Jump to content

Περί... Vodafone γενικά


SuRfer
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος spiros (29 Σεπ. 2004 , 10:22)

 

Ωραία όλα αυτά αλλά how says so?? :wacko:

 

Μια πηγή, μια αναφορά σε κάποιο δελτίο τύπου... κάτι τέλος πάντων...

 

 

Την απάντηση, στην έδωσε ο zlimvos. :)

Τι σημασία έχει το δελτίο τύπου?

Τις περισσότερες φορές, ούτε & εγώ ξέρω από που προέρχονται οι πληροφορίες που φτάνουν στο e-mail μου, επώνυμα ή ανώνυμα! :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος SuRfer (29 Σεπ. 2004 , 15:17)

Τι σημασία έχει το δελτίο τύπου?

Τις περισσότερες φορές, ούτε & εγώ ξέρω από που προέρχονται οι πληροφορίες που φτάνουν στο e-mail μου, επώνυμα ή ανώνυμα! :p

 

 

Ε Ενταξει εχει ενα δικιο. Καλο ειναι γενικα να cross-check-αρουμε τις πληροφοριες πριν τις δημοσιευουμε.. βεβαια τουλ. απο αυτα που εχω δει εσυ συγκεκριμενα δεν εχεις ποσταρει 'κιτρινες' ειδησεις, αλλα σαν κανονας ισχυει!

 

Rgrds

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος zlimvos (30 Σεπ. 2004 , 12:09)

 

Ε Ενταξει εχει ενα δικιο. Καλο ειναι γενικα να cross-check-αρουμε τις πληροφοριες πριν τις δημοσιευουμε.. βεβαια τουλ. απο αυτα που εχω δει εσυ συγκεκριμενα δεν εχεις ποσταρει 'κιτρινες' ειδησεις, αλλα σαν κανονας ισχυει!

 

 

Συμφωνώ. Το αρχικό μου σχόλιο δεν ήταν σε καμία περίπτωση μομφή εναντίον του φίλτατου Surfer.

 

Απλά θεωρώ ότι είναι καλή πρακτική (που εγκυροποιεί επιπλέον την είδηση) η αναφορά της πηγής.

 

 

Όσο αφορά στο "how says so" ήταν όντως αναγραμματισμός του "who says so... :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Vodafone Σουηδίας:

 

Μόλις με €55 το μήνα έχεις 1GB στη διάθεσή σου, να χρησιμοποιήσεις με τη Vodafone Connect Card (μέσω 3G ή GPRS)!!!!!

 

Mετά το 1GB, η χρέωση ανέρχεται σε €0.11/MB(!!!!).

 

Vodafone aims to offer the best business solutions in the market. With our award winning 3G DataCard service our customers can improve their productivity and give greater flexibility to staff. This great offer applies for both 3G and GPRS usage in Sweden and is designed to allow our customers to roam between both networks without worrying about price, says Geraldine Wilson, Chief Commercial Officer at Vodafone Sweden. :alien:

 

 

Και... στα δικά μας! :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Tα είπε ΟΛΑ η Κάτια Ζυγούλη για τον Σάκη στην εκπομπή BACKSTAGE του ΜEGA.

 

Tώρα... να φανταστούμε ότι η Voda θα χρησιμοποιήσει τον έρωτα του Sakis και της Κάτιας προκειμένου να προβάλλει τα νέα προϊόντα και τις νέες της υπηρεσίες?

 

Είδατε τι κάνει αυτή η Vodafone?

Ετοιμάζει διαφημίσεις... φέρνει κοντά δυο ανθρώπους σε ένα ολιγόλεπτο τηλεοπτικό meeting :p & αυτοί ερωτεύονται! :blink: :lol:

 

Και... ο Sakis αν και εκείνη την περίοδο "είχε" την Κινέζα :lol: , είχε στο μυαλό του απ' ότι φαίνεται την Κάτια.

 

Φαντάζομαι το νέο TV spot της Voda... παίζει ένα love song... "πέφτει" η εικόνα της Κάτιας και του Sakis & μετά το Vodafone live! - Δίπλα σας, κάθε στιγμή! :lol: :p

 

 

[ Κοινωνική κριτική - myPhone.gr :: Κοινωνική Ευθύνη - Τεχνολογικά Κους Κους ] :confused: :lol: :wacko:

Link to comment
Share on other sites

η μπορείς να καταβάσεις ένα άλλο από την υπηρεσία που να σου αρέσει ή να κάνεις στο κινητό επαναφορά των εργοστασιακών ρυθμίσεων.αλλιώς δεν γίνεται

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος crazy_4 ( 5 Οκτ. 2004 , 14:55)

 

η μπορείς να καταβάσεις ένα άλλο από την υπηρεσία που να σου αρέσει ή να κάνεις στο κινητό επαναφορά των εργοστασιακών ρυθμίσεων.αλλιώς δεν γίνεται

 

Δηλ. για να καταλάβω εγώ θέλω να μην έχω τπτ.Δεν γίνεται; :(
Link to comment
Share on other sites

btw 8ymamai pali yphrxe ena noumero sth voda pou estelnes keno sms kai sou estelne to logo ths... yparxei akoma kai poio einai to noumero ??

epishs na pw oti enas filos phge Mytilhnh prin ena mhna kai mou eipe pws OLES oi tourkikes etaireis pou synde8hke pernontas me to ploio tou estelnan aytomata ena mynhma ki evgazan sthn o8onh tou oloklhro LOGO ths ekastote etaireias egxrwmo...

Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
Bρε παιδιά εγώ το έχω της vodafone το logo αλλά θέλω να το αφαιρέσω τελείως,δεν θέλω να γράφει ούτε vodafone ούτε να έχω σχέδιο...Θέλω να μην έχω καθόλου λογότυπο γιατι βάζω φωτογραφίες στο κινητό για wallpaper και καλύπτεται ένα μέρος τους από το λογότυπο και είναι αηδία.Γίνεται αυτό που ζητάω;
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος valeria ( 6 Οκτ. 2004 , 11:48)

 

Bρε παιδιά εγώ το έχω της vodafone το logo αλλά θέλω να το αφαιρέσω τελείως,δεν θέλω να γράφει ούτε vodafone ούτε να έχω σχέδιο...Θέλω να μην έχω καθόλου λογότυπο γιατι βάζω φωτογραφίες στο κινητό για wallpaper και καλύπτεται ένα μέρος τους από το λογότυπο και είναι αηδία.Γίνεται αυτό που ζητάω;

 

 

Aναλογως το κινητο που εχεις. Στα Sagem π.χ. μπορεις ευκολα να βγαλεις το λογοτυπο.

Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος CATI ( 6 Οκτ. 2004 , 12:59)

 

Aναλογως το κινητο που εχεις. Στα Sagem π.χ. μπορεις ευκολα να βγαλεις το λογοτυπο.

 

Έχω sony ericsson!Μπορώ να το βγάλω ή δεν το υποστηρίζει η sony;
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος valeria ( 6 Οκτ. 2004 , 13:51)

 

Έχω sony ericsson!Μπορώ να το βγάλω ή δεν το υποστηρίζει η sony;

 

 

Δεν νομιζω να μπορεις στο SE

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος MaTRiX57 ( 6 Οκτ. 2004 , 11:29)

 

btw 8ymamai pali yphrxe ena noumero sth voda pou estelnes keno sms kai sou estelne to logo ths... yparxei akoma kai poio einai to noumero ??

 

 

1250 ;)

all-time favorites: Alcatel OT-701, Siemens SL45i, Ericsson T39m, Nokia N-Gage, Samsung D500, Nokia N78, Sony Ericsson Xperia Play, Motorola Moto G, One Plus X
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα σε όλους.

Διάβασα στο παρακάτω link τις vέες χρεώσεις GPRS για το Vodafone Live! που θα ισχύουν από 22/10/2004

 

Γνωρίζει κανείς τίποτα;

 

http://www.talkman.gr/forum/viewtopic.php?t=186

 

 

dsth

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος CATI (22 Οκτ. 2004 , 01:37)

 

Me 17,50ευρω(+ΦαΠΑ εννοειτε) εχεις απεριοριστη χρηση.

Χμμμμ, δεν κακο!

 

 

20 eyro(mazi me to fpa) emena pantos mou fenonte pola!!

3 mb sto vlive ine para pola... o:( orea tha itan na ipirxe ena pagio p.x.7-10 eyro me fpa gia xrisi os 2mb.afto thaitan telio :!:

alla siga mi to kanoun :blink: POTE MAS AKOUSAN GIA NA MAS AKOUSUN KAI TORA.

:zzz: :zzz: :zzz: :zzz:

http://briefcase.pathfinder.gr/download/dapper/29955/456253/0/248200.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος metkosas (22 Οκτ. 2004 , 15:19)

 

i vodafone den leeei kati sto site tis apo pou to brikes

 

ισχυουν οι νεες χρεωσεις...

ειναι μια κινηση προς την σωστη κατευθυνση παντως...

Link to comment
Share on other sites

Να πω και ένα καλό λόγο? ... Μπράβο Vodafonίτες! :)

Για αυτούς που χρειάζονται και χρησιμοποιούν αρκετά το live! η τιμολόγηση είναι ΟΚ! Για να καταλήξουν σε αυτό τον τρόπο χρέωσης θα το "έψαξαν" αρκετά!

 

Τα new live! tariffs συμπεριλαμβάνουν και την πλοήγηση σε όλα τα wap sites, πλην του live! menu? Φαντάζομαι πως ναι, έτσι? :(

Link to comment
Share on other sites

Κάθε μείωση είναι ευσπρόσδεκτη! Ελπίζω να ισχύει για όλα τα wap sites!

Άντε, να δώσουν και σύνδεση στο internet over gprs μέσω καρτοκινητού! Αυτό λείπει από αρκετό κόσμο που δε θέλει να χρεώνει τη σύνδεσή του!

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Vodafone γενικά
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...