Jump to content

Poco F1


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε Miui 10 Global dev 9.6.27 Beta έρχεται OTA Update για miui 11;

Από το καλοκαίρι αν δεν κάνω λάθος έχουν σταματήσει τα Update στην beta;

Καμιά βοήθεια σε περίπτωση που δεν έρχεται πως θα γυρίσω σε stable;

Edited by stathisso
http://i.imgur.com/hIe7XW1.png
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση. Μην κράξετε. Για να δουλέψει το vowifi πρέπει να έχουμε τον ίδιο παροχο και στο κινητό και στο WiFi?

 

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση. Μην κράξετε. Για να δουλέψει το vowifi πρέπει να έχουμε τον ίδιο παροχο και στο κινητό και στο WiFi?

 

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Όχι. Μην αγχώνεσαι και εγώ το σκεφτόμουν στην αρχή
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μην με υπολογίζετε.

 

Πέρα από τη πλάκα εγώ είμαι ελαφρώς καλύτερος με την 11.

 

Δεν ξέρω και εγώ ακριβώς το ίδιο. Με την ίδια χρήση που έκανα πριν είμαι ελαφρώς καλύτερος σε μπαταρία με την 11.

Link to comment
Share on other sites

Πως μπορούμε να δούμε αν δουλεύει το VOLTE;
Βάλε 4G και πάρε τηλέφωνο, αν δεν αλλάξει το 4G δουλεύει.

Υποτίθεται ότι οταν μιλάς μπορείς να κατεβάζεις με τα data.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά απορώ πως βγάζετε SOT 6 & 8 ώρες που λέτε και standby time πάνω από 2 ημέρες!!!

 

Είτε με miui 10 είτε με τη νέα, στην καλύτερη έχω SOT 5 ώρες και stand by από 100% σε 10% το πολύ μιάμιση μέρα.. Δεν έχω φωτεινότητα πανω από 70%, αναρωτιέμαι αν κάνω κάτι λάθος.. Έχω κάνει στο παρελθόν και επαναφορά και σβήσιμο των πάντων αλλά τα..

 

Εξαρτάται πόσες κάρτες έχεις μέσα και το σήμα έχεις στην περιοχή σου

Link to comment
Share on other sites

Βάλε 4G και πάρε τηλέφωνο, αν δεν αλλάξει το 4G δουλεύει.

Υποτίθεται ότι οταν μιλάς μπορείς να κατεβάζεις με τα data.

Ok φίλε, δουλεύει, ευχαριστώ,
Link to comment
Share on other sites

Χάλια η μπαταρία με την 11 μετά το τελευταίο update. Ελπίζουμε σε νεώτερο διορθωτικό.
:worry: Δεν έχω τέτοιο πρόβλημα.... καλύτερα θα έλεγα.... Τι στο καλό αλλάξανε που σε άλλους προκαλεί drain και σε άλλους όχι?
Link to comment
Share on other sites

:worry: Δεν έχω τέτοιο πρόβλημα.... καλύτερα θα έλεγα.... Τι στο καλό αλλάξανε που σε άλλους προκαλεί drain και σε άλλους όχι?

 

Και εγώ πρώτη φορά τόσο χάλια μπαταρία είχα.

Link to comment
Share on other sites

Από το 10.3.8.0 update και μετά η μπαταρία έχει γίνει χειρότερη...

 

:worry: Δεν έχω τέτοιο πρόβλημα.... καλύτερα θα έλεγα.... Τι στο καλό αλλάξανε που σε άλλους προκαλεί drain και σε άλλους όχι?

 

Το χρονισμό των πυρήνων είναι το πρώτο που μου έρχεται στο μυαλό.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

Σήμερα παρατήρησα στο κινητό μου στην οθόνη ένα μέρος της περίπου 2 εκατοστά σε ακανόνιστο σχήμα κίτρινη γραμμή..

Γνωρίζει κάποιος κάτι ?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

Σήμερα παρατήρησα στο κινητό μου στην οθόνη ένα μέρος της περίπου 2 εκατοστά σε ακανόνιστο σχήμα κίτρινη γραμμή..

Γνωρίζει κάποιος κάτι ?

 

Μπας και εκατσες πανω στο κινητο ή το πιεσες με καποιο τροπο;

Βαριέμαι που ζω!!! :D
Link to comment
Share on other sites

Γνωστο προβλημα των xiaomi...

 

 

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ASUS(ZE551ML,ZS551KL)ERICSSON(GA628,T39)ETEN(X500,X800)HTC(UULTRA)HUAWEI(P10 lite,P40 PRO)LEECO (X820)LG(P990,P880,G3,V10,V20,V30,G8s,G8x)MICROSOFT (LUMIA 950, LUMIA 950XL)MOTOROLA (DPC-550,STARTAC,MPX220)NOKIA(5110,8210,7110,3310,6310i,6280)SAMSUNG (I800,note10+)SHARP (S2)SIEMENS (SX1)SONY ERICSSON (T610,XPERIA X1)XIAOMI (Redmi Note 5,Redmi Note 6 PRO,Redmi Note 8 PRO,Redmi Note 9 PRO,MI MAX 2,MI MAX 3,Poco F1,Mi A3,Mi 9 lite,Mi 11 lite,Mi 10T PRO,Mi 10 pro)

Link to comment
Share on other sites

Γνωστο προβλημα των xiaomi...

 

 

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Σοβαρά? Τι κάνουμε σε αυτή την περίπτωση? Το στέλνω κάπου? Ή δεν βγάζουμε άκρη?

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρά? Τι κάνουμε σε αυτή την περίπτωση? Το στέλνω κάπου? Ή δεν βγάζουμε άκρη?
Αν είσαι εντος εγγύησης, το στελνεις για αλλαγη οθόνης. Αν εισαι εκτος εγγυησης, εσυ αποφασίζεις

 

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ASUS(ZE551ML,ZS551KL)ERICSSON(GA628,T39)ETEN(X500,X800)HTC(UULTRA)HUAWEI(P10 lite,P40 PRO)LEECO (X820)LG(P990,P880,G3,V10,V20,V30,G8s,G8x)MICROSOFT (LUMIA 950, LUMIA 950XL)MOTOROLA (DPC-550,STARTAC,MPX220)NOKIA(5110,8210,7110,3310,6310i,6280)SAMSUNG (I800,note10+)SHARP (S2)SIEMENS (SX1)SONY ERICSSON (T610,XPERIA X1)XIAOMI (Redmi Note 5,Redmi Note 6 PRO,Redmi Note 8 PRO,Redmi Note 9 PRO,MI MAX 2,MI MAX 3,Poco F1,Mi A3,Mi 9 lite,Mi 11 lite,Mi 10T PRO,Mi 10 pro)

Link to comment
Share on other sites

Γνωστο προβλημα των xiaomi...

Γνωστό πρόβλημα των φτηνών κινέζικων κινητών θα έλεγα. Σε Xiaomi ευτυχώς δεν μου έχει τύχει, αντίθετα μου έχει τύχει σε φτηνά (<130Euro) Lenovo και σε Huawei.

Link to comment
Share on other sites

Στο δικό μου 8 μηνών είναι άψογο ως τώρα χωρίς κανένα πρόβλημα

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.2.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

Σε Miui 10 Global dev 9.6.27 Beta έρχεται OTA Update για miui 11;

Από το καλοκαίρι αν δεν κάνω λάθος έχουν σταματήσει τα Update στην beta;

Καμιά βοήθεια σε περίπτωση που δεν έρχεται πως θα γυρίσω σε stable;

 

Μήπως γνωρίζει κάποιος; :rolleyes:

Μην κάνω καμία μλκ και μείνω χωρίς συσκευή.

http://i.imgur.com/hIe7XW1.png
Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζει κάποιος; :rolleyes:

Μην κάνω καμία μλκ και μείνω χωρίς συσκευή.

 

Εγώ προσωπικά κατέβασα την 10.3.8 τότε τη ρομ και μέσω του updater πήγα από dev σε stable. Βέβαια πάρε backup γιατί θα γίνει επαναφορά του τηλεφώνου λόγω της μετάβασης.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προσωπικά κατέβασα την 10.3.8 τότε τη ρομ και μέσω του updater πήγα από dev σε stable. Βέβαια πάρε backup γιατί θα γίνει επαναφορά του τηλεφώνου λόγω της μετάβασης.

 

Ωραίος,ευχαριστώ!

Θα πρέπει να πάω σε παλαιότερη stable rom ή κατευθείαν περνάω την V11.0.5.0.PEJMIXM (MIUI10) απο εδω;

http://i.imgur.com/hIe7XW1.png
Link to comment
Share on other sites

Ωραίος,ευχαριστώ!

Θα πρέπει να πάω σε παλαιότερη stable rom ή κατευθείαν περνάω την V11.0.5.0.PEJMIXM (MIUI10) απο εδω;

 

Επειδή εγώ το έκανα πριν βγει η 11, αν ήμουν στη θέση σου θα έβαζα την 10.3.8 που είναι miui 10 αφού και η beta είναι στη 10 και μετά θα έπαιρνα το update της 11.

Link to comment
Share on other sites

Γνωστό πρόβλημα των φτηνών κινέζικων κινητών θα έλεγα. Σε Xiaomi ευτυχώς δεν μου έχει τύχει, αντίθετα μου έχει τύχει σε φτηνά (<130Euro) Lenovo και σε Huawei.
Google xiaomi yellow spot

 

Και θα δεις....

 

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ASUS(ZE551ML,ZS551KL)ERICSSON(GA628,T39)ETEN(X500,X800)HTC(UULTRA)HUAWEI(P10 lite,P40 PRO)LEECO (X820)LG(P990,P880,G3,V10,V20,V30,G8s,G8x)MICROSOFT (LUMIA 950, LUMIA 950XL)MOTOROLA (DPC-550,STARTAC,MPX220)NOKIA(5110,8210,7110,3310,6310i,6280)SAMSUNG (I800,note10+)SHARP (S2)SIEMENS (SX1)SONY ERICSSON (T610,XPERIA X1)XIAOMI (Redmi Note 5,Redmi Note 6 PRO,Redmi Note 8 PRO,Redmi Note 9 PRO,MI MAX 2,MI MAX 3,Poco F1,Mi A3,Mi 9 lite,Mi 11 lite,Mi 10T PRO,Mi 10 pro)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Poco F1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...