Jump to content

Huawei P20 Pro


a40ntistos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όσοι έχετε θέμα με το stopad λάβατε pm ;)

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

το κατέβασα και εγώ παιδιά αλλά μου λέει 3 days free trial. Κάποιο δωρεάν για Chrome?
Έχεις κλειδωμένα τα pm; Δεν μπορώ να σου στείλω.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ όλους σας για τις απαντήσεις. Κατέβασα το https://stopad.io/android.

Εκπληκτικό,αλλά κι εμένα λέει για 3 μέρες δωρεάν. Ελπίζω να μπλοφάρει. :p

Link to comment
Share on other sites

Με την επόμενη αναβάθμιση κατά πάσα πιθανότητα θα είναι η 131 έρχεται νέα λειτουργία στην πολύ αργή κίνηση με ανίχνευση κίνησης κατά επιλογή σαν του s9+ όπως και άλλα καλούδια... Edited by tsiglas
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Σε κάποια φάση μέσα στο νήμα ήταν ένα παιδί που έλεγε για κάποια εφαρμογή που ενισχύει τον ήχο του κινητού στα ακουστικά. Ψάχνω και δε μπορώ να το βρω. Μπορεί να βοηθήσει κάποιος?

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Fx equalizer.Διαβασε το ποστ 906

 

Στάλθηκε από το SM-T715 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by gfilip
Link to comment
Share on other sites

Από προσωπικές σας εμπειρίες ποιο tampered glass είναι καλύτερο το full η το απλό? Καμία καλή θήκη?

Το full είναι τέλειο! Έχω πάρει και το H+, αλλά δε χρειάστηκε να το δοκιμάσω ακόμη.

[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

Το full είναι τέλειο! Έχω πάρει και το H+, αλλά δε χρειάστηκε να το δοκιμάσω ακόμη.

 

Ακριβως μια από τα ίδια

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Σ ευχαριστώ πολύ για το Fx και έχει δωρεάν το Pro για άλλες 10 ώρες.

Το Spotify δε βλέπω πουθενά όμως.

Το έχει ενσωματωμένο?

Edited by aris1976
Link to comment
Share on other sites

Με όσους μιλήσαμε με pm ρίξτε μια ματιά.;) 1cdb0000a5c6e8611543a4506824bcf4.jpg

 

Στείλε μου κι εμένα σε pm τι να κάνω όταν μου λήξει αν έχεις την καλοσύνη. Κάνε ένα copy paste τι είπες στους άλλους για να μη σε κουράσω.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Fx equalizer.Διαβασε το ποστ 906

 

Στάλθηκε από το SM-T715 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Σ ευχαριστώ πολύ για το Fx και έχει δωρεάν το Pro για άλλες 10 ώρες.

Το Spotify δε βλέπω πουθενά όμως.

Το έχει ενσωματωμένο?

Link to comment
Share on other sites

Το full είναι τέλειο! Έχω πάρει και το H+, αλλά δε χρειάστηκε να το δοκιμάσω ακόμη.

 

Εγώ πέρασα το H+ ήταν και η πρώτη φορά που περνάω κάτι τέτοιο και έχει πολλές φυσαλίδες από κάτω όσες φορές και αν δοκίμασα. Δεν περίμενα να είναι τόσο δύσκολο

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πέρασα το H+ ήταν και η πρώτη φορά που περνάω κάτι τέτοιο και έχει πολλές φυσαλίδες από κάτω όσες φορές και αν δοκίμασα. Δεν περίμενα να είναι τόσο δύσκολο

 

Δες το σε λευκό φως από κάτω μήπως η κάθε φυσαλίδα στην ουσία είναι και μια σκονιτσα γιατί αν είναι έτσι δυστυχώς την πάτησες... Θα πρέπει με φαρδιά ταινία (σαν σελοτειπ) να το κολλήσεις ολόκληρη την επιφάνεια από κάτω (που έρχεται σε επαφή με την οθόνη ώστε να πάρει την σκόνη και μετά εφόσον δεν έχει μείνει κόλλα από το σελοτειπ στο γυαλί με καλύτερο καθάρισμα να το ξανά τοποθετήσεις... Πάντως όσα έχω βάλει ποτέ δεν είχα φυσαλίδες έτσι από μόνες τους εκτός και αν είχε πάρει σκόνη.... Εγώ τοποθέτησα και το 3μμ H και το full cover της Nillkin με απόλυτη επιτυχία

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχετε θέμα με το stopad λάβατε pm ;)

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Έχεις κλειδωμένα τα pm; Δεν μπορώ να σου στείλω.

Φίλε πες μου και σ εμένα τι να κάνω με το stopad

Link to comment
Share on other sites

Έχω το κινητό εδώ και 2 μήνες περίπου, έχει πάρα πολύ καλή οθόνη είναι γρήγορο και έξυπνο, πολύ καλό ήχο απίστευτη κάμερα και ειδικά για βραδυνές λήψεις εντάξει ο Launcher της Huawei δεν... Αλλά έχω βάλει τον Pixel και όλα οκ, έχει ένα θέμα με το smart lock της Google και γενικά με τα widget's της Google όπως με τα bookmarks του chrome, αν έχει και κάποιος άλλος το ίδιο θέμα ας μου πει, ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Το κινητό υποστηρίζει σύνδεση Bluetooth με 2 συσκευές? Γιατί χθες που προσπάθησα να το συνδέσω με ακουστικά και ρολόι δεν τα κατάφερα.

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν το smart lock σου παρουσιάζει κενή οθόνη ρυθμίσεων, διάβασα στο xda ότι μπορείς να κάνεις:

"Go to settings-security & privacy

Scroll down to more and scroll down to Reliable agents. Disable Google smart lock and restart phone. Enable Google smart lock and you will see smart lock options."

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό υποστηρίζει σύνδεση Bluetooth με 2 συσκευές? Γιατί χθες που προσπάθησα να το συνδέσω με ακουστικά και ρολόι δεν τα κατάφερα.

Ναι ,το έχω κάνει με ρολόι (Lg urbane 2) και ακουστικά bluetooth και μάλιστα οταν χτυπάει το τηλέφωνο βγάζει ένα popup και σε ρωτάει που θες να συνδεθεί. Εμένα πάντως μου κάνει κάποια κολλήματα με ένα bluetooth ακουστικό και θα δοκιμάσω ένα άλλο bluetooth να δω τι φταίει.

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό υποστηρίζει σύνδεση Bluetooth με 2 συσκευές? Γιατί χθες που προσπάθησα να το συνδέσω με ακουστικά και ρολόι δεν τα κατάφερα.

Ναι ,το έχω κάνει με ρολόι (Lg urbane 2) και ακουστικά bluetooth και μάλιστα οταν χτυπάει το τηλέφωνο βγάζει ένα popup και σε ρωτάει που θες να συνδεθεί. Εμένα πάντως μου κάνει κάποια κολλήματα με ένα bluetooth ακουστικό και θα δοκιμάσω ένα άλλο bluetooth να δω τι φταίει.

Ευχαριστώ φίλε. Θα το ξαναπροσπαθησω.

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei P20 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...