Jump to content

Περί... Vodafone γενικά


President
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αφού δεν το έχει κάνει μέχρι τώρα, μάλλον δεν θα το κάνει ποτέ...
http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Αφού δεν το έχει κάνει μέχρι τώρα, μάλλον δεν θα το κάνει ποτέ...

Πολύ πιθανό να μην γίνει και ποτέ... Αλλά ποτέ δεν ξέρεις τι μπορεί να συμβεί... Ίσως αποφασίσει ο όμιλος Vodafone να το εφαρμόσει σε ΟΛΑ τα δίκτυα που εχει σε όλο το κόσμο...

 

Πάντος η συγκεκριμένη υπηρεσία δεν πρόκειτε να αναπτυχθεί καθώς οι πληροφορίες που παρέχει υπάρχουν και σε χρεώσημες (σε όλα τα δίκτυα!).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ti lete re paidia dhladh??den xreiazetai na mpaineis vodafone live??px,mporw na stelnw apo to kinhto mou email xwris na mpainw vodafone live?exw to w900i kai mou leei ftiakse logariasno ti na balw??:O
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά ποιο NetDirect, ενεργοποιείστε το vodafone mail να σας έρχονται δωρέαν alert με τον αποστολέα και θέμα των νέων email! :)
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή μόνο το θέμα και ο αποστολέας θα έρχεται στο κινητό μας? Αν είναι έτσι δεν νομίζω ότι αξίζει, το θέμα είναι να διαβάσεις και το e-mail τουλάχιστον.

 

Αris_21 εννοούμε ότι με το NetDirect που ανέφερα παραπάνω μπορούν να σου στέλνουν e-mail άλλοι απο οπουδήποτε και να το λαμβάνεις στο κινητό σου. Απλά χρεώνεσαι όταν σου στέλνουν.

Link to comment
Share on other sites

file princeg ennow na erxetai to emai kai na to diabazw amesws na mhn perimenw na mpw sto vodafone live,h ama thelw na steilw na stelnw amesws na mhn mpainw meso vodafone katalabes?p.x.to w900i exei mms,sms.email kai sto email leei kante ruthuseis kai lew uparxei tetoia dunatothta??:O
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

το vodafone mail νομίζω γίνεται να το χρησιμοποιήσεις με τον pop client του κινητού σου (εφόσον είσαι postpaid). Λέω νομίζω γιατί δεν το έχω δοκιμάσει ποτέ.
Link to comment
Share on other sites

Θα γελάσετε πολύ όπως έκανα κι εγώ...κι ελπίζω να μην κλάψω στο τέλος όμως...

 

Έχω CU και στο υπόλοιπό μου έχω 4 ευρώ. Στέλνω λοιπόν SMS για ενεργοποίηση μιας CU a lot.Μου έρχεται όπως είναι λογικό μήνυμα ότι το υπόλοιπό μου δεν επαρκεί. Δεν ξανα ασχολήθηκα λοιπόν με το θέμα.Συνέχισα να κάνω κλήσεις και να στέλνω μηνύματα χωρίς να ανανεώσω την αξία συνδιαλέξεων μου.Αυτό τώρα από το πρωί και πριν λίγο...μου ήρθε μήνυμα από το 1600!!! ΝΑΙ ΝΑΙ Σωστά μαντέψατε, η CU a lot μου έχει ενεργοποιηθεί από μόνη της και με λιγότερα από 4 ευρώ στο υπόλοιπό μου (αν σκεφτούμαι ότι έκανα και κλήσεις και μηνύματα)!!!Παρακολουθώ το υπόλοιπό μου μην τυχόν και μου πάρει τα 5 ευρώ έτσι...χωρίς να το καταλάβω....

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

απαπαπαπαααααα..αμαν αυτη η βοντα θα μας τα κανει ολα ετσι??μετα κατευθειαν τηλεφωνο ε?ξερεις!
Link to comment
Share on other sites

Μήπως σου τα πάρει όταν περάσεις κάρτα, όταν δηλαδή βρει διαθέσιμα 5 ευρώ;
http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

απαπαπαπαααααα..αμαν αυτη η βοντα θα μας τα κανει ολα ετσι??μετα κατευθειαν τηλεφωνο ε?ξερεις!

περιμένω να δω αν θα κατέβει το υπόλοιπό μου, αν κατέβει θα πάρω τηλ τη βόντα να δω τι παίζει, αν όχι θα την χρησιμοποιήσω :rolleyes:

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

Μήπως σου τα πάρει όταν περάσεις κάρτα, όταν δηλαδή βρει διαθέσιμα 5 ευρώ;

υπάρχει τέτοια περίπτωση? μα το θυμήθηκε μετά από τόσες ώρες????

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει τέτοια περίπτωση? μα το θυμήθηκε μετά από τόσες ώρες????

Στην όλη φάση τίποτα δεν είναι λογικό. Απλώς λέω μήπως το σύστημα σου ενεργοποίησε την υπηρεσία αλλά μόλις βρει 5 ευρώ σου τα πάρει... Ίσως βέβαια και να είναι λάθος του συστήματος. Δοκίμασες να κάνεις κλήσεις προς CU; όντως δεν σου αφαιρεί χρήματα αλλά ισχύουν τα 5λεπτά;

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Στην όλη φάση τίποτα δεν είναι λογικό. Απλώς λέω μήπως το σύστημα σου ενεργοποίησε την υπηρεσία αλλά μόλις βρει 5 ευρώ σου τα πάρει... Ίσως βέβαια και να είναι λάθος του συστήματος. Δοκίμασες να κάνεις κλήσεις προς CU; όντως δεν σου αφαιρεί χρήματα αλλά ισχύουν τα 5λεπτά;

δεν έκανα κλήσεις αλλά στο 1252 μου λέει ότι έχω 100 κλήσεις των 5 λεπτών!!!

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

Να προτείνω κάτι; γιατί δεν ζητάς και τα 100 sms να δούμε αν θα σου τα δώσει; ;)
http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Να προτείνω κάτι; γιατί δεν ζητάς και τα 100 sms να δούμε αν θα σου τα δώσει; ;)

δεν τα δίνει...θα περιμένω βέβαια μέχρι το βράδυ...μπορεί να τα ενεργοποιήσει μόνο του πάλι!!!!!!

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

είναι στις καλές της σήμερα η βόντα!!

Άσχετο, παίζει να μου έχει κάποιος τρίτος ενεργοποιήσει την CU a lot? θα μου το πουν αν πάρω τηλ το κέντρο εξυπηρέτησης?

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

είναι στις καλές της σήμερα η βόντα!!

Άσχετο, παίζει να μου έχει κάποιος τρίτος ενεργοποιήσει την CU a lot? θα μου το πουν αν πάρω τηλ το κέντρο εξυπηρέτησης?

Μόνο αν βρήκε κάρτα και την πέρασε στον αριθμό σου μέσω 1254. Υπάρχει τέτοια πιθανότητα όμως; Δεν θα σου το έλεγε;

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Μόνο αν βρήκε κάρτα και την πέρασε στον αριθμό σου μέσω 1254. Υπάρχει τέτοια πιθανότητα όμως; Δεν θα σου το έλεγε;

δεν ξέρω.μπορώ να μάθω από το τμήμα εξυπηρέτησης?

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω.μπορώ να μάθω από το τμήμα εξυπηρέτησης?

Δεν ξέρω. Όταν καλείς 1252 πότε σου λέει ότι έγινε η τελευταία ανανέωση; γιατί από ότι θυμάμαι ακόμα και sms ή a lot κάρτα να έβαζες την ανέφερε σαν τελευταία ανανέωση...

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

24 του μηνός λέει...προχθες δηλαδή...

Άρα δεν σου πέρασε κάρτα κανείς άλλος. Οπότε τώρα περιμένουμε να βάλεις κάρτα για να δούμε αν θα σου πάρει τα 5 ευρώ.

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

καθιστε βρε..οταν παιρνεις στο 1252..σου λεει ποτε εβαλες τελευταια φορα καρτα συνδιαλεξεων ..:wacko:
Link to comment
Share on other sites

καθιστε βρε..οταν παιρνεις στο 1252..σου λεει ποτε εβαλες τελευταια φορα καρτα συνδιαλεξεων ..:wacko:

αυτό λέμε...παραμένει όμως ενεργοποιημένη η CU a lot.θα δούμε.το βράδυ θα βάλω κάρτα.

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Vodafone γενικά
  • The title was changed to wrong
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...