Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για συσκευές Sony Ericsson


gbil
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Eίχα voda και έβαλα TIM αλλά πάλι τα ίδια...
My history : Ericsson_GH700 - Bosch_909s -Nokia_3200 - Siemens_S35 - Siemens_SX1 -Motorola_C35 - Nokia_1100 - Siemens_A55 - Panasonic_GD67 - S.E._K750 - Samsung_D500 - Samsung_X820 - HTC_P3300 - Samsung_E840 - LG_KE970-Doogee Y100- Ulefone Power-Ulefone Power 3S- Umidigi Bison
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μηπως μπορει ενας απο τους δυο σας ή τελος παντων οποιος μπορει να μου δωσει ενα link για να το κατεβασω?
Watch When You Stray My Friend...
Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι να αγορασω το Mp3 player tis SE αλλα θα ηθελα να μου πειτε και εσεις την γνώμη σας... Αν ειναι καλο ποσα στοιχειζει κλπ κλπ... :)
Link to comment
Share on other sites

όχι πιστεύω ότι αρκετά ακριβό... δεν ξερω κατά πόσο αξίζει τον κόπο...
Link to comment
Share on other sites

Δέν είναι δαν καο τόσο ακριβό

Το μόνο ελάτωμα για μένα είναι πως για να το γεμίσεις με τραγούδια πρέπει να έχεις card reader μιας και δεν γεμίζει με bluetooth!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

kalispera :)

Mhpws kserei kaneis pou tha vrw to DSS-25 h to DSS-20? exw k700i kai thelw na agorasw to kalodio gia na kanw prostoparon anavathmisi sto software mou kai na to exw kai gia pithanon anavathmiseis pou tha xriastoun argotera mias k apo t610 kai meta eimai fan pleon tis SE :)

 

an kserei kapios please help me

peira til ston germano kai mou eipan oti de to xoun apla :> pira se peripou 5 katastimata tou kai alloi mou legan de kseroume timh alloi parte argotera ktl.. mporo na to vrw kapou anyway? eleos me aythn thn eksipiretisi pelatwn sthn Ellada :|

6510 kai ta miala sth dixromia! :cool:
Link to comment
Share on other sites

File sta katasthmata den nomizw na yparxoun. Emena to DSS 20 pou eixe to P900 sthn syskeyasia eixe provlhma k to phga sta service ths SE k mou dwsan kainourgio! Den pas na deis mhpws poulane ekei? Epishs kane ena thlephwnhma sthn SE gia perissoteres plhrofories. ;) 2108991919.

Sony Ericsson :love:

:shoot:Nokia:whip:

 

:cry: :...Δεν θα ξεχάσω ποτέ πόσο με πλήγωσες εκείνη την ημέρα...: :cry:

Link to comment
Share on other sites

Η βάση συγχρονισμού πωλείται από το Πλαίσιο κάπου στα 40 ευρώ. Την έχει στο site σαν αξεσουάρ, γράφει βάση συγχρονισμού για όλα τα SE..

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Paidia egw pou katevasa tin 1.16 (stable) gia na tin syndesw me k700i,exw to idio provlima me ton Pappou.Mou vgazei ena karo arxeia oti den yparxoun...Kai ekana kai install to Windows Script Control opws proteine o geofil...:(

Otan mpw sto programma afou patisw ok kamia 10ria fores sta arxeia pou leipoun,mou anagnwrizei to k700i mou alla me tin onomasia "56000" (!!) kai den mporw na exw access se otidipote mesa sto kinito...:(:(

Kamia idea ti kanw lathos exei kaneis??

[sIGPIC][/sIGPIC] Εγγραφή: Οκτ. 2003 - It's been a while....
Link to comment
Share on other sites

Τα αρχεία που σου βγάζει οτι λείπουν είναι τα scripts.Δες προσεχτικά απο ποιό φέκελο σου λέει ότι λείπουν, έπειτα πάνε εκεί και δημιούργησε αυτόν που σου λέει οτιλείπει και μετέφερέ τα εκεί
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kostasdoc (25 Ιαν. 2004 , 02:17)

 

δοκίμασα και εγώ το fma αλλά δεν μπόρεσα να το συνδέσω με το Z200 με irda βγαζει error :( ξέρει κανεις κανένα πρόγραμμα συμβατό με Z200?

 

 

Γειά σας!

Έχω το ίδιο πρόβλημα με τον Κώστα. Το προγραμμα ΔΕΝ το δοκίμασα ακριβώς επειδή διάβασα ότι δε βοηθάει στις υπέρυθρες. Ξέρετε κανέναν άλλο πρόγραμμα διαχείρισης τηλ.καταλόγου μέσω υπερύθρων; :worry:

Ευχαριστώ. :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος CyberWalker (13 Οκτ. 2004 , 07:05)

 

Γειά σας!

Έχω το ίδιο πρόβλημα με τον Κώστα. Το προγραμμα ΔΕΝ το δοκίμασα ακριβώς επειδή διάβασα ότι δε βοηθάει στις υπέρυθρες. Ξέρετε κανέναν άλλο πρόγραμμα διαχείρισης τηλ.καταλόγου μέσω υπερύθρων; :worry:

Ευχαριστώ. :)

 

πολυ καλο ειναι το mobiledit 1.75 αλλα δεν καταφερα να βρω cra ck.

αν βρεις ειναι πολυ καλο .

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντησή σου. Θα το ψάξω και που ξέρεις... ίσως βρω και βρεις ξαφνικά έτσι κι εσύ!
Link to comment
Share on other sites

για ψάξτο και κάνε κανένα post γιατί εγώ ως την 1.71 βρήκα

Ζωή είναι αυτό που συμβαίνει την ώρα που εσύ κάνεις σχέδια για το μέλλον.

 

c_k / ck_test

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά ξέρει κανείς κανένα τρόπο να περάσω τον "αποθηκευμένο" κατάλογο τηλεφώνων απο το FMA στο κινητό? Έχω βρεί το αρχείο "Contacts.SYNC.dat" μέσα στο "C:\Program Files\Fma\data\K700 series [354006001358331]\dat" ... Θέλω να περάσω το κατάλογο σε ένα t610 .. (To k700i δεν υπάρχει πιά..)
Link to comment
Share on other sites

Έχω μερικά μηνύματα αποθηκευμένα στην sim card. Υπάρχει τρόπος για να τα ξεαποθηκεύσω από την κάρτα και να σωθούν πάλι στο κινητό?

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά, Σωτήρης

Link to comment
Share on other sites

Χμ, δεν το φαντάζομαι... Είχα κάποτε T39m και δεν μπορούσα να κάνω κάτι τέτοιο.

Αν θέλεις, πες τι θέλεις να καταφέρεις με αυτό, ίσως να μπορέσουμε να βρούμε ένα workaround.

 

Καλό μεσημέρι!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος sotris99 (15 Οκτ. 2004 , 13:11)

 

Έχω μερικά μηνύματα αποθηκευμένα στην sim card. Υπάρχει τρόπος για να τα ξεαποθηκεύσω από την κάρτα και να σωθούν πάλι στο κινητό?

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά, Σωτήρης

 

 

Ο μόνος τρόπος να γίνει αυτό είναι να επιλέξεις "προώθηση" από το μενού του μηνύματος που έχεις αποθηκεύσει στην SIM και μετά να πατήσεις το NO.Έτσι το μήνυμα αποθηκεύεται στα "μη απεσταλμένα" στη μνήμη της συσκευής,δεν ξέρω όμως κατά πόσον θα σε εξυπηρετήσει γιατί θα έχεις αποθηκευμένο μόνο το κείμενο χωρίς τον αποστολέα,ημερομηνία ή ώρα. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για συσκευές Sony Ericsson
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was unpinned and pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...