Jump to content

Soundtracks διαφημίσεων & εκπομπών [III]


rigasnic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ποια λέει το BACI όταν αρχίζει στη σειρά SAFE SEX ?????????????????????????????????????????????????????????
, , !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Don't Worry, Be Happy !!! It's YOUR life !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! , ,
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ποια λέει το BACI όταν αρχίζει στη σειρά SAFE SEX ?????????????????????????????????????????????????????????

 

ειδική εκτέλεση απο τος ΜΙΚΡΟ

:X
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς συγκρότημα & τίτλο τραγουδιού από την καινούρια διαφήμιση της ΕΒΓΑ? Ευχαριστώ!
Redmi Note 8T
Link to comment
Share on other sites

Το τραγουδι απο την διαφημιση του What's Up?! ξερει κανεις ποιο ειναι ??

Μου θυμιζει ενα παλιο τραγουδι.

Αυτο πρεπει να ειναι καποιο καινουργιο remix

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε ολους!

μηπως ξερει κανεις ποιο ειναι το τραγουδι στην διαφημιση του citroen C1?

Ενα πολυ χαρουμενο αγγλοιταλικοισπανικο τραγουδακι πολυ ρυθμικο και το λεει ενας ανδρας.

αν το ξερει καποιος ας απαντησει! ευχαριστω:lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το τραγουδι απο την διαφημιση του What's Up?! ξερει κανεις ποιο ειναι ??

Μου θυμιζει ενα παλιο τραγουδι.

Αυτο πρεπει να ειναι καποιο καινουργιο remix

Πρέπει να είναι η μουσική από την σειρά "Αστυνόμος Σαΐνης" σε κάποια remix έκδοση....

Ξέχνα το Χθες...Ζήσε το Σήμερα...Ονειρεύσου το Αύριο!
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να είναι η μουσική από την σειρά "Αστυνόμος Σαΐνης" σε κάποια remix έκδοση....

Πρεπει να ειναι απ΄το καινουριο Cd των ΜΙΚΡΟ.

Στις διαφημισεις what's up παντα βαζουν τραγουδια απο ΜΙΚΡΟ,αρα και αυτο

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε ολους!

μηπως ξερει κανεις ποιο ειναι το τραγουδι στην διαφημιση του citroen C1?

Ενα πολυ χαρουμενο αγγλοιταλικοισπανικο τραγουδακι πολυ ρυθμικο και το λεει ενας ανδρας.

αν το ξερει καποιος ας απαντησει! ευχαριστω:lol:

 

...Zucchero - Baila Morena...

 

Λογικά υπάρχει & στις προηγούμενες σελίδες.

Το νέο μουσικό blog είναι εδώ!Αφιερώματα,επιλεγμένα mp3s...

 

"It's better to burn out than fade away"

N. Young

Link to comment
Share on other sites

...Zucchero - Baila Morena...

 

Λογικά υπάρχει & στις προηγούμενες σελίδες.

 

Απ' όσο ξέρω αυτό είναι για το Citroen C4....

Αυτή η διαφήμιση του C1 ποια είναι ρε παιδιά? Γιατι βλέπω να το ζητάτε απελπισμένα αλλά δεν το έχω δει ποτέ στην τηλεόραση :O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Απ' όσο ξέρω αυτό είναι για το Citroen C4....

Αυτή η διαφήμιση του C1 ποια είναι ρε παιδιά? Γιατι βλέπω να το ζητάτε απελπισμένα αλλά δεν το έχω δει ποτέ στην τηλεόραση :O

 

Και να περιγράψω την διαφήμιση δεν θα βγάλεις νόημα, γιατί κι εγώ δεν έχω βγάλει νόημα με την ιδέα... Το χαρακτηριστικό της μουσικής στην συγκεκριμένη διαφήμιση (Citroen C1), λέει κάπου στην αρχή: 'Bonjour Madam, bonjour Monsieur', το ίδιο κομμάτι ακούγεται και στην διαφήμιση για μάσκαρα (μακριές βλεφαρίδες) της Maybelline! :wacko:

Υποψιάστηκα ότι ίσως είναι κάτι από Dimitri From Paris, αλλά δεν βρήκα κάτι... αν και η μουσική στην διαφήμιση τον θυμίζει έντονα...

 

Άντε βρε παιδιά βοηθήστε λίγο... :blink:

RelaxTime! http://img513.imageshack.us/img513/3026/hi1pd.gif
Link to comment
Share on other sites

Και να περιγράψω την διαφήμιση δεν θα βγάλεις νόημα, γιατί κι εγώ δεν έχω βγάλει νόημα με την ιδέα... Το χαρακτηριστικό της μουσικής στην συγκεκριμένη διαφήμιση (Citroen C1), λέει κάπου στην αρχή: 'Bonjour Madam, bonjour Monsieur', το ίδιο κομμάτι ακούγεται και στην διαφήμιση για μάσκαρα (μακριές βλεφαρίδες) της Maybelline! :wacko:

Υποψιάστηκα ότι ίσως είναι κάτι από Dimitri From Paris, αλλά δεν βρήκα κάτι... αν και η μουσική στην διαφήμιση τον θυμίζει έντονα...

 

Άντε βρε παιδιά βοηθήστε λίγο... :blink:

 

 

Γιατί έχω την εντύπωση ότι αυτό είναι το Citroen C2? "Περισσότερα C2 περισσότερος χώρος κλπ"......... :O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

...Zucchero - Baila Morena...

 

Λογικά υπάρχει & στις προηγούμενες σελίδες.

 

Σ' ευχαριστώ,

σήμερα το πρωί που άκουγα galaxy92 το έπαιζε και στο τελος είπαν οτι είναι το sexy thing των zucchero.

μηπως το έχει κανείς εύκαιρο?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ποιο τραγούδι είναι αυτό που παίζει στη νέα διαφήμιση του What's Up της Cosmote??????

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

"Περισσότερα C2 περισσότερος χώρος κλπ"......... :O

οταν ξαναδεις την διαφημιση θα ακουσεις να λεει περισσοτερα c1 περισσοτερος χωρος.εχεις μπερδεψει τα μοντελα με τις διαφημισεις τους ;)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5565hondasport.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ποιο τραγούδι είναι αυτό που παίζει στη νέα διαφήμιση του What's Up της Cosmote??????

 

Κάνε scrol up στην ίδια σελίδα και θα δεις την 8η απάντηση (από nmk1988) που εξηγεί... :p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και να περιγράψω την διαφήμιση δεν θα βγάλεις νόημα, γιατί κι εγώ δεν έχω βγάλει νόημα με την ιδέα... Το χαρακτηριστικό της μουσικής στην συγκεκριμένη διαφήμιση (Citroen C1), λέει κάπου στην αρχή: 'Bonjour Madam, bonjour Monsieur', το ίδιο κομμάτι ακούγεται και στην διαφήμιση για μάσκαρα (μακριές βλεφαρίδες) της Maybelline! :wacko:

Υποψιάστηκα ότι ίσως είναι κάτι από Dimitri From Paris, αλλά δεν βρήκα κάτι... αν και η μουσική στην διαφήμιση τον θυμίζει έντονα...

 

Άντε βρε παιδιά βοηθήστε λίγο... :blink:

 

ακριβώς τα ίδια που λες εσυ τα εχω πει και εγω σελίδες πριν και ομως δε γινεται τιποτα... κανεις δε το ξερει...

 

Οσο για το αναρχακι , ολα τα c εχεις πει εκτος απο το σωστό... :p :wacko: :lol:

:X
Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρετε ποιό είναι το τραγουδάκι που ακούγεται στη διαφήμιση του Yaris, με σλόγκαν Big-Small;

 

Tελικά βρήκαμε ποιό είναι?..Γιατί στο search μονό αυτή την αναφορά βρήκα...

Φιλικά,

*imela*

ps. είναι το "Hey Mrs.- Ι monster" ή μπα?..

Link to comment
Share on other sites

παιδιά, μήπως ξέρει κάποιος πως λεγόταν ένα "γρήγορο" κομμάτι που είχε πει ο Πορτοκάλογλου στην τελετή λήξης των ολυμπιακών αγώνων? ευχαριστώ!!!
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...