Jump to content

Poco F1


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερες με Miui 11και εγω απο σημερα και σκαλιζω τις ρυθμισεις.Να ρωτησω μονιμες ειδοποιησεις αλλά οχι με εικονιδιο αλλα με ονομασια πανω αριστερα γινεται? Και αν ναι πως?
Link to comment
Share on other sites

Μην κοιτάξεις τίποτα.

 

Μου ήρθε τώρα η 11 μεσω ΟΤΑ και με το που έκανε το reboot δεν είχα WifiCalling. Έκανα επανεκκίνηση, το ίδιο! :(

 

Άνοιξα dialer και έγραψα *#*#869434#*#* (*#*#VOWIFI#*#*) έβγαλε μήνυμα Carrier check enabled, (δηλαδή το απενεργοποίησα από την συσκευή) και μετά άλλη μια φορά *#*#869434#*#* έβγαλε μήνυμα Carrier check enabled (το ξαναενεργοποίησα) και τώρα παίζeι JET !!! :D

Είσαι και ο πρώτος.. Μόλις τώρα έβαλα λειτουργία πτήσης και πράγματι έκανα κλήση μέσω wificalling cosmote.

 

Φυσικά επανήλθε και το σηματάκι του vowifi.

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτό θα πει update! :D :D

 

Edit: Τα νέα εικονίδια του stock theme του miui, που κάνουν αντίθεση με το μαύρο φόντο παντού, δίνουν πολύ ωραία εικόνα! :happy: Χωρίς να ξεχνάω τις νέες transition screens!

 

Τα νέα wallpapers, αν και λίγα, πολύ ευπρόσδεκτα!

 

Οι νέοι ήχοι ειδοποίησης είναι όντως πιο ήρεμοι, από όσους είχαμε συνηθίσει γενικά σε κινητά.

 

Οι επιλογές για volte και vowifi στις ρυθμίσεις συνεχίζουν να υπάρχουν, όπως και οι αντίστοιχες ενδείξεις, στην κορυφή της οθόνης.

 

Πολύ καλό update! :happy:

 

Επίσης, double tap to sleep και στη lockscreen!

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Αυτό υπήρχε από πριν.

Που ακριβώς είναι στις ρυθμίσεις αυτό;

Σημασία δεν έχει η πτώση, αλλά η πρόσκρουση.
Link to comment
Share on other sites

Αυτό θα πει update! :D :D

 

 

 

 

 

 

 

Οι επιλογές για volte και vowifi στις ρυθμίσεις συνεχίζουν να υπάρχουν, όπως και οι αντίστοιχες ενδείξεις, στην κορυφή της οθόνης.

 

 

 

Πολύ καλό update! :happy:

 

Σε εμένα άλλοτε μου δείχνει το εικονίδιο του wifi calling και άλλοτε του volte ενώ είμαι συνδεδεμένος με το WiFi μόνιμα.

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, διακόπηκε η αναβάθμιση στο κατέβασμα και τώρα δεν την εμφανίζει πιά. Τι λέτε να περιμένω ή δεν θα την ξαναβγάλει?
Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα άλλοτε μου δείχνει το εικονίδιο του wifi calling και άλλοτε του volte ενώ είμαι συνδεδεμένος με το WiFi μόνιμα.

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

δεν έχω αυτό το πρόβλημα. Δοκίμασες αυτό http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7925115#post7925115 ??
Link to comment
Share on other sites

Εμένα που το δούλεψα με την fnu μου δούλευε κανονικά. Και καλύτερα γτ έκλεινε την οθόνη του κινητού αν έκανες κάστινγκ ένα βίντεο πχ και δν έκαιγε χωρίς λόγο περισσότερη μπαταρία στο κινητό.
Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα άλλοτε μου δείχνει το εικονίδιο του wifi calling και άλλοτε του volte ενώ είμαι συνδεδεμένος με το WiFi μόνιμα.

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Το μόνο που μπορώ να σκεφτώ είναι κακό σήμα από την εταιρεία κινητής σου. Το volte λειτουργεί μόνο σε 4g.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Παλιά υπήρχε το wireless display και δούλευε. Τώρα υπάρχει το cast και δεν δουλεύει. Ουτε που βρίσκει την lg smart tv μας.

Μια από τα ιδια...πως το καταφέρνει να με ξενερώνει με κάτι κάθε φορά το pocophone.

Έχει βρει κάποιος καμία λυση?

Link to comment
Share on other sites

Έκανα την ενημέρωση από Ινδία, ξαναέβαλα χώρα Ελλάδα και τώρα στην οθόνη κλειδώματος μου δείχνει την ώρα και στις 2 χώρες. Τι κάνουμε;

One ring to rule them all, one ring to find them,

One ring to bring them all, and in the darkness bind them!

Link to comment
Share on other sites

Έκανα την ενημέρωση από Ινδία, ξαναέβαλα χώρα Ελλάδα και τώρα στην οθόνη κλειδώματος μου δείχνει την ώρα και στις 2 χώρες. Τι κάνουμε;
Απενεργοποιησε το διπλοτυπο ρολόιcff1300c513fc2b54c3bd7063acc41b7.jpg

 

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ASUS(ZE551ML,ZS551KL)ERICSSON(GA628,T39)ETEN(X500,X800)HTC(UULTRA)HUAWEI(P10 lite,P40 PRO)LEECO (X820)LG(P990,P880,G3,V10,V20,V30,G8s,G8x)MICROSOFT (LUMIA 950, LUMIA 950XL)MOTOROLA (DPC-550,STARTAC,MPX220)NOKIA(5110,8210,7110,3310,6310i,6280)SAMSUNG (I800,note10+)SHARP (S2)SIEMENS (SX1)SONY ERICSSON (T610,XPERIA X1)XIAOMI (Redmi Note 5,Redmi Note 6 PRO,Redmi Note 8 PRO,Redmi Note 9 PRO,MI MAX 2,MI MAX 3,Poco F1,Mi A3,Mi 9 lite,Mi 11 lite,Mi 10T PRO,Mi 10 pro)

Link to comment
Share on other sites

Έδεσε το γλυκό. Έχουν πονέσει τα μάτια μου με αυτό το τηλέφωνό.

Το εικονίδιο LTE το άλλαξαν σε 4g

93b00e298397103778fd90bcb17957d3.jpg

Πλέον πρέπει να είσαι γεράκι για να το δεις.

Έβγαλαν το ποσοστό έξω από την μπαταρία για να φαίνεται καλύτερα αλλά πρέπει να κατεβάσεις την κουρτίνα.

Είναι τα μόνα αρνητικά που είδα στην νέα αναβάθμιση.

Link to comment
Share on other sites

Έδεσε το γλυκό. Έχουν πονέσει τα μάτια μου με αυτό το τηλέφωνό.

Το εικονίδιο LTE το άλλαξαν σε 4g

93b00e298397103778fd90bcb17957d3.jpg

Πλέον πρέπει να είσαι γεράκι για να το δεις.

Έβγαλαν το ποσοστό έξω από την μπαταρία για να φαίνεται καλύτερα αλλά πρέπει να κατεβάσεις την κουρτίνα.

Είναι τα μόνα αρνητικά που είδα στην νέα αναβάθμιση.

 

Ε; Το ποσοστό μια χαρά φαίνεται στη μπαταρία μέσα. Δεν βλέπω διαφορά. Ούτε υπάρχει το νούμερο που λες εκτός.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Έδεσε το γλυκό. Έχουν πονέσει τα μάτια μου με αυτό το τηλέφωνό.

Το εικονίδιο LTE το άλλαξαν σε 4g

93b00e298397103778fd90bcb17957d3.jpg

Πλέον πρέπει να είσαι γεράκι για να το δεις.

Έβγαλαν το ποσοστό έξω από την μπαταρία για να φαίνεται καλύτερα αλλά πρέπει να κατεβάσεις την κουρτίνα.

Είναι τα μόνα αρνητικά που είδα στην νέα αναβάθμιση.

 

Εμένα ποτέ δεν έγραφε LTE πάντα 4G έγραφε.

Link to comment
Share on other sites

Ε; Το ποσοστό μια χαρά φαίνεται στη μπαταρία μέσα. Δεν βλέπω διαφορά. Ούτε υπάρχει το νούμερο που λες εκτός.

Δεν είμαι ο μόνος που γκρινιάζω για το ποσοστό τη μπαταρίας.

Η επιλογή για το ποσοστό εκτός της μπαταρίας είναι σε αυτό το ss

c1221afbc6cfc0cfa064e8f00d483726.jpg

Αλλά πρέπει να κατεβάσεις την κουρτίνα.

Link to comment
Share on other sites

Το ποσοστό της μπαταρίας παραμένει μέσα σε αυτή ακόμα και όταν κατεβάσω την κουρτίνα, το μόνο που άλλαξε είναι ότι γράφει 4G αντί για LTE.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Το ποσοστό της μπαταρίας παραμένει μέσα σε αυτή ακόμα και όταν κατεβάσω την κουρτίνα, το μόνο που άλλαξε είναι ότι γράφει 4G αντί για LTE.

Πλέον υπάρχει και τρίτη επιλογή

c2a16e2229271a60afc4965cf298c993.jpg

Το ποσοστό να είναι έξω από την μπαταρία,για όσους θέλουν να είναι πιο μεγάλο το νούμερο αλλά πρέπει να κατεβάσεις την κουρτίνα για να το δεις. cf6d467e155920684ea2d814c60dac79.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σε εμάς που δεν έχει έρθει ακόμη η 11 περιμένουμε?

Από το site που έχετε ποσταρει σε προηγούμενες αναρτήσεις σας είναι το ίδιο να την κατεβάσω από εκεί ?

Επίσης επειδή ποτέ δεν έχω πάρει την αναβάθμιση από αλλού αλλά περίμενα να μου έρθει ,είναι εύκολο να μου πείτε αν το κάνω download τις επόμενες κινήσεις ? Κάτι γράφτηκε για Rom κτλ.. αν έχει κανείς την διάθεση και μπορεί ας γράψει τα βηματα μετά το download..

Ευχαριστώ πολύ..

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σε εμάς που δεν έχει έρθει ακόμη η 11 περιμένουμε?

Από το site που έχετε ποσταρει σε προηγούμενες αναρτήσεις σας είναι το ίδιο να την κατεβάσω από εκεί ?

Επίσης επειδή ποτέ δεν έχω πάρει την αναβάθμιση από αλλού αλλά περίμενα να μου έρθει ,είναι εύκολο να μου πείτε αν το κάνω download τις επόμενες κινήσεις ? Κάτι γράφτηκε για Rom κτλ.. αν έχει κανείς την διάθεση και μπορεί ας γράψει τα βηματα μετά το download..

Ευχαριστώ πολύ..

Κατεβάζεις την ρομ και βάζεις σε αυτόν το φάκελο

63ae88fccab2d7ef1ee5357d91b5f043.jpg

Μετά πας ρυθμίσεις /Σχετικά με το τηλέφωνο /ενημέρωση συστήματος

d5d86fd88cb736db103d5765291d1256.jpg

Βρίσκεις την ρομ και την τρέχεις.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Poco F1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...