Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για συσκευές Sony Ericsson


gbil
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν δεν κάνω λάθος το MMV100 κάνει λήψη της φωτογραφίας για προβολή μέσω bluetooth ενώ το MMV200 έχει και card reader για την προβολή των φωτο.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ακριβώς, το MMV200 επιπλέον υποστιρίζει και αναπαραγωγή μουσικής.

Επίσης το MMV100 δεν κυκλοφορεί πλέον.

 

Περισσότερες πληροφορίες για το MMV100 θα βρείτε στη διεύθυνση http://www.mobile-review.com/review/sonyericcson-mmv100-en.shtml

 

Ενώ για το MMV200 στο http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=gr&lc=el&ver=4000&template=pp4_1_1&zone=pp&lm=pp4_1&pid=10252

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Γεια σας! Μετά από τόσο καιρό ξαναβρίσκομαι εδώ για να γράψω..Είμαι στρατιώτης τώρα και δεν έχω πολύ χρόνο να ασχοληθώ .. για πείτε μου , υπάρχει κανένα πρόβλημα στο πρόγραμμα ; Δουλεύει σωστά ;
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Πραγματικά σπουδαία δουλειά φίλε nickthegreek82.

Το κατέβασα και δουλεύει άψογα, τόσο απο mp3 σε amr αλλά και το αντίστροφο.

kouloukith.blogspot.com = pc help και όχι μόνο
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
TA PAIXNIDIA MPORITE NA TA STILETE KAI AN TA APOTHIKEPSETE STO FAKELO TOU KINITOU <<ALLOS>>(K750i).ALLA AYTO POU LEI O YIANNIS EINAI KALITERO GIATI PIANI LIGOTERO XORO.YIANNI MIPOS MPORIS NA MOU KAI STA AGGLIKA POS NA SVISO TO .jar APO TA PAIXNIDIA GIATI TO PC MOU MONO AGGLIKA EXEI.:)

"I DON'T DRIVE FAST

I JUST FLY SLOW"

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ΡΕ παιδια, απο τοτε που ειχα εν ενεργεια το sony z5, ειχε μια λειτουργια στα sms οπου ειχε επιλογη να παραδωσει το μηνυμα στην οθονη του παραληπτη. Λογικα αυτο γινοταν με καποιο προθεμα, ή κωδικο. Το ξερει κανεις??:O
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το είχαν σαν ρύθμιση παλιά ορισμένες συσκευές...

 

Ουσιαστικά πρόκειται για ένα SMS Class 0: το πεδίο TP-DCS=10, ή TP-DCS=18 εάν πρόκειται για κωδικοποίηση μηνύματος με 16bits (UCS2).

Κι εάν το κείμενό του (πεδίο TP-UD) ξεκινάει με 00 01 τότε πρόκειται για ένα flash and blink message, όπου θα εμφανίζεται απ' ευθείας στην οθόνη του κινητού και το κείμενό του θα αναβοσβίνει.

 

Για να στείλεις τέτοια μηνύματα αυτή τη στιγμή, ο ποιο εύκολος τρόπος είναι η χρήση κάποιου προγράμματος manage του κινητού.

Για τα SE π.χ. υπάρχει το MyPhoneExplorer http://www.softpedia.com/get/Mobile-Phone-Tools/Sony-Ericsson/MyPhoneExplorer.shtml που υποστιρίζει την αποστολή τέτοιων μηνυμάτων. :)

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Γεια σας παιδιά!Λοιπόν θέλω λίγη βοήθεια,μήπως μπορεί κάποιος να μου γράψει πως μπορώ να αυξήσω την ένταση των mp3 songs ετσι ώστε οταν τα βάζω στο κινητό να ακούγονται δυνατά?Επίσης πως μπορώ να ελαχιστοποιήσω το μεγεθός τους?

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά!Λοιπόν θέλω λίγη βοήθεια,μήπως μπορεί κάποιος να μου γράψει πως μπορώ να αυξήσω την ένταση των mp3 songs ετσι ώστε οταν τα βάζω στο κινητό να ακούγονται δυνατά?Επίσης πως μπορώ να ελαχιστοποιήσω το μεγεθός τους?

 

Ευχαριστώ

 

Εαν έχεις SE Walkman κινητό, με το Disc2Phone μπορείς να αλλάξεις το μέγεθος του τραγουδιού που θέλεις.(προτινόμενη ταχύτητα, τα 96 K bps)-Αλλιώς με το Nero (εαν το έχεις) Wave editor.(επιλέγεις το τραγούδι που θές, το επιλέγεις όλο, το κάνεις αποθήκευση στην ταχύτητα που θες-εδώ δεν θυμάμε ακριβώς τις ταχύτητες... εαν μπορεί κάποιος άλλος ας τις βάλει-)

 

Τώρα για να αυξήσεις την ένταση, δεν ξέρω κανα κόλπο... Εαν υπάρχει κανα τέτοιο κόλπο, θα ήθελα κι εγώ να το μάθω

Link to comment
Share on other sites

Από το sait της Sony Ericsson εδώ, αλλά νομίζω πως δεν κάνει για το κινητό σου
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά!Λοιπόν θέλω λίγη βοήθεια,μήπως μπορεί κάποιος να μου γράψει πως μπορώ να αυξήσω την ένταση των mp3 songs ετσι ώστε οταν τα βάζω στο κινητό να ακούγονται δυνατά?Επίσης πως μπορώ να ελαχιστοποιήσω το μεγεθός τους?

 

Ευχαριστώ

Με τη χρήση οποιουδήποτε προγράμματος επεξεργασία ήχου μπορείς να το κάνεις αυτό. Εάν έχεις εγκατεστημένο το nero στον υπολογιστή σου τότε έχεις κι ένα πολύ καλό και απλό τέτοιο πρόγραμμα, το nero wave editor. Εάν όχι, υπάρχει πολλά ελεύθερα διανεμόμενα στο δίκτυο. Ένα που μου έρχεται στο μυαλό και θα σου προτείνω είναι το

http://audacity.sourceforge.net/images/audacity.jpg

το οποίο μπορείς να το βρεις στη διεύθυνση http://audacity.sourceforge.net/

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

eixa pei enan tropo sto thread tou w900 alla oi pio polloi ton h3eran..

ka8ws akous mp3, pros8eta, isostathmistis, kanoniko, xeirokinito, ta anebazeis ola sto terma, telos.

otan akous apo akoustika, akougetai mia xara, alla poli dynata! apo megafwno xalaei ligo i poiothta, alla pisteuw pws aksizei :D

Link to comment
Share on other sites

Εαν έχεις SE Walkman κινητό, με το Disc2Phone μπορείς να αλλάξεις το μέγεθος του τραγουδιού που θέλεις.(προτινόμενη ταχύτητα, τα 96 K bps)-Αλλιώς με το Nero (εαν το έχεις) Wave editor.(επιλέγεις το τραγούδι που θές, το επιλέγεις όλο, το κάνεις αποθήκευση στην ταχύτητα που θες-εδώ δεν θυμάμε ακριβώς τις ταχύτητες... εαν μπορεί κάποιος άλλος ας τις βάλει-)

 

Φίλε μου για πες μου με τα 96 kbps μειώνεις το μέγεθος του αρχείου? Γιατί έχω χρησιμοποιήσει το disc2phone 2-3 φορές αλλά δεν είδα κάποιον ιδιαίτερο λόγο να το προτιμήσω από το απλό drag&drop των mp3 στην κάρτα μνήμης...

 

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου για πες μου με τα 96 kbps μειώνεις το μέγεθος του αρχείου? Γιατί έχω χρησιμοποιήσει το disc2phone 2-3 φορές αλλά δεν είδα κάποιον ιδιαίτερο λόγο να το προτιμήσω από το απλό drag&drop των mp3 στην κάρτα μνήμης...

 

ευχαριστώ

otan meiwneis to bitrate twn songs logiko einai na meiwnetai to mege8os tous!

ektos twn allon me to disk2phone ginontai ola pio omala kai mporeis na arxeio8etiseis kalytera ta mp3s s!

Link to comment
Share on other sites

οκ ευχαριστώ, βασικά αυτό που με ξεβολεύει disc2phone είναι οτι αρχειοθετεί τα κομμάτια ανά καλλιτέχνη, οπότε άμα έχεις σκόρπια mp3 με διαφορετικό τρόπο γραφής του ονόματος καλλιτέχνη σου κάνει διαφορετικές εγγραφές... και μετά πρέπει να βάλεις pzina μαζί με την p. zina και την p. zena....
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασμένο για κινητά, όταν τα μετατρέπουμε σε mp3(τους ήχους), να κάνουμε τις εξής επιλογές:64 kbit, 24000Hz, Dual Mono. Για μένα βγάζει έναν καλό ήχο για το κινητό μου, σε μικρή χωρητικότητα
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Χαίρετε. Πήρα την απόφαση να περιγράψω 13+1 προβλήματα που έχω παρατηρήσει στο δικό μου Sony Ericsson V600i. Θα ήθελα πολύ να με βοηθήσουν οι κάτοχοι κινητών της ίδιας εταιρείας (και κυρίως οι κάτοχοι μοντέλων μεσαίου βεληνεκούς όπως το δικό μου), για να δούμε τι κοινά bugs έχουμε. Καθώς θα τα αναφέρω θα τα αριθμίζω έτσι ώστε και οι αναφορές σας να είναι γρήγορες και απλές (π.χ. "έχω παρατηρήσει το πρόβλημα 5,8 και 10 στο κινητό μου").

Μακάρι όλα αυτά να συμβαίνουν μόνο στη συσκευή μου, έτσι ώστε μια αναβάθμιση να τα λύσει.

 

Ξεκινώ:

 

1. Πρόβλημα με joystick : Ειδικά όταν πατιέται κάτω συμβαίνουν τα ευτράπελα (όχι δεν φταίει καμία σκόνη, καμία γλίτσα κλπ). Πιθανή αιτία: κακώς η εταιρεία δεν άφησε στο joystick τις τέσσερις κλασσικές κατευθύνσεις. αλλά πρόσθεσε και όλες τις διαγώνιες με συνέπεια πατώντας προς τα κάτω να πατιώνται πολλές φορές οι διαγώνιες (κάτω αριστερά ή κάτω δεξιά) και το τηλέφωνο να μοιάζει πως κολλάει στις εντολές που του δίνω.

 

2. Screen Saver : Ενεργοποιείται από μόνο του όποτε του καπνίσει. Πιθανή αιτία : άγνωστη

 

3. Media Player : Σε κάποια αρχεία μουσικής τα οποία είναι ο τίτλος τους στα ελληνικά, αυτά εμφανίζονται (μόνο στο media player, όχι κατά την περιήγηση στο μενού της συσκευής) ώς ιερογλυφικά (ότι συμβαίνει και στα κομπιούτερ). Το αξιοπερίεργο είναι πως σε αρχείο βίντεο δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα.

Πιθανή αιτία : άγνωστη.

 

4. Media Player : Αρχεία βίντεο άνω των 1,5-2mb δεν μπορούν να επεξεργαστούν στο VideoDJ. Αρχεία πολύ μεγάλα (5-6mb) παίζουν σε slow motion. Πιθανή αιτία : κακή διαχείριση μνήμης / έλλειψη μνήμης.

 

5. SMS : Αν δεν είναι ενεργό το Τ9 λεξικό, δεν υπάρχει πουθενά το σίγμα τελικό (ς). Πιθανή αιτία : άγνωστη.

 

6. SMS : Γράφοντας μια λέξη η οποία δεν υπάρχει στο Τ9, έχω τη δυνατότητα να την κάνω "Προσθήκη στις λέξεις μου". Το πρόβλημα είναι πως σε επόμενο μήνυμα δεν εμφανίζεται αν την ξαναγράψω, παρόλο που όντως έχει προστεθεί. Κάντε το με παράδειγμα τη λέξη "ΧΡΥΣΑΝΘΕΜΟ". Πιθανή αιτία : δεν ξαναμιλάω για χρυσάνθεμα.

 

7. SMS : Γράφοντας μήνυμα με μικρή γραμματοσειρά (ενεργοποιημένοι οι εθνικοί χαρακτήρες), το μέγεθος του ενός μηνύματος περιορίζεται συνταρακτικά. Από 160 χαρακτήρες, μπορεί να πέσει και στους 50. Ούτε το αρχαίο μου 3310 δεν έκανε έτσι. Πιθανή αιτία : άγνωστη.

 

8. Wap Browser : Δεν υπάρχει πουθενά η "προσθήκη σελιδοδείκτη". Για να το καταφέρω θα πρέπει να ανοίξω ένα flash αρχείο (άσχετο) και να κάνω Πρόσθετα/Σελιδοδείκτες/Προσθήκη Νέου. Πιθανή αιτία : άγνωστη.

 

9. Αρχείο Κωδικών : Ανοίγει έστω κι αν κάποιος βάλει λάθος κωδικό. Ναι μεν δεν του βγαίνουν οι σωστοί κωδικοί, αλλά εμφανίζεται το αληθές μήκος τους, δηλαδή από πόσα γράμματα αποτελούνται (ψιλά γράμματα θα μου πείτε, αλλά θα ταν ευκολότερο να μην ανοίγει δε νομίζετε; ). Πιθανή αιτία : H SE εμπιστεύθηκε άτομα από το security department της Micro$oft :p

 

10. Επαφές : Δεν υπάρχει κανένας τρόπος για να δω σε προβολή μια κάρτα μιας επαφής. Πρέπει οπωσδήποτε να γίνει επεξεργασία. Πιθανή αιτία : άγνωστη.

 

11. Επαφές : Αν οι επαφές είναι γραμμένες με μικρά γράμματα π.χ. Κατερίνα, Κώστας, τότε μπαίνοντας στον κατάλογο και γράφοντας ΚΩ, το τηλέφωνο δεν πάει στο "Κώστας" αλλά παραμένει στο "Κατερίνα" λόγω του πρώτου Κ. Το πρόβλημα δεν ισχύει αν οι επαφές είναι γραμμένες με κεφαλαία. Πιθανή αιτία : Μου αρέσει η Κατερίνα παρά ο Κώστας :D

 

12. Επαφές : Δεν υπάρχει πουθενά η μαζική διαγραφή επαφών SIM. Μόνο για τις επαφές στη μνήμη του τηλεφώνου. Για να διαγραφούν οι επαφές της SIM θα πρέπει να γίνει μια-μια. Πιθανή αιτία : άγνωστη.

 

13. Ξαφνικό σβήσιμο : Συμβαίνει κατά 99,9% των περιπτώσεων όταν περιηγούμαι σε φακέλους με πολλά αρχεία φωτό (άνω των 80-100), Το τηλέφωνο σβήνει για 6-7 δευτερόλεπτα και μετά ξανανοίγει (χωρίς να ζητάει pin κλπ.). Πιθανή αιτία : Κάτι τρέχει με τη μνήμη.

 

Σούπερ 13! Ή αλλιώς τα πιάσαμε τα λεφτά μας, ή το κερασάκι στην τούρτα κλπ. Αφιερωμένο σε κατόχους 3G συσκευών. Η κάμερα βίντεο κλήσης καμιά φορά δείχνει ανάποδα, τα πάνω κάτω. Πιθανή αιτία : μαλλον είμαι ανάποδος άνθρωπος, μου το λέει και το κινητό. Διορθώνεται άμεσα με επανεκκίνηση (κάτι μου θυμίζει αυτο...!!!) :lol:

 

Θα περιμένω τις απόψεις σας έπειτα από ένα τσεκάρισμα στις συσκευές σας, ευχαριστώ πολύ.

 

Common bugs...connecting people

Xiaomi Redmi note 9s / Xiaomi Redmi 5 plus / Microsoft Lumia 650 / Nokia Lumia 930 / Microsoft Lumia 535 / ZTE Blade III / Sony Ericsson Xperia Neo V / Samsung Galaxy 3 / Nokia 5800
Link to comment
Share on other sites

Το 3 αφορά την κωδικοποίηση των ID3 tags των αρχείων, καθώς το κινητό υποστιρίζει καθολική unicode κωδικοποίηση και αυτά έχουν άλλη.

Όσον αφορά τα sms και συγκεκριμένα για το 6, όπου λες για το τελικό σίγμα, δεν είναι bug του κινητού, απλά τα παιδία που φτιάχνουν το ελληνικό firmware έχουν από αρχαιοτάτων κάποιο πρόβλημα με το ς και δεν το προσθέτουν στα γράμματα.

Για 7 με τους πεζούς χαρακτήρες δεν είναι bug και είναι πολύ λογικό όταν γράφεις χαρακτήρες unicode οι οποίοι καταλαμβάνουν πολλαπλάσια χωρητικότητα από τους απλούς του GSM αλφαβήτου, το κάθε μήνυμα να χωράει δραματικά λιγότερους...

Το 8 έχει αλλάξει στα νέα μοντέλα, αλλά σε καμία περίπτωση δεν είναι bug...

Ούτε και το 9 είναι bug, έτσι το έχουν φτιάξει να δουλεύει...

Το 10 έχει αλλάξει στα τελευταία μοντέλα, αλλά και πάλι δεν είναι bug αλλά απλώς δεν είχαν βάλει αυτή την επιλογή...

Το 11 δεν είναι bug, καθώς το κινητό ψάχνει με διάκριση πεζών, κεφαλαίων και τονούμενων, είναι ο προγραμματισμός του δηλαδή έτσι από το παιδιά που έφτιαξαν το firmware του.

Ούτε το 12 δεν είναι bug, απλά δεν έχουν βάλει τέτοια ρύθμιση...

Γενικώς, bugs είναι τα 2, 4, 6, 13, Super 13 που αναφέρεις και άλλα κολλήματα του λογισμικού (όπως τα drop calls του W810) που κάνουν το κινητό να μη λειτουργεί σωστά και απροβλημάτιστα.

Σε καμία περίπτωση bugs δεν είναι προσδοκίες που έχουμε για το πως θα έπρεπε να είναι και τι λειτουργίες να έχει ένα πρόγραμμα.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Το 3 αφορά την κωδικοποίηση των ID3 tags των αρχείων, καθώς το κινητό υποστιρίζει καθολική unicode κωδικοποίηση και αυτά έχουν άλλη.

Σε καμία περίπτωση δεν αναφέρθηκα σε ID3 Tags. Μιλάω για την απλή ονομασία του αρχείου κι όχι διαμόρφωση tags μέσω κάποιου tag editor. Με αυτό το σκεπτικό θα πρεπε ΟΛΑ τα αρχεία να εμφανίζονται ως ιερογλυφικά, μιας και η ονομασία τους έχει γίνει με τον ίδιο, απλούστατο τρόπο.

 

Όσον αφορά τα sms και συγκεκριμένα για το 5, όπου λες για το τελικό σίγμα, δεν είναι bug του κινητού, απλά τα παιδία που φτιάχνουν το ελληνικό firmware έχουν από αρχαιοτάτων κάποιο πρόβλημα με το ς και δεν το προσθέτουν στα γράμματα.

Ναι, κάποιο πρόβλημα, αυτό λέω και γω.

 

Για 7 με τους πεζούς χαρακτήρες δεν είναι bug και είναι πολύ λογικό όταν γράφεις χαρακτήρες unicode οι οποίοι καταλαμβάνουν πολλαπλάσια χωρητικότητα από τους απλούς του GSM αλφαβήτου, το κάθε μήνυμα να χωράει δραματικά λιγότερους...

Δεν ανέφερα τυχαία μια αρχαία συσκευή που έιχα (άσχετα μάρκας). Γιατί αυτό το πρόβλημα να συμβαίνει στα νέα τηλέφωνα και όχι στα παλιά που έγραφαν με μικρή γραμματοσειρά;

 

Το 8 έχει αλλάξει στα νέα μοντέλα, αλλά σε καμία περίπτωση δεν είναι bug...

Μακάρι να έχει αλλάξει, θαρρείς πως ο μέσος χρήστης θα τον έβρισκε εύκολα αυτό τον τρόπο;

 

Ούτε και το 9 είναι bug, έτσι το έχουν φτιάξει να δουλεύει...

Δεν είπα οτι δεν το χουν φτιάξει έτσι, επέτρεψέ μου να το θεωρώ πρόβλημα ασφαλείας. Θα μπορούσε απλούστατα να μην άνοιγε καθόλου σε περίπτωση λάθους κωδικού.

 

Το 10 έχει αλλάξει στα τελευταία μοντέλα, αλλά και πάλι δεν είναι bug αλλά απλώς δεν είχαν βάλει αυτή την επιλογή...

Τι πιο απλό από την επιλογή προβολής μιας κάρτας επαφής; Εντάξει, πάω πάσο σε αυτό, αλλά θα ταν χρησιμότατο, παρά να μπαίνω στην επεξεργασία κάθε φορά.

 

Το 11 δεν είναι bug, καθώς το κινητό ψάχνει με διάκριση πεζών, κεφαλαίων και τονούμενων, είναι ο προγραμματισμός του δηλαδή έτσι από το παιδιά που έφτιαξαν το firmware του.

Δεν είναι bug? Δηλαδή μου λες να ξαναγράψω 200 επαφές στα κεφαλαία για να δουλεύει σωστά ο κατάλογος; :cry:

 

Ούτε το 12 δεν είναι bug, απλά δεν έχουν βάλει τέτοια ρύθμιση...

Καινοτομίες βλέπω...

 

Σε καμία περίπτωση bugs δεν είναι προσδοκίες που έχουμε για το πως θα έπρεπε να είναι και τι λειτουργίες να έχει ένα πρόγραμμα.

Προσδοκίες, καλά το είπες...είχα προσδοκίες πως τα κινητά αυτά θα ξεπερνούσαν στις ευκολίες και τη λειτουργικότητα, τηλέφωνα άλλων κατασκευαστών. Το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να στρέψω προς το πρόσωπό μου μια ανοιχτή παλάμη για την επιλογή μου (χωρίς να σημαίνει πως άλλοι κατασκευαστές είναι καλύτεροι, μάλλον στα ίδια χάλια και χειρότερα). Αλλά ρε παιδιά, τα λεφτάκια μας δίνουμε, αν μη τι άλλο κάποια στάνταρ στη λειτουργικότητα θα ταν καλό να υπήρχαν. Ευχαριστώ για την απόλυτη διαφώτηση...

 

Σημείωση: Βγαίνει αληθής η αρχική μου υποψία πως δεν είναι πρόβλημα μόνο της δικής μου συσκευής, αλλά γενικό, όλων των μοντέλων. Ωραία δεν θα ταλαιπωρηθώ και με άσκοπες αναβαθμίσεις.

Αγαπητέ multiPetros θα ήθελα την άποψή σου και για το 1.

Xiaomi Redmi note 9s / Xiaomi Redmi 5 plus / Microsoft Lumia 650 / Nokia Lumia 930 / Microsoft Lumia 535 / ZTE Blade III / Sony Ericsson Xperia Neo V / Samsung Galaxy 3 / Nokia 5800
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς φίλε μου το joystick είναι μια πονεμένη ιστορία για όλα τα κινητά. Παρόλο που είναι αρκετά πρακτικό αν δουλευτεί κάμποσο καιρό αρχίζει να δημιουργεί προβλήματα.

 

Προσωπικά αρχίζω να το αποφεύγω και να προτιμώ κινητά που υιοθετούν λύσεις όπως το NavKey.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για συσκευές Sony Ericsson
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was unpinned and pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...