Jump to content

Google Pixel 3 XL


panoramix77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

https://ibb.co/tmkbFxy

 

Προλαβα!!!

 

Μολις εκανα την παραγγελια και τραβηξε τα χρηματα, στο status γυρισε Temporarily out of stock.

Το εβαλα και Expedited Delivery για αμεσα να ερθει, 10-11/6.

Οποτε, πιστευω δεν θα φαω πορτα.

Edited by FoT1s
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Φώτη

Πόσο σου βγήκε τελική τιμή?

Με το καλό να το παραλάβεις

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Φώτη

Πόσο σου βγήκε τελική τιμή?

Με το καλό να το παραλάβεις

 

Καλημερα! :) Ευχαριστω, αν και εχω αγχος τι γινεται γιατι αμεσως γυρισε σε out of stock.

389€ γιατι το εβαλα με γρηγορη αποστολη. (αλλιως με απλη εβγαινε 376)

Θα το επερνα με τιμολογιο κλπ καπου στα 300€, αλλα, εκεινη την ωρα δεν το πολυ-σκεφτηκα και σιγα μην ξυπνουσε ο φιλος μου για να μου ελεγε τα business στοιχεια εκεινη την ωρα. :lol:

 

απο τα 389€, 200€ θα δωσω το 2 XL στην αδερφη μου μολις παραλαβω, οποτε, 190€ μου βγηκε στην ουσια απο την τσεπη + 45€ dome glass & fabric απο το Αγγλικο.

Edited by FoT1s
Link to comment
Share on other sites

Πούλησα και εγώ το 2XL και είμαι σε αναζήτηση. Σκεφτόμουν για Pixel 3XL αλλά λέω μήπως μαζέψω κάτι παραπάνω και πάω σε 4XL (μεταχείρι εννοείται).
Link to comment
Share on other sites

Πούλησα και εγώ το 2XL και είμαι σε αναζήτηση. Σκεφτόμουν για Pixel 3XL αλλά λέω μήπως μαζέψω κάτι παραπάνω και πάω σε 4XL (μεταχείρι εννοείται).

 

Κι εγω ηθελα 4 XL, αλλα, το ξερω πως θα το μετανιωνα λογω ελειψης δακτυλικου, οποτε, πηρα το 3XL και σε αναμονη για το 5XL πως θα ειναι κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Σημερα εφυγε και 5/6 λεει θα ερθει. Απο Τσεχια εφυγε, παρολο που το εκανα απο amazon.de παραγγελια. Παραξενο η λογικο ειναι λογο Ευρωπαικης χωρας?
Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα σήμερα.διπλα από το μοντέλο γράφει gb άρα μάλλον αγγλικό; Το κακο είναι ότι ήρθε με άδεια τελείως μπαταρία
Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα σήμερα.διπλα από το μοντέλο γράφει gb άρα μάλλον αγγλικό; Το κακο είναι ότι ήρθε με άδεια τελείως μπαταρία

 

Τι εννοεις διπλα απο το μοντελο?

Αν ηταν αγγλικο, δεν θα ειχες λογικα και τον σωστο φορτιστη. Κι εμενα ηρθε αλλα Πεμπτη θα το παρω απο ups γτ ειμαι εκτος.

 

*Καλοριζικο!

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ και σε σένα καλορίζικο.στο κουτί το μοντέλο που αναφέρει είναι SKU GA00469-GB τι region είναι ;
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ και σε σένα καλορίζικο.στο κουτί το μοντέλο που αναφέρει είναι SKU GA00469-GB τι region είναι ;

 

Λογικα, Αγγλικο. Ο φορτιστης μεσα ηταν Ευρωπαικος κανονικα η Αγγλικος?

Link to comment
Share on other sites

Ευρωπαϊκός ειναι

 

Θα κοιταξω κι εγω οταν το παραλαβω και θα σου πω. Να υποθεσω ρωτησες γιατι περιμενες να λεει EU?

 

Γενικα, πως σου φανηκε? Ειχες κι εσυ το 2 xl? Με το νοτς πως ειναι?

Edited by FoT1s
Link to comment
Share on other sites

Απλά να ενημερώσω ότι ρώτησε ένας το αμαζον και του είπαν ότι θα ξαναμπεί σύντομα στην τιμή της προσφοράς.
Link to comment
Share on other sites

Απλά να ενημερώσω ότι ρώτησε ένας το αμαζον και του είπαν ότι θα ξαναμπεί σύντομα στην τιμή της προσφοράς.

 

και εγω τους ειχα ρωτησει πριν καποιες μερες οταν ειχε πρωτοβγει στα 354 και μου ειχαν πει οτι θα ξαναμπει και οντως μπηκε, απλα αργησε.

Το θεμα ειναι πως να το προλαβεις-πετυχεις.

Link to comment
Share on other sites

Κάνε λογαριασμό στο camel camel camel. Βάλε την τιμή που θες και όταν πέσει θα σου έρθει ειδοποίηση.
Link to comment
Share on other sites

Κάνε λογαριασμό στο camel camel camel. Βάλε την τιμή που θες και όταν πέσει θα σου έρθει ειδοποίηση.

 

Γενικα το ανεφερα.

Εγω το προλαβα προχθες στα 354€ που το εβγαλε.

Link to comment
Share on other sites

Ναι κατάλαβα :) . Απλά αν κάποιος το θέλει αυτό μπορεί να κάνει. Δε λειτουργούσε αυτό το διάστημα, αλλά πλέον λειτουργεί κανονικά.
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ και σε σένα καλορίζικο.στο κουτί το μοντέλο που αναφέρει είναι SKU GA00469-GB τι region είναι ;

 

Σημερα που το παρελαβα κι εμενα ακριβως το ιδιο γραφει.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Google Pixel 3 XL

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...