Jump to content

Huawei P20 Pro


a40ntistos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτή την εφαρμογή κατέβασε και όχι την στοκ .7f5a97a33bc6f16c132b6b77c8552b3c.jpg

 

Στάλθηκε από το Huawei P20 pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

παω στα fonts αλλα μονιμα φορτωνει κανω κατι λαθος;

 

βασικα ακυρο βρηκα καποιες εβαλα αλλα δεν αλλαζει τα γραμματα ολα

δεν ξερω μαλλον εχει θεμα με τα ελληνικα

Edited by Grigorios1990
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση. Πως ενεργοποιούμε την αρίθμηση των ειδοποιήσεων στα εικονίδια των εφαρμογών?

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση. Πως ενεργοποιούμε την αρίθμηση των ειδοποιήσεων στα εικονίδια των εφαρμογών?

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

ρυθμίσεις/εφαρμογές και ειδοποιήσεις/διαχείριση ειδοποιήσεων/τρεις τελίτσες πάνω δεξιά/ενδείξεις/τρόπος εμφάνισης σήματος/μη αναγνωσμένα μηνύματα

 

..κουραστικό και μόνο που το διαβάζεις

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

ρυθμίσεις/εφαρμογές και ειδοποιήσεις/διαχείριση ειδοποιήσεων/τρεις τελίτσες πάνω δεξιά/ενδείξεις/τρόπος εμφάνισης σήματος/μη αναγνωσμένα μηνύματα

 

..κουραστικό και μόνο που το διαβάζεις

Ευχαριστώ....

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θα πατήσεις παρατεταμένα πάνω στο ικονιδιο της εφαρμογής themes και εκει θα δεις την επιλογή

 

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

Το κοίταξα και εγώ γιατί με ενδιέφερε. Δεν μου βγάζει εκεί που λες επιλογή για γραμματοσειρά.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αναφέρομαι στη εργοστασιακη εφαρμογή της huawei.

 

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

 

Η εργοστασιακή έχει 2 μόνο. Κατέβασα αυτήν που είπε το παλικάρι που έχει πάρα πολλές αλλά δεν τροποποιεί όλα τα γράμματα και παντού.

Link to comment
Share on other sites

Στην εργοστασιακή μπορείς να βάλεις όσα θες που κυκλοφορούν στο ινετ free. Τα περνάς στον ανάλογο φάκελο ως θέμα και μετά θα εμφανιστεί στις επιλογές σου.

 

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στην εργοστασιακή μπορείς να βάλεις όσα θες που κυκλοφορούν στο ινετ free. Τα περνάς στον ανάλογο φάκελο ως θέμα και μετά θα εμφανιστεί στις επιλογές σου.

 

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

 

Αυτό κάνει στην ουσία και η εφαρμογή που είπε το παιδί πιο πάνω.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό κάνει στην ουσία και η εφαρμογή που είπε το παιδί πιο πάνω.

 

Επειδή την δοκίμασα και εγώ την εφαρμογή που είπε το παιδί, τα αλλάζει μόνο στα αγγλικά ή εφαρμογή, δεν έχει για ελληνικά και όσα αλλάζει είναι πολύ λίγα όπως πχ το μ.

 

Έχουμε κανένα νεότερο για την 159 στο θέμα αυτονομίας παιδιά;

Link to comment
Share on other sites

Η εργοστασιακή έχει 2 μόνο. Κατέβασα αυτήν που είπε το παλικάρι που έχει πάρα πολλές αλλά δεν τροποποιεί όλα τα γράμματα και παντού.

 

Ρυθμισεις->Εφαρμογες και ειδοποιησεις->Εφαρμογες->Θεματα->Πανω δεξια στις 3 τελιτσες->Καταργηση εγκαταστασης ενημερωσεων

Μετα πας στις εφαρμογες σου και κρατωντας πατημενο στην εφαρμογη θεματα επιλεγεις "Στιλ κειμ."

Αν κανεις αναβαθμιση την εφαμρογη θεματα απο το appgallery θα χασεις την επιλογη αυτη.

Υπαρχει και αλλος τροπος, να κατεβασεις την εφαρμογη EMUI Tweaker οπου μεσω αυτης μπορεις να εμφανισεις στο menu ρυθμισεων την επιλογη γραμματοσειρας.

 

Να ξερετε οτι οι γραμματοσειρες του Venom υποστηριζουν μονο αγγλικους χαρακτηρες.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Επειδή την δοκίμασα και εγώ την εφαρμογή που είπε το παιδί, τα αλλάζει μόνο στα αγγλικά ή εφαρμογή, δεν έχει για ελληνικά και όσα αλλάζει είναι πολύ λίγα όπως πχ το μ.

 

Έχουμε κανένα νεότερο για την 159 στο θέμα αυτονομίας παιδιά;

 

Απο κυριακη ξεκιναει να βγαινει η 9αρα...μην ασχολεισαι τωρα με 159..:p

Link to comment
Share on other sites

Εγώ επειδή έχω μείνει στην 156 που είχαν αφαιρέσει για άλλη μια φορά την εστίαση 4D μήπως μπορεί κάποιος να πει αν επανήλθε στις επόμενες εκδόσεις που έχετε λάβει εσείς? Καλησπέρα!

Υπαρχει στην 159 η προγγωστικη εστιαση 4d.

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα με μία γρήγορή ματιά δεν ειδα ακόμα να γράφει κάτι για τα 2 ερωτήματα μου...θεωρείς ότι να τα δω όλα??Είναι μέσα εκεί οι απαντήσεις που ζητώ?
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα με μία γρήγορή ματιά δεν ειδα ακόμα να γράφει κάτι για τα 2 ερωτήματα μου...θεωρείς ότι να τα δω όλα??Είναι μέσα εκεί οι απαντήσεις που ζητώ?

 

Αντι να φτιαξεις νεο νημα μπορουσες απλα να απς και να ρωτησεις στο υπαρχον νημα.

Τωρα στα προβληματα σου:

1) Ρυθμισεις->Ασφαλεια και απορρητο->Περισσοτερα->Εγκατασταση αγνωστων εφαρμογων

2) Ρυθμισεις->Εφαρμογες και ειδοποιησεις->Προεπιλεγμενες εφαρμογες->Εκκινηση

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλη την κοινότητα!!

έχω 2 θέματα με το P20 Pro κ χρειάζομαι την βοήθεια σας!

1ον. δε μπορώ να ενεργοποιησω από τις ρυθμίσεις τις αγνωστες πηγές , εντοπισμό σφαλμάτων κτλ. Εννοώ δε τα βρίσκω

κ δεν ξερω αν αλλαξε κάτι που δεν το γνωρίζω??

2ον. θέλω να βάλω το Go launcher και να ανοιγει σαν προεπιλογή αλλά όταν φτάνω στο τελευταίο βήμα να δώσω τον ορισμό

δεν μου δίνει την επιλογή.....

Link to comment
Share on other sites

Αντι να φτιαξεις νεο νημα μπορουσες απλα να απς και να ρωτησεις στο υπαρχον νημα.

Τωρα στα προβληματα σου:

1) Ρυθμισεις->Ασφαλεια και απορρητο->Περισσοτερα->Εγκατασταση αγνωστων εφαρμογων

2) Ρυθμισεις->Εφαρμογες και ειδοποιησεις->Προεπιλεγμενες εφαρμογες->Εκκινηση

 

Ευχαριστώ πολύ το μετέφερα εκεί το ποστ μου!!Ευχαριστώ που απάντησες κ εδω!

Link to comment
Share on other sites

Θα παιχτει τιποτα καινουριο στην καμερα με το Pie?

 

Γιατι πηρε κατι καινουρια πραγματακια το mate 20... :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Θα παιχτει τιποτα καινουριο στην καμερα με το Pie?

 

Γιατι πηρε κατι καινουρια πραγματακια το mate 20... :ninja:

 

Λογικα οσα ειναι softwareρικα θα τα παρει με εξαιρεση πιστευω το bokeh στο βιντεο οπου θα θελει ισχυρο ΑΙ.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ φίλε μου! Ε εννοείται σκαναρει τα γρήγορα αντικείμενα να μην φαίνονται τόσο θαμπά.. Τώρα αν κάνει δουλειά στην πραγματικότητα κάνεις δεν το ξέρει,αλλά για να το βάλουν πιστεύω πως κάτι θα κάνει

 

Παιδια εχω την 159 αλλα δεν το εχω δει ποτε να δουλευει το 4D :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλη την κοινότητα!!

έχω 2 θέματα με το P20 Pro κ χρειάζομαι την βοήθεια σας!

1ον. δε μπορώ να ενεργοποιησω από τις ρυθμίσεις τις αγνωστες πηγές , εντοπισμό σφαλμάτων κτλ. Εννοώ δε τα βρίσκω

κ δεν ξερω αν αλλαξε κάτι που δεν το γνωρίζω??

2ον. θέλω να βάλω το Go launcher και να ανοιγει σαν προεπιλογή αλλά όταν φτάνω στο τελευταίο βήμα να δώσω τον ορισμό

δεν μου δίνει την επιλογή.....

 

Απαντήθηκαν τα 2 ερωτήματα από τον PapaDarxon κ τον ευχαριστώ πολύ!μετά την προεπιλογή του go κ με ενα theme εικονιδίων που θέλω να περάσω μου αφήνει πολλά εικονίδια λευκά στις οθόνες...Το ίδιο γινεται κ με εικόνες που ηρθαν μέσω clone από την παλιά συσκευή....Να παιζει ρόλο αυτό??

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω την 159 αλλα δεν το εχω δει ποτε να δουλευει το 4D :wacko:

 

Μάλλον θα μπερδεύονται τα παιδιά ότι υπάρχει σαν κουμπί και όχι να βγάζει τετραγωνάκια όταν λειτουργεί κατά την ληψη όταν εστιάζει στα γρήγορα αντικείμενα. Θα το δω μόνος μου όταν αποφασίσει να μου έρθει η 159. Σωσε κύριε τον λαό σου! :)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei P20 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...