Jump to content

Τι ύψος έχετε;


terlegkas7
 Κοινοποίηση

Το ύψος μου είναι:  

399 members have voted

  1. 1. Το ύψος μου είναι:

    • 150-160 cm
      7
    • 160-170 cm
      42
    • 170-180 cm
      145
    • 180-190 cm
      141
    • 190-200 cm
      54
    • 200+ cm
      10


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 342
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

1.91. Με μισω! Γιατι οι πιο ωραιες κοπελες ειναι κοντουλες! Και νιωθουν μειονεκτικα με μενα. Ειμαι κουκλος και ψηλος οποτε....
Link to comment
Share on other sites

1.91. Με μισω! Γιατι οι πιο ωραιες κοπελες ειναι κοντουλες! Και νιωθουν μειονεκτικα με μενα. Ειμαι κουκλος και ψηλος οποτε....

...και μετριοφρων συμπληρώνω :p

Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
Μα δεν είναι να ενθαρρύνεις τον άλλο. Άμα ο άλλος αξίζει το ύψος δεν μετράει καμμία μα καμμία σημασία. :)

 

Ξέρω αρκετές κούκλες που είναι μικροσκοπικές.. αλλά πάλι και κούκλες 2μετρες. :X :rolleyes:

Ναι βρε συ εντάξει πλάκα έκανα :p Δεν έχω κανένα πρόβλημα με το ύψος μου,μ'αρέσει!

Link to comment
Share on other sites

Πανω-κατω 1.85...

 

P.S.-Αll time favorite κοπελες για τα προσωπικα μου γουστα, αυτες που ειναι του μεγεθους "small"!!!!! :D

(Μεχρι 1.65-167-maximum- καλα ειναι.... :!: ;) ;) :!: )

Link to comment
Share on other sites

1,82 για μενα!καποιες στιγμες θα ηθελα να ημουν λιγο πιο ψηλος!αλλα υστερα απο ωριμη σκεψη, τελικα μου αρκει κ τοσο που ειμαι!μια χαρουλα ειμαι!

"What humans can be, they must be. They must be true to their own nature." Abraham Maslow

ΚΩΣΤΑΣ

 

Οι αξιολογήσεις μου στο Buy & Sell

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία με αυτά που διαβάζω με τι ψυχή να δηλώσω ότι είμαι 1.63; :cry:

Με την ίδια ψυχή που το δηλώνω κι εγώ.. 1.62 :(

 

- join the club, valeria - ;)

 

Αλλά όπως είπε και ο `trapped, κάτι παρόμοιο έλεγε και η γιαγιά μου..:

"τα ακριβά αρώματα μπαίνουν σε μικρά μπουκαλάκια" - οπότε κανένα κόμπλεξ δεν έχω με το ύψος μου, ίσα-ίσα που έχω και τους ψηλούς σαν υπηρέτες :D

 

(βέβαια μένοντας μόνη μου, παίρνει φωτιά η σκάλα για να φτάσω στο πάνω-πάνω ράφι, αλλά αυτό είναι μια άλλη ιστορία..)

Link to comment
Share on other sites

Se poia hlikia stamathsate na pshlonete kai se poia phrate to perissotero ypsos;

Anaferomai stoys arrenes-melh toy MYPHONE... :rolleyes:

εγω το πηρα αποτομα το υψος,12 χρονων ημουν 1.60 στα 18 αν θυμαμαι καλα επαψα να ψυλωνω αλλο..τωρα ειμαι χωρις παπουτσια 1.98.θα προτιμουσα ομως να ημουν 10 ποντους λιγοτερο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
Με την ίδια ψυχή που το δηλώνω κι εγώ.. 1.62 :(

 

- join the club, valeria - ;)

 

Αλλά όπως είπε και ο `trapped, κάτι παρόμοιο έλεγε και η γιαγιά μου..:

"τα ακριβά αρώματα μπαίνουν σε μικρά μπουκαλάκια" - οπότε κανένα κόμπλεξ δεν έχω με το ύψος μου, ίσα-ίσα που έχω και τους ψηλούς σαν υπηρέτες :D

 

(βέβαια μένοντας μόνη μου, παίρνει φωτιά η σκάλα για να φτάσω στο πάνω-πάνω ράφι, αλλά αυτό είναι μια άλλη ιστορία..)

Ναι βρε συ να μην έχεις πρόβλημα με το ύψος σου,άλλωστε υπάρχουν και τα τακουνάκια αν θέλουμε να δείξουμε κάπως ψηλότερες!Εμένα εν τω μεταξύ που μου αρέσουν πολύ τα τακουνάτα παπουτσάκια πως θα τα φόραγα αν είχα ύψος 1.80 πχ; :p Τhink positive! ;) :D
Link to comment
Share on other sites

Ναι βρε συ να μην έχεις πρόβλημα με το ύψος σου,άλλωστε υπάρχουν και τα τακουνάκια αν θέλουμε να δείξουμε κάπως ψηλότερες!Εμένα εν τω μεταξύ που μου αρέσουν πολύ τα τακουνάτα παπουτσάκια πως θα τα φόραγα αν είχα ύψος 1.80 πχ; :p Τhink positive! ;) :D

 

Το θέμα είναι πως εμένα μου αρέσουν τα χαμηλά παπούτσια.. πάνε οι εποχές που φόραγα ψηλοτάκουνα, νομίζω πως μεγαλώνω.. :X Αλλά ουδέν πρόβλημα έχω, σε όποιον αρέσουμε :p Βέβαια είναι όντως πρόβλημα όταν πρέπει να κονταίνεις όλα σου τα παντελόνια, αλλά πάλι καλύτερα από το να πρέπει να κάνεις μέχρι και κρεβάτι παραγγελία.

 

Πάντως με ξαφνιάζει ο μέσος όρος ύψους, όπως φαίνεται από τη δημοσκόπηση. Ειλικρινά δε μας θεωρούσα τόσο ψηλό λαό..

Link to comment
Share on other sites

Έχω ύψος 2.12 (Χωρίς πλάκα)

Σε θέλουμε μεταγραφή στον Άρη. Έχουμε πρόβλημα στους ψηλούς. :p

Εγώ έχω ύψος 1,91. :)

Link to comment
Share on other sites

Εγω ρε παιδια ειμαι 1,79..αλλα εχουμε και παραδοση στην οικογενεια!Ενταξει,καλο το υψος,αλλα δυστυχως εξαιτιας του σταματησα την ενοργανη με την οποια μπορουσα να ασχοληθω περαιτερω. :mad:

Δεν πειραζει με ευνοουν αλλα σπορς ευτυχως (και μην ακουσω μπασκετ !!) :p

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

Το ωραίο που έχει το να είσαι ψηλός είναι οτι όταν βρίσκεσαι μέσα σε πλήθος σηκώνεις το κεφάλι και βλέπεις όλους τους άλλους αφ υψηλού :p :p :p
Link to comment
Share on other sites

Κάπου ανάμεσα στο 180 και το 190. Έχω να μετρηθώ από κάποτε :w00t:

 

Υ.Γ.: Οι ψηλές κοπέλες είναι άχαρες ;)

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...