Jump to content

Google Pixel 3 XL


panoramix77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επιτέλους βρήκα pixel 3 xl,σε πολύ καλή τιμή,χωρίς φορτιστή,χωρίς τίποτα,μόνο συσκευή.Ηταν σε έκθεση της Google για 15 μέρες ως εκθεσιακό.Αυριο θα το έχω στα χέρια μου.Και δεν δίνω το δικό μου...

 

Στάλθηκε από το Pixel 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε σχέση με το pixel 2 που έχω έχει πολλές διαφορές,το Νοτς δε με χαλάει,ο ήχος πολύ καλύτερος,οι φωτογραφίες είναι νομίζω καλύτερες,η μπαταρία λίγο καλύτερα σε σχέση με δυάρι που ακόμα χρησιμοποιώ,πολύ smooth,και νομίζω τελικά ότι άξιζε που περίμενα αλλά τελικά βρήκα pixel 3 xl ,φυσικά η οθόνη είναι πολύ καλυτερη

 

Στάλθηκε από το Pixel 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα που κι εγω απο 2 XL πηγα σε 3 XL, δεν ειδα και τρελες διαφορες. Μονο η οθονη που ειναι σαφως καλυτερη και σε θεμα μπαταριας ειμαι 30 λεπτα με 1 ωρα οθονη λιγοτερο απο το 2 XL. Πιο πολυ η αλλαγη μου ηταν για θεμα support μεχρι 2021. Αν και περινενω και τα νεα Pixel και σκεφτηκα ακομα και το Oneplus 8.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ είχα το 2,όχι xl,και είδα διάφορες περισσότερες από ότι αν είχα pixel2 xl,επίσης δεν θα έδινα τόσα πολλά χρήματα για op.Μονο σε καλή ευκαιρία.Και είναι αλλιώς το pixel,αλλιώς το op.Παντα άποψη μου

 

Στάλθηκε από το Pixel 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Για εναν περιεργο λογο το μπριζακι το δικο του που ειχα αναφερει πριν λιγες μερες οτι δεν φορτιζε το κινητο σωστα και γρηγορα σε συγκριση με το belkin που πηρα, για εναν περιεργο λογο πλεον το φορτιζει και σωστα και γρηγορα. Δεν ξερω τι μπορει να εγινε...
Link to comment
Share on other sites

Για εναν περιεργο λογο το μπριζακι το δικο του που ειχα αναφερει πριν λιγες μερες οτι δεν φορτιζε το κινητο σωστα και γρηγορα σε συγκριση με το belkin που πηρα, για εναν περιεργο λογο πλεον το φορτιζει και σωστα και γρηγορα. Δεν ξερω τι μπορει να εγινε...
Το έχεις μόνιμα στην πρίζα μήπως?

 

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το έχεις μόνιμα στην πρίζα μήπως?

 

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

 

Ναι, ετσι τον ειχα πριν. Ηταν μονιμα κουμπωμενος πανω στην μπριζα με το καλωδιο.

 

Για εναν περιεργο λογο, σταματησε να μου δειχνει τον καιρο στην αρχικη οθονη επειδη ειμαι ωρες με δεδομενα. Με wifi δουλευει κανονικα. Ξερει κανεις τιποτα?

Link to comment
Share on other sites

Ναι, ετσι τον ειχα πριν. Ηταν μονιμα κουμπωμενος πανω στην μπριζα με το καλωδιο.

 

 

 

Για εναν περιεργο λογο, σταματησε να μου δειχνει τον καιρο στην αρχικη οθονη επειδη ειμαι ωρες με δεδομενα. Με wifi δουλευει κανονικα. Ξερει κανεις τιποτα?

Μήπως έχεις κλειστά τα δεδομένα παρασκηνίου για την εφαρμογή Google. Δεν ξέρω βέβαια αν παίζει ρολο

 

Στάλθηκε από το Pixel 4 XL μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχεις κλειστά τα δεδομένα παρασκηνίου για την εφαρμογή Google. Δεν ξέρω βέβαια αν παίζει ρολο

 

Στάλθηκε από το Pixel 4 XL μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Τα παντα ανοιχτα ειναι. Γενικα παντως η εφαρμογη google ειναι λιγο προβληματικη γενικα.

 

*Εκανα απεγκατασταση ενημερωσεων της εφαρμογης και εφτιαξε. σαν εφαρμογη δεν την δουλευω, λετε να την κανω ξανα ενημερωση η θα φαει σκαλωμα?

επισης, ειδα βγηκε και πιο ενημερωμενη εκδοση για τα google services απλα δεν μου ηρθε ακομα, λετε για αυτο να σκαλωνει με την ενημερωμενη εκδοση του google app?

Edited by FoT1s
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Λοιπόν,πλέον το pixel 2 είναι στο γιο μου εδώ και μέρες,πρέπει να ομολογήσω ότι το poxel 3xl είναι αναβάθμιση σε σχέση με το 2 σε αρκετούς τομείς,είναι δύσκολο να γυρίσω πλέον σε άλλη εταιρία κινητών.Οθονη καλύτερη,πιο γρήγορο, καλύτερη κάμερα,δεν με ενοχλεί το νοκ, πραγματικά πάρα πολύ καλό.Το 4 Άρι πλην κάμερας δεν νομίζω να είναι αισθητά ποιο καλο

 

Στάλθηκε από το Pixel 3 XL μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει πρόταση για θήκη για το pixel 3xl?Το έχω χωρίς θήκη και πρέπει να αγορασω

 

Στάλθηκε από το Pixel 3 XL μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον τα πουλήσατε όλοι και πήρατε το 4αρι...

 

Στάλθηκε από το Pixel 3 XL μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Έχει κάποιος παρόμοιο πρόβλημα με μένα;μου βγάζει ενημέρωση για το chrome αλλά δεν το ενημερώνει.

 

Στάλθηκε από το Pixel 3 XL μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 60 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Έχει κάποιος παρόμοιο πρόβλημα με μένα;μου βγάζει ενημέρωση για chrome αλλά δεν με αφήνει να ενημερώσω.

 

Στάλθηκε από το Pixel 3 XL μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρία χωρίς gaming πόσο σας πάει;εμένα όλα ανοιχτά,όχι Bluetooth,μου μένει 30%το βράδυ,μια χαρά κρατάει ακομα

 

Στάλθηκε από το Pixel 3 XL μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Προς πώληση η δικιά μου συσκευή καθότι μετέβην στο "αντίπαλο" στρατόπεδο...

 

Στο κομμάτι αγγελιών του φόρουμ εδώ για όποιον ενδιαφέρεται καθώς και εδώ

Link to comment
Share on other sites

Προς πώληση η δικιά μου συσκευή καθότι μετέβην στο "αντίπαλο" στρατόπεδο...

 

Στο κομμάτι αγγελιών του φόρουμ εδώ για όποιον ενδιαφέρεται καθώς και εδώ

 

iPhone πήρες;;;;

Link to comment
Share on other sites

Yep...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Και εγώ σκέφτομαι να ξαναπάω σε iPhone μετά από 8-9 χρόνια αλλά σε συνδιασμό με το pixel...

Το ένα θα συμπληρώνει το άλλο...Ποιο πήρες;;;

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ σκέφτομαι να ξαναπάω σε iPhone μετά από 8-9 χρόνια αλλά σε συνδιασμό με το pixel...

Το ένα θα συμπληρώνει το άλλο...Ποιο πήρες;;;

 

 

 

11 pro max. Άποψη μου είναι ότι τα 11αρια στέκονται απίστευτα καλά σε όλους τους τομείς. Δεν τους λείπει κάτι για να πεις ότι χρειάζεται και το pixel παράλληλα

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε ενημέρωση Σεπτεμβρίου;σε μένα όχι ακομα

 

Στάλθηκε από το Pixel 3 XL μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

11 pro max. Άποψη μου είναι ότι τα 11αρια στέκονται απίστευτα καλά σε όλους τους τομείς. Δεν τους λείπει κάτι για να πεις ότι χρειάζεται και το pixel παράλληλα

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Κοίτα πάντα είχα δύο συσκευές,μια κυρία και μία δεύτερη συσκευή μεσαίας κατηγορίας,κάθε χρόνο άλλαζα την δεύτερη συσκευή τουλάχιστον δύο φορές,και κόστιζαν...Φέτος αποφάσισα να πάρω το pixel,και για δεύτερη συσκευή να πάρω ένα iphone 11,πάνω κάτω ίδια λεφτά θα βγουν...

Έτσι μπορώ να έχω δύο συσκευές που με βγάζουν σίγουρα δύο χρόνια,μέχρι να φτιαχτεί σοβαρό 5G δίκτυο...

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε Android 11

 

Στάλθηκε από το Pixel 3 XL μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 18 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Κάποιο εικονίδιο σβήστηκε από την αρχική και δεν θυμάμαι ποιο ήταν.

 

Στάλθηκε από το Pixel 3 XL μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε Android 11

 

Στάλθηκε από το Pixel 3 XL μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 18 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Κάποιο εικονίδιο σβήστηκε από την αρχική και δεν θυμάμαι ποιο ήταν.

 

Στάλθηκε από το Pixel 3 XL μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Το ιδιο προσεξα κι εγω και μαλλον ειναι σε ολους το sim tool

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε φίλε, αυτό πρέπει να ειναι

 

Στάλθηκε από το Pixel 3 XL μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μπαταρία θα δουμε,αλλιώς τι άλλες διαφορές είδατε;

 

Στάλθηκε από το Pixel 3 XL μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Google Pixel 3 XL

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...