Jump to content

[Επίσημο] Qtek S100 / imate Jam / MDA compact 2


Alexkass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ρε παιδια ελεος :( πηγα στην TIM Και μου ειπαν οτι δεν εχουν σ100 σε κανενα καταστημα τους σε ολη την ελλαδα και ουτε στην αποθηκη τους!! :scared: ΕΛΕΟΣ και το χεροτερο ειναι οτι δεν ξερουν λεει ημερομηνια παραλλαβης διοτι λεει η εταιρια που τουσ τα δινει εχει σταματισει λεει την παραγωγη! ΣΤΕΚΕΙ ΑΥΤΟ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ?!?! ΕΛΕΟΣ! :wacko: :mad: της ειπα να παρει τηλ στην ACE HELLAS να ρωτησει ποτε θα τους στειλουν και η απαντηση της κοπελας :

"εγω περνω τηλ στην αποθηκη απο εκει και περα αν θεσ παρε εσυ"

ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ 0!! :down: :rtfm:

 

της ειπα αν ερθει κανενα μεσα σε 5μερες σε καποιο καταστημα ΤΙΜ να μου το κρατησει και εφυγα.. :( σκατα.. :knife:

 

μηπως να παω σε καποιο αλλο καταστημα ΤΙΜ να ρωτησω? λογικα ομως δεν θα μπορουν να μου κανουν την αλλαγη συσκευης(πηρα μια ηταν χαλασμενη και την πηγα πισω για να παρω σ100).

 

συγνώμη δλδ παραγγελια δεν μπορουν να μου το κανουν??? :confused:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ρε παιδια ελεος :( πηγα στην TIM Και μου ειπαν οτι δεν εχουν σ100 σε κανενα καταστημα τους σε ολη την ελλαδα και ουτε στην αποθηκη τους!! :scared: ΕΛΕΟΣ και το χεροτερο ειναι οτι δεν ξερουν λεει ημερομηνια παραλλαβης διοτι λεει η εταιρια που τουσ τα δινει εχει σταματισει λεει την παραγωγη! ΣΤΕΚΕΙ ΑΥΤΟ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ?!?! ΕΛΕΟΣ! :wacko: :mad: της ειπα να παρει τηλ στην ACE HELLAS να ρωτησει ποτε θα τους στειλουν και η απαντηση της κοπελας :

"εγω περνω τηλ στην αποθηκη απο εκει και περα αν θεσ παρε εσυ"

ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ 0!! :down: :rtfm:

 

της ειπα αν ερθει κανενα μεσα σε 5μερες σε καποιο καταστημα ΤΙΜ να μου το κρατησει και εφυγα.. :( σκατα.. :knife:

 

μηπως να παω σε καποιο αλλο καταστημα ΤΙΜ να ρωτησω? λογικα ομως δεν θα μπορουν να μου κανουν την αλλαγη συσκευης(πηρα μια ηταν χαλασμενη και την πηγα πισω για να παρω σ100).

 

συγνώμη δλδ παραγγελια δεν μπορουν να μου το κανουν??? :confused:

Και εγώ όταν ήθελα να αποκτήσω το S100 τα ίδια μου ειχαν πει απο την ΤΙΜ και τελικά το βρήκα μετά απο παραγγελία σε ένα κατάστημα ΤΙΜ κεντρικό στη Μεσογείων(το έκαναν παραγγελία οι ίδιοι) και μου τηλ να περάσω να το πάρω.Αν θέλεις πάρε να ρωτήσεις μήπως και σε εξυπηρετήσουν.Για οδο και τηλ μπορεις να τηλεφωνήσεις στο 1260 και να ζητήσεις πληροφοριες για οποιο καταστημα θέλεις!

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ελεος :( πηγα στην TIM Και μου ειπαν οτι δεν εχουν σ100 σε κανενα καταστημα τους σε ολη την ελλαδα και ουτε στην αποθηκη τους!! :scared: ΕΛΕΟΣ και το χεροτερο ειναι οτι δεν ξερουν λεει ημερομηνια παραλλαβης διοτι λεει η εταιρια που τουσ τα δινει εχει σταματισει λεει την παραγωγη! ΣΤΕΚΕΙ ΑΥΤΟ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ?!?! ΕΛΕΟΣ! :wacko: :mad: της ειπα να παρει τηλ στην ACE HELLAS να ρωτησει ποτε θα τους στειλουν και η απαντηση της κοπελας :

"εγω περνω τηλ στην αποθηκη απο εκει και περα αν θεσ παρε εσυ"

ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ 0!! :down: :rtfm:

 

της ειπα αν ερθει κανενα μεσα σε 5μερες σε καποιο καταστημα ΤΙΜ να μου το κρατησει και εφυγα.. :( σκατα.. :knife:

 

μηπως να παω σε καποιο αλλο καταστημα ΤΙΜ να ρωτησω? λογικα ομως δεν θα μπορουν να μου κανουν την αλλαγη συσκευης(πηρα μια ηταν χαλασμενη και την πηγα πισω για να παρω σ100).

 

συγνώμη δλδ παραγγελια δεν μπορουν να μου το κανουν??? :confused:

Πες τους να τηλεφωνησουν στο υποκαταστημα της ΤΙΜ στο City Gate στη Θεσσαλονικη, εκει ισως υπαρχει μια συσκευη.

Την ειχα παραγγειλει εγω πριν απο 2 μηνες περιπου και ειχαν βρει μια μετα απο μεγαλη φασαρια.

Την συσκευη τελικα την αγορασα απο το Γερμανο γιατι η παραγγελια εφθασε στο εν λογω καταστημα μετα απο 22 μερες.

Πολυ πιθανο να τους εχει μεινει αμανατι.

Γενικα εχω καταλαβει οτι αποφευγουν να προωθουν Qtek.

Link to comment
Share on other sites

Πες τους να τηλεφωνησουν στο υποκαταστημα της ΤΙΜ στο City Gate στη Θεσσαλονικη, εκει ισως υπαρχει μια συσκευη.

Την ειχα παραγγειλει εγω πριν απο 2 μηνες περιπου και ειχαν βρει μια μετα απο μεγαλη φασαρια.

Την συσκευη τελικα την αγορασα απο το Γερμανο γιατι η παραγγελια εφθασε στο εν λογω καταστημα μετα απο 22 μερες.

Πολυ πιθανο να τους εχει μεινει αμανατι.

Γενικα εχω καταλαβει οτι αποφευγουν να προωθουν Qtek.

αν υπηρχε δεν θα το ειχε δει η κοπελα πριν που τηλεφωνησε στον αποθηκάριο τους? :(

Link to comment
Share on other sites

Γενικά υπάρχει πρόβλημα με τα qtek. Δεν τα προωθούν πολυ και υπάρχει πρόβλημα stock. Και γω θυμάμαι όταν το χα πάρει από τη Vodafone χρειάστηκε να περιμένω αρκετά μέχρι να το φέρουν και μέχρι να βρω κατάστημα Voda που το φέρνει (ναι, άλλα μου λεγαν ότι το φέρνουν, άλλα όχι). Τελοσπάντων, υπομονή.

[samsung Galaxy Tab S2 8"]

[Apple Iphone 6]

Link to comment
Share on other sites

Γενικά υπάρχει πρόβλημα με τα qtek. Δεν τα προωθούν πολυ και υπάρχει πρόβλημα stock. Και γω θυμάμαι όταν το χα πάρει από τη Vodafone χρειάστηκε να περιμένω αρκετά μέχρι να το φέρουν και μέχρι να βρω κατάστημα Voda που το φέρνει (ναι, άλλα μου λεγαν ότι το φέρνουν, άλλα όχι). Τελοσπάντων, υπομονή.

το θέμα ειναι οτι πηρα μια συσκευη απο την ΤΙΜ μη την επιδοτηση. αυτη η συσκευη ειναι χαλασμένη και θα την αλλαξω και θα συμπληρωσω τα χρηματα για το σ100. στην ΤΙΜ μου ειπαν οτι επιστροφη δεχονται μεχρι 10μερες μετα που εμφανιστηκε το προβλημα. δλδ σε αλλεσ 7μερες τελος :cry:

Link to comment
Share on other sites

Λογικά έχουν υπόψη το πρόβλημά σου, δεν φταις εσύ αν δεν έχουν αυτοί ετοιμοπαράδοτη τη συσκευή που θες! Εσύ την επιστροφή την έκανες έγκαιρα. Τo qtek το έχουν στον κατάλογό τους;

[samsung Galaxy Tab S2 8"]

[Apple Iphone 6]

Link to comment
Share on other sites

H Qtek εχει γενικά πρόβλημα με την τροφοδοσία από HTC, όπως και άλλες μικρές ευρωπαικές εταιρίες... Η HTC τα δίνει πρώτα στις μεγάλες, και μετά στις μικρότερες...

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

ετοιμοπαραδοτο? χα! το θεμα δεν ειναι αν ειναι ετοιμοπαραδοτο η οχι αλλα αν θα το παραλαβο ποτε ! διοτι αν περασουν 10 μερες και η ΤΙΜ δεν εχει βαλει 1 σ100 στις αποθηκες τις εγω δεν περνω σ100 :(
Link to comment
Share on other sites

orea pedes evala to programataki gia na akouo tous ixoys amr me to programma tmp

pos mporo tora na tous valo san ixoys kliseis kai an jerete ginete na allakso ton ixo klisis toy minimatos

http://www.galaxy92.gr/photos/funtaksidia/cfiles/plastira1.jpg

Λίμνη Πλαστήρα (Ν. Καρδίτσας)

Link to comment
Share on other sites

orea pedes evala to programataki gia na akouo tous ixoys amr me to programma tmp

pos mporo tora na tous valo san ixoys kliseis kai an jerete ginete na allakso ton ixo klisis toy minimatos

 

Για να αλλάξεις τον ήχο κλήσης για τα μηνύματα, αρκεί να βάλεις τον ήχο που επιθυμείς χύμα μέσα στο directory \windows του κινητού σου.Μετά θα έχεις τον νέο ήχο κλήσης διαθέσιμο για τα μηνύματα και τις ειδοποιήσεις γενικά.

Όπως λέει και ένας φίλος:Πώς νομίζετε κύριοι ότι φτάσαμε στο φεγγάρι;Με μετρήσεις και πειραματισμούς!! ;) ;)
Link to comment
Share on other sites

Exei kapoios sxediagramma h plhrofories gia to pos mporo na vgalo ta kapakia tou s100, pou uparxoun vides kai ti vgazei h kathe mia? opoios exei plhrofories please PM me...
http://feeds.feedburner.com/Techwargr.1.gif
Link to comment
Share on other sites

thelo na bro 2 progrmatakia

1. ena programma gia na allazo meso iperothron ta kanalia tis tv ktl

2. ena programma gia na akouo ixous *.amr

pls help me an kserete fisika

kai thelo na rotiso kati akomi

egkatestisa 2 programmatika kai meta ta evgala apo tin prostaferesi programmatvn alla ta ikonidia tou paremnoune sto menu->programmata

pos tha diagrapso ta ikonidia????

efxaristo poli

- :)

ΠΑΣ ΣΤΟΝ MMS COMPOSER ( ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΦΤΙΑΧΝΕΙΣ MMS ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΛΛΗΤΟ ΣΟΥ) ΣΑΝ ΗΧΟ ΔΙΑΛΕΓΕΙΣ ΤΟ AMR ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝΑΠΑΡΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΠΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗ MMS ΣΟΥ.

Samsung galaxy s8 duos. Surface Pro 4. DOD LS430W.
Link to comment
Share on other sites

Exei kapoios sxediagramma h plhrofories gia to pos mporo na vgalo ta kapakia tou s100, pou uparxoun vides kai ti vgazei h kathe mia? opoios exei plhrofories please PM me...

 

κι εμένα, plz!

Link to comment
Share on other sites

pedia giati den mou pexei ta mp3 me klik

prpei mono na ta kataxoriso stin bibliothiki toy WMP kai meta afto to provlima egine aftou evala to tmp gia na akouo ixous amr

to apegkatestisa alla pali to provlima iparxei

http://www.galaxy92.gr/photos/funtaksidia/cfiles/plastira1.jpg

Λίμνη Πλαστήρα (Ν. Καρδίτσας)

Link to comment
Share on other sites

Vrika sto ftp://xda:xda@xda-developers.com mpes ston fakelo magician kai katevase to "Instructions_to_fix_earphone_connector.pdf" tha vreis ena pdf gia to pos anoigeis to miso to allo miso tha to psaxo kai isos na anevaso kai fotos dikes mou ...
http://feeds.feedburner.com/Techwargr.1.gif
Link to comment
Share on other sites

pedia giati den mou pexei ta mp3 me klik

prpei mono na ta kataxoriso stin bibliothiki toy WMP kai meta afto to provlima egine aftou evala to tmp gia na akouo ixous amr

to apegkatestisa alla pali to provlima iparxei

Mε ενα φαιλ μανατζερ px.Resco explorer ανοιξε το μπ3 με 'δεξι κλικ' και επελεξε ανοιγμα με, υστερα απο τη λιστα διαλεξε με πιο προγραμμα να ανοιγουν καθε φορα.

█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

ετοιμοπαραδοτο? χα! το θεμα δεν ειναι αν ειναι ετοιμοπαραδοτο η οχι αλλα αν θα το παραλαβο ποτε ! διοτι αν περασουν 10 μερες και η ΤΙΜ δεν εχει βαλει 1 σ100 στις αποθηκες τις εγω δεν περνω σ100 :(

τελικα τι να κανω με την ΤΙΜ??/:(

εγω δεν καταλαβα γιατιδεν μπορει να μου κανει μια προσωπικη παραγγελια απο την ACE HELLAS :mad:

Link to comment
Share on other sites

τελικα τι να κανω με την ΤΙΜ??/:(

εγω δεν καταλαβα γιατιδεν μπορει να μου κανει μια προσωπικη παραγγελια απο την ACE HELLAS :mad:

Ειναι καθαρα θεμα κακης συνεργασιας μεταξυ ΤΙΜ και ACE HELLAS

Link to comment
Share on other sites

Ειναι καθαρα θεμα κακης συνεργασιας μεταξυ ΤΙΜ και ACE HELLAS

που απλα σημαίνει οτι εγω δεν θα πάρω σ100 ? :(

Link to comment
Share on other sites

παιδια εγκαθιστω το weather panel αλλα δεν μπορω να βρω τον κωδικο.

Μηπως μπορει καποιος να με βοηθησει? :(

 

εννοεις τον κωδικο της περιοχης??

αν ναι, τοτε δες ενα καλο tip. (σε στελνω σε παλιο δικο μου post για να μην το ξαναγραφω)

Link to comment
Share on other sites

εννοεις τον κωδικο της περιοχης??

αν ναι, τοτε δες ενα καλο tip. (σε στελνω σε παλιο δικο μου post για να μην το ξαναγραφω)

Οχι μου ζηταει registration code

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο] Qtek S100 / imate Jam / MDA compact 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...