Jump to content

Poco F1


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

κατι μου λεει οτι θα ξαναγυρισω σε stable να ησυχασει το κεφαλι μου
Link to comment
Share on other sites

Γιατί τα σκαλιζετε; Αφήστε τα στην ησυχία τους. Η συσκευή είναι μπόμπα στο θέμα αυτονομία. Μην λέμε τα αυτονόητα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 71 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

fixed !!! :)

 

Ναι θα πάρει το μι8 της μικρότερης μπαταρίας και θα λύσει το πρόβλημα του. Σίγουραααα

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Γιατί τα σκαλιζετε; Αφήστε τα στην ησυχία τους. Η συσκευή είναι μπόμπα στο θέμα αυτονομία. Μην λέμε τα αυτονόητα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 71 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Ναι θα πάρει το μι8 της μικρότερης μπαταρίας και θα λύσει το πρόβλημα του. Σίγουραααα

 

Συμφωνω απολυτα μαζι σου φιλε. Με stable 10.3.4 κανενα προβλημα με μπαταρια

Link to comment
Share on other sites

Απ'ότι είδα σε κάποιο βιντεο στο youtube, υπάρχει μια πτώση στην αυτονομία της μπαταρίας, όταν είναι ενεργοποιημένο κάποιο...turbo για τα παιχνίδια...

Μήπως να το κοιτάξετε??

Link to comment
Share on other sites

Eν το μεταξυ αν θελαμε το μι 8 θα το περναμε στα ιδια λεφτα σχεδον ειναι εδω και μηνες. Εχουν ιδιο σετ μπροστινων καμερων και αισθητηρων, ιδιο βασικο φακο καμερας απο πισω, ιδιο επεξεργαστη και καρτα γραφικων και το ποκο εχει παρα πολυ καλυτερη μπαταρια, headphone jack, δεν το φοβασαι χωρις θηκη μη πεσει και σπασει η πλατη, εναντι μιας δευτερευουσας αχρηστης καμερας στο πισω μερος για ζουμ που το βαλανε μονο και μονο γιατι το ειχε ξεκινησει το iphone, nfc που ειναι στον καθε χρηστη αν το χρησιμοποιει η οχι, μιας amoled που για μενα δν προσφερει τπτ, και του πολυ σημαντικου ois που ειναι το μονο που για μενα λειπει απο το ποκο.

Οποτε οι περισσοτεροι τα βαλαμε κατω και η επιλογη εγινε με βαση οτι θεωρουσαμε με τα δικα μας κριτηρια το ποκο καλυτερο κινητο απο το μι 8 γιατι απο λεφτα η διαφορα ηταν πολυ μικρη. Αρα εγω που ηθελα αποδοση, μπαταρια, καμερα και headphone jack η επιλογη του ποκο ηταν μονοδρομος! Εξαιρετικο κινητο, εγω δεν εχω αντιμετωπισει κανενα απολυτως προβλημα εδω και 7 μηνες χρησης με dev miui eu απο τη πρωτη μερα που το πηρα(τυπικα απο τη τριτη που με αφησε να ξεκλειδωσω bootloader).

Για το θεμα της μπαταριας εγω με miui eu στη προηγουμενη βδομαδα ενιωθα οτι ειχε καπως χειροτερη αποδοση απ οτι συνηθως αλλα με αυτην την εβδομαδιαια πισω στα 9ωρα screen on time και υπ οψιν χρησιμοποιω πολλες απο τις γνωστες εφαρμογες που καινε μπαταρια και τρεχουν στο παρασκηνιο οπως φβ ινστα βαιμπερ κτλ και παιζω και κανα παιχνιδακι.

Link to comment
Share on other sites

Απ'ότι είδα σε κάποιο βιντεο στο youtube, υπάρχει μια πτώση στην αυτονομία της μπαταρίας, όταν είναι ενεργοποιημένο κάποιο...turbo για τα παιχνίδια...

Μήπως να το κοιτάξετε??

εγώ πάντως δε το έχω ενεργοποιησει
Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη που λέμε κ τι συμβαίνει στα τηλέφωνα μας.. Άμα είναι να μην ξαναγράψουμε τίποτα και θα λέμε απλά τι ωραία τι καλά. Συγνώμη που ενόχλησα μερικούς. Δεν θα τους ξαναενοχλήσω. Μάλλον το φόρουμ είναι για αλλούς λογους

Samsung wave 8500---Huawei IDEOS X5---Alcatel 997D---LG G2---ASUS Zenfone 2---OnePlus 3---Xiaomi redmi note 6 pro---Pocophone f1---Xiaomi mi 9 S---Xiaomi mi 9T pro---Xiaomi mi 10 T---Realme GT Neo 2---Motorola edge 30 fusion...

🆒

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη που λέμε κ τι συμβαίνει στα τηλέφωνα μας.. Άμα είναι να μην ξαναγράψουμε τίποτα και θα λέμε απλά τι ωραία τι καλά. Συγνώμη που ενόχλησα μερικούς. Δεν θα τους ξαναενοχλήσω. Μάλλον το φόρουμ είναι για αλλούς λογους

Ποιος ενοχληθηκε φιλε?

Link to comment
Share on other sites

Γιατί τα σκαλιζετε; Αφήστε τα στην ησυχία τους. Η συσκευή είναι μπόμπα στο θέμα αυτονομία. Μην λέμε τα αυτονόητα.

Μπόμπα είναι ακόμα κι έτσι. Ούτε συζήτηση.

Απλά δεν είναι όπως ήταν πριν. Αυτό είναι όλο.

Edited by jimteo
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Μπόμπα είναι ακόμα κι έτσι. Ούτε συζήτηση.

Απλά δεν είναι όπως ήταν πριν. Αυτό είναι όλο.

για stable μιλας η για dev ?
Link to comment
Share on other sites

Για dev...

 

Στάλθηκε από το Pocophone F1

εγώ είμαι σε σκίσω ψη μήπως ξαναγυρίσω σε stable
Link to comment
Share on other sites

Βλέπετε κιτρινίλες στην οθόνη η το κάνουν τα μάτια μου?

 

LcW1n5.png

Edited by Tr3LaRaS
Link to comment
Share on other sites

Βλέπετε κιτρινίλες στην οθόνη η το κάνουν τα μάτια μου?

 

LcW1n5.png

 

Ρε τρελαρα, και μαυριλες και ροζιλες να ειχε η οθονη σου, και τα μισα pixel να σου ειχαν καει, σε screenshot δε θα φαινόταν κατι.

Link to comment
Share on other sites

Μηπως το έχεις σε reading mode?

Έτσι το κανει όταν περνώ τηλ

Link to comment
Share on other sites

Έτσι το κανει όταν περνώ τηλ

Φίλε μου βλέπεις παντού φαντάσματα μου φαίνεται. Άνοιξε το τηλέφωνο σου στην οθόνη κλειδώματος και δες το backround. Μετά δες και την εικόνα που λες οτι βλέπεις κιτρινίλες. Ελπίζω να καταλαβαίνεις ότι αυτό που βλέπεις είναι θολωμένο το background της οθόνης κλειδώματος.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου βλέπεις παντού φαντάσματα μου φαίνεται. Άνοιξε το τηλέφωνο σου στην οθόνη κλειδώματος και δες το backround. Μετά δες και την εικόνα που λες οτι βλέπεις κιτρινίλες. Ελπίζω να καταλαβαίνεις ότι αυτό που βλέπεις είναι θολωμένο το background της οθόνης κλειδώματος.
παίζει αυτό που λες? Δλδ άμα βάλω μαύρη εικόνα στην οθόνη κλειδώματος θα κάνει μαυριλες?
Link to comment
Share on other sites

παίζει αυτό που λες? Δλδ άμα βάλω μαύρη εικόνα στην οθόνη κλειδώματος θα κάνει μαυριλες?

 

τα δικά μου!

 

xRQ840j_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&fidelity=medium3kreMmc_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&fidelity=medium

Edited by kandilak
Link to comment
Share on other sites

τα δικά μου!

 

xRQ840j_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&fidelity=medium3kreMmc_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&fidelity=medium

αααα σορρυ ρε παιδες δε το ξερα καν οτι παιζει ετσι

ευχαριστω παντως

Link to comment
Share on other sites

Τρελαρας μη πανικοβαλεσαι γτ μαλλον ειναι το πρωτο χιαομι σου και δεν τους εχεις εμπιστοσυνη. Το καταλαβαινω απο τη μια αλλα γενικα η xiaomi ειναι εγγυηση και ειδικα στο κομματι του software εχουν κανει τεραστια βηματα. Σου μιλαω σαν κατοχος συσκεων με miui απο το miui 6. Και προφανως δεν εννοω να μην κανεις ερωτησεις απλα μην εισαι τοσο φοβισμενος!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Poco F1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...