιχνίδια θα παίζει μόνο όσα έχουν γραφτεί για qVGA ή και τα πιο απλά; :O

Link to comment
Share on other sites

γεια σας θα ηθελα να μου πειτε τιμουλα για το 6280.το μενου του μοιαζει σαν του 7610 η σαν του 6230

καιι ποτε θα ερθει

διαβασε και τιποτα πιο κατω :!: ;)

http://pics.homere.jmsp.net/t_24/64x64/031106_tiger.gif I'M NOT PERFECT BUT I'M SO CLOSE THAT SCARES ME

LIVE YOUR LIFE ;) :!:LIFE IS SHORT.......AND YOU'RE TALL :this:

Link to comment
Share on other sites

γεια σας θα ηθελα να μου πειτε τιμουλα για το 6280.το μενου του μοιαζει σαν του 7610 η σαν του 6230

καιι ποτε θα ερθει

καλοσορισες στο myphone μας φιλε μου :)

λοιπον το μενου του θα μοιαζει απο οτι εχω καταλαβει λιγο σαν του 6230i αν και τα φαινομενα δειχνουν ενα πληρως ανανεωμενο series-40 menu που πιο πολυ θα πηγαινει προς symbian μερια.συντομα θα το δουμε παντως οποτε θα μας φυγει και η απορια. :D

σιγουρα προκειται για ενα κορυφαιο κινητο με μια νεα φοβερη οθονη.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Το μενου των Series 40 3rd edition θα ειναι τελειως ανανεωμενο.Δειτε το screenshot. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

καλα φιλε μου μιλαμε οτι φαινεται τελειο

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Οποιος θελει μπορει να παει στο http://www.forum.nokia.com στο section των Series40 και εκει εχει αρκετα *.pdf για το καινουργιο edition των Series40.

Οι αλλαγες ειναι πραγματικα πολλες και πολλα υποσχομενες. ;)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

διαβασε και τιποτα πιο κατω :!: ;)

 

lol, το πιο κάτω δεν είχε γραφτεί όταν πόσταρε... :p

το πιο πάνω ΝΑΙ :rolleyes: :p :lol:

Link to comment
Share on other sites

Εχω μια απορια...λογικα δε θα μπορουν να δουλευουν εφαρμογες Symbian παντως ε; Γιατι εχω βολευτει παρα μα παρα πολυ το Route 66 στο 6260 μου...και σκεφτομαι τωρα...να παρω το 6280 αν και δεν εχει Symbian η οχι;

 

Διλημμα μεγαλο...οπως περσυ που ημουν μεταξυ του S700 και του 6260.

Link to comment
Share on other sites

Εχω μια απορια...λογικα δε θα μπορουν να δουλευουν εφαρμογες Symbian παντως ε; Γιατι εχω βολευτει παρα μα παρα πολυ το Route 66 στο 6260 μου...και σκεφτομαι τωρα...να παρω το 6280 αν και δεν εχει Symbian η οχι;

 

To 6280 ειναι series 40 ,αρα οχι.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω το 6230i το μενού είναι το ίδιο μου φαίνεται? Τι αλλάγές μπορεί να έχει και τι παραπάνω μπορεί να υποστηρίζει?
Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω το 6230i το μενού είναι το ίδιο μου φαίνεται? Τι αλλάγές μπορεί να έχει και τι παραπάνω μπορεί να υποστηρίζει?

 

Αλλαγες θα εχει αρκετες απο τα προηγουμενα series40.Για παραδειγμα στην αρχικη οθονη θα active today screen σαν του 6680.Γενικοτερα το Series 40 Platform 3rd Edition θα ειναι τελειως ανανεωμενο.Διαβασε λιγο ΕΔΩ και θα καταλαβεις. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους.Αν και δεν ασχολουμαι καθολου με nokia ,ηρθε ενας φιλος απο Αμερικη που δουλευει στην nokia εκει και ειχε μαζι του το εν λογω κινητο σε prototype.

Aν και δεν δουλευε εδω διοτι δεν ειναι gsm (επισης δεν ειχε την μπροστα καμερα για το 3g),μπορουσε κανονικα να ανοιξει και να πλοηγηθεις στο menu.Για το menu λοιπον που λετε οντως ειναι πληρως ανανεωμενο και πολυ πιο χρηστικο.Μοιαζει πολυ με symbian.Εχει εναν ωραιο media player ανκαι η ποιοτητα που ακουγες τα mp3 δεν με ενθουσιασε.Αυτο που μου αρεσε παρα πολυ ηταν η καθαροτατη και μεγαλη οθονη του καθως και η πολυ καλη του ψηφιακη καμερα των 2mp.

Δεν το επεξεργαστηκα αλλο λογω ανωτερας βιας αλλα μεσα στις επομενες μερες μαλλον θα τον ξαναδω και θα του πω να το φερει να το βγαλω μερικες φωτο.

Link to comment
Share on other sites

alex_gr αν και οποτε μπορεις βγαλε καμμια φωτογραφια απο το κινητο και ανεβασε την εδω να δουμε πως ειναι εστω και αν ειναι prototype. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους.Αν και δεν ασχολουμαι καθολου με nokia ,ηρθε ενας φιλος απο Αμερικη που δουλευει στην nokia εκει και ειχε μαζι του το εν λογω κινητο σε prototype.

 

Επίσης αν μπορείς να μας δώσεις περισσότερα στοιχεία για την today screen μιας και είναι κάτι το καινούριο στα νέα κινητά της Nokia.

 

Πόσο customizable είναι, αν είναι λειτουργική, αν παραμετροποιείται :)

thx!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους.Αν και δεν ασχολουμαι καθολου με nokia ,ηρθε ενας φιλος απο Αμερικη που δουλευει στην nokia εκει και ειχε μαζι του το εν λογω κινητο σε prototype.

Δεν το επεξεργαστηκα αλλο λογω ανωτερας βιας αλλα μεσα στις επομενες μερες μαλλον θα τον ξαναδω και θα του πω να το φερει να το βγαλω μερικες φωτο.

Αν θες δες και ένα 6230i και περιέγραψε τις διαφορές τους, αλλά και πόσο παραμετροποιήσιμο είναι το 6280 και από πλευράς λογισμικού.

Link to comment
Share on other sites

"today screen" και καλά την λέω εγώ λόγω MS Smartphones :p. H Nokia νομίζω την λέει "active screen"(?).

 

Απλά φαντάσου ότι στην αρχική οθόνη (standby), υπάρχουν διάφορα προγραμματάκια που τρέχουν και παρέχουν κάποιες πληροφορίες.

π.χ. τα ραντεβού σου σήμερα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...