Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για το Symbian και τις εφαρμογές του


platijet
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

γιατι δεν μου το εμφανιζει στο λινκ που παραθετεις;;

Δεν ξερω, γραψε απλα " Εορτολόγιο" και θα το βρεις.

από: Verisys

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς σε ποιόν φάκελο αποθηκεύονται τα saves του παιχνιδιού fragger?

Τρέχουσα συσκευή: Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον,νομιζω οτι ειναι ενα θεμα που απασχολει τους περισσοτερους χρηστες του mobile internet.Εχω την εκδοση 2.5 αλλα υπαρχουν σελιδες που μου ζητουν το PC version.Υπαρχει καποια νεοτερη εκδοση?Εψαξα απο το κινητο και μου εμφανισε παλι το 2.5 version αλλα χωρισ εκτεταμενες πληροφοριες για την εκδοση.Αν καποιος γνωριζει κατι ας διαφωτισει και εμας τους ανιδεους!

 

Τελικά?Καμια ιδεα?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

Εχω το SPB Mobile Shell εγκατεστημενο και , δεν ξερω αν το χει βρει καποιος , εχουν βγαλει ενα mod με στυλ symbian belle !

Το δοκιμαζω τοση ωρα και δεν μπορει να μου ανοιξει καθολου..

Δηλαδη ουτε το κανονικο δεν ανοιγει τωρα.. Εχω την εκδοση 3.5

Αν το χει κανει καποιος ας μου δωσει τα φωτα του

Edited by ardonhs

Χρήστος

Νοκια Ν70 -> Νοκια Ν73 -> Νοκια Ν86 -> Νοκια Ε7 ->Nokia Lumia 930 + Nexus 6 - > Pixel 4a

E7 : 31/8/2011 930 : 2/2/2015 Nexus 6 : 12/8/2016

Link to comment
Share on other sites

Νεος Οpera 11.5

πολυ καλο update με αρκετα νεα καλουδια

του καλυτερου browser για symbian

 

Full screen δεν εχει ?

Χρήστος

Νοκια Ν70 -> Νοκια Ν73 -> Νοκια Ν86 -> Νοκια Ε7 ->Nokia Lumia 930 + Nexus 6 - > Pixel 4a

E7 : 31/8/2011 930 : 2/2/2015 Nexus 6 : 12/8/2016

Link to comment
Share on other sites

εχει. αλλαξε το στις ρυθμισεις

 

Δεν έχει επιλογή πουθενά..

 

Edit: η Γραμμή Πλοήγησης είναι.

Ευχαριστώ και για την μετακίνηση στο σωστό θέμα

Edited by ardonhs

Χρήστος

Νοκια Ν70 -> Νοκια Ν73 -> Νοκια Ν86 -> Νοκια Ε7 ->Nokia Lumia 930 + Nexus 6 - > Pixel 4a

E7 : 31/8/2011 930 : 2/2/2015 Nexus 6 : 12/8/2016

Link to comment
Share on other sites

Παίδες σκέφτομαι να περάσω κάποια εφαρμογή anti-theft.

Μέχρι στιγμής έχω εντοπίσει και κατεβάσει την F-secure αλλά ακόμη δεν την ενεργοποίησα.

Υπάρχεις κάποιος που έχει την εμπειρία να μου πει αν είναι αξιόπιστη η έχει να προτείνει κάποια άλλη;

Ευχαριστώ πολύ.

Racing because all other sports require one ball only!
Link to comment
Share on other sites

Παίδες σκέφτομαι να περάσω κάποια εφαρμογή anti-theft.

Μέχρι στιγμής έχω εντοπίσει και κατεβάσει την F-secure αλλά ακόμη δεν την ενεργοποίησα.

Υπάρχεις κάποιος που έχει την εμπειρία να μου πει αν είναι αξιόπιστη η έχει να προτείνει κάποια άλλη;

Ευχαριστώ πολύ.

 

Αφού την έχει μέσα standard πως την κατέβασες εσύ ?

Link to comment
Share on other sites

παίδες το καλυτερο widget καιρου, ποιο ειναι?
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Αφού την έχει μέσα standard πως την κατέβασες εσύ ?

 

Από το Nokia Store. Είναι δωρεάν.

Racing because all other sports require one ball only!
Link to comment
Share on other sites

παίδες το καλυτερο widget καιρου, ποιο ειναι?

 

Το AccuWeather που χρησιμοποιώ μια χαρά είναι.

Τρέχουσα συσκευή: Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

Αφού λέμε υπάρχει μέσα στο κινητό πως την εγκατέστησες εσύ ?

 

απο ποτε υπαρχει το F secure μες το κινητο?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Από τότε που βγήκε η Anna

 

στο δικο μου δεν υπαρχει παντως

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε στο γραφείο και θα την έχει. Για να το έχεις πρέπει να έχεις την Άννα και να έχεις περάσει τα 2 updates που σου σου βγάζει μετά.
Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε στο γραφείο και θα την έχει. Για να το έχεις πρέπει να έχεις την Άννα και να έχεις περάσει τα 2 updates που σου σου βγάζει μετά.

 

Ουτε στο δικό μου υπάρχει. Κάποιο λάθος θα κάνεις.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πως το έχω ? Μήπως τα δικά σας δεν έχουν ελληνκό product number ή είναι Cosmote ή vodafone. Στο 059F047 σε δύο κινητά που έχω υπάρχει και στα δύο.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πως το έχω ? Μήπως τα δικά σας δεν έχουν ελληνκό product number ή είναι Cosmote ή vodafone. Στο 059F047 σε δύο κινητά που έχω υπάρχει και στα δύο.

 

Κι εγώ ελληνικό έχω (059F047) αλλά ούτε σε μένα υπάρχει το F secure.

Τρέχουσα συσκευή: Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

στο δικο μου δεν υπαρχει παντως

 

ουτε στο δικο μου...

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ πως έχω ? Μάλιστα ποτέ δεν την έκανα download και ποτέ δεν την ενεργοποίησα...

 

οριστε και ένα screenshot http://img337.imageshack.us/img337/6505/scr000001s.jpg

Edited by GeorgeChios
Link to comment
Share on other sites

κ εμενα ελληνικο ειναι κ δεν το εχει πουθενα,ουτε στο γραφειο!απο εκει κ περα,την εχει δοκιμασει κανεις την εφαρμογη να δουμε αν κανει δουλεια? ή ειναι βλακεια?κ το communicator υπαρχει,εχει μπει κανονικα η αννα.αλλο update δεν υπαρχει

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω ένα Nokia C6-01 κ αφότου το πήγα σε Nokia Care για να μου βάλουν την Αννα σε ελληνικά, δε μπορώ να βάλω τα angry birds (οποιαδήποτε version). Εμφανίζει ότι μου κάνει την εγκατάσταση και με το που ολοκληρώνεται εμφανίζει το εικονίδιο, το πατάω κ τότε εξαφανίζεται. Τι να κάνω?

 

Παιδιά κάποια βοήθεια στο ερώτημα μου ?

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ πως έχω ? Μάλιστα ποτέ δεν την έκανα download και ποτέ δεν την ενεργοποίησα...

 

Μήπως το είχε από την αρχή όταν το αγόρασες και το είδες τώρα; Άν θυμάμαι καλά, γιατί πάει και καιρός, όταν το είχα πάρει το είχε μέσα και το έσβησα αλλά δεν είμαι και σίγουρος.

Τρέχουσα συσκευή: Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για το Symbian και τις εφαρμογές του
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...