Jump to content

Huawei P20 Pro


a40ntistos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Που ακριβώς είναι τα widgets?
Κάνε tap σε κάποιο κενό σημείο στην αρχική οθόνη για 1-2 δευτερόλεπτα και θα στα εμφανίσει στο κάτω μέρος της οθόνης.

 

Sent from my Huawei P20 pro using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,γιατι στον Nova Launcher,οπως και σε αλλους Launcher δεν μπορω να βαλω τη συντομευση "κλειδωμα οθονης" και λεει η εφαρμογη δεν εχει εγκατασταθει?( μολις παω να βαλω το εικονιδιο) Υπαρχει λυση για αυτο?Ευχαριστω. Edited by bikos68
Jason the Greek
Link to comment
Share on other sites

Γιατί είναι widget του native launcher. Πώς θα δουλέψει σε έναν άλλον?

Άλλο τα widgets εφαρμογών. Αυτά συνήθως δουλεύουν. Το συγκεκριμένο είναι του launcher της hua..

 

Στάλθηκε από το Mi 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Εμένα με έχουν ξεχάσει οι Κινέζοι με 9.1 σταθερά :)

Διάβασε ποιο πίσω τι έκανα και έλυσα το πρόβλημα

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα, θέλω με μια κίνηση να επιλέγω από ποια κάρτα θα έχω τα δεδομένα, πως μπορώ να το πετύχω αυτό;
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω και κάτι άλλο, στη δεύτερη γραμμή έχω Vodafone, σε αυτήν έχω και τα δεδομένα, με καλούν σε αυτήν την γραμμή και εξακολουθώ να έχω 4g+ , αυτό σημαίνει ότι είναι ενεργοποιημένο το volte;
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ φίλε αλλά το κατέβασα και μου λέει ότι δεν το υποστηρίζει η συσκευή μου

 

Κάποτε δούλευε, είναι το μόνο.

Να ρωτήσω και κάτι άλλο, στη δεύτερη γραμμή έχω Vodafone, σε αυτήν έχω και τα δεδομένα, με καλούν σε αυτήν την γραμμή και εξακολουθώ να έχω 4g+ , αυτό σημαίνει ότι είναι ενεργοποιημένο το volte;

 

Ναι

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Ok , δεν βιάζομαι, απλά είχα την απορία, ευχαριστώ.......

 

Όταν μου έρχεται ένα email τις περισσότερες φορές πριν το ανοίξω δεν μου βγάζει λεπτομέρειες, δηλαδή το τι περιέχει μέσα αυτό, πως διορθώνεται αυτό;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδιά καλησπέρα! Τελικά, δεν υπάρχει κάποιος τρόπος να δουλέψει η google κάμερα στο κινητό μας, έτσι;
Γιατι να το κάνεις αυτό??

 

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κ σε μένα ήρθε με Cosmote. Την δοκίμασε κανένας; Δουλεύουν όλα οκ;

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μια χαρά είναι όλα.

 

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και λίγο καιρό έχω παρατηρήσει ότι η πτώση της μπαταρίας όταν φτάνει στο 20% είναι πολύ γρήγορη και ειδικά μετά το 10% μπορεί να φτάσει να σβήσει μέσα σε 10λεπτά. Δεν το αφήνω να πέσει από επιλογή αλλά κάποιες φορές αναγκαστικά συμβαίνει και το κυριότερο είναι ότι έως τώρα δεν το έκανε αυτό, είχε τύχει να βγάλω 4ωρο+ με μπαταρία στο 20%

 

Είναι θέμα εξασθένησης της μπαταρίας λόγω ηλικίας (24 μήνες στην κατοχή μου) ή υπάρχει κάποιο φρεσκάρισμα που μπορώ να κάνω;

Siemens S6 (1998), Siemens C25 (1999), Motorola T2288 (2000), Nokia 8310 (2001), Nokia 5510 (2003), Sony Ericsson S700 (2005), Sony Ericsson W760i (2008), Motorola Droid (2010), Google (Samsung) Nexus S (2011), Google (Samsung) Galaxy Nexus (2012), Google (LG) Nexus 4 (2013), iPhone 5S (2014), Google (Motorola) Nexus 6 (2014), iPhone 6S (2016), LG G6 (2017), Huawei P20 Pro (2018)
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei P20 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...