Jump to content

Xiaomi Mi Max 3


ioannina20
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Sorry για το off topic αλλά αγόρασε ο αδερφός μου ένα mini κινητό καθαρά για φορητότητα και για πρακτικούς λόγους...Μια εικόνα αντιστοιχεί όσο χίλιες λέξεις λένε...Γολιάθ Vs Δαβίδ...:lol:

 

20181201-151515.jpg' alt='20181201-15151

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εδω https://www.banggood.com/Xiaomi-Mi-Max-3-Global-Version-6_9-inch-4GB-RAM-64GB-ROM-Snapdragon-636-4G-Smartphone-p-1344226.html?rmmds=search&ID=224&cur_warehouse=HK με κουπονι (ψαχνω νατο βρω)...... και επιλογη αποστολης Priority Direct Mail :)

Εγώ το αγορασα στα 213, ηρθε μεσω Ολλανδιας και εκανε 14 ημερες συνολικα :p

Το βρήκα 12BGMax3. Οποτε, όσοι πιστοί προσέλθετε ...... Για την αξιοπιστία του banggood, δεν τίθεται θέμα. Και γρήγοροι, και οικονομικοί,και πολύ καλο after sales. Προτεινόμενο !!!!!! :cool: Edited by kwnana

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Το βρήκα 12BGMax3. Οποτε, όσοι πιστοί προσέλθετε ...... Για την αξιοπιστία του banggood, δεν τίθεται θέμα. Και γρήγοροι, και οικονομικοί,και πολύ καλο after sales. Προτεινόμενο !!!!!! :cool:
Banggood το αγόρασα και εγώ φίλε… Δεν το συζητώ! Με κλειστά μάτια από εκεί αγορές! Και γρήγορο shipping και οικονομικά! ;)

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Το βρήκα 12BGMax3. Οποτε, όσοι πιστοί προσέλθετε ...... Για την αξιοπιστία του banggood, δεν τίθεται θέμα. Και γρήγοροι, και οικονομικοί,και πολύ καλο after sales. Προτεινόμενο !!!!!! :cool:

 

 

με το κουπόνι και τα μεταφορικά ρε παιδια 244 ευρώ παει δεν αξίζει τον κόπο το παίρνω από δω

SONY EXPERIA NEOV. THL T200. LeTv X900+. Xiaomi Mi Max 3
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά παιδιά, off topic αλλά πάντα το είχα απορία. Γιατί να πάρει κάποιος κινητό από ην Κίνα;; Αν η διαφορά στην τιμή δεν είναι ΑΠΕΙΡΗ, ποιος ο λόγος να περιμένει κανείς καμιά 20ρια μέρες (στην καλυτερη) με τον κίνδυνο πάντα του ταχυδρομείου κτλ και να μην το πάρει από ένα skroutzoμάγαζο να τελειώνει σε 1-2 μέρες;

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=33852&dateline=1200936946

 

 

Εντάξει,το ξέρω οτι είμαι πολύ ωραίο παιδί.Αλλά ηρεμήστε και εσείς λίγο,κορίτσια..

Link to comment
Share on other sites

με το κουπόνι και τα μεταφορικά ρε παιδια 244 ευρώ παει δεν αξίζει τον κόπο το παίρνω από δω
Τόσο περίπου, από 238-244€. Έχεις δίκιο, εγώ το πηρα στα 213, οποτε ήταν μια χαρα. Επίσης το έχει και το Gearbest στα 213€ ....... Αλλα, Gearbest ........... :confused:

Αρκεί βεβαια μην το πάρεις από ΠΛΑΙΣΙΟ, public .... Γιατί εκεί παίζει στα 359€ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edited by kwnana

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά παιδιά, off topic αλλά πάντα το είχα απορία. Γιατί να πάρει κάποιος κινητό από ην Κίνα;; Αν η διαφορά στην τιμή δεν είναι ΑΠΕΙΡΗ, ποιος ο λόγος να περιμένει κανείς καμιά 20ρια μέρες (στην καλυτερη) με τον κίνδυνο πάντα του ταχυδρομείου κτλ και να μην το πάρει από ένα skroutzoμάγαζο να τελειώνει σε 1-2 μέρες;
Φίλε 12 μέρες έκανε να μου έρθει από Banggood… Παίζει να είναι από τις ποιο γρήγορες παραγγελίες που μου έχουνε έρθει ποτέ από το εξωτερικό και χωρίς μάλιστα να επιλέξω priority shipping ούτε extra έξοδα! Οταν το πήρα πριν 1,5 μήνα κέρδισα 60€ από ότι θυμάμαι τουλάχιστον με τις τιμές που παίζανε τότε στο skroutz…Από την διαφορά κέρδισα θήκες, κάρτα micro SD, tempered glass οπότε πιστεύω αξίζει η αναμονή… ;)
Τόσο περίπου, από 238-244€. Έχεις δίκιο, εγώ το πηρα στα 213, οποτε ήταν μια χαρα. Επίσης το έχει και το Gearbest στα 213€ ....... Αλλα, Gearbest ........... :confused:

Αρκεί βεβαια μην το πάρεις από ΠΛΑΙΣΙΟ, public .... Γιατί εκεί παίζει στα 359€ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Banggood και εγώ στα 214€ πριν από 1,5 μήνα… και από Gearbest έχω ακούσει καλά λόγια… ;)

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό συνδέεται σε 4G+ δίκτυο?μένω σε περιοχή που δεν υπάρχει υποστήριξη.ρωταω για να μου φύγει η περιέργεια όχι ότι έχει και καμιά ουσιαστική διαφορά για εμένα.
V10 for Vendetta
Link to comment
Share on other sites

Το κινητό συνδέεται σε 4G+ δίκτυο?μένω σε περιοχή που δεν υπάρχει υποστήριξη.ρωταω για να μου φύγει η περιέργεια όχι ότι έχει και καμιά ουσιαστική διαφορά για εμένα.

 

Εγώ που έχω wind + cosmote δεν μου έχει βγάλει ποτέ 4g+. Εχω και ένα Samsung s8 plus dual το οποίο στην cosmote που του έχω για δεδομένα μου βγάζει 4g+ και είναι πολύ μεγάλη διαφορά από το σκέτο 4g στο download. Μου εχει έρθει αναβάθμιση στα 1,2 giga και μου την κατέβασε σε 6 λεπτά!!! Απίστευτο. Πιο γρήγορα και από normal ταχύτητα σε Wi-Fi.

Link to comment
Share on other sites

Σε κάποια video reviews του Mi max 3 που είχα δει, σε μερικά έγραφε 4G+, νομίζω πως στα ελληνικά δίκτυα δεν δουλεύει, όπως συμβαίνει και με το Μι8
Link to comment
Share on other sites

σε όλα τα κινητά βάζουν θήκη μέσα χάθηκε ο κόσμος να βάλουν και σε αυτό μία Ήμαρτον
SONY EXPERIA NEOV. THL T200. LeTv X900+. Xiaomi Mi Max 3
Link to comment
Share on other sites

σε όλα τα κινητά βάζουν θήκη μέσα χάθηκε ο κόσμος να βάλουν και σε αυτό μία Ήμαρτον
Τι έπαθες? Σου έπεσε χωρίς θήκη??

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

(Realme X2 pro)Mi 9,Mi Max 3,Mi A2,LG V10 H901,Mi Note 2,Samsung Galaxy S7 Edge, LG V10 , LG G Flex 2 ,Lenovo Vibe Z2 Pro, LG G3,Lenovo Vibe X2, Coolpad F1, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3,

(Samsung Galaxy Tab Pro 8,4)

Link to comment
Share on other sites

Τι έπαθες? Σου έπεσε χωρίς θήκη??

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Οχι απλα λεω ποσο κοστος ειχε πια?

SONY EXPERIA NEOV. THL T200. LeTv X900+. Xiaomi Mi Max 3
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κατοχος redmi note 6 Pro κ σκέφτομαι και το μαξ 3.εχει ενεργοποιήσει κανείς το volte me cosmote? Στο redmi το εχω κανονικά στο μαξ 3 παίζει??με τις κατάλληλες ρυθμίσεις απο miui.gr εννοείται.
Link to comment
Share on other sites

Και γω, δεν είναι 9 !!!! :wacko:

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου πει αν η εγκατάσταση της Developer ROM απαιτεί ξεκλείδωμα bootloader, και αν στη συγκεκριμένη ROM το camera2 API είναι ενεργοποιημένο; Ευχαριστώ.

http://media.rockstargames.com/rockstargames/img/global/downloads/buddyiconsconavatars/v_franklin_chop2_80x80.jpg

Automagic * Automation @ Google Play

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν παρέλαβα τη συσκευή Εχθές το απόγευμα εγκατέστησα όλες τις εφαρμογές που είχα και στο προηγούμενο κινητό μου το προηγούμενο κινητό μου ήταν ένα lemax Χ900 η αγορά έγινε απο σκρουτζομαγαζο στη Θηβών στα 250 ευρώ.

παραλίγο να μην το πάρω εξαιτίας όλων αυτών που άκουγα εδω μέσα.

Ειλικρινά δεν καταλαβαίνω όλα αυτά που ακούω εδώ μέσα εξαιρώ τη φωτογραφία που δεν ασχολούμαι καθόλου GPS μες στο σπίτι 24 δορυφόρους μένω τρίτο όροφο wi-fi σήμα άψογο δεν κόλλησε πουθενά πέρασα όλες μου τις εφαρμογές δούλεψαν όλες άψογα μίλησα στο τηλέφωνο έβαλα ακουστικά η ένταση του ήχου Εμένα με φτάνει Δεν νομίζω ότι ωφελεί η παραπάνω δεν βρήκα κανένα αρνητικό επειδή είναι και η δουλειά μου όποιος νομίζει ότι κάτι δεν λειτουργεί σωστά μπορεί να έρθει να του δείξω δοκίμασα το 4G COSMOTE KARTOKINHTO μου έβγαλε το εικονίδιο κανονικά και κατέβασε γύρω στα 85 πιστεύω ότι για τα λεφτά του είναι άψογο.

πριν μία εβδομάδα έστησα ένα Redmi note 6 Pro ενός φίλου και αυτό τέλειο και 60 ευρώ φθηνότερο απλά ήθελα μεγάλη οθόνη

Edited by varajohn
SONY EXPERIA NEOV. THL T200. LeTv X900+. Xiaomi Mi Max 3
Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι το θέμα ότι μπαίνουν εδώ μέσα 2 άτομα που έχουν το μαξ2 Και λασπολογουν....

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μα δεν είπε κανείς ότι το Max 2 δεν είναι καλό, απλά το 2018 παίρνεις ένα νέο μοντέλο. δεν τίθεται θέμα Ούτε και με ενδιαφέρει η σύγκριση Ποιο είναι καλύτερο. η λογική λέει ότι ένα νέο μοντέλο έχει κάποια πράγματα περισσότερα αυτό δεν σημαίνει ότι το προηγούμενο δεν κάνει καλά τη δουλειά του

SONY EXPERIA NEOV. THL T200. LeTv X900+. Xiaomi Mi Max 3
Link to comment
Share on other sites

Ο εχθρος του καλου ειναι το καλυτερο και μονο που εχει 800αρα και 4G και στις δυο καρτες φτανει.

Και ασε τον αλλον να λεει οτι θελει, σε λιγο θα ρωταει καποιος τι τηλεοραση να παρω και θα του λεει παρε το mi max 2 :lol:

 

Εγω τοσο καιρο ημουν με το μπρικι το Doogee y6 max με τις μικρες οθονες του RN4 και του Huawei mate 8 dual για να εχω 800αρα.

Link to comment
Share on other sites

εδωσα και εγώ σήμερα το mi mix2s και πήρα το max3 καμια σχεση οι μπαταρίες τους σκυλι ειναι! θα δούμε πως θα εξελιχθεί.
Link to comment
Share on other sites

εδωσα και εγώ σήμερα το mi mix2s και πήρα το max3 καμια σχεση οι μπαταρίες τους σκυλι ειναι! θα δούμε πως θα εξελιχθεί.
Δεν το συζητάω ότι προτιμώ το Mi Max 3... αλλά σε όλα τα άλλα μάλλον υποβάθμιση έκανες...

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

(Realme X2 pro)Mi 9,Mi Max 3,Mi A2,LG V10 H901,Mi Note 2,Samsung Galaxy S7 Edge, LG V10 , LG G Flex 2 ,Lenovo Vibe Z2 Pro, LG G3,Lenovo Vibe X2, Coolpad F1, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3,

(Samsung Galaxy Tab Pro 8,4)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...