Jump to content

Soundtracks διαφημίσεων & εκπομπών [III]


rigasnic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

i mousiki tango pou paizetai stin gnwsti seira tou ant1 kwstantinou kai eleni kserei kaneis pws legete?

 

 

Είναι το Espana Cani του Andre Rieu...!:)

http://img376.imageshack.us/img376/4599/swingers0hb.jpg

"Vegas, baby...Vegas!"

Link to comment
Share on other sites

kalispera mipos gnorizei kaneis to tragoudi pou akougete stin diafimisi tou NOKIA N 91.....?

 

Mάλλον το τηλέφωνο πρέπει να ανοίκει στα N-Series και υποψιάζομαι ότι παίζει το ίδιο κομμάτι:

In My Heart - Moby

RelaxTime! http://img513.imageshack.us/img513/3026/hi1pd.gif
Link to comment
Share on other sites

Mάλλον το τηλέφωνο πρέπει να ανοίκει στα N-Series και υποψιάζομαι ότι παίζει το ίδιο κομμάτι:

In My Heart - Moby

Nαι αυτο ειναι!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αυτό της Vodafone που λέει "Sometimes it ain't easy, sometimes it's not...' κανείς ?

 

Έχω μια υπόνοια, χωρίς να παίρνω και όρκο ότι είναι και αυτή σαν την άλλη της Vodafone, φτιαγμένη για τις ανάγκες τις διαφήμισης.........

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζει κανείς ποιά τραγούδια ακούγονται στην συλλογή ILLUSIONS την ώρα της διαφήμισης???

 

Δυο που μπορώ να θυμηθώ εύκολα:

Adiemus - Adiemus

Vanessa Mae - Storm

 

Αν πετύχω ξανά την διαφήμιση ίσως προσθέσω κι άλλα.

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand..

Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζει κανείς ποιά τραγούδια ακούγονται στην συλλογή ILLUSIONS την ώρα της διαφήμισης???

http://www.compactdisclub.gr/pdetails.asp?catid=20&productid=115

Για μια πιο πλήρη άποψη της συλλογής... ;)

Κι αν δεν μπορείς να κάμεις την ζωή σου όπως την θέλεις, τούτο προσπάθησε τουλάχιστον όσο μπορείς: μην την εξευτελίζεις ...
Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζει κανείς ποιά τραγούδια ακούγονται στην συλλογή ILLUSIONS την ώρα της διαφήμισης???

 

1. Zbigniew Preisner - Damage

2. Loreena McKennitt - Τango To Evora

3. Sarah Brightman - Harem

4. Alihan Samedov - Sen Gelmez Oldun

5. Antaeus - Byzantine Meditation

6. Adiemus - Adiemus

7. Lesiem - Fundamentum

8. Vanessa Mae - Storm

9. Khadja Nin - Sina Mali, Sina Deni (Free)

10. Enigma - Sadness

11. Art Of Noise - Moments In Love

12. Ευανθία Ρεμπούτσικα - Με Την Πλάτη (Ορχηστρικό)

13.

14. Penguin Cafe Orchestra - Music For A Found Harmonium

15. Yann Tiersen - La Valse D' Amelie

 

Δυστυχώς το 13 αν και είναι πολύ γνωστή μελωδία, δεν ξέρω πως λέγεται. Ενδέχεται να είναι Ελληνικό. Αν όντως είναι, τότε πρέπει να είναι του Παναγιώτη Καλαντζόπουλου. :)


Link to comment
Share on other sites

Mήπως ξέρει κανείς το τραγούδι στην διαφίμηση της Heineken με τον τύπο που κάνει το πάρτυ και αφήνει σε όλους από ένα μπουκαλι μπυρα??????

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/45941shmaia.gif

Στις χαρές και στις λύπες μαζί...

Link to comment
Share on other sites

Ξέρεται πως λέγεται το τραγούδι που είναι στην διαφήμιση της σιντροεν με το σ4? που είναι τα ζώα με σώματα ανθρώπων?
Link to comment
Share on other sites

Ξέρεται πως λέγεται το τραγούδι που είναι στην διαφήμιση της σιντροεν με το σ4? που είναι τα ζώα με σώματα ανθρώπων?

 

Zucchero - Baila Morena ;)

:shifty:
Link to comment
Share on other sites

paidia kserei kaneis poio einai to tragoudi apo to w800?auto pou exei sto site ths sony ericsson otan fortwnei na deis to video ths diafhmishs,oxi ths tv pou eixe apo to internet.euxaristw.kai sorry ama apanththeike.:)
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

paides psaxnw to prwto tragoudi pou paizei stin diafhsh tou "compact disc club" stin silogi tragoudiwn "illusions" an to grafw kai kala...einai gnwsto orxistriko kommati!

euxaristw

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω το τραγούδι που είναι στην διαφήμιση με το molto way(that's tha way...)

 

οκ, το βρήκα

Link to comment
Share on other sites

paides psaxnw to prwto tragoudi pou paizei stin diafhsh tou "compact disc club" stin silogi tragoudiwn "illusions" an to grafw kai kala...einai gnwsto orxistriko kommati!

euxaristw

Λίγο πιο πάνω είναι βρε pReHiStoRik...

Δεν είναι τόσος κόπος ένα scroll... :)

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1333520#post1333520


Link to comment
Share on other sites

αν έχετε δεί την "ομίχλη" είναι μία κοπέλα που έχει ένα ραδιοφωνικό σταθμό και βάζει πολύ ωραια τραγούδια. μήπως τα γνωρίζετε?

Είναι φορές που σου μιλώ, κι αυτά που θέλω να σου πω, τα λέω μ' ένα λυγμό μες στη σιωπή μου,περνάει γρήγορα ο καιρός, κι έγινες αναστεναγμός,δεν έφυγες ποτέ απ' τη ζωή μου.Είναι βραδιές όπως αυτή που ένα παράπονο θα βγεί, να σπάσει σαν γυαλί την μοναξιά μου,και θέλω να 'ρθω να σε βρω μα είσαι μακρυά μου. .

>μόνο για λίγο να σε δω, να σου μιλήσω, μόνο για λίγο να μπορούσες να 'ρθεις πίσω. .

μόνο για λίγο να σε δω, μόνο για λίγο, είναι βραδιές που δεν μπορώ να σ' αποφύγω. .<

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...