Jump to content

Τι ύψος έχετε;


terlegkas7
 Κοινοποίηση

Το ύψος μου είναι:  

399 members have voted

  1. 1. Το ύψος μου είναι:

    • 150-160 cm
      7
    • 160-170 cm
      42
    • 170-180 cm
      145
    • 180-190 cm
      141
    • 190-200 cm
      54
    • 200+ cm
      10


Recommended Posts

Αφού ,όπως λέει και ένα παλικάρι στην υπογραφή του , ο λαός του myphone είναι ο πιο ψηλός , ο πιο όμορφος και ο πιο έξυπνος...πώς να το κάνουμε δηλαδή!;!;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 342
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

axxaaxaxaxax psilonoume kai pame.

 

kati ksero ego kai leo oti gia ta ellinika dedomena eimai kai polli giati meta den mporei kapoios na brei kai gkomena ksereis. arketes fores mou eixe tixei na exo mpleksei me kapoia kai logo ipsous oxi apla na min mporoume na perpatame armonika ston dromo alla kai sto krebbati ipirxan diafora anatomika problimata ;)

 

xeexxeexexxe

am i an alien or just crazy?????? :p

:alien: :tease:

Link to comment
Share on other sites

καλα τι γινεται εδω μεσα? ολοι φασουληδες ειστε? πραγματικα ελαχιστοι ειναι οι "κοντοι".. και γω νομιζα πως ειμασταν κοντος λαος γενικα.

Τρώμε καλά. :)

Link to comment
Share on other sites

και γω νομιζα πως ειμασταν κοντος λαος γενικα.

Που να δεις τους Ιταλους.... :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Ο μέσος Έλλην έχει ύψος 1.77 και ο Αμερικανός 1.80 (από το 186 που ήταν πριν 15 χρόνια)

 

1.86 ηταν για ποιους; :confused:

Παντως πιστευα οτι οι Ελληνες αντρες ειχαν μεγαλυτερο Μ.Ο. υψους... :O

Link to comment
Share on other sites

1.86 ηταν για ποιους; :confused:

Παντως πιστευα οτι οι Ελληνες αντρες ειχαν μεγαλυτερο Μ.Ο. υψους... :O

 

Για τους Αμερικανούς. Το είχα διαβάσει σε ένα ρεπορτάζ στα Νέα το οποίο διερευνούσε τους λόγους "κοντήματος" των αμερικανών .Τελικά δεν βγάλανε άκρη...

Link to comment
Share on other sites

Δεν είμαι τόσο κοντούλα όσο ακούγεται..

 

 

ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ!

(Μεταφορικά, και κυριολεκτικά)!

 

 

titinaki :love:

 

 

;)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι στην κατηγορία των 1.70-1.80... :lol: :p

 

Επιτέλους, κι ένας νορμάλ άνθρωπος.. να τον φτάνουμε κι εμείς οι κοντές :p:p:p

 

Οφείλω να ομολογήσω ότι ένα ψιλοσόκ το έχω πάθει με τα ύψη που ακούω εδώ μέσα.. πού βρίσκεστε καλέ όλοι εσείς οι "φασούληδες" μαζεμένοι; Μήπως σε κανένα έρημο νησί; :confused: Γιατί εγώ γύρω μου σπάνια βλέπω τόσο ψηλούς ανθρώπους.. μήπως πρέπει να πάω να με εξετάσει κανένας οφθαλμίατρος; :lol:

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους, κι ένας νορμάλ άνθρωπος.. να τον φτάνουμε κι εμείς οι κοντές :p:p:p

 

Οφείλω να ομολογήσω ότι ένα ψιλοσόκ το έχω πάθει με τα ύψη που ακούω εδώ μέσα.. πού βρίσκεστε καλέ όλοι εσείς οι "φασούληδες" μαζεμένοι; Μήπως σε κανένα έρημο νησί; :confused: Γιατί εγώ γύρω μου σπάνια βλέπω τόσο ψηλούς ανθρώπους.. μήπως πρέπει να πάω να με εξετάσει κανένας οφθαλμίατρος; :lol:

:w00t: :D

Εντάξει μη το κάνουμε και θέμα. Άμα μου τύχει τίποτα τέτοιο (ξανά) το πολύ πολύ να σκύψω λιγάκι. :shifty:

 

Με προσοχή όμως μη πάθουμε κάνα λουμπάγκο και τρέχουμε! :lol:

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

Με προσοχή όμως μη πάθουμε κάνα λουμπάγκο και τρέχουμε! :lol:

 

Μα φυσικά με προσοχή.. είσαι και μιας ηλικίας βεβαίως-βεβαίως :p

 

Α, και δεν είμαι κοντή! Να βάζουμε τα πράγματα στη θέση τους! :mad:

 

Disclaimer: Το προηγούμενο post το έγραψε η δίδυμη και σατανική αδελφή μου, που όλο θέλει να με υποθάλπει :X Η υποφαινόμενη δε φέρει καμία απολύτως ευθύνη δια της ρατσιστικής φύσης και της κακίας που απορρέει από τη συγκεκριμένη δήλωση.

 

:D

 

 

*off-topic* τέρμα :)

Link to comment
Share on other sites

Μα φυσικά με προσοχή.. είσαι και μιας ηλικίας βεβαίως-βεβαίως :p

 

Α, και δεν είμαι κοντή! Να βάζουμε τα πράγματα στη θέση τους! :mad:

 

Disclaimer: Το προηγούμενο post το έγραψε η δίδυμη και σατανική αδελφή μου, που όλο θέλει να με υποθάλπει :X Η υποφαινόμενη δε φέρει καμία απολύτως ευθύνη δια της ρατσιστικής φύσης και της κακίας που απορρέει από τη συγκεκριμένη δήλωση.

 

:D

 

 

*off-topic* τέρμα :)

Μα δεν είπα ότι είσαι κοντή! :w00t: :rolleyes: :O :p

Όσον αφορά την ηλικία μου δεν έχω κανένα πρόβλημα! Όλα κυλάνε ρολόι :p

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

1.72 μονο!! :cry: :cry: :cry:

 

εχω να ψηλωσω απο δευτερα γυμνασιου! ουτε ενα mm!! οι γιατροι λενε οτι δεν θα ψηλωσω αλλο, επειδη ειχα γρηγορη αναπτυξη, που να μην εσωνα!! η μητερα μου λεει οτι θα ψηλωσω και οτι ο αδερφος της ( ο θειος μου ( ο γιος της μητερας της και ο συζηγος της θειςα μου :p :p ) ψηλωνε μεχρι τα 21., τι αλλο θα μπορουσε να πει για να με παρηγορησει? τεσπα.. παντως ελπιζω τουλαχιστον μεχρι κανα 1.75 να το φτασω! 3 ποντοι ειναι αυτοι!! μαλλον θα αρχισω μπασκετ.για να δουμε, για να δουμε..

Link to comment
Share on other sites

1.72 μονο!! :cry: :cry: :cry:

 

εχω να ψηλωσω απο δευτερα γυμνασιου! ουτε ενα mm!! οι γιατροι λενε οτι δεν θα ψηλωσω αλλο, επειδη ειχα γρηγορη αναπτυξη, που να μην εσωνα!! η μητερα μου λεει οτι θα ψηλωσω και οτι ο αδερφος της ( ο θειος μου ( ο γιος της μητερας της και ο συζηγος της θειςα μου :p :p ) ψηλωνε μεχρι τα 21., τι αλλο θα μπορουσε να πει για να με παρηγορησει? τεσπα.. παντως ελπιζω τουλαχιστον μεχρι κανα 1.75 να το φτασω! 3 ποντοι ειναι αυτοι!! μαλλον θα αρχισω μπασκετ.για να δουμε, για να δουμε..

 

Τελικά ποιος είναι αυτός? :wacko: Μπερδευτήκαμε λίγο :O :p

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...