Jump to content

Huawei P20 Pro


a40ntistos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

https://www.gizchina.com/2018/11/01/emui-9-0-android-9-pie-update-to-arrive-nine-huawei-phones-on-november-10/

 

Official η και αλλη Beta? Δεν καταλαβαινω...(ειναι χθεσινο το αρθρο). :ninja:

Link to comment
Share on other sites

https://www.gizchina.com/2018/11/01/emui-9-0-android-9-pie-update-to-arrive-nine-huawei-phones-on-november-10/

 

Official η και αλλη Beta? Δεν καταλαβαινω...(ειναι χθεσινο το αρθρο). :ninja:

 

Εγω καταλαβαίνω για official. Αναμένουμε.

Link to comment
Share on other sites

Εχω τον συγχρονισμο στο αυτοματο , και παρ ολα αυτα καποια θεματα της google δεν τα συγχρονιζει η το κανει μετα απο ημερες ....

Το κανει και σε καποιον αλλο αυτο;;;

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Εγω καταλαβαίνω για official. Αναμένουμε.

 

Αντε να δούμε παιδιά γιατί εγώ είμαι ακόμα στην 152...!

Link to comment
Share on other sites

Εγω καταλαβαίνω για official. Αναμένουμε.

 

Αντε να δούμε παιδιά γιατί εγώ είμαι ακόμα στην 152...!

 

Τους εγραψα και στο twitter, και περιμενω μπας και μου απαντησουν αμα ισχυει.

 

Εδω το ελληνικο καναλι λεει για Beta........

 

 

Πφφ.....

Link to comment
Share on other sites

Όποιος ενδιαφέρεται πουλάω την Original flip cover της Huawei για το P20 pro χρώματος μπλέ σε τιμή χώμα.Πληροφοριες με πμ Edited by miselakos
Link to comment
Share on other sites

Αφού η εταιρία έχει βγάλει επίσημη την 9 γιατί να συνεχίσει να βγάζει beta; Απλά αρκεί να την προσαρμόσει στις άλλες συσκευές.
Link to comment
Share on other sites

Αφού η εταιρία έχει βγάλει επίσημη την 9 γιατί να συνεχίσει να βγάζει beta; Απλά αρκεί να την προσαρμόσει στις άλλες συσκευές.

 

Δεν υπάρχει τίποτα στο firmware finder σχετικά με Official 9.Μην ακούς τις μπούρδες των blog.Υποτίθετε με τις αερολογίες που έλεγαν,αν ήταν αληθείς,θα την είχαμε εδώ και καιρό ήδη στα κινητά μας. :mad:

Edited by andreas1992

Current:Samsung Galaxy S10

Past:Huawei P20 Pro Blue Dual,Samsung Galaxy S8,iPhone 6s Plus,Sony Xperia Z1 Compact,Samsung Galaxy S4,και η λίστα συνεχίζεται...

Dell Inspiron 3542,Inter core i7 4510u,Nvidia GeForce GT840m 2gb,8gb ram,Samsung 850 Evo 250GB SSD,Windows 10 Edu.Razer BlackWidow Ultimate 2016,Kingston Hyper-x Cloud II.

Link to comment
Share on other sites

Αφού η εταιρία έχει βγάλει επίσημη την 9 γιατί να συνεχίσει να βγάζει beta; Απλά αρκεί να την προσαρμόσει στις άλλες συσκευές.

 

Δεν εχει βγαλει τιποτα επισημα...μονο στα 2 καινουρια Mate 20 ειναι το Pie.

 

Ολα τα αλλα ειναι Beta ακομα.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς πως γίνετε όταν πηγαινω στους ήχους να μην μου εμφανίζει τις ηχογραφήσεις από το acr?μπορώ να τους βάλω κάπου ξεχωριστά αυτούς?
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς πως γίνετε όταν πηγαινω στους ήχους να μην μου εμφανίζει τις ηχογραφήσεις από το acr?μπορώ να τους βάλω κάπου ξεχωριστά αυτούς?
Μέσα από την εφαρμογή, θα μπεις ρυθμισεις-γενικα και θα κλείσεις τον διακόπτη "βιβλιοθήκη"

 

Στάλθηκε από το Huawei P20 Pro

Link to comment
Share on other sites

Μέσα από την εφαρμογή, θα μπεις ρυθμισεις-γενικα και θα κλείσεις τον διακόπτη "βιβλιοθήκη"

 

Στάλθηκε από το Huawei P20 Pro

Σε ευχαριστώ πολύ να είσαι καλά!

Link to comment
Share on other sites

http://i63.tinypic.com/9ay2xu.jpg

Από τις 7:30 το πρωί συνέχεια με wifi και δεδομένα ανοιχτά.Τετοια αυτονομία πραγματικά δεν την περίμενα. Απλά respect Huawei!!!

Link to comment
Share on other sites

εχετε να προτεινετε καποια καλη εφαρμογη τυπου screen off; Χρησιμοποιουσα την ομωνυμη εφαρμογη μεχρι που με τρελανε διοτι οταν ενεργοποιησα το δακτυλικο αποτυπωμα οταν εκλεινα την οθονη απο την εφαρμογη μετα δε το αναγνωριζε και επρεπε να βαλω pin οταν εκλεινα την οθονη απο το κουμπι της συσκευης λειτουργουσε κανονικα και κοντεψε να με τρελανει νομιζα δε λειτουργουσε ο αισθητηρας.
Link to comment
Share on other sites

εχετε να προτεινετε καποια καλη εφαρμογη τυπου screen off; Χρησιμοποιουσα την ομωνυμη εφαρμογη μεχρι που με τρελανε διοτι οταν ενεργοποιησα το δακτυλικο αποτυπωμα οταν εκλεινα την οθονη απο την εφαρμογη μετα δε το αναγνωριζε και επρεπε να βαλω pin οταν εκλεινα την οθονη απο το κουμπι της συσκευης λειτουργουσε κανονικα και κοντεψε να με τρελανει νομιζα δε λειτουργουσε ο αισθητηρας.

 

μόνο με nova launcher και διπλό ταπ, αλλά μαυρίζει η οθόνη και μετά απο 5 δευτερόλεπτα κλειδώνει τελείως.. ωστόσο ξεκλειδώνει αμέσως με το αποτύπωμα, δεν ζητάει κωδικό

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

εχετε να προτεινετε καποια καλη εφαρμογη τυπου screen off; Χρησιμοποιουσα την ομωνυμη εφαρμογη μεχρι που με τρελανε διοτι οταν ενεργοποιησα το δακτυλικο αποτυπωμα οταν εκλεινα την οθονη απο την εφαρμογη μετα δε το αναγνωριζε και επρεπε να βαλω pin οταν εκλεινα την οθονη απο το κουμπι της συσκευης λειτουργουσε κανονικα και κοντεψε να με τρελανει νομιζα δε λειτουργουσε ο αισθητηρας.
Υπάρχει και εφαρμογή αν δε θες να βάλεις Nova όπως λέει και ο φίλος πιο πάνω.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iglint.android.screenlockpro

Με το ανάλογο delay βεβαίως...

Όταν είχα το Ρ20 προ πριν 2 μήνες δούλευε κανονικά.

Πάντως εδώ να κάνω μια παρατήρηση.

Γιατί η Xiaomi να το έχει λύσει αυτό το θέμα και καμιά άλλη όχι??

Δε μπορώ να καταλάβω γιατί δε το κάνουν και οι άλλοι...

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

εχετε να προτεινετε καποια καλη εφαρμογη τυπου screen off; Χρησιμοποιουσα την ομωνυμη εφαρμογη μεχρι που με τρελανε διοτι οταν ενεργοποιησα το δακτυλικο αποτυπωμα οταν εκλεινα την οθονη απο την εφαρμογη μετα δε το αναγνωριζε και επρεπε να βαλω pin οταν εκλεινα την οθονη απο το κουμπι της συσκευης λειτουργουσε κανονικα και κοντεψε να με τρελανει νομιζα δε λειτουργουσε ο αισθητηρας.

 

Γιατί με υο stock widget της Huawei "lock screen" δεν είσαι ευχαριστημένος?

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Γιατί με υο stock widget της Huawei "lock screen" δεν είσαι ευχαριστημένος?
Αν αλλάξεις louncher δεν υπάρχει αυτή η δυνατότητα δυστυχώς...

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

http://i63.tinypic.com/9ay2xu.jpg

Από τις 7:30 το πρωί συνέχεια με wifi και δεδομένα ανοιχτά.Τετοια αυτονομία πραγματικά δεν την περίμενα. Απλά respect Huawei!!!

Φοβερή επίδοση miselakos!!

 

Εγώ είμαι έτσι με όλα ανοιχτά και 1 ώρα κλήσεις με 2 κάρτες sim πάντα 1456a0081503871d911f7b4a61ce16bf.jpg

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σε ευχαριστώ πολύ να είσαι καλά!
Πως γίνεται να έχει μαύρο φοντο όπως εδώ;

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

d4923b6c0b20a7eb29dc7e4625609b04.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

Πως γίνεται να έχει μαύρο φοντο όπως εδώ

 

Ρυθμίσεις-Μπαταρια-Σκουροτερα χρωματα διεπαφης

Αλλαζει σχεδον ολο το interface, και αυτο βοηθαει την μπαταρια λογω AMOLED οθόνης

Link to comment
Share on other sites

Νέος κάτοχος δύο ημερών ευχαριστημένος μέχρι τώρα πραγματικά δύο ερωτήσεις έχω αν μπορεί κάποιος να μου πει γίνεται να εχουμε επιλογή έντασης ήχου για τις κλήσεις κ άλλη για τις ειδοποιήσεις; με το Samsung είχα κ με το xia omi αν θυμάμαι καλά εδώ γίνεται?

 

Επίσης η δεύτερη ερώτηση ειναι μπορούμε να εχουμε εικονίδιο ειδοποιήσεων στην οθόνη always on όπως να βλέπουμε αν έχουμε με εικονίδιο Viber η κάποια άλλη εφαρμογη;

Link to comment
Share on other sites

μήπως έχει κανείς την παρακάτω θήκη της terrapin να μου πει αν προστατεύει και το ''καρούμπαλο'' της κάμερας ή βρίσκει όταν αφήνουμε τη συσκευή σε τραπέζι;

https://www.skroutz.gr/s/14495570/Terrapin-Back-Cover-%CE%A3%CE%B9%CE%BB%CE%B9%CE%BA%CF%8C%CE%BD%CE%B7%CF%82-Solid-Black-Matte-Huawei-P20-Pro.html

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

Νέος κάτοχος δύο ημερών ευχαριστημένος μέχρι τώρα πραγματικά δύο ερωτήσεις έχω αν μπορεί κάποιος να μου πει γίνεται να εχουμε επιλογή έντασης ήχου για τις κλήσεις κ άλλη για τις ειδοποιήσεις; με το Samsung είχα κ με το xia omi αν θυμάμαι καλά εδώ γίνεται?

 

Επίσης η δεύτερη ερώτηση ειναι μπορούμε να εχουμε εικονίδιο ειδοποιήσεων στην οθόνη always on όπως να βλέπουμε αν έχουμε με εικονίδιο Viber η κάποια άλλη εφαρμογη;

Και στα δύο όχι αδερφέ, δυστυχώς.

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και στα δύο όχι αδερφέ, δυστυχώς.

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Κρίμα ελπίζω με κανένα update Ευχαριστώ πολυ

Link to comment
Share on other sites

μήπως έχει κανείς την παρακάτω θήκη της terrapin να μου πει αν προστατεύει και το ''καρούμπαλο'' της κάμερας ή βρίσκει όταν αφήνουμε τη συσκευή σε τραπέζι;

https://www.skroutz.gr/s/14495570/Terrapin-Back-Cover-%CE%A3%CE%B9%CE%BB%CE%B9%CE%BA%CF%8C%CE%BD%CE%B7%CF%82-Solid-Black-Matte-Huawei-P20-Pro.html

 

Φίλε μου πήγαινε εδώ https://www.skroutz.gr/s/15027034/Spigen-Ultra-Hybrid-Διάφανο-Huawei-P20-Pro.html

 

Ότι καλύτερο δεν βρίσκει πουθενά το τηλέφωνο

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei P20 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...