Jump to content

Xiaomi Mi Mix 2S


manwlis77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ με την dev είμαι αλλά και με τη stable, δεν είδα προκοπή.

Την αφήνεις να τερματίσει και βλέπεις 6ωρο ή το κάνεις όπως εγώ μέχρι το 20%;

Σόρρυ τώρα που σας πρήζω αλλά μου την έχει ψιλοδώσειτο θέμα της μπαταρίας.

Εντάξει, την ημέρα που είναι και το ζητούμενο, τη βγάζει χαλαρά. Αυτό έλειπε.

Απλά θα ήθελα και κάτι καλύτερο.

 

Έχεις κακομάθει από το poco:lol:

Το sot πάντως εμένα δεν μου λέει κάτι. Παίζουν χίλια δύο ρόλο...ποιότητα σήματος, δεδομένα, wifi, bluetooth, αν το κλείνεις το βράδυ ή το βάζεις σε λειτουργία πτήσης...κλπ κλπ κλπ.

Το πιο σοβαρό για μένα είναι το battery drain που είχες αναφέρει. Αν και δεν ήταν κάτι το τρομερό...

Από την στιγμή που σε βγάζει μέρα χαλαρά είσαι οκ νομίζω.

ASUS(ZE551ML,ZS551KL)ERICSSON(GA628,T39)ETEN(X500,X800)HTC(UULTRA)HUAWEI(P10 lite,P40 PRO)LEECO (X820)LG(P990,P880,G3,V10,V20,V30,G8s,G8x)MICROSOFT (LUMIA 950, LUMIA 950XL)MOTOROLA (DPC-550,STARTAC,MPX220)NOKIA(5110,8210,7110,3310,6310i,6280)SAMSUNG (I800,note10+)SHARP (S2)SIEMENS (SX1)SONY ERICSSON (T610,XPERIA X1)XIAOMI (Redmi Note 5,Redmi Note 6 PRO,Redmi Note 8 PRO,Redmi Note 9 PRO,MI MAX 2,MI MAX 3,Poco F1,Mi A3,Mi 9 lite,Mi 11 lite,Mi 10T PRO,Mi 10 pro)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ με την dev είμαι αλλά και με τη stable, δεν είδα προκοπή.

Την αφήνεις να τερματίσει και βλέπεις 6ωρο ή το κάνεις όπως εγώ μέχρι το 20%;

Σόρρυ τώρα που σας πρήζω αλλά μου την έχει ψιλοδώσειτο θέμα της μπαταρίας.

Εντάξει, την ημέρα που είναι και το ζητούμενο, τη βγάζει χαλαρά. Αυτό έλειπε.

Απλά θα ήθελα και κάτι καλύτερο.

Ποτε δεν αφηνω να τερματισει,ισα-ισα αφου εχει και τη ασυρματη φορτιση και δεν μπλεκω με καλωδια κτλ.το φορτώνω αναρχα.

Εχω απο εναν σπιτι εναν γραφειο και ειμαι οκ.

Προβλημα δεν προκειται να βγαλει απο αναρχες φορτισεις.

Την μερα ευκολα την εχει οποτε μια χαρα ειναι για εμενα.

Θεωρω οτι για τα κυβικα της η αποδοση της μπαταριας κρινεται απολυτα επαρκης.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Εγώ με την dev είμαι αλλά και με τη stable, δεν είδα προκοπή.

Την αφήνεις να τερματίσει και βλέπεις 6ωρο ή το κάνεις όπως εγώ μέχρι το 20%;

Σόρρυ τώρα που σας πρήζω αλλά μου την έχει ψιλοδώσειτο θέμα της μπαταρίας.

Εντάξει, την ημέρα που είναι και το ζητούμενο, τη βγάζει χαλαρά. Αυτό έλειπε.

Απλά θα ήθελα και κάτι καλύτερο.

 

Άμα σου αρέσει το κινητό και σου βγάζει τη μέρα μην ασχολείσαι άλλο. Γενικά είναι ικανοποιητική η μπαταρία του.

 

Κατά τα άλλα το sot που βγάζουν οι άλλοι δεν έχει καμία σημασία. Διαφορετικός χρήστης σημαίνει διαφορετική χρήση, διαφορετικοί ενεργοί συγχρονισμοι, διαφορετικη διαρκεια της ημέρας που είσαι συνδεδεμένος σε 4g, διαφορετική αναμονή, διαφορετικός χρόνος σε κίνηση και εν τέλει διαφορετικό σήμα. Η μόνη σωστή σύγκριση είναι ο εαυτός σου σε σχέση με άλλα κινητά. Εγώ για παράδειγμα είδα περίπου ένα 30% μικρότερη αυτονομία από pocophone, u11 και v30 (σε άλλα πες 25 και σε άλλα 35).

Link to comment
Share on other sites

Έχεις κακομάθει από το poco:lol:

Ισχύει αυτό. Απίστευτη η μπαταρία του.

 

Κατά τα άλλα το sot που βγάζουν οι άλλοι δεν έχει καμία σημασία.

Ισχύει και αυτό.

 

Άμα σου αρέσει το κινητό και σου βγάζει τη μέρα μην ασχολείσαι άλλο. Γενικά είναι ικανοποιητική η μπαταρία του.

Ούτε συζήτηση....

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Έλα ντε λες και το αφήνουμε στιγμή από τα χέρια μας!! Κ εγώ από ποκο ερχόμενος μου φάνηκε κάπως, αλλά υπερτερεί αλλού και σε ομορφιά. Όποτε να έχουμε να λέμε :-)
Link to comment
Share on other sites

Τρελή απογοήτευση η μπαταρία.

Σήμερα ήταν από τις μέρες που πραγματικά χρειάστηκα το κινητό και με απογοήτευσε.

Δε με άφησε φυσικά αλλά η πτώση της μπαταρίας είναι δραματική.

Πολύ πλοήγηση στο ίντερνετ κι αρκετές φωτό. Αυτό ήταν όλο.

Που να έβλεπα βίντεο δηλαδή ή να έπαιζα τίποτα παιχνίδια.

Με βλέπω να το επιστρέφω το mix 2s και να παίρνω το poco κι ας το πληρώσω καραβισιο.a85dfba69e95949e4990e2082bc7ca27.jpg687bcc058bd1b6c72b3419f9a1ee1bee.jpg

 

Στάλθηκε από το Mi Mix 2s

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Έκανες κάποια αναβάθμιση?? Αν αλλάζεις συχνά ρομ θέλει λίγες μέρες να κάτσει καλά που λέμε
Link to comment
Share on other sites

Όχι. Μόλις τώρα ήρθε αναβάθμιση για την dev 9.12.21, αλλά αυτά που περιγράφω έγιναν πριν την κατεβάσω.

 

 

Στάλθηκε από το Mi Mix 2s

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Τρελή απογοήτευση η μπαταρία.

Σήμερα ήταν από τις μέρες που πραγματικά χρειάστηκα το κινητό και με απογοήτευσε.

Δε με άφησε φυσικά αλλά η πτώση της μπαταρίας είναι δραματική.

Πολύ πλοήγηση στο ίντερνετ κι αρκετές φωτό. Αυτό ήταν όλο.

Που να έβλεπα βίντεο δηλαδή ή να έπαιζα τίποτα παιχνίδια.

Με βλέπω να το επιστρέφω το mix 2s και να παίρνω το poco κι ας το πληρώσω καραβισιο

 

Στάλθηκε από το Mi Mix 2s

 

Φιλε κατι σου σκιζει την μπαταρια....δεν δικαιολογειται με τιποτα αυτο που δειχνεις με αυτα που αναφερεις σαν χρηση.

Κατι δεν εχει κατσει καλα σε θεμα sw......

 

----- προσθήκη μηνύματος 98 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Όχι. Μόλις τώρα ήρθε αναβάθμιση για την dev 9.12.21, αλλά αυτά που περιγράφω έγιναν πριν την κατεβάσω.

 

 

Στάλθηκε από το Mi Mix 2s

 

Πες ρε παλικαρe οτι εισαι με dev.....ειπα και εγω με stable δεν παιζει τετοια συμπεριφορα μπαταριας.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Τρελή απογοήτευση η μπαταρία.

Σήμερα ήταν από τις μέρες που πραγματικά χρειάστηκα το κινητό και με απογοήτευσε.

Δε με άφησε φυσικά αλλά η πτώση της μπαταρίας είναι δραματική.

Πολύ πλοήγηση στο ίντερνετ κι αρκετές φωτό. Αυτό ήταν όλο.

Που να έβλεπα βίντεο δηλαδή ή να έπαιζα τίποτα παιχνίδια.

Με βλέπω να το επιστρέφω το mix 2s και να παίρνω το poco κι ας το πληρώσω καραβισιο.a85dfba69e95949e4990e2082bc7ca27.jpg687bcc058bd1b6c72b3419f9a1ee1bee.jpg

 

Στάλθηκε από το Mi Mix 2s

Πόσες κάρτες SIM χρησιμοποιείς; Φωτεινότητα την έχεις στο full η στην αυτόματη; Από σήμα γενικότερα τι παίζει στα μέρη που κινείσαι; Από εφαρμογές τι χρησιμοποιείς; Συγχρονισμό τον έχεις μόνιμα ανοιχτό;

 

Αν είσαι root μια καλή λύση είναι το BBS (better battery stats) για να παρακολουθείς γενικά τι γίνεται με τις εφαρμογές. Επίσης στις ρυθμίσεις του WiFi, καλό είναι να έχεις απενεργοποιημένη την σάρωση για δίκτυα WiFi. Σε πολλές συσκευές είτε Xiaomi είτε OnePlus, μου έτρωγε την μπαταρία νεράκι χωρίς λόγο. Κάτι άλλο που κάνω συνήθως στις συσκευές μου, είναι να απενεργοποιώ τα δεδομένα παρασκηνίου των εφαρμογών. Αυτό το κάνω μόνο σε εφαρμογές που δεν στέλνουν ειδοποιήσεις. Για παράδειγμα σε Viber, WhatsApp, BBM, mails, YouTube, ημερολόγιο, social media η Tapatalk, δεν κλείνω τα δεδομένα παρασκηνίου. Σε εφαρμογές τύπου επαφές, Vodafone (που έχω εγώ), αριθμομηχανή, gallery κλπ τα απενεργοποιώ και αυτό σώζει πολύ μπαταρία. Ακόμα και στο Playstore η τα Google play services τα απενεργοποιώ τα δεδομένα παρασκηνίου.

 

Επίσης θυμάμαι σε ένα Mi Note 3 που είχα κάμποσο καιρό πρίν, στην μπαταρία είχε κάποια σενάρια. Τσεκαρε και αυτά να δεις τι παίζει. Τώρα βέβαια με την Pie στο Mix 2S δεν ξέρω αν υπάρχουν ακόμη η εάν αφαιρέθηκαν.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by baiosss

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Πόσες κάρτες SIM χρησιμοποιείς; Φωτεινότητα την έχεις στο full η στην αυτόματη; Από σήμα γενικότερα τι παίζει στα μέρη που κινείσαι; Από εφαρμογές τι χρησιμοποιείς; Συγχρονισμό τον έχεις μόνιμα ανοιχτό;

 

Αν είσαι root μια καλή λύση είναι το BBS (better battery stats) για να παρακολουθείς γενικά τι γίνεται με τις εφαρμογές. Επίσης στις ρυθμίσεις του WiFi, καλό είναι να έχεις απενεργοποιημένη την σάρωση για δίκτυα WiFi. Σε πολλές συσκευές είτε Xiaomi είτε OnePlus, μου έτρωγε την μπαταρία νεράκι χωρίς λόγο. Κάτι άλλο που κάνω συνήθως στις συσκευές μου, είναι να απενεργοποιώ τα δεδομένα παρασκηνίου των εφαρμογών. Αυτό το κάνω μόνο σε εφαρμογές που δεν στέλνουν ειδοποιήσεις. Για παράδειγμα σε Viber, WhatsApp, BBM, mails, YouTube, ημερολόγιο, social media η Tapatalk, δεν κλείνω τα δεδομένα παρασκηνίου. Σε εφαρμογές τύπου επαφές, Vodafone (που έχω εγώ), αριθμομηχανή, gallery κλπ τα απενεργοποιώ και αυτό σώζει πολύ μπαταρία.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αναφερει οτι ειναι με dev,οποτε απο μονο του αυτο δικαιολογει συμπεριφορα σαν την παραπανω στην μπαταρια.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Αναφερει οτι ειναι με dev,οποτε απο μονο του αυτο δικαιολογει συμπεριφορα σαν την παραπανω στην μπαταρια.
Δεν ξέρω αν φταίει πάντα αυτό. Ναι πολλές φορές οι dev έχουν θέματα στην αυτονομία αλλά υπάρχουν και dev ROMs που είναι πολύ καλές και συνήθως μένεις εκεί. Αυτό θα το κρίνει αν εχει και κάποιος άλλος την ίδια έκδοση στο κινητό του και έχει την ίδια συμπεριφορά.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν φταίει πάντα αυτό. Ναι πολλές φορές οι dev έχουν θέματα στην αυτονομία αλλά υπάρχουν και dev ROMs που είναι πολύ καλές και συνήθως μένεις εκεί. Αυτό θα το κρίνει αν εχει και κάποιος άλλος την ίδια έκδοση στο κινητό του και έχει την ίδια συμπεριφορά.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Με stable και τοσο δραματικη πτωση μπαταριας απλα δεν υφιστατε.

Αυτο ειναι γεγονος.

Ειναι ενα απο τα ρισκα που παιρνεις βεβαιως εαν επιλεξεις μια dev rom για την καθημερινοτητα σου.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Πες ρε παλικαρe οτι εισαι με dev.....ειπα και εγω με stable δεν παιζει τετοια συμπεριφορα μπαταριας.

Πλάκα κάνεις;

Μα για να φύγω από το χάλι της stable πήγα σε dev, αλλά δυστυχώς προκοπή δεν είδα. Τα ίδια χάλια είναι και οι δύο.

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Πλάκα κάνεις;

Μα για να φύγω από το χάλι της stable πήγα σε dev, αλλά δυστυχώς προκοπή δεν είδα. Τα ίδια χάλια είναι και οι δύο.

Για ποιο χάλι μιλας ακριβως?

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Για ποιο χάλι μιλας ακριβως?

Της μπαταρίας

 

Στάλθηκε από το Mi Mix 2s

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πόσες κάρτες SIM χρησιμοποιείς; Φωτεινότητα την έχεις στο full η στην αυτόματη; Από σήμα γενικότερα τι παίζει στα μέρη που κινείσαι; Από εφαρμογές τι χρησιμοποιείς; Συγχρονισμό τον έχεις μόνιμα ανοιχτό;

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Βάιε ευχαριστώ. Τα γνωρίζω αυτά που μου λες, ερχόμενος μάλιστα από ΟΡ5 και θεωρώ ότι τα έχω όλα υπό έλεγχο.

Δε βλέπω κάποια εφαρμογή να μου τρώει την μπαταρία.

Τις έχω όλες σε καταστολή πλην των βασικών (viber, mail, fb, insta, tapatalk κτλ) τις οποίες έχω στην εξοικονόμηση μπαταρίας.

Το παρακολουθώ στενά το κινητό αλλά ακόμα δεν έχω βγάλει άκρη τι μπορεί να φταίει.

Σίγουρα πάντως όχι η dev. Την ίδια συμπεριφορά είχα και με τη stable.

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Της μπαταρίας

 

Στάλθηκε από το Mi Mix 2s

Θα στο ξαναγραψω,κατι δεν παει καλα με καποια εφαρμογη που εχεις.

Εαν και παλιμ τα εχεις ολα τελεια ελενγενα τοτε εχεις καποιο θεμα hw,κομματακι δυσκολο βεβαια,αλλα τυχαινει.

Σε 5 συσκευες που ξερω τουλαχιστον δεν υπαρχει τετοια πτωση στην μπαταρια.

Ολα βγαζουν απο 5-6 ωρες sot.Και ολα ειναι με τις γνωστες κλασσικες θα ελεγα εφαρμογες,fb-tw-ut-inst-gmail.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Της μπαταρίας

 

Στάλθηκε από το Mi Mix 2s

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Βάιε ευχαριστώ. Τα γνωρίζω αυτά που μου λες, ερχόμενος μάλιστα από ΟΡ5 και θεωρώ ότι τα έχω όλα υπό έλεγχο.

Δε βλέπω κάποια εφαρμογή να μου τρώει την μπαταρία.

Τις έχω όλες σε καταστολή πλην των βασικών (viber, mail, fb, insta, tapatalk κτλ) τις οποίες έχω στην εξοικονόμηση μπαταρίας.

Το παρακολουθώ στενά το κινητό αλλά ακόμα δεν έχω βγάλει άκρη τι μπορεί να φταίει.

Σίγουρα πάντως όχι η dev. Την ίδια συμπεριφορά είχα και με τη stable.

Dirty flash της ROM έχεις δοκιμάσει; Να την περασεις απλά ξανά από πάνω με wipe dalvik και cache μήπως και δεν έχει "καθησει" σωστά; Η τελευταία λύση ίσως είναι και το wipe data, factory reset η φλασαρισμα με mi flash tool.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Δε σε αμφισβητώ, απλά στο δικό μου τουλάχιστον δε συμβαίνει αυτό.

 

 

Στάλθηκε από το Mi Mix 2s

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Δε σε αμφισβητώ, απλά στο δικό μου τουλάχιστον δε συμβαίνει αυτό.

 

 

Στάλθηκε από το Mi Mix 2s

Την συσκευή την αγόρασες καινούρια η ήταν μεταχειρισμένο;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Τρελή απογοήτευση η μπαταρία.

Σήμερα ήταν από τις μέρες που πραγματικά χρειάστηκα το κινητό και με απογοήτευσε.

Δε με άφησε φυσικά αλλά η πτώση της μπαταρίας είναι δραματική.

Πολύ πλοήγηση στο ίντερνετ κι αρκετές φωτό. Αυτό ήταν όλο.

Που να έβλεπα βίντεο δηλαδή ή να έπαιζα τίποτα παιχνίδια.

Με βλέπω να το επιστρέφω το mix 2s και να παίρνω το poco κι ας το πληρώσω καραβισιο.

 

Στάλθηκε από το Mi Mix 2s

 

Από την αγορά της συσκευής είδες χάλια μπαταρία ή στην πορεία έγινε ;

Μήπως έχει πέσει σε προβληματική μπαταρία ;

Πόσο καιρό έχεις την συσκευή ;

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Δε σε αμφισβητώ, απλά στο δικό μου τουλάχιστον δε συμβαίνει αυτό.

 

 

Στάλθηκε από το Mi Mix 2s

Δοκιμασε και αυτο που αναφερει και ο φιλος,υπαρχει μεγαλο ποσοστο αστοχειας στην εγκαταστση της rom,εαν δεν δεις διαφορα θα ελεγα να το πας για ελενχο.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Εγω αυτή τη στιγμή είμαι με κοντα 3 ώρες sot κ υπόλοιπο 62%. Xtrv 9.2.15 κ σε λίγο θα κατεβάσω την καινούργια που μου ήρθε. Οπότε δεν φταίει οτι έχεις κ καλά dev.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις παιδιά.

Ξαναπέρασα stable και βλέπουμε.

Μια από τα ίδια θα είναι δηλαδή αλλά δε βαριέσαι....

 

 

Στάλθηκε από το Mi MIX 2S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις παιδιά.

Ξαναπέρασα stable και βλέπουμε.

Μια από τα ίδια θα είναι δηλαδή αλλά δε βαριέσαι....

 

 

Στάλθηκε από το Mi MIX 2S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εάν είναι το ίδιο Νάπας να το δούνε,κατάστημα αγοράς εάν επιτρέπεται?

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...