Jump to content

Honor 10


HonorGR_Official
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 471
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το θέμα αυτό δημιουργείται για να μαζευτούν όλες οι πληροφορίες για τα διαθέσιμα hacks και τροποποιήσεις/βελτιώσεις που κυκλοφορούν για το HONOR 10.

Ακόμη η συζήτηση εδώ θα αφορά για οτιδήποτε κυκλοφορεί σε αξεσουάρ.

..............

Πώς να ξεκλειδώσετε τον Bootloader για το Huawei Honor 10

https://www.cyanogenmods.org/forums/topic/unlock-bootloader-huawei-honor-phone/

Η Huawei ανακοίνωσε αθόρυβα ότι διακόπτει την υπηρεσία εφαρμογής ξεκλειδώματος του bootloader που προσέφερε για τις συσκευές της.

Η υπηρεσία δεν είναι διαθέσιμη από τις 24 Μάϊου. Για όλα τα προϊόντα που έχουν κυκλοφορήσει πριν από τις 24 Μαΐου, η υπηρεσία θα συνεχίσει να είναι διαθέσιμη για περίπου δύο μήνες από την ημέρα της ανακοίνωσης της διακοπής της. Η Κινέζικη εταιρεία λέει πως θα συνεχίσει να προσφέρει ποιοτικές υπηρεσίες στους χρήστες της, αλλά το “bootloader unlocking” δεν θα συμπεριλαμβάνεται ανάμεσα τους.

Για να προσφέρει την βέλτιστη εμπειρία χρήσης αλλά και για να αποφευχθούν ζητήματα με το flashing των ROM στο μέλλον, ήταν οι λόγοι που οδήγησαν την Huawei για να λάβει την συγκεκριμένη απόφαση και να διακόψει την υπηρεσία.

Ενδέχεται παρόλα αυτά και να μην προσέλκυσε το ενδιαφέρον των χρηστών της (εξάλλου πολλοί είναι οι χρήστες που δεν γνωρίζουν τι είναι ο… bootloader, πόσο για τους λόγους για να θελήσουν να τον ξεκλειδώσουν). Δεν είναι και πολλοί οι χρήστες που προχωρούν στο flashing της ROM της συσκευής τους, για να βρουν χρήσιμη την υπηρεσία της Huawei. Αν παρόλα αυτά, αποκτήσατε κάποια συσκευή της Huawei

(ή της Honor αφού το ίδιο ισχύει και για τις συσκευές της θυγατρικής της) με στόχο κάποια στιγμή να προχωρήσετε σε flashing καλό θα ήταν να βιαστείτε και να ξεκλειδώσετε τον bootloader της όσο υπάρχει χρόνος.

xgkrBq.jpg

Edited by Guest74
Link to comment
Share on other sites

Δε θα το αγόραζα ποτέ από Κίνα για πολυ λίγα ευρώ διαφορά

Και να περιμένω να έρθει και χωρίς άμεση εγγύηση

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα, ειμαι κατοχος Honor 8 και σκεφτομαι αναβαθμιση σε Honor 10 αξιζει?

περισσοτερο για την οθονη και την καμερα με ενδιαφερει για την οποια εχω να ρωτησω τα εξης:

 

-Ελλειψη OIS δε μου καθεται καλα (δεν εχει ουτε το 8) το EIS σωζει λιγο την κατασταση σε βιαστηκες φωτο?

-Βραδυνες φωτο σε αυτοματο (point and click) τι εντυπωσεις εχετε?

-Το HDR δουλευει καλα η το παρακανει με το saturation?

-Αυτο το AI mode που διαφημιζουν στην καμερα κανει καποια διαφορα η ειναι μπλιμπλικι να χαμε να λεγαμε?

 

Ανεβαστε και καμια φωτο - δειγμα να δουμε.

 

Thanx

Pffff...

Link to comment
Share on other sites

Αυτή είναι η διαδικασία για να συμμετέχετε στο Beta Testing των συσκευών Huawei.

Έρχεται το GPU Turbo στις 15/7 για τους beta testers

https://gizchina.it/2018/07/huawei-come-partecipare-al-beta-testing-guida/

και

https://consumer.huawei.com/en/support/fut/

Edited by Guest74
Link to comment
Share on other sites

Πως να κάνετε rebrand, flash e unbrick στα τηλέφωνα Huawei και Honor.

(Απαραίτητη προυπόθεση να έχουμε ξεκλειδώσει τον Bootloader μέχρι την περίοδο χάριτος 24/7/18)

 

Rebrand: Αλλαγή firmware από κινέζικο σε ευρωπαικό

Flash: Αλλαγή από Nougat σε Oreo και αντιστρόφως

 

https://gizchina.it/2018/07/come-effettuare-rebrand-flash-unbrick-huawei-honor-guida/

Link to comment
Share on other sites

https://www.banggood.com/Huawei-Honor-10-Global-Version-5_84-inch-4GB-RAM-128GB-ROM-Kirin-970-Octa-core-4G-Smartphone-p-1302438.html?p=5Z2703914233201411WD

Η έκδοση 128 Με το κουπόνι BGHONOR10 στα 335,16€ στο Bangood νομίζω συμφέρει αρκετά

Link to comment
Share on other sites

https://www.banggood.com/Huawei-Honor-10-Global-Version-5_84-inch-4GB-RAM-128GB-ROM-Kirin-970-Octa-core-4G-Smartphone-p-1302438.html?p=5Z2703914233201411WD

Η έκδοση 128 Με το κουπόνι BGHONOR10 στα 335,16€ στο Bangood νομίζω συμφέρει αρκετά

 

Βαλε και αλλά 14€ μεταφορικά, 350 βγαίνει περίπου. Το σκεφτόμουνα να ρίξω την παραγγελία. Συμφέρει αν σκεφτείς έχει εδώ 530€, αλλά 350€ δεν και λίγα χρήματα γιατί ουσιαστικά δεν έχεις εγγύηση και αν συμβεί κάτι θα τρέχουμε και δεν θα φτάνουμε. Άσε που δεν θα έχει και μεταπωλητικη αξία γιατί δεν θα έχει εγγύηση. Με 400€ παίρνεις το honor view 10 με εγγύηση.

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Thessaloniki https://flic.kr/p/28eEVcPhttps://flic.kr/p/JzJtMThttps://flic.kr/p/28crUwQ

 

----- προσθήκη μηνύματος 11 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

καλησπερα, ειμαι κατοχος Honor 8 και σκεφτομαι αναβαθμιση σε Honor 10 αξιζει?

περισσοτερο για την οθονη και την καμερα με ενδιαφερει για την οποια εχω να ρωτησω τα εξης:

 

-Ελλειψη OIS δε μου καθεται καλα (δεν εχει ουτε το 8) το EIS σωζει λιγο την κατασταση σε βιαστηκες φωτο?

-Βραδυνες φωτο σε αυτοματο (point and click) τι εντυπωσεις εχετε?

-Το HDR δουλευει καλα η το παρακανει με το saturation?

-Αυτο το AI mode που διαφημιζουν στην καμερα κανει καποια διαφορα η ειναι μπλιμπλικι να χαμε να λεγαμε?

 

Ανεβαστε και καμια φωτο - δειγμα να δουμε.

 

Thanx

 

Thessaloniki . Honor 10 Honor 10

Edited by Solero2711
Φωτογραφίες honor 10
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε το πανέμορφο σκούρο πρασινο(στο φως)μωβ(στη σκιά) μοντέρνου χρώματος κινητό HONOR 10 - 4/64.

Τιμή 313 χωρίς ΦΠΑ, & 7 μεταφορικά =320 Ε & και με ΦΠΑ + μεταφορικά =388 Ε

Φοράει temp (φιλμ) εργαστασιακό και έχει δώρο μια διάφανη πλαστική θήκη.

Διαφορετικά τα μενού στις ρυθμίσεις σε σχέση με τα απλοικά του δικού μου Oneplus 5T Lava Red!

Έγιναν οι διαδικασίες ξεκλειδώματος του Bootloader, beta tester και ήρθε η 1η αναβάθμιση. Περισσότερα στην συνέχεια....

Το κινητό είναι συμμαζεμένο και έχει καλό κράτημα στο ένα χέρι, είναι δε απίστευτης ομορφιάς στη πίσω όψη του.

Έρχονται και τα αξεσουάρ:

1) Temp εφεδρικό black: https://www.aliexpress.com/item/GPNACN-Tempered-Glass-For-Huawei-Honor-10-V10-Full-Cover-Screen-Protective-Film-For-Honor-9/32876511913.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.78de4c4duAIGni

2) Θήκη Purple: https://www.aliexpress.com/item/TORRAS-Soft-Tpu-Case-For-Huawei-Honor-10-5-84-Transparent-Clear-funda-Case-For-Huawei/32881327036.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.78de4c4duAIGni

3) Θήκη Silver: https://www.aliexpress.com/item/TORRAS-Soft-Tpu-Case-For-Huawei-Honor-10-5-84-Transparent-Clear-funda-Case-For-Huawei/32881327036.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.78de4c4duAIGni

Edited by Guest74
Link to comment
Share on other sites

Βαλε και αλλά 14€ μεταφορικά, 350 βγαίνει περίπου. Το σκεφτόμουνα να ρίξω την παραγγελία. Συμφέρει αν σκεφτείς έχει εδώ 530€, αλλά 350€ δεν και λίγα χρήματα γιατί ουσιαστικά δεν έχεις εγγύηση και αν συμβεί κάτι θα τρέχουμε και δεν θα φτάνουμε. Άσε που δεν θα έχει και μεταπωλητικη αξία γιατί δεν θα έχει εγγύηση. Με 400€ παίρνεις το honor view 10 με εγγύηση.

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

 

εδω εχει 380 με αποδειξη και περιπου 310 με τιμολογιο.για κανενα λογο δεν συμφερει η αγορα του απο εξωτερικο.

Link to comment
Share on other sites

Λίγα λόγια μετά από χρήση 2-3 ωρών....

1) Η εξωτερική του εμφάνιση τα σπάει...

2) Η μνήμη δείχνει ότι επαρκεί και το τηλέφωνο δεν λαγκάρει πουθενά...δεν ξέρω με την turbo αναβάθμιση που θα δώσουν τι θα γίνει....

Προσοχή, η Huawei ετοιμάζει Honor με 8 ram! Γιατί άραγε????

3) Το βίντεο πολύ καλό

4) Η φωτογραφική του (κυρίως η μπροστινή των selfie) είναι χάλια παρά την τελευταία αναβάθμιση...Ψόφια χρώματα...το ΑΙ κάνει και δεν κάνει δουλειά!

5) Μικρό σχετικά τηλέφωνο για όσους θέλουν κάτι το βολικό και στο χέρι και στο μέγεθος...

6) Καμία σχέση με τα βαρέως τύπου κινητά (Oneplus 5, 5T, Mi 8, Mi Mix 2s)..είναι 1-2 σκαλιά πιό κάτω!

7) Το noce δείχνει να μην εμποδίζει την εμφάνιση της οθόνης γιατί είναι μικρό!

8) Άνοιξα τον bootloader σε 5 λεπτά. Η αγορά του επιβάλλεται από την Ελλάδα γι αυτό τον λόγο και μόνο...

Beta tester δεν κατόρθωσα να γίνω.... σύμφωνα με τις παραπάνω οδηγίες...του apk!

9) Το gps είναι γρήγορο και ακριβές....

10) Στα παιχνίδια δεν "κολώνει" πουθενά και σε κανένα!

11) Σήμα WIFI άριστο και σήμα κινητού πολύ καλό!

12) Η μπαταρία του με όλα συνεχώς ανοιχτά πολύ καλή....όπως επίσης και η γρήγορη φόρτισή του!

Συμπέρασμα: Ένα κινητό καλοφτιαγμένο-στιβαρό, εξαιρετικό στην εμφάνιση και αποκλειστικά για την νεολαία...

Υ.Γ. https://www.doctorandroid.gr/2018/07/huawei-bootloader-unlock.html

Edited by Guest74
Link to comment
Share on other sites

Λίγα λόγια μετά από χρήση 2-3 ωρών....

1) Η εξωτερική του εμφάνιση τα σπάει...

2) Η μνήμη δείχνει ότι επαρκεί και το τηλέφωνο δεν λαγκάρει πουθενά...δεν ξέρω με την turbo αναβάθμιση που θα δώσουν τι θα γίνει....

Προσοχή, η Huawei ετοιμάζει Honor με 8 ram! Γιατί άραγε????

3) Το βίντεο πολύ καλό

4) Η φωτογραφική του (κυρίως η μπροστινή των selfie) είναι χάλια παρά την τελευταία αναβάθμιση...Ψόφια χρώματα...το ΑΙ κάνει και δεν κάνει δουλειά!

5) Μικρό σχετικά τηλέφωνο για όσους θέλουν κάτι το βολικό και στο χέρι και στο μέγεθος...

6) Καμία σχέση με τα βαρέως τύπου κινητά (Oneplus 5, 5T, Mi 8, Mi Mix 2s)..είναι 1-2 σκαλιά πιό κάτω!

7) Το noce δείχνει να μην εμποδίζει την εμφάνιση της οθόνης γιατί είναι μικρό!

8) Άνοιξα τον bootloader σε 5 λεπτά. Η αγορά του επιβάλλεται από την Ελλάδα γι αυτό τον λόγο και μόνο...

Beta tester δεν κατόρθωσα να γίνω.... σύμφωνα με τις παραπάνω οδηγίες...του apk!

9) Το gps είναι γρήγορο και ακριβές....

10) Στα παιχνίδια δεν "κολώνει" πουθενά και σε κανένα!

11) Σήμα WIFI άριστο και σήμα κινητού πολύ καλό!

12) Η μπαταρία του με όλα συνεχώς ανοιχτά πολύ καλή....όπως επίσης και η γρήγορη φόρτισή του!

Συμπέρασμα: Ένα κινητό καλοφτιαγμένο-στιβαρό, εξαιρετικό στην εμφάνιση και αποκλειστικά για την νεολαία...

Υ.Γ. https://www.doctorandroid.gr/2018/07/huawei-bootloader-unlock.html

Μια ερώτηση στην οποία ακόμα δεν έχω λάβει απάντηση: Στις ρυθμίσεις δικτύου υπάρχει η επιλογή για VoLTE ή WiFi calling; Πήρα τηλ. στο huawei care και με διαβεβαίωσαν ότι υποστηρίζει. Εγώ με το τρέχον firmware δεν βλέπω καμία τέτοια επιλογή...

 

Στάλθηκε από το COL-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τρέχουσα ¨Εκδοση COL-L29 8.1.0.120 (432)

Δεν υπάρχει επιλογή για VoLTE ή WiFi calling.

.......

1) Γιατί υπάρχει ένα αρχικό σχετικό θόλωμα στην φωτογραφική μηχανή?

(Οφείλεται σε κάποια ρύθμιση? Είναι το ΑΙ? ή κάτι άλλο που αντιμετωπίζει το firm του κινητού?)

2) Το εργοστασιακό temp είναι άθλιο.... μια από τα ίδια και η πλαστική θήκη του....

3) Τι global version και ιστορίες....υπάρχουν και κάποιες κινέζικες εφαρμογούλες....

Edited by Guest74
Link to comment
Share on other sites

Τρέχουσα ¨Εκδοση COL-L29 8.1.0.120 (432)

Δεν υπάρχει επιλογή για VoLTE ή WiFi calling.

.......

1) Γιατί υπάρχει ένα αρχικό σχετικό θόλωμα στην φωτογραφική μηχανή?

(Οφείλεται σε κάποια ρύθμιση? Είναι το ΑΙ? ή κάτι άλλο που αντιμετωπίζει το firm του κινητού?)

2) Το εργοστασιακό temp είναι άθλιο.... μια από τα ίδια και η πλαστική θήκη του....

3) Τι global version και ιστορίες....υπάρχουν και κάποιες κινέζικες εφαρμογούλες....

Σε ευχαριστώ για την επιβεβαίωση για το VoLTE....

Πιθανόν να το ανοίξουν σε νέο firmware...

Σε σχέση με την κάμερα: Δεν έχω παρατηρήσει θόλωμα, όμως για να είμαι ακριβής δεν έχω ασχοληθεί αρκετά με την κάμερα. Υπάρχει κάποιο συγκεκριμένο mode που έχεις αντιληφθεί να είναι πιο εμφανές;

Σε σχέση με την θήκη, εγώ είχα ένα μάλλον σπάνιο version που δεν είχε θήκη στη συσκευασία... (Ευτυχώς είχε ως δώρο ένα honour band 3 με το οποίο μόλις χτες άρχισα να ασχολούμαι) Έτσι αγόρασα μια spigen liquid crystall η οποία είναι αρκετά καλή στα 15 ευρώ... ακριβή θα έλεγα...αλλά ebay θα τη βρεις φτηνότερα....

Στο εργοστασιακό temp τι σε χαλάει; Δεν είναι σούπερ αλλά νομίζω το χέρι τσουλαει αβίαστα και δεν νομίζω ότι αλλοιώνει την οθόνη... Επιπλέον είναι άψογα φορεμένο κάτι που φοβάμαι μήπως δεν πετύχω αν εφαρμόσω νέο...Οπότε από εμένα τουλάχιστον θα παραμείνει μέχρι νεοτέρας... Σίγουρα θα υπάρχουν ποιοτικότερες λύσεις...

 

Στάλθηκε από το COL-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by blue_coupe
Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν μιλάω για κάποιο mode της κάμερας αλλά για ολόκληρη φωτογραφική της η οποία δείχνει να έχει νεκροφιλικές τάσεις (= παντελώς άχρωμη) άσε που ο φακός δεν εστιάζει γρήγορα και μέχρι να εστιάσει....σε κάνει να απορείς! Του Honor 7 είναι πιό ωραία.....

Καλά η selfie κάμερα είναι για πέταμα...... τι στην ευχή εγώ έχω συνηθίσει σε καλές κινητοκάμερες?

...τι παραπάνω έχει αυτή η spigen liquid crystall και είναι τόσο ακριβή?

...αυτό το AI της φωτογραφικής τι κάνει ακριβώς?? Κατάλαβες διαφορά??

Πάντως η φωτογραφική τους θέλει πολύ δουλειά....

Edited by Guest74
Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν μιλάω για κάποιο mode της κάμερας αλλά για ολόκληρη φωτογραφική της η οποία δείχνει να έχει νεκροφιλικές τάσεις (= παντελώς άχρωμη) άσε που ο φακός δεν εστιάζει γρήγορα και μέχρι να εστιάσει....σε κάνει να απορείς! Του Honor 7 είναι πιό ωραία.....

Καλά η selfie κάμερα είναι για πέταμα...... τι στην ευχή εγώ έχω συνηθίσει σε καλές κινητοκάμερες?

...τι παραπάνω έχει αυτή η spigen liquid crystall και είναι τόσο ακριβή?

...αυτό το AI της φωτογραφικής τι κάνει ακριβώς?? Κατάλαβες διαφορά??

Πάντως η φωτογραφική τους θέλει πολύ δουλειά....

 

H θήκη είναι από απόλυτα διάφανη παχιά σιλικόνη ώστε να προστατευει καλά από πτώσεις. Η πολύ παραπάνω τιμή δεν δικαιολογείται...

Το ΑΙ της κάμερας αναγνωρίζει το θέμα της φωτογραφίας και ρυθμίζει αναλόγως τις παραμέτρους. Για παράδειγμα αν πας να φωτογραφίσεις ένα πρόσωπο με κόντρα ήλιο ρυθμίζει αναλόγως ώστε να μην φαίνεται σκοτεινό το πορτραίτο σε σχέση με το υπερφωτισμένο φόντο.

Την αργή εστίαση την πρόσεξα και εγώ πάντως....

Η κάμερα θέλει δουλειά όντως στο SW που ίσως πάρει και 1 χρόνο μέχρι να ολοκληρωθεί....

Πάντως οι κριτικές που έχω διαβάσει ως τώρα για την κάμερα είναι από καλές έως πολύ καλές...Νομίζω πως μπορούμε να ελπίζουμε...

:)

Η selfie cam σε photo mode δεν ξέρω πως είναι... Όμως έκανα ένα video call με το Google Duo χτες το μεσημέρι και ο φίλος μου στο Ryad εντυπωσιάστηκε από την ποιότητα του video call!

Για να πούμε όμως και τα καλά, εδώ που δουλεύω υπάρχουν αρκετοί συνάδελφοι με iphonex και οι περισσότεροι εντυπωσιάστηκαν τόσο με την ποιότητα της οθόνης που με ρώτησαν αν είναι AMOLED. Για εμένα είναι το καλύτερο TFT LCD panel που κυκλοφορεί αυτη τη στιγμή σε κινητό και με εμφανή διαφορά από άλλα (πχ ένα xiaomi mia1 ) που έχω τώρα δίπλα μου...

Edited by blue_coupe
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω παρά να συμφωνήσω σε όλα τα προγραφόμενα σου.....

...............

Ήρθαν τα 2 από τα 3 αξεσουάρ μου .....

1) Temp εφεδρικό black (πολύ όμορφο) και η 2) Θήκη Purple ..και για τα δυο έχω να πω στα αλήθεια τα καλύτερα...... που δένουν καταπληκτικά στο κινητό!

Edited by Guest74
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω παρά να συμφωνήσω σε όλα τα προγραφόμενα σου.....

...............

Ήρθαν τα 2 από τα 3 αξεσουάρ μου .....

1) Temp εφεδρικό black (πολύ όμορφο) και η 2) Θήκη Purple ..και για τα δυο έχω να πω στα αλήθεια τα καλύτερα...... που δένουν καταπληκτικά στο κινητό!

 

Μεγειά!

Τι εννοείς temp εφεδρικό black; tempered glass?

Link to comment
Share on other sites

Σ' ευχαριστώ blue_coupe που μ' εσωσες την τελευταία στιγμή! Έτσι πήρα αμέσως την επιστροφή από το paypal για την αγορά που είχα κάνει από γνωστό μαγαζί του εξωτερικού και όπως μου είπες στην συνέχεια... το αγόρασα από Ελλάδα, χωρίς ΦΠΑ! Αλλά εκεί που πήγαν (τιμές Κϊνας) οι ναυαρχίδες σήμερα....δεν ξέρω αν συμφέρει πλέον η αγορά του.

Κέρδισα επίσης και την επιστροφή από το Μι Band 3 από το paypal παρόλου που το gearbeast μου το έχει ήδη στείλει.... (Έρχεται από Ολλανδία) ευτυχώς που μου θύμισες την μπάντα 20 και το ακύρωσα και έτσι στάθηκα τυχερός δύο φορές! Και πάλι σ' ευχαριστώ και αντεύχομαι να έχεις υγεία και μακροημέρευση!

........

Το tempered glass αυτό που παρήγγειλα είναι πανέμορφο (βγαίνει και άλλα χρώματα). Είναι αυτά του νέου τύπου τζαμιού και όχι το κλασσικό παραδοσιακό τζαμάκι...το οποίο έδεσε ταμάμ με την θήκη που μου ήρθε! Τελικά πέταξα το άθλιο εργοστασιακό (που μάζευε έυκολα δαχτυλιές και φαινόταν μουτζουρωμένη η οθόνη) και έβαλα αυτό το νέο! Απίστευτη η τιμή του.....και χαρίζει φινέτσα!

Η έκπληξη ήταν ότι η θήκη μέσα περιείχε δώρο κι ένα κλασσικό temered glass!!!!! Τι να πεις.....γεμίσαμε τζαμάκια...

Μήπως γνωρίζεις κανένα τρόπο για beta tester?

Edited by Guest74
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε ολο το κόσμο! Θελω να παρω το honor 10 και βλεπω οτι η honor ιταλιας εχει το 128gb στα 449 οποτε λεω να παρω απο εκει,το θεμα μου είναι οτι δεν ξερω αν θα εχω καποιο θεμα,μήπως εχει κανα κλείδωμα ξερω γω η τιποτα τετοιο.για πειτε αν ξερει καποιος.ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Σ' ευχαριστώ blue_coupe που μ' εσωσες την τελευταία στιγμή! Έτσι πήρα αμέσως την επιστροφή από το paypal για την αγορά που είχα κάνει από γνωστό μαγαζί του εξωτερικού και όπως μου είπες στην συνέχεια... το αγόρασα από Ελλάδα, χωρίς ΦΠΑ! Αλλά εκεί που πήγαν (τιμές Κϊνας) οι ναυαρχίδες σήμερα....δεν ξέρω αν συμφέρει πλέον η αγορά του.

Κέρδισα επίσης και την επιστροφή από το Μι Band 3 από το paypal παρόλου που το gearbeast μου το έχει ήδη στείλει.... (Έρχεται από Ολλανδία) ευτυχώς που μου θύμισες την μπάντα 20 και το ακύρωσα και έτσι στάθηκα τυχερός δύο φορές! Και πάλι σ' ευχαριστώ και αντεύχομαι να έχεις υγεία και μακροημέρευση!

........

Το tempered glass αυτό που παρήγγειλα είναι πανέμορφο (βγαίνει και άλλα χρώματα). Είναι αυτά του νέου τύπου τζαμιού και όχι το κλασσικό παραδοσιακό τζαμάκι...το οποίο έδεσε ταμάμ με την θήκη που μου ήρθε! Τελικά πέταξα το άθλιο εργοστασιακό (που μάζευε έυκολα δαχτυλιές και φαινόταν μουτζουρωμένη η οθόνη) και έβαλα αυτό το νέο! Απίστευτη η τιμή του.....και χαρίζει φινέτσα!

Η έκπληξη ήταν ότι η θήκη μέσα περιείχε δώρο κι ένα κλασσικό temered glass!!!!! Τι να πεις.....γεμίσαμε τζαμάκια...

Μήπως γνωρίζεις κανένα τρόπο για beta tester?

Χαίρομαι που βοήθησα!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Honor 10

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...