Jump to content

Huawei P20 Pro


a40ntistos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μόλις έσκασε το 152 σε εμένα

Ελληνικό P20 Pro

 

Μπoρεις να μας πεις με ποιον παροχο εχεις και περιπου ποτε ειχες παρει την 131? Δηλαδη αν ησουν από τους πρωτους η' τους τελευταίους?

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Και σε εμένα ήρθε μόλις τώρα

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

To ιδιο ερωτημα και σε σενα....ευχαριστω

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

κατάλαβα πάλι τελευταίος...cosmote έχω

 

κιτα να δεις που θα παρουμε την ιδια μερα το update... :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

κιτα να δεις που θα παρουμε την ιδια μερα το update... :lol::lol::lol:

Άστα φίλε μου.. σε εμάς ο Κινέζος δοκιμάζει τις αντοχές μας χαχαχα

Stathis P20 pro
Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο αναβάθμισα και εγώ. Cosmote αγορασμένο από πλαισιο

 

Στάλθηκε από το SM-T715 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καμια καλη galery φωτογραφιων υπαρχει γιατι η stock μου χει παιξει τα νευρα. Αυτο που μετακινεις μια φωτο σε ενα άλμπουμ αλλα την κραταει και στο "ολες οι φωτογραφιες" με νευριαζει αφανταστα. Κι αν την σβησεις απο εκει την σβηνει και απο το αλμπουμ!! Υπαρχει καποια ρυθμιση γι αυτο?
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε και εδώ (Σουηδία) η 152, ο πάροχος μάλλον δεν σας κάνει διαφορά :p Ευρωπαική συσκευή. Κατεβάζω...
Siemens S6 (1998), Siemens C25 (1999), Motorola T2288 (2000), Nokia 8310 (2001), Nokia 5510 (2003), Sony Ericsson S700 (2005), Sony Ericsson W760i (2008), Motorola Droid (2010), Google (Samsung) Nexus S (2011), Google (Samsung) Galaxy Nexus (2012), Google (LG) Nexus 4 (2013), iPhone 5S (2014), Google (Motorola) Nexus 6 (2014), iPhone 6S (2016), LG G6 (2017), Huawei P20 Pro (2018)
Link to comment
Share on other sites

Μπoρεις να μας πεις με ποιον παροχο εχεις και περιπου ποτε ειχες παρει την 131? Δηλαδη αν ησουν από τους πρωτους η' τους τελευταίους?

 

131 από τους πρώτους το είχα παρει

Wind έχω και το κινητό από mediamark αγορασμενο

 

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια ...την βοηθεια σας !! ειμαι ακομα με την 130. εχω το CLT-L29 (C636). Πως μπορω να δω αν ειναι ευρωπαικο ?? αν δεν ειναι και πληρωσω στο funky huawei και κανω rebranding καλυπτομαι ελλαδα ?? παιδια ευχαριστω πολυ
Link to comment
Share on other sites

Ενώ κλείνω το nfc μετά από λίγο ανοίγει πάλι μόνο του. Δεν μπορώ να καταλάβω αν το ανοίγει κάποια εφαρμογή.... Γνωρίζει κανείς πως μπορώ να το σταματήσω αυτό ;

 

Στάλθηκε από το Huawei P20 pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια ...την βοηθεια σας !! ειμαι ακομα με την 130. εχω το CLT-L29 (C636). Πως μπορω να δω αν ειναι ευρωπαικο ?? αν δεν ειναι και πληρωσω στο funky huawei και κανω rebranding καλυπτομαι ελλαδα ?? παιδια ευχαριστω πολυ

 

Τσεκαρε εδω http://www.imei.info/ βαλε imei και δες.

Jason the Greek
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια ...την βοηθεια σας !! ειμαι ακομα με την 130. εχω το CLT-L29 (C636). Πως μπορω να δω αν ειναι ευρωπαικο ?? αν δεν ειναι και πληρωσω στο funky huawei και κανω rebranding καλυπτομαι ελλαδα ?? παιδια ευχαριστω πολυ

 

Καλησπέρα και σε σένα... Όχι δεν έχεις την ευρωπαϊκή έκδοση (C432) αλλά την international (C636). Προσωπικά δεν βλέπω λόγω να αλλάξεις σε ευρωπαϊκή μιας και οι διαφορές είναι αμελητέες... Αν είναι να πληρώσεις σε funky huawei πλήρωσε μόνο και μόνο για updates και όχι για rebranding... Αυτή είναι η γνώμη μου.

Το αν καλύπτεται για Ελλάδα δεν το καταλαβαίνω αλλά αν εννοείς για εγγύηση όχι δεν καλύπτεται ούτε τώρα ούτε μετά το rebranding.

Edited by tsiglas
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Από που το πήρες 630 φίλε?

 

Ebay Γερμανικό. Για περισσότερα σου στέλνω pm γιατί δεν ξερω αν υπάρχει κάποιο θέμα με τους κανόνες.

Siemens S6 (1998), Siemens C25 (1999), Motorola T2288 (2000), Nokia 8310 (2001), Nokia 5510 (2003), Sony Ericsson S700 (2005), Sony Ericsson W760i (2008), Motorola Droid (2010), Google (Samsung) Nexus S (2011), Google (Samsung) Galaxy Nexus (2012), Google (LG) Nexus 4 (2013), iPhone 5S (2014), Google (Motorola) Nexus 6 (2014), iPhone 6S (2016), LG G6 (2017), Huawei P20 Pro (2018)
Link to comment
Share on other sites

Ebay Γερμανικό. Για περισσότερα σου στέλνω pm γιατί δεν ξερω αν υπάρχει κάποιο θέμα με τους κανόνες.

 

Yπάρχει και από Ελλάδα με 644 στο Bestprice

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei P20 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...