Jump to content

Περί... Vodafone γενικά


President
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αν παω σε ενα καταστημα βονταφον και ζητησω εναν συγκεκριμενο αριθμο που δεν υπαρχει,μπορω να τον ζητησω σαν καρτοκινητο η πρεπει να κανω απαραιτητως συνδεση?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αν παω σε ενα καταστημα βονταφον και ζητησω εναν συγκεκριμενο αριθμο που δεν υπαρχει,μπορω να τον ζητησω σαν καρτοκινητο η πρεπει να κανω απαραιτητως συνδεση?

Σύνδεση και μόνο σύνδεση.

Link to comment
Share on other sites

Σύνδεση και μόνο σύνδεση.

 

χαζοι ειναι?κανουν την εξυπηρετηση να μη βγαλουν και κατι?

δες και το ποστ μου στο θεμα τα παντα για συνδεσεις βονταφον

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και διαθέσιμο να είναι, δεν θα σου το δώσουν στο μηδενικό πάγιο.

 

γιατι?συνδεση δεν θεωρειται?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν το καταφέρεις μαγκιά σου.

 

δυστυχως δεν ειναι εμπορικα διαθεσιμο αυτο το παγιο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

δυστυχως δεν ειναι εμπορικα διαθεσιμο αυτο το παγιο

 

Με απειλή φορητότητας έχω ακούσει ότι γίνεται να το πάρεις... Παρόλο που δεν είναι εμπορικά διαθέσιμο αν δουν ότι θα πας σε άλλη εταιρεία(που τα έχουν) να το πάρεις, πιθανότατα θα στο προσφέρουν από το τηλ αν το ζητήσεις. Πες εγώ θέλω να κάτσω, αλλά θέλω αυτό το πρόγραμμα!:)

Link to comment
Share on other sites

Για ήδη υπάρχουσα γραμμή μπορούν να σε πάνε στο χωρίς πάγιο με απειλή φορητότητας.

Για να σου δώσουν νέο συγκεκριμένο αριθμό, εαν είναι διαθέσιμος, θα το κάνουν μόνο σε συμβόλαιο και σε μεγάλο πάγιο. Όσο πιο μεγάλο τόσο πιο πιθανό να στον δώσουν. Δεν είναι τεχνικό θέμα αλλά θέμα πολιτικής.

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Με απειλή φορητότητας έχω ακούσει ότι γίνεται να το πάρεις... Παρόλο που δεν είναι εμπορικά διαθέσιμο αν δουν ότι θα πας σε άλλη εταιρεία(που τα έχουν) να το πάρεις, πιθανότατα θα στο προσφέρουν από το τηλ αν το ζητήσεις. Πες εγώ θέλω να κάτσω, αλλά θέλω αυτό το πρόγραμμα!:)

πολυ ενδιαφερον αυτο που λες!θα το δοκιμασω

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε αν το προγραμμα 5GB (15 euro μηνιαιως για φοιτητες) μπορει να χρησιμοποιηθει και σε iPad/tablets?

http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=10046

Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε αν το προγραμμα 5GB (15 euro μηνιαιως για φοιτητες) μπορει να χρησιμοποιηθει και σε iPad/tablets?

http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=10046

 

25ευρώ είναι για φοιτητές. Νομίζω ότι θα μπορείς κανονικά.

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

12,5 ευρώ είναι για φοιτητές για 6 μήνες , και μετά 25

 

http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=10364

Link to comment
Share on other sites

Μέσω 3g σύνδεσης vodafone δουλεύουν voip κλήσεις ή τις κόβει;

Νομίζω οτι voip παίζει μόνο στο πρόγραμμα 10GB. Δεν είμαι όμως σίγουρος.

Phantom Of The Opera
Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε αν το προγραμμα 5GB (15 euro μηνιαιως για φοιτητες) μπορει να χρησιμοποιηθει και σε iPad/tablets?

http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=10046

 

Δεν έχεις θέμα, απλά να περάσεις τα σωστά APN στο iPad και θα παίξει (σωστό apn στην περίπτωση σου "internet" )

 

Μέσω 3g σύνδεσης vodafone δουλεύουν voip κλήσεις ή τις κόβει;

 

Δεν μπορείς να κάνεις VoIP σε κανένα πρόγραμμα παρά μόνο στα 10GB(και στο παλιό Unlimited το οποίο δεν είναι ποια εμπορικά διαθέσιμο)

Edited by noodlah
Αν δεν θελεις παγια, ελαχιστες χρεωσεις, προβληματα σε λογαριασμους το μοναδικο δικτυο ειναι εδω, με καθε νεα αιτηση δωρα μια 2πλη κουβερτα σε διαφορα χρωματα και μια σακουλα καρβουνα. Απεριοριστη ομιλια απο την ταρατσα του σπιτιου σου με ολoυς
Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα καρτοκινητό Vodafone. Υπάρχει τρόπος να απενεργοποιηθεί το "Ο συνδρομητής που καλέσατε δεν είναι διαθέσιμος" ή να παραταθεί ο αριθμός των χτυπημάτων που να βγαίνει? Πολλές φορές δεν προλαβαίνω να το πιάσω στα 5 χτυπήματα με αποτέλεσμα να χάνω κλήσεις. Γίνεται να χτυπάει όσο επιμένει ο άλλος ή τουλάχιστον για 10 χτυπήματα?

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Κάθε φορά που αππορίπτω μία κλήση (πχ με παίρνει η γυναίκα μου από το σπίτι, κάνω decline και καλώ πίσω από σταθερό) μου έρχεται sms μη χρεώσιμο, ότι με κάλεσε ο τάδε ενώ το τηλέφωνο μου ήταν κατελλειμένο...

 

Πως το απενεργοποιώ αυτό ?

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά

-----------------------------

LG G4

-----------------------------

Link to comment
Share on other sites

δεν μας είπες αν έχεις συμβόλαιο ή καρτοκινητό, για το 2ο κάλεσε 1285 και στη συνέχεια βρες την υπηρεσία ειδοποίησης χαμένης κλήσης - και μετά την απενεργοποιείς (πατώντας το 1 ή το 2).
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Vodafone γενικά
  • The title was changed to wrong
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...