Jump to content

Περί... Vodafone γενικά


President
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το οποιο σημαινει οτι ολα τα κουτια της pizza hut ειναι κοκκινα και αναφερουν το παρτυ.

 

κοκκινα δεν ειναι

ειναι το ιδιο μοτιβο που εχουν και οι νεες διαφημισεις της εταιριας...

 

Κουτια , σταθμοι, ολη η πολη ενα παρτυ !

 

Με συναυλια του Σακη στο Συνταγμα στις 27 του Μηνα και ολα τα καταστηματα σε απευθειας αναμεταδοση με δορυφορο ....

 

Εκεινη την ημερα τα καταστηματα θα γιορταζουν! Θα κλεισουν πολυ αργοτερα απο τις 9 και θα γινουν και αλλα, πολυ ομορφα πραγματακια !

 

:)

:X
Link to comment
Share on other sites

Eνα φιλαρακι μου θα μου στειλει την προπληρωμενη καρτουλα, εχω ενα φορητο toshiba A110-195 και την αγορασε προ 2 μηνων περιπου, ελπιζω οτι ταιριαζει σε pci express υποδοχη στον υπολογιστη μου...

 

Περίπου €4/ΜΒ

Αν θεωρείς ότι η χρήση που θα κάνεις είναι πολύ μικρή τότε είναι μια χαρά.

 

(Απαντώ και στην ερωτηση σου στο Vodafone 3G/HSDPA: Κάλυψη, υπηρεσίες)

Link to comment
Share on other sites

Εκεινη την ημερα τα καταστηματα θα γιορταζουν! Θα κλεισουν πολυ αργοτερα απο τις 9 και θα γινουν και αλλα, πολυ ομορφα πραγματακια !

 

:)

 

Οι υπάλληλοι θα πληρωθούν τις υπερωρίες ή θα ταλαιπωρηθούν περισσότερο χωρίς αντάλλαγμα για να χαρούν οι καταναλωτές;

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Οι υπάλληλοι θα πληρωθούν τις υπερωρίες ή θα ταλαιπωρηθούν περισσότερο χωρίς αντάλλαγμα για να χαρούν οι καταναλωτές;

 

μου αρεσει που ρωτας κιολας....

αφου την ξερεις την απαντηση!

:lol:

:X
Link to comment
Share on other sites

κοκκινα δεν ειναι

ειναι το ιδιο μοτιβο που εχουν και οι νεες διαφημισεις της εταιριας...

 

Κουτια , σταθμοι, ολη η πολη ενα παρτυ !

 

Με συναυλια του Σακη στο Συνταγμα στις 27 του Μηνα και ολα τα καταστηματα σε απευθειας αναμεταδοση με δορυφορο ....

 

Εκεινη την ημερα τα καταστηματα θα γιορταζουν! Θα κλεισουν πολυ αργοτερα απο τις 9 και θα γινουν και αλλα, πολυ ομορφα πραγματακια !

 

:)

 

Όπως? Θα μας δίνουν 10-10 τα πακέτα σύνδεσης ή τίποτα πιο ουσιαστικό?

Link to comment
Share on other sites

Μια ακομα ερωτηση εφοσον την τοποθετησω στον αλλο φορητο που εχω στο σπιτι μου και οχι στη δουλεια μου. Το ερωτημα μου.

Στο φορητο στο σπιτι τον Amilo prov3505 centrino duo T2050 και απο θυρες διαθετει 1 ( 1 ) x PC Card - type I/II . Ενας φιλος θα μου δωσει την vodafomne mobile connect card 3G λογω δουλειας προπληρωμενη. Κανει για το φορητο μου αν το εχει δοκιμασει κανενας? Η καρτα ειναι η 3G/GPRS E618

Link to comment
Share on other sites

Τέσσερις μήνες μετά και ούτε φωνή ούτε ακρόαση για το πρόβλημα.

 

Το Vodafone Mail εξακολουθεί να μην με αφήνει να ανοίξω ούτε να διαγράψω τα mail που υπάρχουν στο inbox. Τώρα που μου έστειλε κάποιος δύο τεράστια αρχεία, εξαντλήθηκαν και τα 20ΜΒ του προσφερόμενου χώρου.

 

Αναρωτιέμαι πλέον αν θα μπορώ να δέχομαι μηνύματα στον τηλεφωνητή μου, διότι εάν στα 20ΜΒ προσμετρώνται και αυτά, προφανώς θα μείνω και χωρίς τηλεφωνητή.

 

Είναι ΤΟΣΟ ΑΧΡΗΣΤΟΙ που δεν μπορούν να βρουν λύση εδώ και τέσσερις μήνες;

 

Γνωρίζετε εάν προσφέρει άλλη εταιρεία υπηρεσία όπως το U&ME της Vodafone;

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζετε εάν προσφέρει άλλη εταιρεία υπηρεσία όπως το U&ME της Vodafone;

H COSMOTE έχει το COSMOTE ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΑ αλλά δεν ισχύει για 2 γραμμές όπως στο You&Me. Θα πρέπει ο καθένας να έχει τη δική του γραμμή -άρα και δικό του χρόνο ομιλίας κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Αν πληρώσω τον λογαριασμό στις 27, υπάρχει περίπτωση να μου πούνε 'Κρατήστε τς επειδή σήμερα είναι το πάρτυ σας τα χαρίζουμε';

Επίσης μπας και δώσουν τζάμπα κινητά;....

http://briefcase.pathfinder.gr/download/csarad/24825/530117/ardas06.jpg

ARDAS FESTIVAL - KASTANIES, EVROS, GREECE

Link to comment
Share on other sites

Αν πληρώσω τον λογαριασμό στις 27, υπάρχει περίπτωση να μου πούνε 'Κρατήστε τς επειδή σήμερα είναι το πάρτυ σας τα χαρίζουμε';

Επίσης μπας και δώσουν τζάμπα κινητά;....

:lol: :lol: :lol:

Σιγά μην σου χαρίσουν και τα πάγια για έναν χρόνο... Λογικά δώρα θα δώσουν...

Στη διαφήμιση στην TV -αν άκουσα καλά- έλεγε ότι ο Ρουβάς θα είναι σε ζωντανή σύνδεση... Δεν θα είναι συναυλία;

Link to comment
Share on other sites

Θα σου φερω ενα παραδειγμα απλο.

 

Δες το ΤΙΜ 1 και το vf χωρις παγιο.

 

Βγες στο δρομο και ρωτα. Αν γνωριζει κανεις το ΤΙΜ1 μπορεις να κανεις παρτυ.

 

 

PS: Ειναι γνωστο οτι το marketing της vf ειναι αξιοζηλευτο.

:worry: tim1?

πινοκιοοοοο:p

το οτι η τιμ δεν το προωθησε δεν σημαινει οτι δεν το γνωριζει κανεις!

 

Επιτέλους η vodafone ξύπνησε! Και μάλλον ήρθε η ώρα της παρακμής κάποιας άλλης η οποία απ' ότι βλέπω δεν κινείται... :cool:

υπονοεις κατι???:X

Οι υπάλληλοι θα πληρωθούν τις υπερωρίες ή θα ταλαιπωρηθούν περισσότερο χωρίς αντάλλαγμα για να χαρούν οι καταναλωτές;

...και το πρωι 8:55 εξω απο το μαγαζι!

μου αρεσει που ρωτας κιολας....

αφου την ξερεις την απαντηση!

:lol:

παντου τα ιδια...αμαν!:p

 

και ετσι για να σοβαρευτω και λιγο..με το δαχτυλο στην σκανδαλη,ειναι πολυ καλη κινηση αυτη για να κερδισει το χαμενο εδαφος.

αλλα,αν το κανει σε οοολα τα μαγαζια της εκει θα την παραδεχτω.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

σύνδεση[/b]... Δεν θα είναι συναυλία;

Aπο ότι κατάλαβα θα είναι η συναυλία στο σύνταγμα και θα μεταδίδεται live στα καταστήματα...

:worry: tim1?

πινοκιοοοοο:p

το οτι η τιμ δεν το προωθησε δεν σημαινει οτι δεν το γνωριζει κανεις!

 

 

...και το πρωι 8:55 εξω απο το μαγαζι!

 

παντου τα ιδια...αμαν!:p

 

και ετσι για να σοβαρευτω και λιγο..με το δαχτυλο στην σκανδαλη,ειναι πολυ καλη κινηση αυτη για να κερδισει το χαμενο εδαφος.

αλλα,αν το κανει σε οοολα τα μαγαζια της εκει θα την παραδεχτω.

 

1) Το ΤΙΜ1 το γνωρίζουν μόνο όσοι μπαίνουν στο internet και βλέπουν τις ανακοινώσεις των εταιρειών και site όπως το myphone ή όσοι τυχαία το άκουσαν σε κάποιο κατάστημα. Τι κομμάτι του πληθυσμού νομίζεις πως είναι αυτοί. Πραγματικά πέραν από τους ψαγμένους το πρόγραμμα δυστυχώς δεν το ξέρει σχεδόν κανείς...

2) Οι υπάλληλοι θα πληρωθούν υπερωρία. Μη δείτε μια ωραία κίνηση από κάποια εταιρεία, αμέσως θα σπεύσετε να κακολογήσετε...

3)Θα γίνει μόνο στα ανακαινισμένα καταστήματα. Έτσι για να προωθηθεί η νέα ταυτότητα της εταιρείας (νέα καμπάνια, νέο logo, νέα καταστήματα...) :)

Link to comment
Share on other sites

Και κατι αλλο. Κατεβασα κι εγω τους προσφατους 'οδηγους' απο τη σελιδα της εταιρειας, μεταξυ των φακελων εχει το προγραμμα εγκαταστασης σε .msi οποτε μαλλον αυτο θα τρεξω. Μετα ομως εχει και ενα ακομα εκτελεσιμο το οποιο εχει τιτλο run.exe και απο οτι καταλαβα αφορα την εκκινησης της εφαρμογης, ετσι δεν ειναι?
Link to comment
Share on other sites

Ειναι γνωστο οτι το marketing της vf ειναι αξιοζηλευτο.

 

Από το οποίο περιμένω αμοιβή για τις ιδέες που τους έδωσα.Σε 50ευρα παρακαλώ να είναι το ποσό.:lol:

Όταν τα έλεγα εγώ(μην.596)

 

Και την παραλία του Βόλου άρχισαν να την κοκκινίζουν από ότι έμαθα...

Link to comment
Share on other sites

Εστάλη σήμερα το ακόλουθο e-mail

 

 

 

 

ΥΓ. Η παρούσα ενημέρωση δεν αφορά εταιρικούς πελάτες. Οι εταιρικοί πελάτες διατηρούν και αυτοί τη δυνατότητα για δωρεάν πρόσβαση.

Για περισσότερες πληροφορίες καλέστε 1399.

 

 

 

Vodafone

.

 

egv poy exw etairikh syndesh alla den eixa energopoihsh to free inetnet to dikaioume twra??

SMILE, LIFE IS NICE
Link to comment
Share on other sites

egv poy exw etairikh syndesh alla den eixa energopoihsh to free inetnet to dikaioume twra??

 

Ναι μπορείς...........κάλεσε από κινητό στο 1399 να σε ενημερώσουν

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Owner of Samsung Galaxy Note II

Link to comment
Share on other sites

eida twra diafhmhsh sthn tv pou leei oti logo tou party,ola ta kinita -30% an ta pareis me sindesh.Isxiei kati tetio?kserei kaneis leptomeries?
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς πως λέγεται το τραγούδι στην διαφήμιση για το cu-alot που έχει εκίνη την κοπέλα να λέει κάτι chocolata - karamela... ψοφάω να το βρω.:lol:
Το μέλλον είναι ήδη εδώ !:p
Link to comment
Share on other sites

eida twra diafhmhsh sthn tv pou leei oti logo tou party,ola ta kinita -30% an ta pareis me sindesh.Isxiei kati tetio?kserei kaneis leptomeries?

 

Το ωραιο ειναι οτι ειδα διαφημιση της ΤΙΜ για -30 σε 30 συσκευες.

Αμεσως η Voda εδωσε -30% σε 30 συσκευες και τωρα ΟΛΕΣ οι συσκευες -30% με συνδεση.

 

Εχω την εντυπωση οτι τα εχει βαλει με την ΤΙΜ και της αλλαζει τα φωτα?

 

Ξέρει κανείς πως λέγεται το τραγούδι στην διαφήμιση για το cu-alot που έχει εκίνη την κοπέλα να λέει κάτι chocolata - karamela... ψοφάω να το βρω.:lol:

 

OINOSEAU - Paris

Link to comment
Share on other sites

Το ωραιο ειναι οτι ειδα διαφημιση της ΤΙΜ για -30 σε 30 συσκευες.

Αμεσως η Voda εδωσε -30% σε 30 συσκευες και τωρα ΟΛΕΣ οι συσκευες -30% με συνδεση.

 

Εχω την εντυπωση οτι τα εχει βαλει με την ΤΙΜ και της αλλαζει τα φωτα?

 

 

 

a)kseroume mexri pote isxiei i prosfora?

b)-30 apo thn iparxousa timh?px ena kinito sto vdf100 borei na kostizei 100 euro(apo arxiki timi px 150).Twra tha paei sta 70?

c)giati dn exoun vgalei episimo deltio tipou?

Link to comment
Share on other sites

Ειχα παει που λετε προχτες στη vodafone μιας και ειχε ερθει η επιδοτηση της μητερας μου να κανω μια φορητοτητα κι εγω απο tim se vodafone,και να διμιοθργησω και μια συνδεση ετσι ωστε να παρω μια συσκευη με λιγοτερα χρηματα...

 

εκανα τη φορητοτητα και τους ειπα οτι θελω να παρω το κ800 ειχαμε την επιδοτηση ειχαμε και την νεα συνδεση και εβγαινε το κινητο στα 147€....μοθ λενε θα σας ερθει μηνυμα οτι εγινε η φορητοτητα και να ερθετε να παρετε και τη συσκευη σας!

 

 

Παω σημερα και τους λεω οτι μου ηρθε μηνυμα απο τη vodafone αλλα δεν θελω να παρω το κ800 αλλα το κ810 μιας και θα βγει σε λιγες μερες....Μου λενε στην αρχη γινεται μα μου σου κλπ κλπ και θα παρει 18 μερες μεχρι να ξαναγινει η φορητοτητα γιατι θα την ακυρωσουμε κλπ......κλπ..Τους λεω δεν εχω προβλημα καντε το...Μετα απο λιγο μου λενε δε γινεται..Εκεινη την ωρα αρχιζω και τρελαινομαι..Περνουν στα κεντρικα λεει δε γινεται...τους λεω εγω αλλαξα εταιρια για να μην εχω προβλημα και μου ξεκινησατε κατευθειαν τα προβληματα??σε εναν νεο πελατη?...Μου φωναζει τον υπευθηνο συζητησαμε εκει....Και στο τελος μου λεει ενταξει θα παρεις το νεο σου αριθμο απο την φορητοτητα τωρα και μολις ερθει η συσκευη θα σε παρουμε τηλεφωνο..

 

 

Ελεος εκανα 10ωρες για να λυθει ενα τοσο ευκολο προβλημα!!!τελος καλο ολα καλα παντος!!!

 

Υ.Γ οσοι ενδιαφερεστε για το κ810 απο οτι μου ειπαν σε καμια 10ρια μερες θα ερθει το πολυ!!

wii controller με nunchuck καινουρια ιδια με nintendo 15ευρω

Ζακετα ζαρα απο 60ευρω 30

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Vodafone γενικά
  • The title was changed to wrong
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...