Jump to content

Huawei Mate 20 Pro


CPR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Opera γιατί δεν χρησιμοποιείται;;

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Συμφωνω απολυτα.

Opera γιατι περα απο ολα τα αλλα εχει τρομερο text reflow.

Επισης brave για το ποσο καλα κοβει τις διαφημισεις.

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Opera γιατί δεν χρησιμοποιείται;;

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εγώ προσωπικά δεν είχα λόγο να αλλάξω browser από τη στιγμή που υπήρχε ένας πολύ γνωστός (και καλός) προεγκατεστημένος πάντα στις συσκευές μου.

 

Και δεν είχα και ποτέ πρόβλημα με τις διαφημίσεις, μιας και στα rooted κινητά μου τις "έκοβα" με Adaway και τώρα στο Mate 20 Pro που δεν γίνεται rooted με το Adguard.

 

Απλά τώρα τελευταία κάτι έχει γίνει με τα updates στον Chrome και πολλές φορές πατάς το εικονίδιο και η εφαρμογή δεν ανοίγει. :(

 

 

Είναι μην σου τύχει και έχεις πάνω από το κεφάλι σου κανένα Apple fan boy την ώρα που πας να ψάξεις κάτι στο internet, και αρχίσει να σε κοροϊδεύει για το Android. :P

 

Sent from my Huawei Mate 20 Pro by using Tapatalk

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Διαβάζω σχόλια για την 10.1 που εκτός από την μικρότερη αυτονομία αναφέρουν κ χειρότερη κάμερα. Επίσης είδα και update με July security patches.

Όσον αφορά το ios θεωρώ ότι αρχίζει να έρχεται κοντά στο Android σχεδιαστικά κ αν εξαιρέσουμε το "κλειστό" λογισμικό αρχίζει να μου φαίνεται πολύ καλή επιλογή για το μέλλον

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

Φίλος με mate 20 pro by Voda έχει θέμα με την τελευταία αναβάθμιση. Συγκεκριμένα με την ανοιχτή συνομιλία κάνει διακοπές ο συνομιλητής.

Το δοκιμάσαμε με το δικό μου mate 20 pro (αγορασμένο από Ολλανδία) και COTE και δεν έχω κανένα θέμα...

Έχει κανείς άλλος αγορασμένο από Vodafone ?

Εγω εχω προβλημα στην ανοιχτη συνομιλια οτι ακουν την φωνη τους διπλη το cancelatiin δε δουλευει σωστα προφανώς μετα το update εγινε. Η μπαταρια εχει στρωσει αρκετα λιγες θερμοκρασιες ειδα ισως λογο καλοκαιριου. Δε προτείνεται η αναβαθμιση εχει τα θεματακια της.

Την βρήκα και θα την παντρευτώ :X ..................
Link to comment
Share on other sites

Ενώ κάνω force stop το software update app πάλι μετά από λίγο καιρό με ρωτάει αν θέλω να κατεβάσω τη νέα έκδοση. Τι να πεις

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

Ενώ κάνω force stop το software update app πάλι μετά από λίγο καιρό με ρωτάει αν θέλω να κατεβάσω τη νέα έκδοση. Τι να πεις
Έτσι δεν κάνεις τίποτα. Έχει γραφεί στο νήμα πως το σταματάς μέσω adb. Κάνε ένα search και θα το βρεις.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρες από τον καινούριο της παρέας. Όντας σε μία φάση καταναλωτισμού αποφάσισα ότι είχε έρθει η στιγμή να δοκιμάσω κάτι καλύτερο φωτογραφικά από το htc u11 plus μου, χωρίς να θεωρώ ότι θα συμπαθήσω κάποιο κινητό περισσότερο από το Htc.

Είμαι στη διαδικασί στησίματος και περιμένω θήκες και προστατευτικά, αλλιώς το κινητό δε γίνεται βασικό στη δική μου περίπτωση.

Από έκδοση με βλέπω στην 10.0.0.220

 

Δύο ερωτήσεις από την πρώτη ώρα που ασχολήθηκα επιφανειακά με το κινητό, για την κάμερα. Βλέπω ότι στο αυτόματο Photo μου λέει να κρατήσω το κινητό σταθερό μετά από κάθε λήψη, αν το κάνω οι φωτογραφίες αποκτούν πολύ μεγαλύτερο HDR. Έπειτα βλέπω ξεχωριστό HDR mode. Γιατί αργεί τόσο το hdr mode? Γιατί υπάρχει ξεχωριστό; Είχα καλομάθει στη gcam που πατάς το κουμπί και η hdr φωτογραφία λαμβάνεται ακαριαία... Αν είμαι δηλαδή σε φάση να προλάβω να πιάσω ένα frame και να βάλω γρήγορα το κινητό στην τσέπη;;;

 

 

Έπειτα θα χρειαστώ κάρτα μνήμης μάλλον, σκέφτομαι για 64άρα. Υπάρχουν απόψεις; Δεν είναι ότι βρίσκω και πολλές επιλογές για nano sd...

 

Από curved full screen tempered έχετε δει χαΐρι με κάποιο χωρίς κόλλα? Ως τώρα λόγω ασφάλειας βάζω hydrogel πάνω στην οθόνη και από πάνω του tempered. Δεν ξέρω αν το κάνετε, δε φαίνεται πάντα πολύ όμορφο γιατί δημιουργούνται κενάκια, αλλά για την προστασία της οθόνης δεν έχω σκεφτεί κάτι καλύτερο. Βέβαια με τόσο κυρτή οθόνη δεν παίζει...

 

Αυτό το ΑΙ, το Huawei ID και όποιο άλλο προκύψει, κάνετε log in σε όλα;;; Με ξεχωριστό λογαριασμό ή μέσω google?Δε μου αρέσει πολύ το φακέλωμα, ναι μεν συνήθισα με το γούγλη, αλλά όπου μπορώ το αποφεύγω. Το ΑΙ απαιτεί και Location, γιατί θα πρέπει να το δεκτώ αυτό; Ποτέ δεν έχω τοποθεσία στις φωτογραφίες μου, το θεωρώ τσάμπα μπαταρία...

 

Αυτά για αρχή, ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Είναι καλό να έχουμε ανοιχτή την επιλογή αυτόματη εκκίνηση εφαρμογών; Εγώ σε πολλές εφαρμογές που δεν χρησιμοποιώ δεν το έχω ενεργοποιημένο αυτό ώστε να μην ξεκινάνε αυτόματα. Καλό δεν είναι αυτό για την μπαταρία ή όχι;

 

Επίσης δεν κρατάει στη μνήμη τίποτα. Βάζω YouTube αλλάζω για λίγο εφαρμογή,ξαναπάω YouTube και ξεκινάει από την αρχή.. και στην εφαρμογή της μουσικής το ίδιο. Αν μπω πχ λίγο fb και μετά γυρίσω στη μουσική ξεκινάει από την αρχή. 6g ram είναι δυνατόν τι φταίει;

Link to comment
Share on other sites

Είναι καλό να έχουμε ανοιχτή την επιλογή αυτόματη εκκίνηση εφαρμογών; Εγώ σε πολλές εφαρμογές που δεν χρησιμοποιώ δεν το έχω ενεργοποιημένο αυτό ώστε να μην ξεκινάνε αυτόματα. Καλό δεν είναι αυτό για την μπαταρία ή όχι;

 

 

 

Επίσης δεν κρατάει στη μνήμη τίποτα. Βάζω YouTube αλλάζω για λίγο εφαρμογή,ξαναπάω YouTube και ξεκινάει από την αρχή.. και στην εφαρμογή της μουσικής το ίδιο. Αν μπω πχ λίγο fb και μετά γυρίσω στη μουσική ξεκινάει από την αρχή. 6g ram είναι δυνατόν τι φταίει;

Πρέπει να είναι όλες στο αυτόματο για να δουλεύει το multitasking σωστά

 

Στάλθηκε από το Huawei P30 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Είναι καλό να έχουμε ανοιχτή την επιλογή αυτόματη εκκίνηση εφαρμογών; Εγώ σε πολλές εφαρμογές που δεν χρησιμοποιώ δεν το έχω ενεργοποιημένο αυτό ώστε να μην ξεκινάνε αυτόματα. Καλό δεν είναι αυτό για την μπαταρία ή όχι;

 

Επίσης δεν κρατάει στη μνήμη τίποτα. Βάζω YouTube αλλάζω για λίγο εφαρμογή,ξαναπάω YouTube και ξεκινάει από την αρχή.. και στην εφαρμογή της μουσικής το ίδιο. Αν μπω πχ λίγο fb και μετά γυρίσω στη μουσική ξεκινάει από την αρχή. 6g ram είναι δυνατόν τι φταίει;

 

Web browser, message apps (viber, messenger, email) και social media (αν τα δουλευεις ενεργα τα social) πρεπει να τα εχεις και με τα 3 τικ ενεργα. Βασικα σε οτι θες να ερχεται αμεσα ειδοποιηση.

Τις υπολοιπες που δεν θες να εκκινουν ή δεν δουλευεις πολυ βαζεις μονο το παρασκηνιο.

Βασικα μην τα εχεις στο αυτοματο γιατι μεχρι να σε μαθει εχεις χασει ειδοποιησεις, μην σου πω το εχεις στειλει στον τοιχο.

 

Για την μνημη θα σου πω οτι τα 6GB ειναι οριακα για το κακογραμμενο Android 10.

Βαλε χειροκινητη εκκινηση σε ολα και δες αν σου κανει το ιδιο. ¨ογικα θα βελτιωθει καπως.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Web browser, message apps (viber, messenger, email) και social media (αν τα δουλευεις ενεργα τα social) πρεπει να τα εχεις και με τα 3 τικ ενεργα. Βασικα σε οτι θες να ερχεται αμεσα ειδοποιηση.

 

Τις υπολοιπες που δεν θες να εκκινουν ή δεν δουλευεις πολυ βαζεις μονο το παρασκηνιο.

 

Βασικα μην τα εχεις στο αυτοματο γιατι μεχρι να σε μαθει εχεις χασει ειδοποιησεις, μην σου πω το εχεις στειλει στον τοιχο.

 

 

 

Για την μνημη θα σου πω οτι τα 6GB ειναι οριακα για το κακογραμμενο Android 10.

 

Βαλε χειροκινητη εκκινηση σε ολα και δες αν σου κανει το ιδιο. ¨ογικα θα βελτιωθει καπως.

Εγώ έχω το P30 και δεν έχω χάσει καμία ειδοποίηση από την αρχή, τα έχω όλα στο αυτόματο, το multitasking είναι άριστο πολύ ανώτερο από το mi9t Pro που είχα πριν, ουσιαστικά δεν πείραξα τίποτα εδώ και 20 μέρες που έχω την συσκευή και δουλεύει ρολόι και έχω 6 gb ram

 

Στάλθηκε από το Huawei P30 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να είναι όλες στο αυτόματο για να δουλεύει το multitasking σωστά

 

Στάλθηκε από το Huawei P30 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Τα έβαλα όλα στο αυτόματο αλλά πάλι δεν κρατάει καμία εφαρμογή στη μνήμη και στο multitasking ξεκινάνε από την αρχή αν κάνω πχ 10 λεπτά να γυρίσω στην εφαρμογή που θέλω..εσάς πως είναι δηλ όση ωρα και αν είσαι σε άλλη εφαρμογή όταν επιστρέφεις στην προηγούμενη είναι από εκεί που σταμάτησες; Σε app όπως YouTube music κλπ.

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Web browser, message apps (viber, messenger, email) και social media (αν τα δουλευεις ενεργα τα social) πρεπει να τα εχεις και με τα 3 τικ ενεργα. Βασικα σε οτι θες να ερχεται αμεσα ειδοποιηση.

Τις υπολοιπες που δεν θες να εκκινουν ή δεν δουλευεις πολυ βαζεις μονο το παρασκηνιο.

Βασικα μην τα εχεις στο αυτοματο γιατι μεχρι να σε μαθει εχεις χασει ειδοποιησεις, μην σου πω το εχεις στειλει στον τοιχο.

 

Για την μνημη θα σου πω οτι τα 6GB ειναι οριακα για το κακογραμμενο Android 10.

Βαλε χειροκινητη εκκινηση σε ολα και δες αν σου κανει το ιδιο. ¨ογικα θα βελτιωθει καπως.

 

Δεν έχω θέμα με τις ειδοποιήσεις. Τα σημαντικά apps ενεργά τα είχα αλλά και πάλι στο multitasking ανοίγουν από την αρχή..

Link to comment
Share on other sites

Σας κάνει και εσάς περίεργα το Google feed τελευταια; Πχ να βγαίνουν οι ειδήσεις σε μεγέθυνση;
Link to comment
Share on other sites

Σας κάνει και εσάς περίεργα το Google feed τελευταια; Πχ να βγαίνουν οι ειδήσεις σε μεγέθυνση;
Μου το έχει κάνει ελάχιστες φορές (όχι τώρα πρόσφατα), και διορθωνόταν πάντα μόλις έπαιρνε update η εφαρμογή Google στο Play Store.

 

Sent from my Huawei Mate 20 Pro by using Tapatalk

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρες από τον καινούριο της παρέας. Όντας σε μία φάση καταναλωτισμού αποφάσισα ότι είχε έρθει η στιγμή να δοκιμάσω κάτι καλύτερο φωτογραφικά από το htc u11 plus μου, χωρίς να θεωρώ ότι θα συμπαθήσω κάποιο κινητό περισσότερο από το Htc.

Είμαι στη διαδικασί στησίματος και περιμένω θήκες και προστατευτικά, αλλιώς το κινητό δε γίνεται βασικό στη δική μου περίπτωση.

Από έκδοση με βλέπω στην 10.0.0.220

 

Δύο ερωτήσεις από την πρώτη ώρα που ασχολήθηκα επιφανειακά με το κινητό, για την κάμερα. Βλέπω ότι στο αυτόματο Photo μου λέει να κρατήσω το κινητό σταθερό μετά από κάθε λήψη, αν το κάνω οι φωτογραφίες αποκτούν πολύ μεγαλύτερο HDR. Έπειτα βλέπω ξεχωριστό HDR mode. Γιατί αργεί τόσο το hdr mode? Γιατί υπάρχει ξεχωριστό; Είχα καλομάθει στη gcam που πατάς το κουμπί και η hdr φωτογραφία λαμβάνεται ακαριαία... Αν είμαι δηλαδή σε φάση να προλάβω να πιάσω ένα frame και να βάλω γρήγορα το κινητό στην τσέπη;;;

 

 

Έπειτα θα χρειαστώ κάρτα μνήμης μάλλον, σκέφτομαι για 64άρα. Υπάρχουν απόψεις; Δεν είναι ότι βρίσκω και πολλές επιλογές για nano sd...

 

Από curved full screen tempered έχετε δει χαΐρι με κάποιο χωρίς κόλλα? Ως τώρα λόγω ασφάλειας βάζω hydrogel πάνω στην οθόνη και από πάνω του tempered. Δεν ξέρω αν το κάνετε, δε φαίνεται πάντα πολύ όμορφο γιατί δημιουργούνται κενάκια, αλλά για την προστασία της οθόνης δεν έχω σκεφτεί κάτι καλύτερο. Βέβαια με τόσο κυρτή οθόνη δεν παίζει...

 

Αυτό το ΑΙ, το Huawei ID και όποιο άλλο προκύψει, κάνετε log in σε όλα;;; Με ξεχωριστό λογαριασμό ή μέσω google?Δε μου αρέσει πολύ το φακέλωμα, ναι μεν συνήθισα με το γούγλη, αλλά όπου μπορώ το αποφεύγω. Το ΑΙ απαιτεί και Location, γιατί θα πρέπει να το δεκτώ αυτό; Ποτέ δεν έχω τοποθεσία στις φωτογραφίες μου, το θεωρώ τσάμπα μπαταρία...

 

Αυτά για αρχή, ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

 

Απαντάω για την πρώτη μου απορία, την κάμερα. Πόσο τρελό είναι να έχεις τόσο καλό HDR και να μην το βάζεις στο βασικό σου camera mode. Πόσο ανόητο να πρέπει να περιμένω το AI να βάλει hdr αφού πάρω τη φωτογραφία;;; Πόσο θα κούραζε να είχανε ένα διακόπτη hdr για όποιον το θέλει. Να τρελαίνεσαι. Αν δε θυμάμαι να βάζω το hdr τα περισσότερα πλάνα μου θα βγαίνουν χειρότερα από το htc u11 μου, παρόλη τη θεωρητική υπεροχή της κάμερας του mate 20 pro.

 

Επιπλέον, έχοντας δοκιμάσει λίγο τις δυνατότητες ξεκλειδώματος, η αναγνώριση προσώπου είναι εντυπωσιακή. Το αποτύπωμα για τα μπάζα... Οτιδήποτε κάτω από 80% αναγνώριση αποτυπώματος είναι ανάξιο λόγου, και ενώ υπάρχουν περιπτώσεις που ξεκλειδώνει σφαίρα 50 φορές στη σειρά, υπάρχουν και περιπτώσεις που δεν το αναγνωρίζει μετά από 10 προσπάθειες, οπότε πρέπει να βάλω τον κωδικό

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς χτες έπεσε από την τσέπη μου το κινητό κ έσπασε η Οθονη. Η επι#ημη αντιπροσωπεία ζητάει 310 ευρώ για να την αντικαταστήσει... Έχει να προτείνει κανείς μια πιο καλή επιλογή; Από AliExpress βρίσκω στα 110 ευρώ περίπου αλλά φοβάμαι το τελωνείο. Έχει παραγγείλει κανείς;
Xiaomi mi5 high
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς χτες έπεσε από την τσέπη μου το κινητό κ έσπασε η Οθονη. Η επι#ημη αντιπροσωπεία ζητάει 310 ευρώ για να την αντικαταστήσει... Έχει να προτείνει κανείς μια πιο καλή επιλογή; Από AliExpress βρίσκω στα 110 ευρώ περίπου αλλά φοβάμαι το τελωνείο. Έχει παραγγείλει κανείς;

 

Για το συγκεκριμένο όχι, αλλά έμεινα ευχαριστημένος από την αντίστοιχη για το htc μου. Αν υπάρχει η επιλογή, να πάρεις ΜΕ το πλαίσιο και όχι χωρίς.

Link to comment
Share on other sites

Για το συγκεκριμένο όχι, αλλά έμεινα ευχαριστημένος από την αντίστοιχη για το htc μου. Αν υπάρχει η επιλογή, να πάρεις ΜΕ το πλαίσιο και όχι χωρίς.

 

Ναι,με πλαίσιο σκέφτομαι. Ο προβληματισμός μου είναι το τελωνείο γιατί άλλο 110 κ άλλο 110+24% + 15Ε.... Του htc ποσό κόστισε;

Xiaomi mi5 high
Link to comment
Share on other sites

Ναι,με πλαίσιο σκέφτομαι. Ο προβληματισμός μου είναι το τελωνείο γιατί άλλο 110 κ άλλο 110+24% + 15Ε.... Του htc ποσό κόστισε;

 

70, δεν πέρασε τελωνείο.

Ερώτηση, έχει πρόβλημα η οθόνη, ή θες να την αλλάξεις για να φαίνεται όμορφη; Αλλιώς μιας και ήμουν με σπασμένη οθόνη για πολύυυυυυ καιρό, η λειτουργική μου πρόταση είναι ως εξής.

hydrogel γισ πλήρη κάλυψη, προστασία από σπασμένα κομμάτια και ίσως από επέκταση σπσσίματος

και

από πάνω

τζαμάκι για προστασία σε περίπτωση νέας πτώσης.

 

Δε σου λέω ότι θα φαίνεται κούκλα αλλά είναι λειτουργικό. Και κοστίζει 3 ευρώ . Και δε θα σε πληγώσει σε βαθμό κατάθλιψης αν μετά από την τοποθέτηση το κινητό σου ξαναπέσει!

Link to comment
Share on other sites

70, δεν πέρασε τελωνείο.

Ερώτηση, έχει πρόβλημα η οθόνη, ή θες να την αλλάξεις για να φαίνεται όμορφη; Αλλιώς μιας και ήμουν με σπασμένη οθόνη για πολύυυυυυ καιρό, η λειτουργική μου πρόταση είναι ως εξής.

hydrogel γισ πλήρη κάλυψη, προστασία από σπασμένα κομμάτια και ίσως από επέκταση σπσσίματος

και

από πάνω

τζαμάκι για προστασία σε περίπτωση νέας πτώσης.

 

Δε σου λέω ότι θα φαίνεται κούκλα αλλά είναι λειτουργικό. Και κοστίζει 3 ευρώ . Και δε θα σε πληγώσει σε βαθμό κατάθλιψης αν μετά από την τοποθέτηση το κινητό σου ξαναπέσει!

 

Σωστό σαν ιδέα, αλλά έχω το κάτω τμήμα της οθόνης ,περίπου το 1/6 να τρεμοπαίζει και στο αριστερό τμήμα μια μαυρίλα σαν μισό διευρο . Επίσης στο κάτω κομμάτι,που βγαίνει κ το πληκτρολόγιο,άλλου πατάω κ άλλο βγάζει δυστυχώς .

Xiaomi mi5 high
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω που να το γράψω, το γράφω εδώ παιδιά. Σήμερα αγόρασα το Huawei P40 lite και πραγματικά νιώθω οτι πέταξα τα λεφτά μου. Εφαρμογές όπως η winbank δεν ανοίγουν, μου βγάζει μήνυμα οτι δεν μπορούν να ανοίξουν σε συσκευές που δεν έχουν playstore ενώ και σε πολλές εφαρμογές ενω έχω ενεργοποιήσει όλες τις ειδοποιήσεις δεν μου έρχεται ειδοποίηση ποτέ και πάντα μου γράφει να ενεργοποιήσω τις ειδοποιήσεις για την εφαρμογή. Επίσης δεν μπορώ πουθενά να βρώ που μπορώ να αλλάξω το pin της κάρτας sim. Μπορεί σας παρακαλώ κάποιος να με βοηθήσει σε αυτά??? Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω που να το γράψω, το γράφω εδώ παιδιά. Σήμερα αγόρασα το Huawei P40 lite και πραγματικά νιώθω οτι πέταξα τα λεφτά μου. Εφαρμογές όπως η winbank δεν ανοίγουν, μου βγάζει μήνυμα οτι δεν μπορούν να ανοίξουν σε συσκευές που δεν έχουν playstore ενώ και σε πολλές εφαρμογές ενω έχω ενεργοποιήσει όλες τις ειδοποιήσεις δεν μου έρχεται ειδοποίηση ποτέ και πάντα μου γράφει να ενεργοποιήσω τις ειδοποιήσεις για την εφαρμογή. Επίσης δεν μπορώ πουθενά να βρώ που μπορώ να αλλάξω το pin της κάρτας sim. Μπορεί σας παρακαλώ κάποιος να με βοηθήσει σε αυτά??? Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

 

Δες εδώ

Xiaomi mi5 high
Link to comment
Share on other sites

Έκανα μεταφορά όλων των παλιών εφαρμογών μέσω phone clone. Τώρα κατέβασα το chat partner αλλά ενώ η σύνδεση μου στο ίντερνετ είναι μια χαρά, μου βγάζει πάντα Network error! Μονο σε εμένα φαίνεται παλούκι ή και κάποιος άλλος εχει τα ίδια θέματα?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...