Jump to content

5G NR


mixtri
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

2 ώρες πριν, panos.k2 said:

Ναι, παλιότερα που δούλευα στα ιωαννινα είχα αναφέρει το σοβαρότατο θέμα που υπήρχε στη δουλειά μου λίγο έξω από την πόλη και «δεν βλεπω κάποιο θέμα»

Φιλος μου είχε αναφέρει το ακόμα σοβαρότατο θέμα που έχει στο σπίτι του, ακόμα και στο μπαλκόνι 3 μπαρες edge 900αρι πιάνει, και «η περιοχή έχει κανονικά σημα 4G/5G»

Δεν θα κάτσω να παίξω με την Cosmote άλλο λοιπόν, άλλωστε δεν μενω πια μόνιμα στα Ιωαννινα. Όταν δεν λειτουργεί αυτή, αλλάζω τα δεδομένα στο εταιρικό nova και κάνω τη δουλειά μου.  

Έβγαλαν πρόσφατα αναβάθμιση σε αυτήν στον Μαρμαρά είδα για N78. Τι κάλυψη κάνει γενικά αυτή η κεραία. Βλέπει καθόλου σε σένα όταν ήσουν ή μόνο από Λιγκιαδες έπιανες; Μπορεί να ακολουθήσουν άλλο set up τώρα, είμαι περίεργος να δω πώς θα διαχειριστουν την κάλυψη εκεί στα προβληματικά σημεία. Θεωρητικά άμα έκλειναν μαζί με το θέμα Λιγκιαδες, δεν χρειαζόσουν τίποτα άλλο μετά 

1 minute ago, johnny_htc said:

Έβγαλαν πρόσφατα αναβάθμιση σε αυτήν στον Μαρμαρά είδα για N78. Τι κάλυψη κάνει γενικά αυτή η κεραία. Βλέπει καθόλου σε σένα όταν ήσουν ή μόνο από Λιγκιαδες έπιανες; Μπορεί να ακολουθήσουν άλλο set up τώρα, είμαι περίεργος να δω πώς θα διαχειριστουν την κάλυψη εκεί στα προβληματικά σημεία. Θεωρητικά άμα έκλειναν μαζί με το θέμα Λιγκιαδες, δεν χρειαζόσουν τίποτα άλλο μετά 

Σε άλλα νέα, βλέπω κινητικότητα στα Νότια Προάστια με αλλαγές κεραιοσυστημάτων, μια στην Κοψαχειλα Παλαιό Φάληρο και μια κοντά στο Λόφο Πανί, αλλά δεν ξέρω αν τους έβαλαν N78, δεν μέτρησα καθόλου, ξοφαλτσα τις έχει πάρει το μάτι μου απλά. 

Link to comment
Share on other sites

Μέσα στα Goody's στα Σείριος 

IMG_20240726_210911_355.thumb.jpg.10e92e54ede51b5a423e049561bae0aa.jpgIMG_20240726_211039_110.thumb.jpg.e7daf4fd0d742f895af5a50f96704d34.jpg

Έχω δίπλα και έναν φίλο μου με Dual sim,Vodafone και Q αλλά δεν με άφηνε για speedtest 😅😅

Έχει Redmi note 12 pro 5g που έχει η vf έχει 0 μπάρες η Q 1 . Εάν με αφήσει κάνα speedtest θα βάλω στο αντίστοιχο τοπικ 😅😅.

Edited by elkons
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, johnny_htc said:

Έβγαλαν πρόσφατα αναβάθμιση σε αυτήν στον Μαρμαρά είδα για N78. Τι κάλυψη κάνει γενικά αυτή η κεραία. Βλέπει καθόλου σε σένα όταν ήσουν ή μόνο από Λιγκιαδες έπιανες; Μπορεί να ακολουθήσουν άλλο set up τώρα, είμαι περίεργος να δω πώς θα διαχειριστουν την κάλυψη εκεί στα προβληματικά σημεία. Θεωρητικά άμα έκλειναν μαζί με το θέμα Λιγκιαδες, δεν χρειαζόσουν τίποτα άλλο μετά 

Σε άλλα νέα, βλέπω κινητικότητα στα Νότια Προάστια με αλλαγές κεραιοσυστημάτων, μια στην Κοψαχειλα Παλαιό Φάληρο και μια κοντά στο Λόφο Πανί, αλλά δεν ξέρω αν τους έβαλαν N78, δεν μέτρησα καθόλου, ξοφαλτσα τις έχει πάρει το μάτι μου απλά. 

Έχει πολλά "παλιά" στα νότια;;

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, johnny_htc said:

Έβγαλαν πρόσφατα αναβάθμιση σε αυτήν στον Μαρμαρά είδα για N78. Τι κάλυψη κάνει γενικά αυτή η κεραία. Βλέπει καθόλου σε σένα όταν ήσουν ή μόνο από Λιγκιαδες έπιανες; Μπορεί να ακολουθήσουν άλλο set up τώρα, είμαι περίεργος να δω πώς θα διαχειριστουν την κάλυψη εκεί στα προβληματικά σημεία. Θεωρητικά άμα έκλειναν μαζί με το θέμα Λιγκιαδες, δεν χρειαζόσουν τίποτα άλλο μετά 

Σε άλλα νέα, βλέπω κινητικότητα στα Νότια Προάστια με αλλαγές κεραιοσυστημάτων, μια στην Κοψαχειλα Παλαιό Φάληρο και μια κοντά στο Λόφο Πανί, αλλά δεν ξέρω αν τους έβαλαν N78, δεν μέτρησα καθόλου, ξοφαλτσα τις έχει πάρει το μάτι μου απλά. 

Εμένα τα Μάρμαρα δεν με καλύπτουν με τίποτα. Ούτε καν 2G. 
 Είμαι στο ψηλότερο σημείο της πόλης αλλα πίσω μου είναι το δασος και το βουνό. 

Γενικά τα μάρμαρα δεν καλύπτουν την πόλη. Στην κυκλωμένη περιοχή στον παρακάτω χάρτη δεν πιάνεις καθόλου μάρμαρα. Μόνο σε πολυ συγκεκριμένες περιπτώσεις, σε κάποιες ταράτσες του κέντρου και πάλι με εξασθενημένο σημα. IMG_4415.thumb.jpeg.08fbc0ac1930b40be7e85afe092857b6.jpeg

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, panos.k2 said:

Εμένα τα Μάρμαρα δεν με καλύπτουν με τίποτα. Ούτε καν 2G. 
 Είμαι στο ψηλότερο σημείο της πόλης αλλα πίσω μου είναι το δασος και το βουνό. 

Γενικά τα μάρμαρα δεν καλύπτουν την πόλη. Στην κυκλωμένη περιοχή στον παρακάτω χάρτη δεν πιάνεις καθόλου μάρμαρα. Μόνο σε πολυ συγκεκριμένες περιπτώσεις, σε κάποιες ταράτσες του κέντρου και πάλι με εξασθενημένο σημα. IMG_4415.thumb.jpeg.08fbc0ac1930b40be7e85afe092857b6.jpeg

Υπο αυτές τις συνθήκες έχει αρκετούς συνδρομητές η εταιρεία στο πολεοδομικό συγκρότημα των Ιωαννίνων;

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, p_k said:

Υπο αυτές τις συνθήκες έχει αρκετούς συνδρομητές η εταιρεία στο πολεοδομικό συγκρότημα των Ιωαννίνων;

Τη στιγμή που μιλάμε εγώ δεν εχω Γιαννιώτες φιλους με Cosmote στο κινητό. 
Γενικα στα ιωαννινα θεωρω ότι οι περισσότεροι έχουν Vodafone και Nova

2 ώρες πριν, CamuCamu said:

Αυτο ειναι απο τις λιγες παραξενες περιπτωσεις της Cosmote,ειναι πραγματι ανεπιτρεπτο στα Ιωαννινα να παραμενει με τοσες Β3+Β20 οι οποιες ειναι λειτουργικες σε χωρια με πολυ μικρο πληθυσμο. 

Μέσα στην πόλη όλα είναι αναβαθμισμένα εκτός από 1 micro στο κέντρο. 
Οταν όμως έχεις με 30MHz τη μόνη κεραια που βλέπει όλα τα Ιωαννινα, καταλαβαίνεις οτι όταν χαθεί το σημα από τις κεραίες μέσα στην πόλη σε πετάει στο «κοτέτσι» που με το ζόρι βγάζει VoLTE…

Καλά για το σπίτι μου μη μιλήσω. 4ος οροφος, βλέπω το πάρκο κεραιων και έχω σημα 1 γραμμή 4G Β20

Edited by panos.k2
Link to comment
Share on other sites

Υψηλή γέφυρα του Ευρίπου 

Από επιστροφή από το Λαύριο ,στην αρχή της γέφυρας (έχει τεράστια κίνηση )

IMG_20240726_220019_378.thumb.jpg.df9b0d51fdd6acc26d36e3406dabc9a1.jpgIMG_20240726_220020_744.thumb.jpg.dfe692cf58d54e5414a74e0f38a01f21.jpg

Στη μεση της γέφυρας έπιανε Ν78 και η Q 2 μπαρες EDGE δεν πρόλαβα κατι παραπάνω να δω.

IMG_20240726_220305_867.thumb.jpg.b5b07318cb68f94ae5bd3a7f6d68b971.jpgIMG_20240726_221235_683.thumb.jpg.58c1f3ee0a810800f2b2ce041781bea8.jpg

 

Edited by elkons
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chrischal1908 said:

Έχει πολλά "παλιά" στα νότια;;

Πάμπολλες κεραίες θέλουν αλλαγή, άλλες όχι. Αναλόγως τι κρίνει η κάθε εταιρεία για το εκάστοτε κεραιοσυστημα. Δεν είναι αναγκαστικό ότι θα αλλάξουν όλα ή ότι παντού θα βάλουν massive.. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, elkons said:

Έχω δίπλα και έναν φίλο μου με Dual sim,Vodafone και Q αλλά δεν με άφηνε για speedtest 😅😅

Έχει κεραία με 3500 Mhz η Vodafone εκεί στον λόφο. Περίεργη συμπεριφορά ίσως είναι βλάβη 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, johnny_htc said:

Πρέπει να ναι μακρινή, αλλά σκοτώνει. Μακάρι όμως να είναι και το micro με N78. Κουρούτα φουλάρει κόσμο γιατί είναι παραλιάρα. 

Με πρόλαβες τελικά. Δεν έχω κατέβει ακόμα να κάνω καταγραφές στο φετινό μου tour du Peloponnese εκ δυτικών😛 Θα πας και προς Πύργο μεριά βόλτα; 

Όχι είμαι Αλισσό οπότε κινούμαι από Πάτρα μέχρι Καλόγρια κυρίως αυτές τις μέρες. Μέσα στο σκ επιστρέφω Θεσσαλονίκη.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, VasilisSam said:

Όχι είμαι Αλισσό οπότε κινούμαι από Πάτρα μέχρι Καλόγρια κυρίως αυτές τις μέρες. Μέσα στο σκ επιστρέφω Θεσσαλονίκη.

Μια χαρά, καλά να περνάς! 

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, aektzhs 1 said:

Έχει κεραία με 3500 Mhz η Vodafone εκεί στον λόφο. Περίεργη συμπεριφορά ίσως είναι βλάβη 

Όχι όχι, σήμα είχε 0 μπάρες αλλά ναι ,εκείνος δεν με άφησε να κάνω speedtest με το κινητό του 😂😂

Έξω όλες είχαν μόνο η nova 2 μπάρες μέσα πχ η Cosmote δεν πιάνει Ν78 ενω εξω πιάνει τις 4πλασιες ταχύτητες !

Σε αυτόν τον λόφο νομίζω είναι ένας σταθμός και για τους 3 παρόχους, Ευχαριστώ για τη πληροφορία θα το αναφέρω θα επικοινωνήσω με τη Vodafone ! Θα σου πω το πρωί όταν μιλήσω μαζί τους 

Edited by elkons
Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πριν, panos.k2 said:

Τη στιγμή που μιλάμε εγώ δεν εχω Γιαννιώτες φιλους με Cosmote στο κινητό. 
Γενικα στα ιωαννινα θεωρω ότι οι περισσότεροι έχουν Vodafone και Nova

Μέσα στην πόλη όλα είναι αναβαθμισμένα εκτός από 1 micro στο κέντρο. 
Οταν όμως έχεις με 30MHz τη μόνη κεραια που βλέπει όλα τα Ιωαννινα, καταλαβαίνεις οτι όταν χαθεί το σημα από τις κεραίες μέσα στην πόλη σε πετάει στο «κοτέτσι» που με το ζόρι βγάζει VoLTE…

Καλά για το σπίτι μου μη μιλήσω. 4ος οροφος, βλέπω το πάρκο κεραιων και έχω σημα 1 γραμμή 4G Β20

Ο σταθμός που αναφέρεις δεν καλύπτει την πόλη των Ιωαννίνων. Λαμβάνεις από side lobes για αυτό έχεις τόσο χαμηλό σήμα και τα προβλήματα που έχεις. Όταν αναβαθμιστεί αυτό θα αλλάξει. Απλά όπως καταλαβαίνεις δε θα πρέπει να γεμίσει η πόλη θόρυβο και η σχεδίαση θα πρέπει να γίνει σωστά.

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mixtri said:

Ο σταθμός που αναφέρεις δεν καλύπτει την πόλη των Ιωαννίνων. Λαμβάνεις από side lobes για αυτό έχεις τόσο χαμηλό σήμα και τα προβλήματα που έχεις. Όταν αναβαθμιστεί αυτό θα αλλάξει. Απλά όπως καταλαβαίνεις δε θα πρέπει να γεμίσει η πόλη θόρυβο και η σχεδίαση θα πρέπει να γίνει σωστά.

Αυτό που λες λογικά συμβαίνει στο σπίτι μου λίγο έξω από το κέντρο. 

Ο 4052 στις λιγκιαδες καλύπτει ολόκληρη την πόλη. Εγώ όταν είμαι Γιάννενα τον βλέπω παρα πολυ συχνά ακόμα και μέσα στο κέντρο με καλό σημα Β3+Β20 που απλά δεν ειναι λειτουργικό. Ολόκληρες περιοχές μέσα στον αστικό ιστό έχουν σημα κυριως, αν οχι αποκλειστικά, από τον 4052

1.5+ χρόνο στο φόρουμ λέμε ότι θα αναβαθμιστεί ο συγκεκριμένος σταθμός. Ακόμα τίποτα…

Edited by panos.k2
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, panos.k2 said:

Αυτό που λες λογικά συμβαίνει στο σπίτι μου λίγο έξω από το κέντρο. 

Ο 4052 στις λιγκιαδες καλύπτει ολόκληρη την πόλη. Εγώ όταν είμαι Γιάννενα τον βλέπω παρα πολυ συχνά ακόμα και μέσα στο κέντρο με καλό σημα Β3+Β20 που απλά δεν ειναι λειτουργικό. Ολόκληρες περιοχές μέσα στον αστικό ιστό έχουν σημα κυριως, αν οχι αποκλειστικά, από τον 4052

1.5+ χρόνο στο φόρουμ λέμε ότι θα αναβαθμιστεί ο συγκεκριμένος σταθμός. Ακόμα τίποτα…

Προφανως δεν καλύπτει την περιοχή που είσαι. Για αυτό δεν έχεις σήμα από αυτό το σταθμό. Δεν καλύπτει όλη την πόλη. Η κοσμοτε είναι προσεκτική το πώς βάζει τα sectors. Η αναβάθμιση δεν περιλαμβάνει μόνο αλλαγη HW. Είναι πολλοί παράγοντες που μπορεί να έχει μπλοκαριστεί. Το πιο λογικό είναι η έλλειψη οπτικής ίνας. Δεν είναι περίεργο.

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, mixtri said:

Προφανως δεν καλύπτει την περιοχή που είσαι. Για αυτό δεν έχεις σήμα από αυτό το σταθμό. Δεν καλύπτει όλη την πόλη. Η κοσμοτε είναι προσεκτική το πώς βάζει τα sectors. Η αναβάθμιση δεν περιλαμβάνει μόνο αλλαγη HW. Είναι πολλοί παράγοντες που μπορεί να έχει μπλοκαριστεί. Το πιο λογικό είναι η έλλειψη οπτικής ίνας. Δεν είναι περίεργο.

Ναι σύμφωνοι, αλλα στη περιοχη μου σε απόσταση 400-500μ υπάρχουν άλλοι δυο σταθμοί αναβαθμισμένοι τους οποίους δεν επιλεγει ποτε η συσκευή. 
Δεν είναι δυνατόν να πρέπει να χάσω εντελως το σημα της Β20 από 4052 για να με γυρίσει στην κεραια της γειτονιάς με 2 μπαρες Ν1+Β3

Και η μεγάλη αντίφαση είναι ότι οι άλλες δυο πιάνουν Ν78 από τον Πύργο του ΟΤΕ στο κέντρο, ακόμα και μέσα στο σπίτι 

Edited by panos.k2
Link to comment
Share on other sites

είναι δυνατόν ο τεχνικός που απαντάει για προβλήματα δικτύου να μην ξέρει αν η κεραία που υποστηρίζει τον πελάτη του έχει 5g?

On 6/7/2024 at 8:23 ΜΜ, elkons said:

Και όχι μόνο η Cosmote όλοι οι πάροχοι θέλουν ολική αναβάθμιση στη Κρήτη 

να τα μαζέψουν και να φύγουν πρέπει όλοι τους μόνο να μας χρεώνουν ξέρουν 

On 6/7/2024 at 8:23 ΜΜ, elkons said:

 

 

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, mixtri said:

Προφανως δεν καλύπτει την περιοχή που είσαι. Για αυτό δεν έχεις σήμα από αυτό το σταθμό. Δεν καλύπτει όλη την πόλη. Η κοσμοτε είναι προσεκτική το πώς βάζει τα sectors. Η αναβάθμιση δεν περιλαμβάνει μόνο αλλαγη HW. Είναι πολλοί παράγοντες που μπορεί να έχει μπλοκαριστεί. Το πιο λογικό είναι η έλλειψη οπτικής ίνας. Δεν είναι περίεργο.

Η Cosmote έχει επιλέξει περιοχές που έχει σχεδιάσει καλά [πχ είσοδοΑγ Στέφανο Αττικής Nova 1γραμμή 4g Cosmote4G+255mbps αν θελετε αποδείξεις εχω και screenshot], εδώ παντού θέμα σχεδιασμού μου λένε.. αν δεν είναι ικανοί να βάλουν σταθμούς σωστά και να σκέφτονται σωστά αν θα καλύψει παραπάνω περιοχές ας τους απολύσουν τότε αν δεν ξέρουν τι κάνουν!

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, panos.k2 said:

Αυτό που λες λογικά συμβαίνει στο σπίτι μου λίγο έξω από το κέντρο. 

Ο 4052 στις λιγκιαδες καλύπτει ολόκληρη την πόλη. Εγώ όταν είμαι Γιάννενα τον βλέπω παρα πολυ συχνά ακόμα και μέσα στο κέντρο με καλό σημα Β3+Β20 που απλά δεν ειναι λειτουργικό. Ολόκληρες περιοχές μέσα στον αστικό ιστό έχουν σημα κυριως, αν οχι αποκλειστικά, από τον 4052

1.5+ χρόνο στο φόρουμ λέμε ότι θα αναβαθμιστεί ο συγκεκριμένος σταθμός. Ακόμα τίποτα…

Είναι όντως μερικοί σταθμοί στην επικράτεια οι οποίοι για ανεξήγητους λόγους δεν έχουν αναβαθμιστεί . Οι συμαντικοτεροι είναι οι 1001 , 4052 και 1112 και δεν μπορώ να καταλάβω γιατί και πως . μακάρι σύντομα να έχουμε εξεληξη επί του θέματος . Επίσης οι Λιγκιαδες έχουν ΜΟΝΟ 2 sector . Φαίνεται ότι η cosmote  δεν πονταρει να καλυψει τα Γιαννενα απο εκει πανω . Τωρα γιατι πιανετε τοσο πολυ απο εκει πανω ενας θεος ξερει

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, georgebad said:

Είναι όντως μερικοί σταθμοί στην επικράτεια οι οποίοι για ανεξήγητους λόγους δεν έχουν αναβαθμιστεί . Οι συμαντικοτεροι είναι οι 1001 , 4052 και 1112 και δεν μπορώ να καταλάβω γιατί και πως . μακάρι σύντομα να έχουμε εξεληξη επί του θέματος . Επίσης οι Λιγκιαδες έχουν ΜΟΝΟ 2 sector . Φαίνεται ότι η cosmote  δεν πονταρει να καλυψει τα Γιαννενα απο εκει πανω . Τωρα γιατι πιανετε τοσο πολυ απο εκει πανω ενας θεος ξερει

 

Μήπως πάνε για αντικατάσταση;;;;

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, georgebad said:

Επίσης οι Λιγκιαδες έχουν ΜΟΝΟ 2 sector

4 εχουν, (κατα προσεγγιση)  140 - 240 - 270 μοιρες και μια (σιγουρη) στις 225 μοιρες.   Υπερκαλυψη υπαρχει για την πολη.

 

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, georgebad said:

Είναι όντως μερικοί σταθμοί στην επικράτεια οι οποίοι για ανεξήγητους λόγους δεν έχουν αναβαθμιστεί . Οι συμαντικοτεροι είναι οι 1001 , 4052 και 1112 και δεν μπορώ να καταλάβω γιατί και πως . μακάρι σύντομα να έχουμε εξεληξη επί του θέματος . Επίσης οι Λιγκιαδες έχουν ΜΟΝΟ 2 sector . Φαίνεται ότι η cosmote  δεν πονταρει να καλυψει τα Γιαννενα απο εκει πανω . Τωρα γιατι πιανετε τοσο πολυ απο εκει πανω ενας θεος ξερει

 

Τα ιωαννινα ειναι πολυ δύσκολη πόλη μορφολογικά. Ανηφόρες κατηφόρες βουναλάκια κλπ κλπ 
Η κάλυψη από λιγκιαδες σώζει όλους τους παρόχους. Χωρίς τους σταθμους εκεί πάνω θα υπήρχε θέμα σε πολλά σημεία της πόλης.

Δεν μπορεί να υπάρξει σταθερο δίκτυο με καλή κάλυψη στην πόλη χωρίς κάλυψη από λιγκιαδες. 

Για παράδειγμα, οταν οδηγώ εχω CarPlay άρα βλέπω που και που το σημα πως πάει. Με την κοσμοτε βλέπω μια αστάθεια μέσα στα ιωαννινα. Σε πολλές περιπτώσεις βλέπω να είμαι σε κεντρικό δρόμο, να παίρνω στροφή και να πέφτει τραγικά το σημα σε σημείο που μπορεί και να κόβεται ακόμα και το online ράδιο. 

Σε αντίστοιχες περιπτώσεις με τους άλλους δυο αυτό δε συμβαίνει. Πιάνουν από λιγκιαδες και είναι λειτουργικές

11 minutes ago, d_alex said:

4 εχουν, (κατα προσεγγιση)  140 - 240 - 270 μοιρες και μια (σιγουρη) στις 225 μοιρες.   Υπερκαλυψη υπαρχει για την πολη.

 

Εγώ σημα από λιγκιαδες εχω πιάσει παντου. Από το αεροδρομιο μέχρι και την είσοδο της εγνατιας(απο τη μια μέχρι και την άλλη ακρη της πόλης δηλαδή)

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι bug του NetMonster;

Ήμουν στο Περιστέρι όντως αλλά οι άλλες 2 κυψέλες είναι εντελώς άκυρες λόγω απόστασης, ωστόσο έχω βρεθεί πρόσφατα και στις 3 κυψέλες οπότε κάπως "τις θυμάται";

 

Screenshot_20240727_154043_NetMonster.jpg

Galaxy A54 5G - COSMOTE Gigamax Unlimited

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, manzoump said:

bug του NetMonster;

Οχι.

Του Ζωγραφου ειναι ψηλα σε πολυκατοικια 23 μετρα απο το εδαφος και βλεπει στις 270 μοιρες, οποτε φτανει σε σενα μια χαρα.

Της Φωκ. Νεγρη ειναι micro στα 5 μετρα με γωνια 160 μοιρες, οποτε, ναι, ειναι απιθανο, ακομα και με ανακλαση.

ΑΛΛΑ, τελευταια το εχουνε ριξει στις διπλονομασιες, τους τελειωσαν τα νουμερα φαινεται.  Το ιδιο και στη Vodafone (εκει να δεις χαμος, ουτε και ενα συνεπες σχημα δεν εχουν...).  Οποτε θα ειναι μια κοντινη σου 712 καινουργια.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...