Jump to content

Poco F1


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

απο μπαταρια πως τα παει παιδια; εχω το mix 2s και σκεφτομαι να παω στο ποκο αν εχει καλύτερη μπαταρία.
Link to comment
Share on other sites

Oυτε η global stable εχει θεματα.....battery drain?

 

@elteo

Παντα δινουμε δικαιωματα οταν κατι δεν μας παει καλα......miui roles.......:)

 

Έχω δώσει. Δεν είναι θέμα δικαιωμάτων.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

απο μπαταρια πως τα παει παιδια; εχω το mix 2s και σκεφτομαι να παω στο ποκο αν εχει καλύτερη μπαταρία.

 

Σε σχέση με το 2s νομίζω αρκετά καλύτερη του poco . 7-8 ώρες sot με σκληρή χρήση

Link to comment
Share on other sites

Έχει όντως battery drain ;; Γτ έχω με global dev τέτοια θέματα δεν έχω καθόλου

 

Με τις 9.6.14 και σχεδον όλες τις developer Rom το κινητό πετάει απο θέμα μπαταρίας. Με τις 9.6.18 και 9.6.22 ειχε τα θεματακια του (σε διαχείριση μπαταρίας αναφέρομαι).

S23 plus

Link to comment
Share on other sites

Σε σχέση με το 2s νομίζω αρκετά καλύτερη του poco . 7-8 ώρες sot με σκληρή χρήση

7-8 ωρες με σκληρη χρηση; γιατι ρε ****το 600mah παραπανω απο το mix2s εχει γιατί τοση διαφορα..

Link to comment
Share on other sites

7-8 ωρες με σκληρη χρηση; γιατι ρε ****το 600mah παραπανω απο το mix2s εχει γιατί τοση διαφορα..

 

Ε δεν είναι και λίγο τα 600 νομίζω . Από την άλλη μια εμφάνισιακα χωρίς θήκη το mix 2s είναι ίσως το πιο όμορφο τηλέφωνο της αγοράς για μένα οπότε δεν μπορείς να τα χεις ολα

Link to comment
Share on other sites

7-8 ωρες με σκληρη χρηση; γιατι ρε ****το 600mah παραπανω απο το mix2s εχει γιατί τοση διαφορα..

Καλα εσυ θελεις να δωσεις το 2s για το poco.....:blink:

Δεν μου τα λες καλα.....

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Καλα εσυ θελεις να δωσεις το 2s για το poco.....:blink:

Δεν μου τα λες καλα.....

γιατι δε σου τα λεω καλα; καθαρα απο θεμα μπαταριας και μονο.

 

Ε δεν είναι και λίγο τα 600 νομίζω . Από την άλλη μια εμφάνισιακα χωρίς θήκη το mix 2s είναι ίσως το πιο όμορφο τηλέφωνο της αγοράς για μένα οπότε δεν μπορείς να τα χεις ολα

δεν ειναι λιγα τα 600 σιγουρα αλλα θα θελα 6 ωρες μινιμουν sot. ειναι οντως οτι πιο ομορφο υπαρχει αλλα δε το ρισκαρω να το εχω χωρις θηκη αν και φιλος με mi mix2 κεραμικο επίσης το χει χωρις θηκη και δε κναει γρατζουνια με τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

γιατι δε σου τα λεω καλα; καθαρα απο θεμα μπαταριας και μονο.

 

 

δεν ειναι λιγα τα 600 σιγουρα αλλα θα θελα 6 ωρες μινιμουν sot. ειναι οντως οτι πιο ομορφο υπαρχει αλλα δε το ρισκαρω να το εχω χωρις θηκη αν και φιλος με mi mix2 κεραμικο επίσης το χει χωρις θηκη και δε κναει γρατζουνια με τίποτα.

 

Εαν θες κανουμε ανταλλαγη.....:lol:

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά, μια ερώτηση.. Επειδη το τελευταιο λινκ του φιλου για το gcam περιεχει πολλά για να μην γινει μπερδεμα στελνει καποιος το λινκ ακριβως που κανουμε ληψη?

 

Εγώ αυτό MGC_5.1.018_MI8_V1b .apk εχω κατεβασει..

 

Υπάρχει κατι νεότερο πιο σταθερο?

Link to comment
Share on other sites

πολλοί αναφέρουν ένα σοβαρό πρόβλημα το screen latency με αποτέλεσμα όσοι παίζουν PUBG ktl να έχουν θέμα

Χωρις να εχω την συσκευη για να σου πω, εχω διαβασει οτι με το PUBG υπαρχει οντως θεμα που οφειλεται στο παιχνιδι και χρειαζεται καποια ενημερωση το παιχνιδι για να εχει βελτιστη υποστηριξη για το F1.

Ας πει και καποιος που εχει την συσκευη και παιζει αυτο το παιχνιδι.

Link to comment
Share on other sites

πολλοί αναφέρουν ένα σοβαρό πρόβλημα το screen latency με αποτέλεσμα όσοι παίζουν PUBG ktl να έχουν θέμα

θεμα του παιχνιδιου και θα το φτιαξουν.

Αστα,και εγω το σκεφτηκα πολυ πριν το παρω το κινητο καθως δεν θα επαιζε το παιχνιδακι αυτο......:lol:

Προφανως και τρολαρω.....εαν ειναι δυνατον......άκου σοβαρο προβλημα.......

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Αυτόν τον μαζοχισμό να παίζετε τέτοιου είδους παιχνίδια στο κινητό δεν μπορώ να τον καταλάβω.
Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Τελικα ποιο gcam βαζω?? Βοηθηστε λιγο... 2 μερες εχω το κινητο και θελω να το τελειοποιήσω..! :)

ΥΓ το pubg ειναι παιχνιδαρα αλλα για υπολογιστη.. :)

Link to comment
Share on other sites

πολλοί αναφέρουν ένα σοβαρό πρόβλημα το screen latency με αποτέλεσμα όσοι παίζουν PUBG ktl να έχουν θέμα

 

Κανένα θέμα με το pubg.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Τελικα ποιο gcam βαζω?? Βοηθηστε λιγο... 2 μερες εχω το κινητο και θελω να το τελειοποιήσω..! :)

ΥΓ το pubg ειναι παιχνιδαρα αλλα για υπολογιστη.. :)

 

 

Ρίξε μια ματιά εδω.... https://forum.xda-developers.com/poco-f1/themes/b-s-g-google-camera-port-developed-mi-8-t3843130

S23 plus

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι και εγω να παρω το pocophone! Το μονο που με προβληματιζει ειναι το προβλημα της οθονης στα ακρα της ( screen latency ) το οποιο εχω διαβασει απο καποιους χρηστες. Επισης σκεφτομαι και το honor 10. Πειτε μου και εσεις τις γνωμες σας.
Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να βρουν λύση.

http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=3746297&extra=page%3D1&page=1&mobile=2

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Έχει πολλές αναφορές το νήμα εκεί για αυτό το πρόβλημα.... Τόσο έντονο είναι και σε τόσο μεγάλο αριθμό συσκευών;;

Οι κάτοχοι εδώ μέσα το έχουν στις συσκευές τους;;

Link to comment
Share on other sites

Έχει πολλές αναφορές το νήμα εκεί για αυτό το πρόβλημα.... Τόσο έντονο είναι και σε τόσο μεγάλο αριθμό συσκευών;;

Οι κάτοχοι εδώ μέσα το έχουν στις συσκευές τους;;

 

Προσωπικα δεν εχω παρατηρησει τιποτα απ οσα αναφερουν,τουλαχιστον στη δικη μου συσκευη:D

S23 plus

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Poco F1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...