Jump to content

Xiaomi Mi A2 Lite


nikosxeng3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Την πέρασα μόλις, όλα παίζουν άψογα ΟΜΩΣ στην πάνω αριστερή γωνία πλέον δεν μου εμφανίζεται η ώρα!

Nokia 3210//Nokia 7110 //Nokia 5210 //Nokia 8310 //Nokia N-Gage //SE K700i //SE W800i //SE W550i //SE K850i //SE Aino //Nokia 206 DS //Lumia 435 DS //Moto G4 Play 2/16 // Mi A2 Lite 4/64 // 1+ Nord 8/128 // 1+ 11 16/256

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

****WARNING****

 

Παιδιά μην την κάνετε την αναβάθμιση έχει πρόβλημα, έχει γεμίσει στο XDA με αναφορές απο bricked κινητά, την έκανα και εγώ ο μλκς και την έπαθα, το κινητό ήταν εντελώς στοκ.

 

Άμα είναι να brickαρει το κινητό θα γίνει κατευθείαν μετά την αναβάθμιση ή υπάρχει περίπτωση να γίνει σε ένα οποιοδήποτε restart της συσκευής; Ρωτάω γιατί εμένα μέχρι στιγμής δε μου έχει παρουσιάσει τίποτα, λειτουργεί κανονικά με την 10, αλλά κάνω το κινητό επανεκκίνηση κάθε πρωί

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πιστεύω απλά η xiaomi θέλει να σκοτώσει το Android one δεν εξηγείται αλλιώς.

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Πάντα υπήρχε αυτή η συζήτηση μεταξύ των χρηστών, απλά πλέον είναι σίγουρο ότι αυτό θέλει να κάνει.

 

----- προσθήκη μηνύματος 119 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ξέρει κανείς τι σημαίνει το 4 δίπλα από το σήμα του WiFi;

aka Αντώνης

Motorola Moto G32 6/128

TCL 20L+

TCL 10L

TCL TAB 10s WiFi

Google Nexus 7 2013 LTE by Asus

Samsung Galaxy Tab Pro 10.1 Lineage OS 14.1

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω και Volte επίσης, η τουλάχιστον δεν εμφανίζει το HD εικονίδιο ούτε πάνω δεξιά ούτε στις κλήσεις.

Αυτό με την ώρα δεν μπορώ να το καταλάβω και δεν μπορώ να το βρω και πουθενά τι παίζει.

ΑΦΑΝΤΗ απο παντού στην μπάρα ειδοποιήσεων και στο πάνω αριστερά μέρος.

Nokia 3210//Nokia 7110 //Nokia 5210 //Nokia 8310 //Nokia N-Gage //SE K700i //SE W800i //SE W550i //SE K850i //SE Aino //Nokia 206 DS //Lumia 435 DS //Moto G4 Play 2/16 // Mi A2 Lite 4/64 // 1+ Nord 8/128 // 1+ 11 16/256

Link to comment
Share on other sites

Εγώ κατάφερα και το ξεμπρίκαρα. Γράφω εδώ την διαδικασία για όποιον την χρειαστεί....

 

1ον Κατεβάστε από το σιτε τα ADB tools.

2ον ξεζιπάρετε και ονομάστε τον κατάλογο σε adb.

3ον Περάστε με copy τον κατάλογο adb στο c:\ (οι πιο έμπειροι μπορούν να δώσουν το path κατευθείαν)

4ον Ξεκινήστε την συσκευή σε fastboot mode πατώντας τα κουμπιά του Volume down και power συγχρόνως μέχρι να βγει το ανθρωπάκι.

5ον Από τα windows στο search πατήστε cmd και τρέξτε σαν administrator, μπείτε στο φάκελο adb, (c:\adb).

6ον Δώστε την παρακάτω εντολή fastboot getvar current-slot να δούμε πιο Partition είναι ενεργό. (εμένα ήταν το "a")

7ον Δώστε την παρακάτω εντολή να αλλάξετε partition, fastboot --set-active=b

8ον Δίνουμε την εντολή fastboot reboot για να ξανα ξεκινήσει η συσκευή.

 

Στην ουσία με αυτόν τον τρόπο αλλάζουμε active partition στην συσκευή, εμένα ΄ήταν active το a και έβαλα b. άν εσάς είναι το b δώστε το a στο βήμα 7.

 

Χiaomara εγγύηση ρε λέμε!!!! :shifty:

 

Εμένα το κινητό ήταν τελείως stock, δεν έχω πειράξει τίποτα και με κλειδωμένο bootloader όπως το δίνει η Xiaomara. Στο XDA μερικοί λένε ότι Μπρικάρει σε όσους έχουν κλειδωμένο τον Bootloader. Τα παιδιά που το περάσανε χωρίς πρόβλημα μπορούν να επιβεβαιώσουν αν είχαν ξεκλείδωτο τον bootloader?

Edited by Saloufas17
Link to comment
Share on other sites

Για όσους θέλουν το system ui πάλι στην 10αρα ενας εύκολος τρόπος εδώ.

Με αυτόν κατάφερα να εμφανίσω πάλι και την ώρα. Το έψαχνα πόση ώρα αλλά απ οτι φαίνεται στην 10αρα το έχει αφαιρέσει.

https://www.androidpolice.com/2018/03/29/android-p-feature-spotlight-heres-bring-back-system-ui-tuner/

Edited by mivechris

Nokia 3210//Nokia 7110 //Nokia 5210 //Nokia 8310 //Nokia N-Gage //SE K700i //SE W800i //SE W550i //SE K850i //SE Aino //Nokia 206 DS //Lumia 435 DS //Moto G4 Play 2/16 // Mi A2 Lite 4/64 // 1+ Nord 8/128 // 1+ 11 16/256

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς και γω με τον παραπάνω τρόπο κατάφερα να επαναφέρω το κινητό... Τι κακό κι αυτό με τα updates..
Link to comment
Share on other sites

Εγώ κατάφερα και το ξεμπρίκαρα. Γράφω εδώ την διαδικασία για όποιον την χρειαστεί....

 

1ον Κατεβάστε από το σιτε τα ADB tools.

2ον ξεζιπάρετε και ονομάστε τον κατάλογο σε adb.

3ον Περάστε με copy τον κατάλογο adb στο c:\ (οι πιο έμπειροι μπορούν να δώσουν το path κατευθείαν)

4ον Ξεκινήστε την συσκευή σε fastboot mode πατώντας τα κουμπιά του Volume down και power συγχρόνως μέχρι να βγει το ανθρωπάκι.

5ον Από τα windows στο search πατήστε cmd και τρέξτε σαν administrator, μπείτε στο φάκελο adb, (c:\adb).

6ον Δώστε την παρακάτω εντολή fastboot getvar current-slot να δούμε πιο Partition είναι ενεργό. (εμένα ήταν το "a")

7ον Δώστε την παρακάτω εντολή να αλλάξετε partition, fastboot --set-active=b

8ον Δίνουμε την εντολή fastboot reboot για να ξανα ξεκινήσει η συσκευή.

 

Στην ουσία με αυτόν τον τρόπο αλλάζουμε active partition στην συσκευή, εμένα ΄ήταν active το a και έβαλα b. άν εσάς είναι το b δώστε το a στο βήμα 7.

 

Χiaomara εγγύηση ρε λέμε!!!! :shifty:

 

Εμένα το κινητό ήταν τελείως stock, δεν έχω πειράξει τίποτα και με κλειδωμένο bootloader όπως το δίνει η Xiaomara. Στο XDA μερικοί λένε ότι Μπρικάρει σε όσους έχουν κλειδωμένο τον Bootloader. Τα παιδιά που το περάσανε χωρίς πρόβλημα μπορούν να επιβεβαιώσουν αν είχαν ξεκλείδωτο τον bootloader?

 

Δε ξέρω καν τι είναι ακριβώς ο bootloader. Πέρασα την αναβάθμιση κανονικά και χωρίς προβλήματα, μέχρι στιγμής...

aka Αντώνης

Motorola Moto G32 6/128

TCL 20L+

TCL 10L

TCL TAB 10s WiFi

Google Nexus 7 2013 LTE by Asus

Samsung Galaxy Tab Pro 10.1 Lineage OS 14.1

Link to comment
Share on other sites

κλειδωμένος εδώ κανονικά. Και κρυπτογραφημένη συσκευή κιόλας.

Nokia 3210//Nokia 7110 //Nokia 5210 //Nokia 8310 //Nokia N-Gage //SE K700i //SE W800i //SE W550i //SE K850i //SE Aino //Nokia 206 DS //Lumia 435 DS //Moto G4 Play 2/16 // Mi A2 Lite 4/64 // 1+ Nord 8/128 // 1+ 11 16/256

Link to comment
Share on other sites

Εγώ κατάφερα και το ξεμπρίκαρα. Γράφω εδώ την διαδικασία για όποιον την χρειαστεί....

 

1ον Κατεβάστε από το σιτε τα ADB tools.

2ον ξεζιπάρετε και ονομάστε τον κατάλογο σε adb.

3ον Περάστε με copy τον κατάλογο adb στο c:\ (οι πιο έμπειροι μπορούν να δώσουν το path κατευθείαν)

4ον Ξεκινήστε την συσκευή σε fastboot mode πατώντας τα κουμπιά του Volume down και power συγχρόνως μέχρι να βγει το ανθρωπάκι.

5ον Από τα windows στο search πατήστε cmd και τρέξτε σαν administrator, μπείτε στο φάκελο adb, (c:\adb).

6ον Δώστε την παρακάτω εντολή fastboot getvar current-slot να δούμε πιο Partition είναι ενεργό. (εμένα ήταν το "a")

7ον Δώστε την παρακάτω εντολή να αλλάξετε partition, fastboot --set-active=b

8ον Δίνουμε την εντολή fastboot reboot για να ξανα ξεκινήσει η συσκευή.

 

Στην ουσία με αυτόν τον τρόπο αλλάζουμε active partition στην συσκευή, εμένα ΄ήταν active το a και έβαλα b. άν εσάς είναι το b δώστε το a στο βήμα 7.

 

Χiaomara εγγύηση ρε λέμε!!!! :shifty:

 

Εμένα το κινητό ήταν τελείως stock, δεν έχω πειράξει τίποτα και με κλειδωμένο bootloader όπως το δίνει η Xiaomara. Στο XDA μερικοί λένε ότι Μπρικάρει σε όσους έχουν κλειδωμένο τον Bootloader. Τα παιδιά που το περάσανε χωρίς πρόβλημα μπορούν να επιβεβαιώσουν αν είχαν ξεκλείδωτο τον bootloader?

 

ΕΠΕΙΓΟΝ!

Χρειάζεται ξεκλείδωτο bootloader η διαδικασία?

Είδα το μεσημέρι οτι ήρθε η αναβάθμιση και την έκανα σε ενα φίλο πριν λίγο που ήρθε σπίτι και έχει αυτό το μοντέλο (χωρίς να διαβάσω τα νεότερα εδω) και το κινητό φαίνεται να brickare, τον άφησα χωρίς κινητό απο βλακεία μου...

Xiaomi 13T User

Previously

Motorola C520 - Philips Twist - Bosch 509 - Ericsson T10s - Ericsson T65 - Nokia 3330 - Siemens SL42 - Siemens S55 - SE T610i - Motorola C980 - Siemens SX-1 - SE P800 - SE P900 - SE M600i - HTC Touch Cruise - SE Xperia X10 mini pro - Google Nexus S - Nokia Lumia 1020 - LG G4 - Xiaomi Mi Mix 2

Link to comment
Share on other sites

ΕΠΕΙΓΟΝ!

Χρειάζεται ξεκλείδωτο bootloader η διαδικασία?

Είδα το μεσημέρι οτι ήρθε η αναβάθμιση και την έκανα σε ενα φίλο πριν λίγο που ήρθε σπίτι και έχει αυτό το μοντέλο (χωρίς να διαβάσω τα νεότερα εδω) και το κινητό φαίνεται να brickare, τον άφησα χωρίς κινητό απο βλακεία μου...

 

οχι δεν χρειάζεται και μένα στοκ ήταν το κινητό με κλειδωμένο τον bootloader.

 

Διευκρίνηση :

Απλά όταν ξεκινάει από το άλλο partition ζητάει για κάποιο λόγο κωδικό, κάτι που δεν νομίζω να είχα βάλει, το θέμα είναι ότι ξεκινώντας από το άλλο Partition μπορείς πλέον να μπεις στο recovery menu και να κάνεις factory reset, κάτι που μετα το update δεν γινόταν.

 

Και επειδή γ@μήθηκαν τα πάντα σήμερα με το κ@λοτηλέφωνο είπα να του δώσω άλλη μια ευκαιρία, απο android 9 μπήκα ξεκλείδωσα bootloader Και ξανα πέρασα το update για να δω αν όντως έφταιγε αυτό.

Πήραμε τα @@ μας πάλι, μπρίκαρε ξανά.

Άρα με στοκ rom είτε με κλειδωμένο είτε με ξεκλείδωτο bootloader εμένα δεν το περνάει το update.

Edited by Saloufas17
Link to comment
Share on other sites

οχι δεν χρειάζεται και μένα στοκ ήταν το κινητό με κλειδωμένο τον bootloader.

 

Διευκρίνηση :

Απλά όταν ξεκινάει από το άλλο partition ζητάει για κάποιο λόγο κωδικό, κάτι που δεν νομίζω να είχα βάλει, το θέμα είναι ότι ξεκινώντας από το άλλο Partition μπορείς πλέον να μπεις στο recovery menu και να κάνεις factory reset, κάτι που μετα το update δεν γινόταν.

Οπότε ποια είναι η λύση factory reset??? Κι εμένα ζητάει κωδικό

Edited by bad_freddy

Xiaomi 13T User

Previously

Motorola C520 - Philips Twist - Bosch 509 - Ericsson T10s - Ericsson T65 - Nokia 3330 - Siemens SL42 - Siemens S55 - SE T610i - Motorola C980 - Siemens SX-1 - SE P800 - SE P900 - SE M600i - HTC Touch Cruise - SE Xperia X10 mini pro - Google Nexus S - Nokia Lumia 1020 - LG G4 - Xiaomi Mi Mix 2

Link to comment
Share on other sites

ε ναι factory reset, εκτός και αν θες να περιμένεις καμιά πιο ανώδυνη λύση, μας πήδηξε κανονικά η Xaomi σήμερα έχασα το ψάρεμα στο RDR2 όλο το απόγευμα. Edited by Saloufas17
Link to comment
Share on other sites

ε ναι factory reset, μας πήδηξε κανονικά η Xaomi σήμερα.

 

Επειδή δεν είναι δικό μου το τηλ, με ποιό τρόπο το κάνουμε?

Επίσης αν ξαναγυρίσω στο προηγούμενο partition ξανά, παίζει να φτιάξει? Το δοκίμασες?

Xiaomi 13T User

Previously

Motorola C520 - Philips Twist - Bosch 509 - Ericsson T10s - Ericsson T65 - Nokia 3330 - Siemens SL42 - Siemens S55 - SE T610i - Motorola C980 - Siemens SX-1 - SE P800 - SE P900 - SE M600i - HTC Touch Cruise - SE Xperia X10 mini pro - Google Nexus S - Nokia Lumia 1020 - LG G4 - Xiaomi Mi Mix 2

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο Σιαόμι.Το γ@μησες και ψοφησε....Να τρεμουμε κι εμεις δηλαδη με Mi 9 lite,πότε θα ερθει,να μην την περασουμε...:mad::mad::mad:
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς πως θα κάνω factory reset? Δοκιμάζω με volume up και power, φτάνω στην οθόνη με το ξάπλα ρομποτάκι και γράφει no command και δεν κάνει τίποτα.

Xiaomi 13T User

Previously

Motorola C520 - Philips Twist - Bosch 509 - Ericsson T10s - Ericsson T65 - Nokia 3330 - Siemens SL42 - Siemens S55 - SE T610i - Motorola C980 - Siemens SX-1 - SE P800 - SE P900 - SE M600i - HTC Touch Cruise - SE Xperia X10 mini pro - Google Nexus S - Nokia Lumia 1020 - LG G4 - Xiaomi Mi Mix 2

Link to comment
Share on other sites

Αν είσαι στην οθόνη με το ανθρωπάκι που γράφει no command, πατας ξανά το volume up και το power button συγχρόνως και στην συνέχεια αφήνεις μόνο το volume up και με το power πατημένο, έτσι μπαίνεις στο recovery menu.
Link to comment
Share on other sites

Αν είσαι στην οθόνη με το ανθρωπάκι που γράφει no command, πατας ξανά το volume up και το power button συγχρόνως και στην συνέχεια αφήνεις μόνο το volume up και με το power πατημένο, έτσι μπαίνεις στο recovery menu.

Έστρωσε τελικά με factory reset...

Πέρα απο το γεγονός οτι μου φαίνεται απίστευτο πως έγινε ενα τέτοιο μαζικό rollout χωρίς στοιχειώδες testing με πιθανότητα brickaρισματος στο 70-80% απ οτι βλέπω στο xda, προσωπικά έγινα και ρεζίλι με φίλο που ήρθε σπίτι για ενα καφέ (με αυτή την συσκευή) του είπα εγω να κάνει update (το είχα διαβάσει εδω το μεσημέρι πριν εμφανιστούν τα προβλήματα) μιας και αυτός δεν ασχολείται με αυτά και κατέληξε να φύγει απο εδω με ενα κινητό φορμαρισμένο, χωρίς backup (οπότε έχασε τα πάντα απο το πουθενά) και μες στα νευρα με το δίκιο του...

Μιλάμε αισθάνθηκα τρομερά άσχημα που και πάλι με την βοήθεια σας κατάφερα με αλλαγές partition κλπ. και το έσωσα έστω κι έτσι.

Φαντάζομαι μετά το σημερινό πόσος κόσμος έχει μείνει χωρίς κινητό που δεν έχει ιδέα απο fastboot, adb, cmd και τέτοια.

Xiaomi 13T User

Previously

Motorola C520 - Philips Twist - Bosch 509 - Ericsson T10s - Ericsson T65 - Nokia 3330 - Siemens SL42 - Siemens S55 - SE T610i - Motorola C980 - Siemens SX-1 - SE P800 - SE P900 - SE M600i - HTC Touch Cruise - SE Xperia X10 mini pro - Google Nexus S - Nokia Lumia 1020 - LG G4 - Xiaomi Mi Mix 2

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν κ εμενα μπρικαρε το κινητό .άλλαξα το partition και ξαναήρθα εκεί που ήμουν.. ευτυχώς..τι κόλπα είναι αυτά ρε χιαομι ξεφτίλα..

Το θέμα είναι γιατί σε μερικούς έγινε κανονικά η αναβάθμιση..δλδ εμείς που την πατήσαμε τι θα γίνει?

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει μια πιθανότητα να μπρικαρει σε συσκευές με οθόνη TP vendor ofilm απ οτι διαβαζω στο XDA όπου έχουν και ενα poll.

Εμένα όντως έχει ofilm LCD οθόνη.

Δώστε την εντολή στον dialer *#*#64663#*#*

Και δείτε τι οθόνη έχει ο καθένας στην πρώτη επιλογή version informasion, ofilm ή biel.

Όσοι είναι με biel στο XDA κάνανε κανονικά το update.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει μια πιθανότητα να μπρικαρει σε συσκευές με οθόνη TP vendor ofilm απ οτι διαβαζω στο XDA όπου έχουν και ενα poll.

Εμένα όντως έχει ofilm LCD οθόνη.

Δώστε την εντολή στον dialer *#*#64663#*#*

Και δείτε τι οθόνη έχει ο καθένας στην πρώτη επιλογή version informasion, ofilm ή biel.

Όσοι είναι με biel στο XDA κάνανε κανονικά το update.

 

Ναι το διάβασα κ εγώ ότι μάλλον φταίει η οθόνη..εμένα είναι ofilm και δεν έκανε αναβάθμιση.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή εμείς οι κοινοί χρήστες τι κάνουμε ρε παίδες; Το πετάμε;

Αδιανόητο πραγματικά. :mad:

Με κάτι τέτοια πιστεύεις τις συνωμοσίες ότι σε θέλουν να αγοράζεις κινητό κάθε χρόνο!

Link to comment
Share on other sites

Είδα μολις ότι η οθόνη μου είναι onfilm και νομίζω ότι έχω ξεκλείδωτο bootloader γιατί όταν ανοίγω τη συσκευή μου βγάζει αυτό το μήνυμα με κόκκινο.

Το θέμα είναι ότι θέλω πρώτα να κάνω backup σε ότι θεωρώ χρήσιμο, μετά factory reset και wipe data και μετά να κάνω το update. Λέτε να έχω πρόβλημα;

Δε με παίρνει να brickαρει γιατί το χρησιμοποιώ συνεχώς το κινητό λόγω επαγγέλματος.

 

Στάλθηκε από το Mi A2 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ κατάφερα και το ξεμπρίκαρα. Γράφω εδώ την διαδικασία για όποιον την χρειαστεί....

 

1ον Κατεβάστε από το σιτε τα ADB tools.

2ον ξεζιπάρετε και ονομάστε τον κατάλογο σε adb.

3ον Περάστε με copy τον κατάλογο adb στο c:\ (οι πιο έμπειροι μπορούν να δώσουν το path κατευθείαν)

4ον Ξεκινήστε την συσκευή σε fastboot mode πατώντας τα κουμπιά του Volume down και power συγχρόνως μέχρι να βγει το ανθρωπάκι.

5ον Από τα windows στο search πατήστε cmd και τρέξτε σαν administrator, μπείτε στο φάκελο adb, (c:\adb).

6ον Δώστε την παρακάτω εντολή fastboot getvar current-slot να δούμε πιο Partition είναι ενεργό. (εμένα ήταν το "a")

7ον Δώστε την παρακάτω εντολή να αλλάξετε partition, fastboot --set-active=b

8ον Δίνουμε την εντολή fastboot reboot για να ξανα ξεκινήσει η συσκευή.

 

Στην ουσία με αυτόν τον τρόπο αλλάζουμε active partition στην συσκευή, εμένα ΄ήταν active το a και έβαλα b. άν εσάς είναι το b δώστε το a στο βήμα 7.

 

Χiaomara εγγύηση ρε λέμε!!!! :shifty:

 

Εμένα το κινητό ήταν τελείως stock, δεν έχω πειράξει τίποτα και με κλειδωμένο bootloader όπως το δίνει η Xiaomara. Στο XDA μερικοί λένε ότι Μπρικάρει σε όσους έχουν κλειδωμένο τον Bootloader. Τα παιδιά που το περάσανε χωρίς πρόβλημα μπορούν να επιβεβαιώσουν αν είχαν ξεκλείδωτο τον bootloader?

 

Φίλε μου ακολούθησα τα βήματα και το ξεμπρίκαρα. Να είσαι καλά.

Factory reset βέβαια. Αλλά έχω τηλέφωνο. Ποτέ ξανά Xiaomi!

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου ακολούθησα τα βήματα και το ξεμπρίκαρα. Να είσαι καλά.

 

Factory reset βέβαια. Αλλά έχω τηλέφωνο. Ποτέ ξανά Xiaomi!

Έχεις χίλια δίκια φίλος, αυτές είναι εταιρείες του κολου, δεν είναι επαγγελματίες, ρωτάς τον κάθε άνθρωπο που έχει στο τηλέφωνο σημαντικά δεδομένα που τα χρειάζεται στην δουλειά του να βρεθεί ξαφνικά χωρίς τηλέφωνο; τέτοια χάλια ούτε ulefone, doogee, δεν τα έχουν.

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξύ αυτό που παρατήρησα, κάνεις το update, τρως το brick, κάνεις wipe και καταλήγεις πάλι με Android 9?

Πίστευα τουλάχιστον οτι παρά την ταλαιπωρία τουλάχιστον η αναβάθμιση θα παρέμενε...

Xiaomi 13T User

Previously

Motorola C520 - Philips Twist - Bosch 509 - Ericsson T10s - Ericsson T65 - Nokia 3330 - Siemens SL42 - Siemens S55 - SE T610i - Motorola C980 - Siemens SX-1 - SE P800 - SE P900 - SE M600i - HTC Touch Cruise - SE Xperia X10 mini pro - Google Nexus S - Nokia Lumia 1020 - LG G4 - Xiaomi Mi Mix 2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...