Jump to content

Xiaomi Mi Max 3


ioannina20
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στις κλήσεις δεν είχα ποτε θέμα.... Ναι όταν σε καλούν είναι πολύ πιο δυνατό από πριν. Αν ακούς μουσική με ακουστικά τότε θα το απολαύσεις!!!

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Να σαι καλα,πραγματικα εχει μεγαλη διαφορα,αψογοοοοο!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Σε ποιοκαταστημα μπορει καποιος να την δει απο κοντα την συσκευη την εχουνε ξερουμε στο πλαισιο ας πουμε που το εχω και εδω διπλα οι αλλου[/QUστο πλαισιο του πειραια υπαρχει, πιθανοτατα και στα υπολοιπα
Link to comment
Share on other sites

Σε ποιοκαταστημα μπορει καποιος να την δει απο κοντα την συσκευη την εχουνε ξερουμε στο πλαισιο ας πουμε που το εχω και εδω διπλα οι αλλου[/QUστο πλαισιο του πειραια υπαρχει, πιθανοτατα και στα υπολοιπα

 

Λογικά πρεπει να το έχουν, εφοσον το πουλάνε... πάρε τηλ και ρώτα!

Link to comment
Share on other sites

Λίγο off topic, πιστέυω πάντως ότι το Mate 20x είναι το όνειρο του κάθε λάτρη των μεγάλων οθονών και χωρίς καμία παραχώρηση σε κανένα spec.... Αλλά δυστυχώς πολύ ακριβό για μένα....

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Με 900 ευρώ που θα κάνει... ευχαριστώ δεν θα πάρω...

Νομίζω ότι για μεγάλη οθόνη και χωρίς παραχωρήσεις είναι το Honor note 10... αλλα κάνανε τη βλακεια και δεν βγάλανε global έκδοση

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

(Realme X2 pro)Mi 9,Mi Max 3,Mi A2,LG V10 H901,Mi Note 2,Samsung Galaxy S7 Edge, LG V10 , LG G Flex 2 ,Lenovo Vibe Z2 Pro, LG G3,Lenovo Vibe X2, Coolpad F1, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3,

(Samsung Galaxy Tab Pro 8,4)

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα σημερα και το φορτισα με τον φορτιστη του γιατι μεχρι τωρα φορτιζα απο την οθονη του υπολογιστη.

Φορτιζει αρκετα γρηγορα πολυ καλο αυτο.

 

Τωρα για την ενταση στα τραγουδια μπορουμε να βαλουμε το bs.player pro ανεβαζει την ενταση πανω απο το 100%

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!! Θα ηθελα να κάνω μια ερώτηση γιατί για μένα είναι ο βασικός λόγος να πάρω ένα κινητό και να πάω από το Mi max 2 που έχω τωρα και αυτός είναι η μπαταρία σε σχέση με το 2 σε τι επίπεδα βρίσκεται η μπαταρία του συγκριτικά;;;
Link to comment
Share on other sites

Για όσους ενδιαφέρονται να το δούνε εκθεσιακό το πήρε το μάτι μου σήμερα στο Πλαίσιο στο Mall…

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Άσχετο. Έχω βάλει Ινδία σας χώρα και από τότε που πήραν update κάποιες εφαρμογές συστήματος δε λειτουργεί το Mi Remote σε τηλεοράσεις Samsung ενώ πριν λειτουργούσε κανονικά. Στο κλιματιστικό λειτούργησε κανονικά. Καμιά ιδέα;

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=33852&dateline=1200936946

 

 

Εντάξει,το ξέρω οτι είμαι πολύ ωραίο παιδί.Αλλά ηρεμήστε και εσείς λίγο,κορίτσια..

Link to comment
Share on other sites

Αυτό φοβάμαι το ελάχιστα χειρότερο είναι ο λόγος που ακόμα δεν το έχω πάρει... Είμαι ενθουσιασμενος από το max 2το οποίο δουλεύει σαν την πρώτη τη μέρα σε όλους τους τομείς παρόλο που το ταλαιπωρω από του έχω κάνει και κάτι γρατσουνιές αλλά είναι βράχος....
Link to comment
Share on other sites

Άσχετο. Έχω βάλει Ινδία σας χώρα και από τότε που πήραν update κάποιες εφαρμογές συστήματος δε λειτουργεί το Mi Remote σε τηλεοράσεις Samsung ενώ πριν λειτουργούσε κανονικά. Στο κλιματιστικό λειτούργησε κανονικά. Καμιά ιδέα;
Μήπως σου έχει φάει κάποιο σκάλωμα φίλε… Εκκαθάριση δοκίμασες; Εγώ χρησιμοποιώ μια άλλη εφαρμογή το SURE Universal δοκίμασε αυτή εναλλακτικά… ;)

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλησπέρα...επειδή με Βρόνταφον στην δουλεία και στο σπίτι έχω οριακό σήμα στην Πάτρα και θελω να κανω την δουλειά μου... μου συστήνετε αυτό το κινητό; Η να προτιμήσω κάποιο HUAWEI που έχουν και οι εταιρίες κινητής εξοπλισμό; Θέλω να πώ πως αναζητώ ένα καλό android κινητό με δυνατή λήψη και εκπομπή γύρω στα 250 ευρώ ( το α5 2016 που έχω από τις πτώσεις έχει χάσει την μπάλα πλέον)...το xiaomi είναι ένα από αυτά;
Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλησπέρα...επειδή με Βρόνταφον στην δουλεία και στο σπίτι έχω οριακό σήμα στην Πάτρα και θελω να κανω την δουλειά μου... μου συστήνετε αυτό το κινητό; Η να προτιμήσω κάποιο HUAWEI που έχουν και οι εταιρίες κινητής εξοπλισμό; Θέλω να πώ πως αναζητώ ένα καλό android κινητό με δυνατή λήψη και εκπομπή γύρω στα 250 ευρώ ( το α5 2016 που έχω από τις πτώσεις έχει χάσει την μπάλα πλέον)...το xiaomi είναι ένα από αυτά;

 

Το Mi Max 3 θα σε υπερκαλύψει, είναι τούμπανο σε όλα... βέβαια έχει και μεγάλο μέγεθος,για εμάς που το έχουμε αυτό είναι πλεονέκτημα... αν το επιλέξεις δεν θα το μετανιώσεις...

Edited by Eldir

(Realme X2 pro)Mi 9,Mi Max 3,Mi A2,LG V10 H901,Mi Note 2,Samsung Galaxy S7 Edge, LG V10 , LG G Flex 2 ,Lenovo Vibe Z2 Pro, LG G3,Lenovo Vibe X2, Coolpad F1, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3,

(Samsung Galaxy Tab Pro 8,4)

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα,

ευχαριστημένη κάτοχος του max 2 αλλά είμαι σε διαδικασία αγοράς και έχω κολλήσει ανάμεσα στο poco f1 και στο max 3. Επειδή έχω το max 2 θέλω να δω εάν όντως υπάρχει διαφορά αλλιώς να πάω προς το poco. Ξέρω τα συν του κινητού ότι έχει μεγαλύτερη οθόνη και μπαταρία, από την άλλη υπήρχαν στιγμές που τα μικρά μου χέρια ζορίστηκαν ίσως λίγο παραπάνω και το καλοκαίρι. Δεν το συζητώ ήμουν πολύ ευχαριστημένη.

Γενικώς στα κινητά κοιτάζω απόκριση, να μπορώ να βάλω πολλές εφαρμογές, δεν καίγομαι για παιχνίδια. Δεν θέλω κολλήματα, όταν σκρολάρω ή κάνω multitasking.

Για να καταλήξω είμαι σε δίλημμα ανάμεσα σε max 3 και poco f1.

Eίναι κανείς κάτοχος και των 2; να μου πει γνώμη ή έστω να τα έχει πιάσει και τα 2 στα χέρια του;

 

υ.γ. πάντα μ αρεσει να πειράζω τα κινητά μου, οπότε σίγουρα θα κοιτάξω για καμία xtrv rom ή αργότερα όταν βαρεθώ σε xda.

zaf_4 σημαίνει ΖΑΦΕΙΡΑ!

Xiaomi Pocophone F1

Link to comment
Share on other sites

Είμαι κάτοχος του mi max 3 καί του poco f1 ,πριν είχα το mi max και letv x800 us.Av ήθελα μονο ένα κινητό παλιότερα θα κρατούσα το mi max , τώρα το f1.Προσωπικα θέλω καλή μπαταρία πάνω από όλα ,μετά ομαλή λειτουργία και με μεγάλη οθόνη.Πιθανον το τέλειο κινητό θα ήταν ένα f1 με 6,5". Επειδή αθλουμαι αρκετά τα max δεν βολεύουν άρα θέλω κάποιες φορές κάτι μικρότερο .Παλια λόγω μικρής μπαταρίας είχα το x800 μόνο για τρέξιμο, ποδήλατο και 80% το max.ΤΩΡΑ που δουλεύω μονο gestures όταν γυρνάω στο max 3 μου φαίνεται αργό οπότε 70% δουλεύω το F1.Αν τώρα δεν χρησιμοποιείς gestures και το μέγεθος του mi max 3 δεν σε εμποδίζει-περιοριζει σε καμία καθημερινή δραστηριότητα ,ούτε φυσικά θες φοβερή φωτογραφία και ταχύτητα, τα max είναι μονόδρομος.Ελπιζω να βοηθησα.
Xiaomi mi max 3,Pocophone f1, Xiaomi Mipad 2, Ainol Fire
Link to comment
Share on other sites

ΤΩΡΑ που δουλεύω μονο gestures όταν γυρνάω στο max 3 μου φαίνεται αργό
Εάν αναφέρεσαι στο lag που υπάρχει στα full screen gestures, έχει ήδη αναφερθεί ότι διορθώνεται πλήρως εγκαθιστώντας την εφαρμογή Fluid Navigation Gestures από το playstore. Πρέπει να την κλειδώσεις στην μνήμη για να μην κλείνει αυτόματα. Edited by panospc
Link to comment
Share on other sites

Είμαι κάτοχος του mi max 3 καί του poco f1 ,πριν είχα το mi max και letv x800 us.Av ήθελα μονο ένα κινητό παλιότερα θα κρατούσα το mi max , τώρα το f1.Προσωπικα θέλω καλή μπαταρία πάνω από όλα ,μετά ομαλή λειτουργία και με μεγάλη οθόνη.Πιθανον το τέλειο κινητό θα ήταν ένα f1 με 6,5". Επειδή αθλουμαι αρκετά τα max δεν βολεύουν άρα θέλω κάποιες φορές κάτι μικρότερο .Παλια λόγω μικρής μπαταρίας είχα το x800 μόνο για τρέξιμο, ποδήλατο και 80% το max.ΤΩΡΑ που δουλεύω μονο gestures όταν γυρνάω στο max 3 μου φαίνεται αργό οπότε 70% δουλεύω το F1.Αν τώρα δεν χρησιμοποιείς gestures και το μέγεθος του mi max 3 δεν σε εμποδίζει-περιοριζει σε καμία καθημερινή δραστηριότητα ,ούτε φυσικά θες φοβερή φωτογραφία και ταχύτητα, τα max είναι μονόδρομος.Ελπιζω να βοηθησα.

 

 

Η αλήθεια είναι ότι θέλω να δοκιμάσω να πάω σε μικρότερο κινητό χωρίς να πάω σε πολύ μικρότερη οθόνη. Το max 2 μου δούλεψε τίμια ένα χρόνο τώρα. Δεν έχω στο κινητό μου gestures οπότε δεν ξέρω εάν θα με βολέψει ή θα το χρησιμοποιήσω. Θέλω να κάνω multitasking, να βάζω άπειρες εφαρμογές να μην μου κολλάει. Σίγουρα τα 6gb ram είναι ταμάμ για μένα. Όχι ότι με τα 4 είδα πουθενά lag στο max 2. Βλέπω ταινίες ή σειρές κάποιες φορές, οπότε με βόλεψε πολύ και η οθονάρα του και η μπαταρία του. Αλλά το καλοκαίρι ήταν δύσκολο να το εχω σε τσέπη, μόνο στις τσάντες μου. Το χειμώνα είναι αλλιώς χωράει σε μπουφάν και είσαι οκ. Κάνω ποδήλατο, οποτε το κινητό θα το έχω σε τσαντάκι πάνω στο ποδήλατο, δεν με περιόριζε εκεί κάπου. Οι άλλες δραστηριότητες μου απλά χρησιμοποιώ το amazfit.

Για να καταλήξω το pocophone f1 μου έκλεψε την καρδιά, μένει να το πάρω και στα χέρια μου.

Ευχαριστώ πολύ για τις γνώμες σας.

zaf_4 σημαίνει ΖΑΦΕΙΡΑ!

Xiaomi Pocophone F1

Link to comment
Share on other sites

Είναι πιο μικρό στο πλάτος; δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι άλλο. Τωρα σου γράφω με το max 2 και όταν κάθομαι ή ξαπλώνω, το κρατάω με το αριστερό και όλο το βάρος πάει στο μικρό μου δάχτυλο. Με κουράζει αρκετές φορές να το κάνω αυτό και ιδίως μετα από ώρα.. Έχω μικρά δάχτυλα οπότε σκέφτομαι ότι από 6.4 θα πάω στο 6.2, μικρότερο μέγεθος, λίγο μεγαλύτερο πάχος.

Έχε υπόψη ότι το Mi Max3 λόγω αλλαγής αναλογιών έχει πολύ πολύ καλύτερο κράτημα και χειρισμό με το ένα χέρι

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

zaf_4 σημαίνει ΖΑΦΕΙΡΑ!

Xiaomi Pocophone F1

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω παιδιά κάτι απλό.

Είμαι πρωτάρης με τηλέφωνο xiaomi και θα χρειαστώ τη βοήθεια σας.

Ενώ έχω κάνει ρύθμιση για κάποιες εφαρμογές που χρειάζομαι ειδοποιήσεις ,δεν μου εμφανίζει αναδυόμενες ειδοποιήσεις αλλά μόνο το εικονίδιο. Η επιλογή αναδυόμενες ειδοποιήσεις είναι on . Γνωρίζει κανείς αν μπορώ να παίρνω αναδυόμενες ειδοποιήσεις είτε με κλειδωμένη,είτε με ξεκλειδωτη οθόνη;

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω παιδιά κάτι απλό.

Είμαι πρωτάρης με τηλέφωνο xiaomi και θα χρειαστώ τη βοήθεια σας.

Ενώ έχω κάνει ρύθμιση για κάποιες εφαρμογές που χρειάζομαι ειδοποιήσεις ,δεν μου εμφανίζει αναδυόμενες ειδοποιήσεις αλλά μόνο το εικονίδιο. Η επιλογή αναδυόμενες ειδοποιήσεις είναι on . Γνωρίζει κανείς αν μπορώ να παίρνω αναδυόμενες ειδοποιήσεις είτε με κλειδωμένη,είτε με ξεκλειδωτη οθόνη;

 

Υπάρχουν κανονικά οι αναδυόμενες ειδοποιήσεις φίλε… Απλά πρέπει να είναι ενεργοποιημένες από τις ρυθμίσεις αλλά και από τις ρυθμίσεις της εκάστωτε εγκατεστημένης εφαρμογής… Για παράδειγμα στο messenger πρέπει να είναι τικαρισμένα: "Εμφάνιση ειδοποιήσεων" και "Σήμα εικονιδίου εφαρμογών" στις ρυθμίσεις από τις εγκατεστημένες εφαρμογές αλλά και μέσα στην ίδια εφαρμογή πρέπει να είναι τικαρισμένη η επιλογή "Προεπισκοπήσεις ειδοποιήσεων" αν θυμάμαι καλά… Αν θες να εμφανίζονται στην οθόνη κλειδώματος πρέπει να πας στις ρυθμίσεις της οθόνης κλειδωμάτος και να τικάρεις και εκεί την επιλογή… Γενικά έχει αρκετές παραμετροποιήσεις… Και εγώ πρώτη φορά με Xiaomi έχασα την μπάλα λίγο στην αρχή αλλά τώρα το έχω συνηθίσει… ;)

 

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν κανονικά οι αναδυόμενες ειδοποιήσεις φίλε… Απλά πρέπει να είναι ενεργοποιημένες από τις ρυθμίσεις αλλά και από τις ρυθμίσεις της εκάστωτε εγκατεστημένης εφαρμογής… Για παράδειγμα στο messenger πρέπει να είναι τικαρισμένα: "Εμφάνιση ειδοποιήσεων" και "Σήμα εικονιδίου εφαρμογών" στις ρυθμίσεις από τις εγκατεστημένες εφαρμογές αλλά και μέσα στην ίδια εφαρμογή πρέπει να είναι τικαρισμένη η επιλογή "Προεπισκοπήσεις ειδοποιήσεων" αν θυμάμαι καλά… Αν θες να εμφανίζονται στην οθόνη κλειδώματος πρέπει να πας στις ρυθμίσεις της οθόνης κλειδωμάτος και να τικάρεις και εκεί την επιλογή… Γενικά έχει αρκετές παραμετροποιήσεις… Και εγώ πρώτη φορά με Xiaomi έχασα την μπάλα λίγο στην αρχή αλλά τώρα το έχω συνηθίσει… ;)

 

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Το πρόβλημα είναι ότι ενώ έχω κάνει τις ρυθμίσεις αυτές που γράφεις δεν μου κάνει αναδυόμενη ειδοποίηση όταν έχω ανοιχτή εφαρμογή παρά μόνο στην οθόνη κλειδώματος . Αυτό γίνεται μετά την αναβάθμιση σε miui 10 . Δυστυχώς και νομίζω ότι δεν διορθώνεται με κάποια ρύθμιση.

Με βόλευαν πολύ οι αναδυόμενες ειδοποιήσεις στην προηγούμενη συσκευή και τώρα μου κακοφάνηκε.

Σε ευχαριστώ πάντως

Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα είναι ότι ενώ έχω κάνει τις ρυθμίσεις αυτές που γράφεις δεν μου κάνει αναδυόμενη ειδοποίηση όταν έχω ανοιχτή εφαρμογή παρά μόνο στην οθόνη κλειδώματος . Αυτό γίνεται μετά την αναβάθμιση σε miui 10 . Δυστυχώς και νομίζω ότι δεν διορθώνεται με κάποια ρύθμιση.

Με βόλευαν πολύ οι αναδυόμενες ειδοποιήσεις στην προηγούμενη συσκευή και τώρα μου κακοφάνηκε.

Σε ευχαριστώ πάντως

Στις άδειες την αυτόματη έναρξη την έχεις ενεργοποιημένη στην κάθε εφαρμογή που θες; Είναι λίγο παράδοξο αυτό… πρέπει να δουλεύουν κανονικά! Είναι κάποια ρύθμιση σίγουρα αλλιώς μήπως έχει φάει κάποιο σκάλωμα… με μια εκκαθάριση δεδομένων ή μια επανεκκίνηση της συσκευής ίσως λυθεί…

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Στις άδειες την αυτόματη έναρξη την έχεις ενεργοποιημένη στην κάθε εφαρμογή που θες; Είναι λίγο παράδοξο αυτό… πρέπει να δουλεύουν κανονικά! Είναι κάποια ρύθμιση σίγουρα αλλιώς μήπως έχει φάει κάποιο σκάλωμα… με μια εκκαθάριση δεδομένων ή μια επανεκκίνηση της συσκευής ίσως λυθεί…

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Τα δοκίμασα όλα . Δυστυχώς δεν μου βγάζει αναδυόμενες ειδοποιήσεις. Θεωρώ ότι είναι θέμα miui 10 , καθώς πριν να κάνω την αναβάθμιση η συγκεκριμένη λειτουργία δούλευε κανονικά. Εσένα σου βγάζει αναδυόμενο παραθυρακι της ειδοποίησης όταν έχεις ανοιχτή οθόνη;

Link to comment
Share on other sites

Τα δοκίμασα όλα . Δυστυχώς δεν μου βγάζει αναδυόμενες ειδοποιήσεις. Θεωρώ ότι είναι θέμα miui 10 , καθώς πριν να κάνω την αναβάθμιση η συγκεκριμένη λειτουργία δούλευε κανονικά. Εσένα σου βγάζει αναδυόμενο παραθυρακι της ειδοποίησης όταν έχεις ανοιχτή οθόνη;

 

Θα το παρακολουθήσω φίλε και θα ενημερώσω γιατί δεν χρησιμοποιώ το mi max 3 για κύρια συσκευή… Ισως και να το μπερδεύω με το galaxy note 4 γιατί εκεί έχω σίγουρα και να μην το έχω προσέξει αυτό που λες… anyway…θα επανέλθω… :)

 

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...