Jump to content

Huawei P20 Pro


a40ntistos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το ειχα προτεινει στην ομαδα εδω πριν 2 βδομαδες αν θυμαμαι καλα. απο θεμα ορατοτητας δεν υπαρχει το παραμικρο, ειναι κρυσταλλο!!

 

με την θηκη δεν ξερω καθως δουλευω με την spigen ultra hybrid που εχει τελεια επαφη, την εχει και αυτην το μαγαζι που σου παρεθεσε ο φιλος αν θελεις να τα παρεις μαζι.

 

Οκ, πάω για Spigen λοιπόν, άντε να δούμε αν θα είναι τρίτη και φαρμακερή (με την καλή έννοια). Για την Ultra Hybrid δεν ξέρω, με έχει βολέψει η εργοστασιακή και μοιάζουν ίδιες, έχει κάποια διαφορά; μόνο αν σηκωνε την καμερα να μην ακουμπαει θα το σκεφτομουν να αλλαξω σε αυτή.

Siemens S6 (1998), Siemens C25 (1999), Motorola T2288 (2000), Nokia 8310 (2001), Nokia 5510 (2003), Sony Ericsson S700 (2005), Sony Ericsson W760i (2008), Motorola Droid (2010), Google (Samsung) Nexus S (2011), Google (Samsung) Galaxy Nexus (2012), Google (LG) Nexus 4 (2013), iPhone 5S (2014), Google (Motorola) Nexus 6 (2014), iPhone 6S (2016), LG G6 (2017), Huawei P20 Pro (2018)
Link to comment
Share on other sites

Οκ, πάω για Spigen λοιπόν, άντε να δούμε αν θα είναι τρίτη και φαρμακερή (με την καλή έννοια). Για την Ultra Hybrid δεν ξέρω, με έχει βολέψει η εργοστασιακή και μοιάζουν ίδιες, έχει κάποια διαφορά; μόνο αν σηκωνε την καμερα να μην ακουμπαει θα το σκεφτομουν να αλλαξω σε αυτή.

 

σηκωνει ναι καθως εχει και "ποδαρακια" στις 4 γωνιες για να μην ακουμπαει πουθενα το κινητο και ειναι η ημερα με την νυχτα κατασκευαστικα

Link to comment
Share on other sites

παιδιά να ρωτησω.. μπορούμε να εξαφανισουμε εικονίδιο εφαρμογής από το menu όπως στο s8

 

λύθηκε παιδιά.. έχω παρατηρήσει όμως drain από το Gboard το χρησιμοποιεί κάποιος άλλος?

https://imgur.com/a/kUvXjDP

Link to comment
Share on other sites

Η 161 είναι approved για το c432 πλέον.

 

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

Εμένα δεν μου την βγάζει για ενημέρωση πάντως , δεν ξέρω σε εσάς , εμφανίστηκε?

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

παιδιά να ρωτησω.. μπορούμε να εξαφανισουμε εικονίδιο εφαρμογής από το menu όπως στο s8

 

Για πες μας τι έκανες, γιατί με ενδιαφέρει κι εμένα να κρύψω μερικές αχρείαστες εφαρμογές.

Link to comment
Share on other sites

Για πες μας τι έκανες, γιατί με ενδιαφέρει κι εμένα να κρύψω μερικές αχρείαστες εφαρμογές.

Ήταν επιλογή μέσα στην εφαρμογή του Gboard με ψάξιμο το βρήκα.. τώρα για τα υπόλοιπα δεν ξέρω αν γίνεται θα το ψάξω και θα σου πω

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε και σε μένα η 161.

 

Το Android 9 πότε στο καλό θα έρθει!?

Edited by akis_k
Link to comment
Share on other sites

Ορίστε μία καλή προστασία οθόνης για όσους ενδιαφέρονται. Έχει άψογη συμβατότητα με τη θήκη της spigen και γενικότερα με τις θήκες από ότι έχω καταλάβει. Επίσης καλύπτει όλη την οθόνη.

 

https://www.cellphones.gr/memvrani-prostasias-huawei-p20-pro-anticrash-x-one-ultimate-upgrade-v-2-japan

Link to comment
Share on other sites

Ήταν επιλογή μέσα στην εφαρμογή του Gboard με ψάξιμο το βρήκα.. τώρα για τα υπόλοιπα δεν ξέρω αν γίνεται θα το ψάξω και θα σου πω
Τώρα κατάλαβα, ήθελες μόνο το gboard να κρύψεις που όντως έχει επιλογή στις ρυθμίσεις του.

 

Αν βρεις κάτι για τον default launcher πόσταρε το, αν και όσο έχω ψάξει, δεν έχω βρει κάτι.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα οι χρόνοι χρήσεις είναι καλοί? 7d1e0a279a99126585fa93833fa9dd58.jpg

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δεν μπορεί να βγάλει κανείς συμπέρασμα με μόνο αυτή τη φωτό.

Δεν μπορούμε να ξέρουμε τι χρήση έχεις κάνει GPS, SOT κλπ.

Αυτό που μπορούμε να σου πούμε είναι ότι θα είχες καλύτερους χρόνους εάν είχες καλύτερο σήμα. Η κατανάλωση είναι πολύ μεγάλη όταν δεν έχεις καλό σήμα!

Link to comment
Share on other sites

Έχω κατεβάσει μια γραμματοσειρά σαν αρχείο .zip, της οποίας την κατάληξη άλλαξα σε .hwt και την μετέφερα στο internal storage/Huawei/themes. Παρ' όλα αυτά δεν εμφανίζεται στην εφαρμογή "θέματα". Εμφανίζονται μόνο δύο, default και Huawei font.

Έχει απενεργοποιηθεί η επιλογή αλλαγής γραμματοσειράς;

Link to comment
Share on other sites

Μετά την 161 δεν βλέπω volte εικονίδιο
Μη μου λες τέτοια, δεν δουλεύει δηλαδή? Η απλά δεν βγάζει το εικονίδιο?

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδια Τι broswer προτείνεται ?

 

μαριε εχω ειμαι φαν του samsung browser

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Έχω κατεβάσει μια γραμματοσειρά σαν αρχείο .zip, της οποίας την κατάληξη άλλαξα σε .hwt και την μετέφερα στο internal storage/Huawei/themes. Παρ' όλα αυτά δεν εμφανίζεται στην εφαρμογή "θέματα". Εμφανίζονται μόνο δύο, default και Huawei font.

Έχει απενεργοποιηθεί η επιλογή αλλαγής γραμματοσειράς;

 

Πρωτα θα ανοιξεις την εφαρμογη θεματα και θα βρεις εκει σαν θεμα την γραμματοσειρα, μετα κλεινεις την εφαρμογη θεματα και μετα πατας πατημενο στο εικονιδιο θεματα και επιλεγεις "στιλ κειμ."

 

Παιδια Τι broswer προτείνεται ?

Kiwi αν θες ταχυτητα και samsung browser αν βλεπεις πολλα βιντεο μεσω του browser. Το builtin player του samsung browser ειναι πολυ χρησιμο. Υπαρχει μια ακομα επιλογη αν δεν σε ενδιαφερει μαυρο θεμα που εχουν ο kiwi και o samsung και ειναι ο VIA browser ο οποιος εχει επιλογη για πραγματικο fullscreen, ακομα και την notification bar καλυπτει κι ετσι εχεις το κεφαλι σου ησυχο για τυχον burnin.

Edited by PapaDarxon

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Πρωτα θα ανοιξεις την εφαρμογη θεματα και θα βρεις εκει σαν θεμα την γραμματοσειρα, μετα κλεινεις την εφαρμογη θεματα και μετα πατας πατημενο στο εικονιδιο θεματα και επιλεγεις "στιλ κειμ."

 

Τελικά έπαιξε, χωρίς να δοκιμάσω την παραπάνω διαδικασία.

Μάλλον η γραμματοσειρά ήταν το πρόβλημα, γιατί κατέβασα την ίδια από αλλού και εμφανίστηκε κανονικά.

 

Όπως και να έχει, ευχαριστώ για το χρόνο σου!

Link to comment
Share on other sites

Μη μου λες τέτοια, δεν δουλεύει δηλαδή? Η απλά δεν βγάζει το εικονίδιο?

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δεν εβγαζε εικονιδιο.. εβαλα λειτουργεια πτησης και μετα εστρωσε

 

----- προσθήκη μηνύματος 87 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Kiwi αν θες ταχυτητα και samsung browser αν βλεπεις πολλα βιντεο μεσω του browser. Το builtin player του samsung browser ειναι πολυ χρησιμο. Υπαρχει μια ακομα επιλογη αν δεν σε ενδιαφερει μαυρο θεμα που εχουν ο kiwi και o samsung και ειναι ο VIA browser ο οποιος εχει επιλογη για πραγματικο fullscreen, ακομα και την notification bar καλυπτει κι ετσι εχεις το κεφαλι σου ησυχο για τυχον burnin.

Τι εννοεις burnin?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei P20 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...