Jump to content

Περί... Vodafone γενικά


President
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εγω συμπληρωσα το νουμερακι απο περιεργεια (αριθμος βονταφον) αλλα μου εβγαλε πως δεν επιτρεπονται αλλες κλησεις προς τον αριθμο αυτο...:wacko:
τελικα ολους σας πηραν τηλεφωνο εκτος απο μενα;;;:(
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

:lol::lol:

 

Θα μας τρελάνουν τελείως ρε!!! :lol:

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

σημερα πηγα να ξανακανω αιτηση γιατι δεν εχει ενεργοποιηθει ακομη μετα απο τοσους μηνες και τωρα μου λεει : O Κωδικός Χρήστη/Αριθμός Μητρώου $$$$$$$ είναι λανθασμένος
Link to comment
Share on other sites

ΤΟ TRACK ID ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΤΗ VODAFONE. ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΟΥ. ΕΧΩ ΤΟ P1 ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΠΑΝΤΑ ΑΨΟΓΑ.
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΙ ΣΤΑ 2. Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΣΤΗ ΧΡΕΩΣΗ. ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΜΕ VODAFONE LIVE ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ. ΒΑΣΙΚΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΤΟ WAP NON VF LIVE.
Link to comment
Share on other sites

Οι προσφορές σε ορισμένα μοντέλα όντως συμφέρουν πάρα πολύ. Δεν νομίζω οτι μπορείς να μάθεις τί έχει μέσα το κουτί πρίν το πάρεις, πάντως απ όσους ξέρω και έχουν αγοράσει τα κινητά είναι σε άριστη κατάσταση.
Link to comment
Share on other sites

φετινο bump? :p Εμενα μου αρεσε παντως, το εκανα σε ενα φιλο μου στο δωμάτιο και τρελάθηκε ;-P -"λαθος κανετε", "ποιος ειναι"? ;-)
Αγγελίες στο buy & sell μόνο!
Link to comment
Share on other sites

Link

 

Στο αρχείο μπαίνει η υπόθεση των υποκλοπών

 

Αθήνα

 

Στο αρχείο τίθεται, με διάταξη του εισαγγελέα Εφετών Μιλτιάδη Ανδρειωτέλλη, η δικογραφία για την υπόθεση των υποκλοπών.

 

Ο κ. Ανδρειωτέλλης έκανε δεκτή την κρίση του εφέτη ανακριτή Π. Πετρόπουλου που χειρίστηκε την υπόθεση, ότι δεν προκύπτουν στοιχεία για την απόδοση ευθυνών σε συγκεκριμένα πρόσωπα.

 

Για την υπόθεση, που ήρθε στο φως τον Φεβρουάριο του 2006, είχε ασκηθεί ποινική δίωξη κατ' αγνώστων για την κατηγορία της παραβίασης τηλεφωνικού απορρήτου.

 

 

Ως συνηθως στην Ελλαδα....υπαρχουν ευθυνες, αλλα ποτε σε συγκεκριμενα προσωπα....παντα η ευθυνη για κατι ειναι κατι το γενικο και αοριστο....

Link to comment
Share on other sites

Link

 

 

 

 

Ως συνηθως στην Ελλαδα....υπαρχουν ευθυνες, αλλα ποτε σε συγκεκριμενα προσωπα....παντα η ευθυνη για κατι ειναι κατι το γενικο και αοριστο....

 

Δεν περίμενα και κάτι άλλο επείσης! Αν συνεχίσουμε έτσι δεν θα πάμε ποτέ μπροστά ως χώρα!

Link to comment
Share on other sites

Καποια στιγμη πρεπει να πιστεψουμε ομως, οτι θα αποδοθουν ευθυνες...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

Οπότε μπορεί να διαφημιστεί και επίσημα η υπηρεσία vodafone-spyline και να γίνει εμπορικά διαθέσιμη στο ευρύ κοινό. Θα σημειώσει τεράστια επιτυχία σε ζευγάρια, αντρόγυνα κτλ.

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Καποια στιγμη πρεπει να πιστεψουμε ομως, οτι θα αποδοθουν ευθυνες...

 

 

Το ζητούμενο είναι να μη το πιστέψουμε εμείς αλλά κάποιοι σχετικοί με τι δικαστική εξουσία. :)

Link to comment
Share on other sites

έχω το Vodafone Huawei Ε220 το οποίο έχει της Vodafone προεγκατεστημενο λογισμικό το Vmc-lite

τώρα άλλαξα isp και επέλεξα την Wind οπότε ξέρει κάνεις πως θα αφαιρέσω το προεγκατεστημενο λογισμικό για να μην ανοίγει μαζι με αυτο της Wind ??

Νομιζω οτι πρεπει να φλασαρω το modem ετσι δεν ειναι ?

Eυχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Και ξεχασαν ολοι οτι υπηρξε και ο θανατος ενος ανθρωπου γι'αυτη την υποθεση.Ωραια δικαιοσυνη επικρατει τελικα στην Ελλαδα :βαζουμε φυλακη καποιους για μικροπραγματα και αυτοι που ειναι στην ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΑΤΗ κυκλοφορουν ελευθεροι.
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου άρεσε που την ώρα που ανακοινώθηκε από τα μέσα ενημέρωσης ότι μπήκε στο αρχείο, την ίδια ώρα ο πρωθυπουργός στη Βουλή έλεγε τις παρακάτω φράσεις (τις έχουμε ακούσει χίλιες φορές βέβαια):

"Καμία ανοχή στην διαπλοκή!" , "Όσοι δεν είναι σύμφωνοι με τους νόμους, θα λογοδοτήσουν στη δικαιοσύνη... και αυτό είναι δέσμευση!!!"

 

Τα θέλει και τα λέει? Το δικό του κινητό παρακολουθούσαν... που είναι η δικαιοσύνη να κόψει τα ποδάρια σε αυτούς που τον παρακολουθούσαν? Γιατί σταμάτησε η έρευνα και γιατί αποφασίστηκε ότι δεν υπάρχουν ευθύνες από κανέναν για να αποδοθούν? Αυτός ο ανθρωπάκος που σκοτώθηκε - "αυτοκτόνησε" γιατί το έκανε? Τυχαίο συμβάν και αυτό? Μήπως έγινε απότομα emo και είδε ότι η ζωή είναι μίζερη και πρέπει να κόψει το δικό του νήμα για να γλιτώσει?

Link to comment
Share on other sites

Παρατήρησα στο λογαριασμό μου στο e-billing ότι τις 3 τελευταίες κινήσεις δεν τις έχουν περάσει. Εχει παρατηρήσει κανέις τίποτα παρόμοιο; Βασικά σε διάστημα ενός μήνα έκανα 3 ηλεκτρονικές πληρωμές γιατί δεν είχα τη δυνατότητα να τα δώσω μαζεμένα και τώρα βλέπω και στο λογαριασμό αλλά και στο ιστορικό ότι δεν έιναι περασμένες οι κινήσεις.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Vodafone γενικά
  • The title was changed to wrong
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...