Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για το Symbian και τις εφαρμογές του


platijet
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχω αποθηκεύσει αρκετά ασύρματα δίκτυα με κωδικό ασφαλείας. Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα που να μου δείχνει τον κωδικό του ρούτερ που εχω βάλει στα αποθηκευμένα μου ?

Χρήστος

Νοκια Ν70 -> Νοκια Ν73 -> Νοκια Ν86 -> Νοκια Ε7 ->Nokia Lumia 930 + Nexus 6 - > Pixel 4a

E7 : 31/8/2011 930 : 2/2/2015 Nexus 6 : 12/8/2016

Link to comment
Share on other sites

Παιδια του κανα hard reset γιατι ειχε κολληματα (ειχα βαλει οτι εφαρμηγη στο beta labs εβρισκα :p ) και τωρα που παω να εγκαταστησω 2-3 , δεν βρισκω το bubbles! εχει κανεις ιδεα γιατι κατεβηκε ?

 

edit : ακυρο, το εληξαν... αν ειναι δυνατον! μια τοσο *αματη εφαρμογη!!!

Edited by SaintPetrouil

Τhere is nothing more powerful than the human being itself ,

 

Οι φωτογραφικές μου στιγμές --> flickr - instagram :!:

 

Oneplus 5 - 128GB

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά το βλέπω ακόμα διαθέσιμο για <<κατέβασμα>>.

http://betalabs.nokia.com/apps/nokia-bubbles/download_and_installation

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Τα pdf αρχεια που εχω στο hotmail μου στο κινητο πως θα τα ανοιξω;

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Τα pdf αρχεια που εχω στο hotmail μου στο κινητο πως θα τα ανοιξω;

 

Θα τα αποθηκέυσεις στο κινητό πρώτα και μετά θα τα ανοίξεις.

Τρέχουσα συσκευή: Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

Θα τα αποθηκέυσεις στο κινητό πρώτα και μετά θα τα ανοίξεις.

Tι παταω κ που τα αποθηκευω,φιλε;Ρωταω διοτι δεν εχω ξανασχοληθει με αυτο το θεμα.

Το αρχειο ειναι 4mb. κ μου λεει οτι ισως επειδη ειναι μεγαλο δεν μπορει να το ανοιξει.

Edited by giorgos1966

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Tι παταω κ που τα αποθηκευω,φιλε;Ρωταω διοτι δεν εχω ξανασχοληθει με αυτο το θεμα.

Το αρχειο ειναι 4mb. κ μου λεει οτι ισως επειδη ειναι μεγαλο δεν μπορει να το ανοιξει.

 

Θα πατήσεις (παρατεταμένα νομίζω) πάνω στο συνημμένο αρχείο που θες και θα πατήσεις αποθήκευση. Μετά θα πας και θα το ανοίξεις από τον φάκελο που αποθηκέυτηκε.

Τρέχουσα συσκευή: Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

Tι παταω κ που τα αποθηκευω,φιλε;Ρωταω διοτι δεν εχω ξανασχοληθει με αυτο το θεμα.

Το αρχειο ειναι 4mb. κ μου λεει οτι ισως επειδη ειναι μεγαλο δεν μπορει να το ανοιξει.

 

Αν ακουμπήσεις επάνω στον φάκελο του e-mail που θέλεις να δεις τότε σου βγάζει όλες τις επιλογές άμεσα.

Επιλέγεις τι θέλεις και προχωράς. Δεν νομίζω να είναι απαραίτητο να κατεβάσεις το συνημμένο, τουλάχιστον εγώ δεν χρειάστηκε να

το κάνω έτσι.

Racing because all other sports require one ball only!
Link to comment
Share on other sites

Επειδή πρόκειται σύντομα να αποκτήσω το πρώτο μου κινητό με symbian belle (nokia 700), θα ήθελα να ρωτήσω κατά πόσο οι εφαρμογές ανάμεσα σε Symbian^3, Symbian Anna και Symbian Belle είναι μεταξύ τους συμβατές. Ευχαριστώ.
http://banners.wunderground.com/banner/gizmotemp/global/stations/16716.gif
Link to comment
Share on other sites

Επειδή πρόκειται σύντομα να αποκτήσω το πρώτο μου κινητό με symbian belle (nokia 700), θα ήθελα να ρωτήσω κατά πόσο οι εφαρμογές ανάμεσα σε Symbian^3, Symbian Anna και Symbian Belle είναι μεταξύ τους συμβατές. Ευχαριστώ.

 

Κατά 90%. :)

Link to comment
Share on other sites

Σου το δίνει δωρεάν με την αναβάθμιση σε symbian^Anna η Nokia.

Δες μέσα στον φάκελο της μουσικής από το μενού του τηλεφώνου σου,

λογικά πρέπει να το έχεις ήδη.

 

Δωρεάν για πάντα στο δίνει το shazam ή ισχύει το κλασικό ένα μήνα free και μετά πλήρωνε; Νομίζω κάτι τέτοια μου έβγαλε όταν πάτησα αποδοχή όρων μετά την αναβάθμιση...

Link to comment
Share on other sites

Δε μπορω να συνδεθω στο internet απο το nokia browser μονο απο το opera μπορω τι φταιει ξερετε?πηγα στις ρυθμισεις και στο σημειο προσβασης μου εχει το cosmote internet και δεν αλλαζει απο πουθενα να βαλω WLAN...Τι κανω?
Link to comment
Share on other sites

Δωρεάν για πάντα στο δίνει το shazam ή ισχύει το κλασικό ένα μήνα free και μετά πλήρωνε; Νομίζω κάτι τέτοια μου έβγαλε όταν πάτησα αποδοχή όρων μετά την αναβάθμιση...

Δεν νομίζω ότι ισχύει κάτι τέτοιο, είναι δώρο της Nokia.

Νομίζω ότι σου δίνει την επιλογή, αν θέλεις, να κάνεις λογαριασμό, αλλά όχι απαραίτητα για να λειτουργήσει.

Racing because all other sports require one ball only!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πια πιστεύετε ότι είναι η καλύτερη εφαρμογή για το twitter εκτος από την προεγκατεστημένη που έχει η συσκευή?

Είδα στο youtube την εφαρμογή Different Tack λίγο περίεργη και για αυτό ρωτάω την γνώμη σας για να δω ποιά να βάλω.

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

αυτη χρησιμοποιω και ολο λεω θα την προτεινω στο αλλο θεμα :p ειναι λιγακι περιεργη, ειδικα στην αρχη, αλλα μολις την συνηθισεις, βρεις και 1-2 κολπακια που εχει, ειναι απιστευτα καλη :) 10€ για gravity δεν δινω οποτε αυτην εχω, που ναι και μοναδικη :D

 

δοκιμασε την αλλα σε προειδοποιω οτι στην αρχη ισως να μπερδευτεις αρκετα :) δες αν σε βολευει...

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το Gravity μπορώ να το βάλω από το μαγαζάκι άρα δεν με απασχολεί αυτό το θέμα είναι πιο είναι το καλύτερο και το πιο πλήρες

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

και γω το χω βρει απλα τις εφαρμογες που χρησιμοποιω πιο συχνα προτιμω να τις αγοραζω :) τις περιστασιακες σε μαγαζακια ;) παντως ευχαριστημενος ειμαι απο different tack :D δοκιμασε το

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

γεια σας. θα ήθελα να σας ρωτήσω, εάν υπάρχει κάποιο πρόγραμμα που να κλειδώνει την οθονη του κινητού.

εξηγώ τι θέλω ακριβώς.

γράφω ένα μήνυμα ή μια σημείωση και θέλω να το δείξω κάπου. δεν θέλω, αν πατηθεί η οθόνη του κινητού, κατά λάθος, να γίνεται αλλαγή του κειμένου, αλλα να παραμένει έτσι όπως έχει γραφτεί.

δεν εχω χακάρει το τηλεφωνο μου. φυσικά αναφέρομαι για το Νοκια n 8

σας ευχαριστώ πολύ.

 

γεια σας.

τι γίνετε; δεν υπάρχει κάποιο πρόγραμμα για αυτό που ρώτησα;

Link to comment
Share on other sites

γεια σας.

τι γίνετε; δεν υπάρχει κάποιο πρόγραμμα για αυτό που ρώτησα;

 

το κουμπακι στα πλαγια που κλειδωνει τα παντα δε σου κανει?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

δε μου λέτε ρε παιδιά,κανα video player που να υποστηρίζει πολλά format που υπάρχει να κατεβάσω?Βασικά με ενδιαφέρει να βλέπω ταινίες που είναι σε avi μορφή και δεν μου τις ανοίγει ο player του x7. Χρειάζεται κάποια μετατροπή για να δω ταινία avi στο κινητό η με ένα player θα μπορώ να την δω κατευθείαν??
Link to comment
Share on other sites

Εχω αποθηκεύσει αρκετά ασύρματα δίκτυα με κωδικό ασφαλείας. Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα που να μου δείχνει τον κωδικό του ρούτερ που εχω βάλει στα αποθηκευμένα μου ?

 

Καποια βοηθεια στο προηγουμενο ερωτημα μου ? :(

Χρήστος

Νοκια Ν70 -> Νοκια Ν73 -> Νοκια Ν86 -> Νοκια Ε7 ->Nokia Lumia 930 + Nexus 6 - > Pixel 4a

E7 : 31/8/2011 930 : 2/2/2015 Nexus 6 : 12/8/2016

Link to comment
Share on other sites

Η εφαρμογή liveview από betalabs την έκανα install αλλά δεν την βρίσκω κάπου τι παίζει?

https://twitter.com/ogiwrgos<>

Nokia 3330 , Nokia N73ME , NOKIA N8 , JOLLA PHONE, HTC 10, ONE PLUS 7 PRO NEBULA BLUE

The Microsoft & Nokia Motto: "We're the leaders, wait for us!"

Link to comment
Share on other sites

Η εφαρμογή liveview από betalabs την έκανα install αλλά δεν την βρίσκω κάπου τι παίζει?

 

δεν γινεται εγκατασταση με την μία ( τουλλαχιστον σε μένα ), κάνε το συνεχεια εγκατάσταση μέχρι να το δεις στις εφαρμογές

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

εμενα με την πρωτη εγινε...

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

γεια σας. θα ήθελα να σας ρωτήσω, εάν υπάρχει κάποιο πρόγραμμα που να κλειδώνει την οθονη του κινητού.

εξηγώ τι θέλω ακριβώς.

γράφω ένα μήνυμα ή μια σημείωση και θέλω να το δείξω κάπου. δεν θέλω αν πατηθεί η οθόνη του κινητού, κατά λάθος, να γίνεται αλλαγή του κειμένου, αλλα να παραμένει έτσι όπως το έχω γραψει.

δεν εχω χακάρει το τηλεφωνο μου. φυσικά αναφέρομαι για το Νοκια n 8

σας ευχαριστώ πολύ.

 

γεια σας.

τι γίνετε; δεν υπάρχει κάποιο πρόγραμμα για αυτό που ρώτησα;

 

το κουμπακι στα πλαγια που κλειδωνει τα παντα δε σου κανει?

 

το κουμπί στο πλάι κλειδώνει το τηλέφωνο και σε πάει στο ρολόΐ ή ότι άλλο έχεις βάλει εκεί.

εγώ θέλω, εάν υπάρχει, να κλειδώνει την οθόνη που έχω γράψει το μήνυμα και να μην αλλάζει, εάν πατήσεις κατα λάθος την οθόνη, δηλαδή κάτι σαν screen capture να είναι.

ευχαριστω πολύ.

ΥΓ. ζητάω πολλά;;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για το Symbian και τις εφαρμογές του
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...