Jump to content

Soundtracks διαφημίσεων & εκπομπών [III]


rigasnic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δυνάμωσε την ένταση Πανούλη. Μια χαρά ακούγεται :)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλημέρα παιδιά!! μήπως γνωρίζει κάποιος το κομμάτι που έπαιζε στο χθεσινό "so you think you can dance" για την χορογραφία ανά πεντάδες στην οντισιόν της Αθήνας? ένα r&b κομμάτι είναι και επαναλάμβανε τη φράση "can't let you go" ....
Link to comment
Share on other sites

Αναζητώ ένα slow κομμάτι στο στυλ των Archive και Madrugada που έπαιξε προχθές στην 10η Εντολή με την Μυρτώ Αλικάκη. Ήταν τη στιγμή που η πρωταγωνίστρια ήταν πάνω από τον υπολογιστή και μελετούσε κάποια στοιχεία. Ευχαριστώ!
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα παιδιά!! μήπως γνωρίζει κάποιος το κομμάτι που έπαιζε στο χθεσινό "so you think you can dance" για την χορογραφία ανά πεντάδες στην οντισιόν της Αθήνας? ένα r&b κομμάτι είναι και επαναλάμβανε τη φράση "can't let you go" ....

Beyonce - Ring the Alarm ?

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Beyonce ηταν σιγουρα γιατη η φωνη της ξεχωριζει.... Το ηθελα και εγω αυτο το κομματι... Οταν το κατεβασω θα σου πω αν ηταν αυτο....

 

Edit: Αυτο ηταν!!!! Nice job Xourxoulitse!!!!!:respect: :respect:

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

Re paidia pws legeetai to kommati pou pezei sthn diafhmhsh tou mars?

 

plz einai anagkh thx!

One of the things you learn after years of dealing with drug people,

is that you can turn your back on a person,

but never turn your back on a drug.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρει κανείς ποιο είναι το τραγούδι με το οποίο χόρεψε μια υποψήφια στο "So you think you can dance?"; Ήταν αυτή που χόρευε με το βιολί, το οποίο ακούγεται στο instrumental τραγούδι.

Ας μη το κρύβουμε.

Διψάμε για ουρανό!

Link to comment
Share on other sites

Re paidia pws legeetai to kommati pou pezei sthn diafhmhsh tou mars?

 

plz einai anagkh thx!

Αν ψάξεις, θα το βρείς. Έχει απαντηθεί 500 φορές στο συγκεκριμένο thread :rtfm:

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα και από μένα.Ψάχνω να βρω το τραγούδι από την διαφήμιση του gordon's gin.Ευχαριστώ!.

 

The Charlatans - The Only One I Know ;)

http://img376.imageshack.us/img376/4599/swingers0hb.jpg

"Vegas, baby...Vegas!"

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!

Είμαι νέος στην παρέα και ψάχνω το ορχηστρικό κομμάτι που παίζει στην έναρξη της εκπομπής του Μάκη Μανιάτη, στο love radio, 01:00-04:00. Είναι ένα κομμάτι με τσέλο και βιολιά.

 

Αν κάποιος το γνωρίζει θα του είμαι ευγνώμων!

 

Ευχαριστώ εκ' των προτέρων!

"We will say ' Ni ' again to you.....if you do not appease us!!"
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!

Είμαι νέος στην παρέα και ψάχνω το ορχηστρικό κομμάτι που παίζει στην έναρξη της εκπομπής του Μάκη Μανιάτη, στο love radio, 01:00-04:00. Είναι ένα κομμάτι με τσέλο και βιολιά.

 

Αν κάποιος το γνωρίζει θα του είμαι ευγνώμων!

 

Ευχαριστώ εκ' των προτέρων!

 

Μάλλον ψάχνεις το Ed Alleyne Johnson - Oxford Suite Part 1 που κάποτε έψαχνα κι εγώ (και χάρη στην Cristina το βρήκα!!!!)

 

 

ΥΓ: Έχεις ΠΜ...

Link to comment
Share on other sites

Μηπως γνωριζετε το τραγουδι που παιζει στη διαφημιση του ΖΑΓΟΡΙ - ActionAID ;

 

μολις ακουσα στο ραδιοφωνο οτι εχει ηχογραφηθεί για την διαφήμιση και δεν υπάρχει πουθενά προς το παρόν....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους σας!Ευχομαι να μπορεσετε να με βοηθήσετε και αυτη τη φορα όπως κάθε φορά :)

Μήπως κάποιος από εσάς γνωρίζει το κομμάτι που πάιζει σε μια νέα διαφήμιση που λεει "οι αμερικανοι διψάνε για δημοσιοτητα,οι ισπανοι για.... και στην Αφρική ΔΙΨΑΝΕ" ?

Αν καποιος ξέρει ας μου πει παρακαλω γιατι το ψάχνω καιρο τωρα!:(

Ευχαριστω!:)

Link to comment
Share on other sites

Hello. Kserei kaneis pws legete to tragoudi pou pezete stin kainourgia diafimisi tis caprice?(ta pourakia me gemisi karamela...(:blink: ))

Euxaristw polly.!!!:D :D

 

Kaneis???

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους σας!Ευχομαι να μπορεσετε να με βοηθήσετε και αυτη τη φορα όπως κάθε φορά :)

Μήπως κάποιος από εσάς γνωρίζει το κομμάτι που πάιζει σε μια νέα διαφήμιση που λεει "οι αμερικανοι διψάνε για δημοσιοτητα,οι ισπανοι για.... και στην Αφρική ΔΙΨΑΝΕ" ?

Αν καποιος ξέρει ας μου πει παρακαλω γιατι το ψάχνω καιρο τωρα!:(

Ευχαριστω!:)

 

Ειναι το ιδιο τραγουδι που ζηταω κι εγω και παιζει στη διαφημιση του Ζαγορι - ActionAid και η απαντηση ηταν:

 

μολις ακουσα στο ραδιοφωνο οτι εχει ηχογραφηθεί για την διαφήμιση και δεν υπάρχει πουθενά προς το παρόν....

 

Οποτε περιμενουμε :)

Ευχαριστω lalidis ;)

Link to comment
Share on other sites

ΖΑΓΟΡΙ - ActionAid

Σε κάποιο άλλο site διάβασα ότι είναι το "Yamore" από το album "Moffou" του Salif Keita feat. Cesaria Evora ((sodade)).

Δεν το βρήκα όμως :wacko:

 

Δεν είναι αυτό. :)

 

Απλώς μοιάζει λίγο. :)


Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...