Jump to content

Honor 10


HonorGR_Official
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 471
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μια χαρη παιδια αν μπορει καποιος να μου πει αν με την πισω καμερα σε Fhd video 60 fps τραβαει καθαρα η λιγο θολα γιατι στο gsmarena review λεει οτι για καποιον περιεργο λογο στα 60fps ειναι λιγο θολο.Επισης το ιδιο θεμα το ειδα και σε review στο mate 20 lite.

https://www.gsmarena.com/honor_10-review-1771p5.php (δες τα sample video)

https://www.gsmarena.com/huawei_mate_20_lite-review-1826p5.php

το ιδιο και σε mate 20 lite

mate 20 lite 60fps

mate 20 lite 30fps

Edited by jonakic
:cool:
Link to comment
Share on other sites

Τελικα η gpu turbo ηρθε σε καποια απ τις ενημερωσεις που εχουμε παρει μεχρι στιγμης η ακομα περιμενουμε?

Εχει έρθει εδω και κανα μηνα σε μένα

Οι υπογραφές μπορούν να περιέχουν 1 εικόνα, η οποία ωστόσο δεν θα πρέπει να έχει διαστάσεις μεγαλύτερες από 420 x 150 pixels και το μέγεθός της δεν θα πρέπει να ξεπερνά τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτό είναι αλήθεια ακόμα και αυτό πού είχε πάνω από την honor έτσι είναι.

Δεν έχω ψάξει για κάποιο άλλο.

 

ζελατίνα φοράει απο το εργοστάσιο, οχι tempered glass..

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

απο ελλαδα ειναι το δικο σου η κινα?

ειμαι με την 8.1.0.146(c432) αγορα απο σκρουτζ.

 

Κι εγώ με αυτήν. Στο changelog το έγραφε.

Πάντως έχει σίγουρα το νέο super slow motion και το night shot του p20 pro, που πιστεύω είναι το AIS

Link to comment
Share on other sites

Πηρα ενα απο καταστημα cosmote και δεν εχει καθολου κενό.

 

Λέω να πάω να βάλω και εγώ

Αν θυμάσαι πιο είναι,μήπως έχει πολλά.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ζελατίνα φοράει απο το εργοστάσιο, οχι tempered glass..

 

Ναι αυτό ήθελα να πω πώς και αυτό πού έχει πάνω είναι με πολύ κενό.

Link to comment
Share on other sites

Με την μπαταρία παραμένω απογοητευμένος.

Πέφτει γρηγορότερα κι από του honor 9 και δε βγάζω 5 ώρες SOT ούτε με τάμα.

Κάτι που μου κάνει εντύπωση είναι ότι στην χρήση μπαταρίας μου ειναι αρκετα ανεβασμενο το λογισμικό (πάνω απο 40%) σε σχέση με το honor 9 που η αναλογία ήταν 70/30 υπέρ του υλικού.

 

Θα ήθελα μια χάρη από κάποιον που έχει μείνει ευχαριστημένος από την αυτονομία του. Να συγκρίνουμε τους ακριβείς χρόνους φόρτισης του με τον γνήσιο φορτιστή.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας, επειδή ενδιαφέρεται άτομο δικό μου για το συγκεκριμένο κινητό, μπορείτε να μου πείτε γενικά αν είστε ευχαριστημένοι από το honor 10, αν βγάζει καλές φωτογραφίες και βίντεο (ιδίως το βράδυ αν τα πάει καλά και σε σχέση με τον ανταγωνισμό πάντα). από αυτονομία οθόνης πως πάμε με ελαφριά έως μέτρια χρήση; Ευχαριστώ πολύ. Edited by Inevar

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

[App Update] "Huawei Themes" Version 9.0.2.302 Out Now ! Update Now !!!

Εδώ: https://drive.google.com/file/d/1sqrSjv_0RLh9HIrCLVVLbPN558VVR7hW/view?usp=sharing

και τέλεια wallpapers με το notch κινητού μας από εδώ: https://drive.google.com/file/d/1ARcAyi_iU2BKopOshx38xBxwl-EdRTIs/view?usp=drivesdk

Edited by Guest74
Link to comment
Share on other sites

ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος έχει χρησιμοποιήσει το NFC, προσπάθησα με το app Winbank wallet αλλά όταν πάω να το ανοίξω μου πετάει τις υπηρεσίες Google και δεν ανοίγει. Διάβασα στο site της τράπεζας ότι λειτουργεί μονο σε συσκευές που δεν ειναι rooted (και ότι ένα μεγάλο ποσοστό έρχονται rooted εργοστασιακά-υποθέτω και τα Honor μας?) οπότε τι κάνουμε? Υπάρχει κάτι άλλο αξιόπιστο για να χρησιμοποιώ την πιστωτική μου κάρτα και να μη την κουβαλάω μαζί μου συνέχεια?
Link to comment
Share on other sites

ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος έχει χρησιμοποιήσει το NFC, προσπάθησα με το app Winbank wallet αλλά όταν πάω να το ανοίξω μου πετάει τις υπηρεσίες Google και δεν ανοίγει. Διάβασα στο site της τράπεζας ότι λειτουργεί μονο σε συσκευές που δεν ειναι rooted (και ότι ένα μεγάλο ποσοστό έρχονται rooted εργοστασιακά-υποθέτω και τα Honor μας?) οπότε τι κάνουμε? Υπάρχει κάτι άλλο αξιόπιστο για να χρησιμοποιώ την πιστωτική μου κάρτα και να μη την κουβαλάω μαζί μου συνέχεια?
Μπορείς να χρησιμοποιήσεις την εφαρμογή icard. Ψάξε να δεις πως δουλεύει. Εγώ αυτή χρησιμοποιώ, όλα μια χαρά.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος έχει χρησιμοποιήσει το NFC, προσπάθησα με το app Winbank wallet αλλά όταν πάω να το ανοίξω μου πετάει τις υπηρεσίες Google και δεν ανοίγει. Διάβασα στο site της τράπεζας ότι λειτουργεί μονο σε συσκευές που δεν ειναι rooted (και ότι ένα μεγάλο ποσοστό έρχονται rooted εργοστασιακά-υποθέτω και τα Honor μας?) οπότε τι κάνουμε? Υπάρχει κάτι άλλο αξιόπιστο για να χρησιμοποιώ την πιστωτική μου κάρτα και να μη την κουβαλάω μαζί μου συνέχεια?

 

Εγώ χρησιμοποίησα της alphabank χωρίς πρόβλημα, αλλά δεν είμαι root:)

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποιος τροπος να δυναμωσουμε την εντσαση του ηχου απ τα ακουστικα?

Καποια boost που δοκιμασα χαλανε την ποιοτητα του ηχου και εχω κρατησει το viper4android χωρις ομως τα επιθυμητα αποτελεσματα, μιας και θελω πολυ δυνατη ενταση

Edited by zampas
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα! Φιλος ενδιαφέρεται μετα απο προταση μου, για το κινητο.. Θελει να το παρει απο καταστηματα skroutz ή best price. Αν χρειαστει κατι απο θεμα σερβις, το στελνουμε στο σερβις της huawei?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα! Φιλος ενδιαφέρεται μετα απο προταση μου, για το κινητο.. Θελει να το παρει απο καταστηματα skroutz ή best price. Αν χρειαστει κατι απο θεμα σερβις, το στελνουμε στο σερβις της huawei?

 

ναι.. στη Μιχαλακοπούλου ή στην ts solutions στον κηφισό

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποιος τροπος να δυναμωσουμε την εντσαση του ηχου απ τα ακουστικα?

Καποια boost που δοκιμασα χαλανε την ποιοτητα του ηχου και εχω κρατησει το viper4android χωρις ομως τα επιθυμητα αποτελεσματα, μιας και θελω πολυ δυνατη ενταση

Μόνο αν είσαι ρουτ δες στο magisk.....και σε εφαρμογές όπως το root booster (αν θυμάμαι καλά) κ.λ.π..

Διαφορετικά me ηχειάκι bluetooth

Edited by Guest74
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα δυο απορίες έχω: η πλήρης φόρτιση διαρκεί 1:30 ώρα περίπου, θεωρείται γρήγορη ?γιατί πριν που είχα το samsung Α3 του 2014 τόσο χρειαζόταν, χωρίς να διαφημίζεται για την ταχύτητα του.

κι αν υπάρχει τρόπος να τραβήξεις φωτογραφία χωρίς το ΑΙ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα δυο απορίες έχω: η πλήρης φόρτιση διαρκεί 1:30 ώρα περίπου, θεωρείται γρήγορη ?γιατί πριν που είχα το samsung Α3 του 2014 τόσο χρειαζόταν, χωρίς να διαφημίζεται για την ταχύτητα του.

κι αν υπάρχει τρόπος να τραβήξεις φωτογραφία χωρίς το ΑΙ.

 

φορτίζει γρήγορα στην αρχή και μετά ρίχνει στροφές προς το τέλος για να προστατέψει τη μπαταρία

για να κλείσεις το ΑΙ ανοίγεις την κάμερα στη λειτουργία ''φωτογραφία'' και ξετικάρεις το εικονίδιο ''ΑΙ'' πάνω δεξιά δίπλα απο το γρανάζι

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

H συσκευή μου παρουσίασε πρόβλημα στην οθόνη. Στην πάνω δεξιά γωνία σχηματίστηκε μια κίτρινη κηλίδα περίπου ενα τετραγωνικό εκατοστό σε έκταση και με το καιρό έγινε πιο έντονη και στο σημείο αυτό φαίνονται αλλοιωμένα τα χρώματα. Το κινητό το είχα πάρει απο amazon. Τι γίνεται σε αυτή την περίπτωση; Μπορώ να το πάω για σέρβις εδώ ή αναγκαστικά πρέπει να το στείλω πίσω στο amazon;
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Honor 10

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...