Jump to content

Huawei Mate 20 Pro


CPR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χωρίς τριποδάκι μη περιμένεις πολλά.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ναι απ ότι ειδα θελει τριποδάκι.Ευχαριστω.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Βρε παιδια εχω ενα προβλημα. Με καλουν και μόλις περασει κανα λεπτο χανεται η συνομιλία.Δηλαδη εγω ακουω απο την συσκευή μου αλλα ο αλλος δεν με ακουει. Μηπως ειναι θεμα καποιας ρυθμισης η ειναι προβλημα του παρόχου μου; Εχω την Q card.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Βρε παιδια εχω ενα προβλημα. Με καλουν και μόλις περασει κανα λεπτο χανεται η συνομιλία.Δηλαδη εγω ακουω απο την συσκευή μου αλλα ο αλλος δεν με ακουει. Μηπως ειναι θεμα καποιας ρυθμισης η ειναι προβλημα του παρόχου μου; Εχω την Q card.
Ρύθμιση δεν έχει

3 περιπτώσεις

1. Σύνδεση σου (Δωκιμασε άλλη κάρτα)

3. Software (κάνε factory reset)

3. Hardware (παραδίδει πνεύμα το audio ic) (αν έχεις εγγύηση το πάς αν όχι άστο δεν συμφέρει)

Link to comment
Share on other sites

Ρύθμιση δεν έχει

3 περιπτώσεις

1. Σύνδεση σου (Δωκιμασε άλλη κάρτα)

3. Software (κάνε factory reset)

3. Hardware (παραδίδει πνεύμα το audio ic) (αν έχεις εγγύηση το πάς αν όχι άστο δεν συμφέρει)

Χριστός Ανέστη. Factory reset εκανα πριν μερες.Τιποτα... Εγγύηση εχω ακομα 13 μήνες.... Θα κοιταξω πρωτα με τη συνδεση και εαν εχει προβλημα η sim card.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Μου ηθρε τωρα μολις η εκδοση 214, αφορα κωδικα ασφαλειας 517ΜΒ.
HTC HD2 --> HTC ONE --> LG G2 --> SONY XPERIA L --> LG G2 --> Note 4 Snapdragon 805 --> SONY XPERIA M --> SAMSUNG NOTE 5 N920CD DUAL SIM BLACK 32GB --> NOKIA 220 --> SAMSUNG NOTE 5 N920CD DUAL SIM GOLD 32GB --> LG G5 32GB GOLD --> NOKIA 220 --> HUAWEI MATE 9 4/64GB MHA-L09 GRAY --> HUAWEI MATE 10 PRO 6/128GB BLA-L29 GRAY --> MATE 40 PRO 8/256GB NOH-NX9 BLACK
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Μετα την αναβαθμιση σε 214 ειδα αρκετα μεγαλη πτωση στην διαρκεια της μπαταρίας! Εχει κάποιος αλλος ιδιο θεμα!?
Link to comment
Share on other sites

Μου ηθρε τωρα μολις η εκδοση 214, αφορα κωδικα ασφαλειας 517ΜΒ.

και σε εμενα απο ΟΤΑ. συσκευη ελληνικης εισαγωγης.

Καλημέρα! Μετα την αναβαθμιση σε 214 ειδα αρκετα μεγαλη πτωση στην διαρκεια της μπαταρίας! Εχει κάποιος αλλος ιδιο θεμα!?

θα το ελεγξω και θα γραψω.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Μετα την αναβαθμιση σε 214 ειδα αρκετα μεγαλη πτωση στην διαρκεια της μπαταρίας! Εχει κάποιος αλλος ιδιο θεμα!?

 

Δεν την εχω περασει ακομη.

HTC HD2 --> HTC ONE --> LG G2 --> SONY XPERIA L --> LG G2 --> Note 4 Snapdragon 805 --> SONY XPERIA M --> SAMSUNG NOTE 5 N920CD DUAL SIM BLACK 32GB --> NOKIA 220 --> SAMSUNG NOTE 5 N920CD DUAL SIM GOLD 32GB --> LG G5 32GB GOLD --> NOKIA 220 --> HUAWEI MATE 9 4/64GB MHA-L09 GRAY --> HUAWEI MATE 10 PRO 6/128GB BLA-L29 GRAY --> MATE 40 PRO 8/256GB NOH-NX9 BLACK
Link to comment
Share on other sites

Πιο ομαλή λειτουργία έχω παρατηρήσει μετά το update.

Λιγότερα lags στο Chrome.

Για την μπαταρία δεν έχω δει αισθητή διαφορά.

Link to comment
Share on other sites

Eγω πάλι, ειδα καποια καλύτερη συμπεριφορά γενικα, αλλά και στην μπαταρία.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά ...αυτό το HMS CORE που βγάζει ενημέρωση συνέχεια τι είναι ;;;

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά ...αυτό το HMS CORE που βγάζει ενημέρωση συνέχεια τι είναι ;;;

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ειναι τα Huawei Services, τα αντιστοιχα google play services.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο 10 ημερες παρεα με την 214, δεν παρατηρω καμια ουσιαστικη διαφορα πουθενα στο τηλεφωνο.

Καταναλωση μπαταριας τα ιδια, ταχυτητα κινητου τα ιδια.

HTC HD2 --> HTC ONE --> LG G2 --> SONY XPERIA L --> LG G2 --> Note 4 Snapdragon 805 --> SONY XPERIA M --> SAMSUNG NOTE 5 N920CD DUAL SIM BLACK 32GB --> NOKIA 220 --> SAMSUNG NOTE 5 N920CD DUAL SIM GOLD 32GB --> LG G5 32GB GOLD --> NOKIA 220 --> HUAWEI MATE 9 4/64GB MHA-L09 GRAY --> HUAWEI MATE 10 PRO 6/128GB BLA-L29 GRAY --> MATE 40 PRO 8/256GB NOH-NX9 BLACK
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω πλέον προβλήματα με το wifi

Λιγότερα lags στο Google Chrome

Ελάχιστα ταχύτερη αποφορτιση μπαταριας

Link to comment
Share on other sites

Αξίζει η μετάβαση στο mate 20 pro από p20 pro?

Για ψυχολογικούς λόγους...;

 

Εγώ θα πήγαινα p30 pro.. Καλή τιμή και πιο νέο με διαφορά από το p20 pro

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Πάω ρυθμίσεις εφαρμογές και έχει μια επιλογή που λέει δίδυμη εφαρμογή και λέει απενεργοποιημένη. Πατάω και δεν μου έχει καμία επιλογή. Μπορώ να το ενεργοποιήσω κάπως; Για να έχω 2 λογαριασμούς σε κάποιες εφαρμογές το θέλω. Κατέβασα το clone app δούλεψε κανονικά την πρώτη φορά και μετά από κάποια ώρα δεν ανοίγει η εφαρμογή. Δεν αφήνει η Huawei? Χρειάζεται κατι στις ρυθμίσεις;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...