Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για το Symbian και τις εφαρμογές του


platijet
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν νομίζω να έχεις πρόβλημα.

 

μην βιάζεστε, διαβάστε αυτό πριν αρχίσετε να ανοίγετε σαμπάνιες:)

 

I downloaded and played with it. it is very slick and smooth. It is much better than I remember MS 3.7 being.

A few disappointing things are missing.

There doesn't seem to be support for Nokia widgets

There doesn't seem to be a radio or music player widgets

No email widget

It doesn't have its own task manager

Cannot rearrange menu items

 

Aside from all that, it is very slick and fun. Anna + SPB shell is probably as good as Beta Belle. It means complete app support and very slick UI

 

από χρήστη που το δοκίμασε

 

Το αγόρασα, το έβαλα και είναι πανέμορφο.

Όλα όσα λέει ο τύπος ισχύουν. Αυτό με το rearrange για τα μενού δεν μπορώ να καταλάβω τι εννοεί.

Αλλά δε με νοιάζει. Αυτό το UI είναι σαν να έχω τη belle, χωρίς να μπλέκω με φλασαρίσματα.

 

Το UI πετάει πάντως. Όλα είναι πολύ smooth!

Edited by impreza_sti
Συνεχόμενα μηνύματα
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα. θελω να ρωτησω κατι πιο ειδικο. ιδιαιτερα τη νεκταρια , αν ξερει (λεω το ονομα της γιατι ειναι τεραστια γατα)

 

λοιπον μιας και αρχισα να σουλουπωνω , το κινητο εδω και κατι βδομαδες...

 

ειχα δει πριν κατι βδομαδες, στο c να μου εχει ελευθερο χωρο 55 mbyte. τα θεωρησα πολυ λιγα γιατι αν θυμαμαι καλα, αρχικα ειχε 180

 

και επειδη ηταν λιγο αργο οταν ανοιγε τον φακελο Games, ετρωγε κατι κολληματα στο internet, καταλαβαινα οτι πολλες φορες μπουκωνε η ram και εκλεινε προγραμματα, αποφασισα να το ψαξω με τη βοηθεια του mguard. οντως πολυ καλο, μου εδειξε οτι ειχα καποια παιχνιδια στο c εγκατεστημενα (ταπαντα τα εγκαθιστω στο e, αλλα εκεινα δε μου ειχαν δωσει επιλογη). τα οποια ηταν μεγαλα. τα εβγαλα και αμεσως ελευθερωθηκαν καμια 30αρια mbyte!!. ολα καλα. ομως παλι εδω και κατι μερες προσεξα οτι σιγα σιγα γεμιζε η c. εβαλα το mguard να μου πει ποια ειναι τα μεγαλα αρχεια στο c, αλλα δεν εχω κατι ακραιο. δεν εχω βαλει δα και τιποτα βαρυ κτλ και προφανως ολα τα εγκαθιστω στο e.

45 mbyte ελευθερα δυστυχως εχω τωρα και δε ξερω γιατι

και μαλιστα το nagry birds κολαει ασχημα σε φασεις παιδια. εχει γινει ψιλοαργο

 

εχει καποιος στο μυαλο του τι μπορει να φταιει?

δεν ειναι στανταρ καποια εφαρμογη που εχω βαλει, θα την εδειχνε το Mguard. εχω τρελαθει. καμια ιδεα? α, ξεχασα νοκια ν8 εχω. ευχαριστω

 

 

 

 

υγ. εκανα ενα πειραμα και μαλλον βρηκα τι φταιει. διεγραψα 300 μηνυματα απο τα σμσ και αμεσως ανεβηκε 1 mbyte η χωρητικοτητα. το θεμα ειναι ομως οτι πουθενα δε βρηκα που να αποθηκευονται τα μηνυματα. και παρολο που εχω βαλει στα ιμειλ να αποθκευονταο μονο 60 εισερχμενα και 10 εξερχομενα, φοβαμαι μην και αυτα αποθηκευονται στο c . αν διαγραψω καποιο ιμειλ απο το κινητο διαγραφεται και απο τον κανονικο μου λογαριασμο στο χοτμειλ, ή μονο στο κινητο?

Edited by BURNIN_AMBITION
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα. θελω να ρωτησω κατι πιο ειδικο. ιδιαιτερα τη νεκταρια , αν ξερει (λεω το ονομα της γιατι ειναι τεραστια γατα)

 

λοιπον μιας και αρχισα να σουλουπωνω , το κινητο εδω και κατι βδομαδες...

 

ειχα δει πριν κατι βδομαδες, στο c να μου εχει ελευθερο χωρο 55 mbyte. τα θεωρησα πολυ λιγα γιατι αν θυμαμαι καλα, αρχικα ειχε 180

 

και επειδη ηταν λιγο αργο οταν ανοιγε τον φακελο Games, ετρωγε κατι κολληματα στο internet, καταλαβαινα οτι πολλες φορες μπουκωνε η ram και εκλεινε προγραμματα, αποφασισα να το ψαξω με τη βοηθεια του mguard. οντως πολυ καλο, μου εδειξε οτι ειχα καποια παιχνιδια στο c εγκατεστημενα (ταπαντα τα εγκαθιστω στο e, αλλα εκεινα δε μου ειχαν δωσει επιλογη). τα οποια ηταν μεγαλα. τα εβγαλα και αμεσως ελευθερωθηκαν καμια 30αρια mbyte!!. ολα καλα. ομως παλι εδω και κατι μερες προσεξα οτι σιγα σιγα γεμιζε η c. εβαλα το mguard να μου πει ποια ειναι τα μεγαλα αρχεια στο c, αλλα δεν εχω κατι ακραιο. δεν εχω βαλει δα και τιποτα βαρυ κτλ και προφανως ολα τα εγκαθιστω στο e.

45 mbyte ελευθερα δυστυχως εχω τωρα και δε ξερω γιατι

και μαλιστα το nagry birds κολαει ασχημα σε φασεις παιδια. εχει γινει ψιλοαργο

 

εχει καποιος στο μυαλο του τι μπορει να φταιει?

δεν ειναι στανταρ καποια εφαρμογη που εχω βαλει, θα την εδειχνε το Mguard. εχω τρελαθει. καμια ιδεα? α, ξεχασα νοκια ν8 εχω. ευχαριστω

 

 

 

 

υγ. εκανα ενα πειραμα και μαλλον βρηκα τι φταιει. διεγραψα 300 μηνυματα απο τα σμσ και αμεσως ανεβηκε 1 mbyte η χωρητικοτητα. το θεμα ειναι ομως οτι πουθενα δε βρηκα που να αποθηκευονται τα μηνυματα. και παρολο που εχω βαλει στα ιμειλ να αποθκευονταο μονο 60 εισερχμενα και 10 εξερχομενα, φοβαμαι μην και αυτα αποθηκευονται στο c . αν διαγραψω καποιο ιμειλ απο το κινητο διαγραφεται και απο τον κανονικο μου λογαριασμο στο χοτμειλ, ή μονο στο κινητο?

Φιλε μου κι εγω ειχα το ιδιο προβλημα και καταλαβα οτι ηταν τα αποθηκευμενα σταλμενα και εισερχομενα gmail !

Μιλαμε για καμια 80ρια mb!!!

Οτι mail στελνεις και παιρνεις απ'το κινητο, τα αποθηκευει στο C!

Προσωπικα τα εσβησα, αλλα δεν προσεξα αν σβηνονται και απ'το pc, γιατι εχω προρυθμισμενο να μου τα στελνει και στο outlook...

http://facebook.com/doukasf

Nokia list : 2110, 8110, 6110, 7110, 6210, 8210, 7210, 6600, 7610, 6680, N70, N73, N82, N97, N8, Lumia 520 red, Lumia 1020 white, Lumia 930 green, Iphone 6 Space Gray 64gb

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση αφού δεν είμαι πολύ γνώστης των πραγμάτων.

Αν βάλω αυτό το SPB Shell 3D, όταν το τηλέφωνο αναβαθμιστεί σε Anna

η ακόμη και Belle, θα συνεχίσει να λειτουργεί;

Λειτουργεί παράλληλα με το λογισμικό του κινητού η επάνω σε αυτό;

Μπορεί κάποιος που γνωρίζει να κάνει τον κόπο να εξηγήσει;

Racing because all other sports require one ball only!
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια.Εχω ενα σοβαρο προβλημα με την συνδεση μου στο ιντερνετ!Πριν λιγες μερες του εκανα hard format,και εκτοτε δεν ειχα συνδεση καθολου.Περασα σημερα,μετα απο πολυ κοπο,την Anna(Lagoskon) αλλα κ παλι εχω το ιδιο προβλημα.Eνω μου λεει οτι βρεθηκαν δικτυα wlan (πχ.του σπιτιου μου),παω να μπω και μου γραφει οτι η συνδεση απετυχε -προσβαση αδυνατη!Τι εχει γινει βρε παιδια;Και πιστευα οτι με την Anna θα εφτιαχνε.:(

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση σε ένα πρόβλημα που αντιμετωπίζω. Μπαίνω facebook μέσω opera από το κινητό μου Ν8 και προσπαθώ να κάνω κοινοποίηση παρουσίας και κολλάει στο ''φορτώνετε'' γνωρίζετε τι μπορεί να φταίει? κάπου διάβασα ότι πριν κάνει κοινοποίηση πρέπει να ανοίξεις το gps ώστε να βρει τη θέση σου το έκανα αλλά πάλι τα ίδια.Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Link to comment
Share on other sites

Κάπου είχα διαβάσει για C βιβλιοθήκες που πρέπει να σβηστούν, αλλά δε το βρίσκω.

Υπάρχει βέβαια και αυτό (FA136074: Why is Ovi Store not working after the Symbian Anna update). Κοίτα το Solution 2.

 

Μα δεν έχω βάλει Anna... Κι επίσης πήγα να ακολουθήσω τη solution 2 αλλά δεν έχω κρακάρει το κινητό μου ώστε να έχω πρόσβαση στους φακέλους που αναφέρει εκεί (root κλπ). Προσπάθησα και με xplore αλλά ούτε εκεί μου τους εμφανίζει...

 

Κι επίσης, ποτέ δεν εγκατέστησα από μόνος μου qt libraries ή άλλη έκδοση του ovi! Μήπως υπάρχει καμιά άλλη ιδέα;

 

Το πρόβλημά μου είναι υπενθυμίζω ότι ενώ ανοίγει κανονικά το ovi store, όταν πατάω να μπω σε μια συγκεκριμένη εφαρμογή για να την κατεβάσω μου βγάζει λευκή οθόνη που λέει φόρτωση και μένει εκεί χωρίς να κάνει τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου κι εγω ειχα το ιδιο προβλημα και καταλαβα οτι ηταν τα αποθηκευμενα σταλμενα και εισερχομενα gmail !

Μιλαμε για καμια 80ρια mb!!!

Οτι mail στελνεις και παιρνεις απ'το κινητο, τα αποθηκευει στο C!

Προσωπικα τα εσβησα, αλλα δεν προσεξα αν σβηνονται και απ'το pc, γιατι εχω προρυθμισμενο να μου τα στελνει και στο outlook...

εκατσα φιλε χτες και διεγραψα ολα τα ιμειλ που ειχαν επισυναψεις αλλα και παρα πολλα μηνυματα. και αποτελεσμα, κερδος 2 μεγκαμπαιτ. αρα και κατι αλλο παιζει γιατι παλι 49,5 μεγκαμπαιτ εχω μονο....
Link to comment
Share on other sites

αν διαγραψω καποιο ιμειλ απο το κινητο διαγραφεται και απο τον κανονικο μου λογαριασμο στο χοτμειλ, ή μονο στο κινητο?

 

Διαγράφονται και στον λογαριασμό σου αν μετά την διαγραφή πατήσεις συγχρονισμό. Αλλά μετά πηγαίνουν στον φάκελο διαγραμμένα. Θα πρέπει να τα διαγράψεις και από κει

Edited by Johnious13

Τρέχουσα συσκευή: Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση αφού δεν είμαι πολύ γνώστης των πραγμάτων.

Αν βάλω αυτό το SPB Shell 3D, όταν το τηλέφωνο αναβαθμιστεί σε Anna

η ακόμη και Belle, θα συνεχίσει να λειτουργεί;

Λειτουργεί παράλληλα με το λογισμικό του κινητού η επάνω σε αυτό;

Μπορεί κάποιος που γνωρίζει να κάνει τον κόπο να εξηγήσει;

 

Το SPB Shell 3D σύμφωνα με την SPB υποστηρίζει μόνο με επίσημες rom, δηλ. ότι βγάζει η nokia.

Δουλεύει σαν εφαρμογή και εμφανίζεται στη θέση της homescreen.

 

Μα δεν έχω βάλει Anna... Κι επίσης πήγα να ακολουθήσω τη solution 2 αλλά δεν έχω κρακάρει το κινητό μου ώστε να έχω πρόσβαση στους φακέλους που αναφέρει εκεί (root κλπ). Προσπάθησα και με xplore αλλά ούτε εκεί μου τους εμφανίζει...

 

Κι επίσης, ποτέ δεν εγκατέστησα από μόνος μου qt libraries ή άλλη έκδοση του ovi! Μήπως υπάρχει καμιά άλλη ιδέα;

 

Το πρόβλημά μου είναι υπενθυμίζω ότι ενώ ανοίγει κανονικά το ovi store, όταν πατάω να μπω σε μια συγκεκριμένη εφαρμογή για να την κατεβάσω μου βγάζει λευκή οθόνη που λέει φόρτωση και μένει εκεί χωρίς να κάνει τίποτα.

 

Αν και είναι για anna η λύση μπορεί να χρησιμοποιηθεί και στα παλαιότερα.

Επίσης αυτή η λύση είναι από την επίσημη nokia, οπότε δεν νοείται οτι θα σου ζητούσαν να κρακάρεις το τηλέφωνο.

Αν προσέξεις μιλάει για κεντρικό κατάλογο (root folder) στο drive E:.

Δοκίμασε επίσης να απεγκαταστήσεις το ovi store & το ovi store installer και να ξαναεγκαταστήσεις το οvi store μπας και στρώσει.

Edited by mpapad
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω ένα πρόβλημα με το fmobi το έκανα εγκατάσταση και όταν πάω να να βάλω τα στοιχεια μου πατάω το κουμπί σύνδεση και στην επομενη καρτέλα μου ζητάει να κάνω αποδοχή τις εφαρμογής δεν φαίνεται κάτω καυτό το κουμπί και έτσι δεν μπορώ να το πατήσω τι να κάνω?

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια.Εχω ενα σοβαρο προβλημα με την συνδεση μου στο ιντερνετ!Πριν λιγες μερες του εκανα hard format,και εκτοτε δεν ειχα συνδεση καθολου.Περασα σημερα,μετα απο πολυ κοπο,την Anna(Lagoskon) αλλα κ παλι εχω το ιδιο προβλημα.Eνω μου λεει οτι βρεθηκαν δικτυα wlan (πχ.του σπιτιου μου),παω να μπω και μου γραφει οτι η συνδεση απετυχε -προσβαση αδυνατη!Τι εχει γινει βρε παιδια;Και πιστευα οτι με την Anna θα εφτιαχνε.:(

Κανενας δεν ξερει παιδια;:(

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Κανενας δεν ξερει παιδια;:(

 

χάρτες και οvi store έχεις ? Αν δεν έχεις πάει να πει ότι υπάρχει σοβαρό θέμα και κατά την γνώμη μου πρέπει να το πας σε nokia care να στο φλασάρουν σωστά

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω ένα πρόβλημα με το fmobi το έκανα εγκατάσταση και όταν πάω να να βάλω τα στοιχεια μου πατάω το κουμπί σύνδεση και στην επομενη καρτέλα μου ζητάει να κάνω αποδοχή τις εφαρμογής δεν φαίνεται κάτω καυτό το κουμπί και έτσι δεν μπορώ να το πατήσω τι να κάνω?

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3761433#post3761433

Link to comment
Share on other sites

Eνω μου λεει οτι βρεθηκαν δικτυα wlan (πχ.του σπιτιου μου),παω να μπω και μου γραφει οτι η συνδεση απετυχε -προσβαση αδυνατη!(

 

Προφανώς υπάρχει κάποιο password που δεν έχεις βάλει?

Το wlan είναι κρυφό/ανοικτό?

Έχεις WAP ή κάτι άλλο?

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς υπάρχει κάποιο password που δεν έχεις βάλει?

Το wlan είναι κρυφό/ανοικτό?

Έχεις WAP ή κάτι άλλο?

Κοιταξε φιλε μου.Μου λεει οτι διατιθετε 1 δικτυο (το δικο μου).Τικαρω πανω του.

Γραφει για προδιανεμημενο κλειδι για δικτυο wlan.(βαζω αυτο που εβαζα κ πριν το φορματ κ την αννα)

Μου βγαζει συνδεση απετυχε-προσβαση αδυνατη.

Το wlan μου ειναι ανοικτο(εχω connex).

Mηπως θελει απο την αρχη ξανα τιποτα ρυθμισεις;(αλλα απο που να ξεκινησω κ τι να κανω,δεν ξερω)

 

Κοιταξε φιλε μου.Μου λεει οτι διατιθετε 1 δικτυο (το δικο μου).Τικαρω πανω του.

Γραφει για προδιανεμημενο κλειδι για δικτυο wlan.(βαζω αυτο που εβαζα κ πριν το φορματ κ την αννα)

Μου βγαζει συνδεση απετυχε-προσβαση αδυνατη.

Το wlan μου ειναι ανοικτο(εχω connex).

Mηπως θελει απο την αρχη ξανα τιποτα ρυθμισεις;(αλλα απο που να ξεκινησω κ τι να κανω,δεν ξερω)

Πηγα κ σε μια καφετερια που συχναζω αλλα κ εκει τα ιδια!!Μου ζηταει το προδιανενημενο κλειδι,το βαζω οπως παλαιοτερα,αλλα κ εκει τιποτα!!

Edited by impreza_sti
Συνεχόμενα μηνύματα-Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη σε υπάρχον μήνυμα πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο φαίνεται, το έχει βάλει κανείς να μας πει αν έχει προβλήματα με τις λειτουργίες του τηλεφώνου; δηλαδή εύρεση επαφών κτλ; Edited by stendor
Απαγορεύεται η κραφή τύπου SMS.
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ σκέφτομαι να το αγοράσω/εγκαταστήσω,

το πήρε κανείς να μας πει αν αξίζει τον κόπο;

Αλήθεια από κατανάλωση μπαταρίας, πως πάει;

Racing because all other sports require one ball only!
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση σε ένα πρόβλημα που αντιμετωπίζω. Μπαίνω facebook μέσω opera από το κινητό μου Ν8 και προσπαθώ να κάνω κοινοποίηση παρουσίας και κολλάει στο ''φορτώνετε'' γνωρίζετε τι μπορεί να φταίει? κάπου διάβασα ότι πριν κάνει κοινοποίηση πρέπει να ανοίξεις το gps ώστε να βρει τη θέση σου το έκανα αλλά πάλι τα ίδια.Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

 

Παιδιά κάποια βοήθεια και για μένα έχει κανείς παρόμοιο πρόβλημα?

Link to comment
Share on other sites

Κοιταξε φιλε μου.Μου λεει οτι διατιθετε 1 δικτυο (το δικο μου).Τικαρω πανω του.

Γραφει για προδιανεμημενο κλειδι για δικτυο wlan.(βαζω αυτο που εβαζα κ πριν το φορματ κ την αννα)

Μου βγαζει συνδεση απετυχε-προσβαση αδυνατη.

Το wlan μου ειναι ανοικτο(εχω connex).

Mηπως θελει απο την αρχη ξανα τιποτα ρυθμισεις;(αλλα απο που να ξεκινησω κ τι να κανω,δεν ξερω)

 

Πηγα κ σε μια καφετερια που συχναζω αλλα κ εκει τα ιδια!!Μου ζηταει το προδιανενημενο κλειδι,το βαζω οπως παλαιοτερα,αλλα κ εκει τιποτα!!

 

Τράβα στους προορισμούς και σβήσε τα σημεία πρόσβασης (του σπιτιού και τις καφετέρειας).

Βάλτο να ξαναψάξει και να συνδεθεί.

Θεωρητικά εφόσον έχεις ανοικτά δίκτυα δεν θα έχεις πρόβλημα με τη σύνδεση.

Αν το πρόβλημα συνεχίζει μάλλον πρέπει να πας σε nokia care.

 

Ωραίο φαίνεται, το έχει βάλει κανείς να μας πει αν έχει προβλήματα με τις λειτουργίες του τλφ; δλδ εύρεση επαφών κτλ;

 

Και εγώ σκέφτομαι να το αγοράσω/εγκαταστήσω,

το πήρε κανείς να μας πει αν αξίζει τον κόπο;

Αλήθεια από κατανάλωση μπαταρίας, πως πάει;

 

Από χθες το βράδυ το έχω. Μια μικρή αύξηση της κατανάλωσης μπαταρίας έχω δει, αλλά είναι δικαιολογημένο, γιατί παίζω συνέχεια μαζί του.

Με τις λειτουργίες δεν έχω κάποιο πρόβλημα.

Καμιά φορά μαυρίζει η οθόνη όταν είναι να γυρίσει από εφαρμογή, αλλά ένα γρήγορο κλείδωμα-ξεκλείδωμα και στρώνει.

Edited by mpapad
Link to comment
Share on other sites

Για σας θα ήθελα να ρωτήσω αν έχει δοκιμάσει κανεις να ανεβάσει φωτογραφίες στο flickr με το gravity? δεν μπορώ με τίποτα να το σεταρω να περάσω τον λογαριασμό.

Η αν γνωρίζετε να μου πείτε κάποιο άλλο πρόγραμμα που να κάνει αυτή την δουλειά εκτος του Pixelpipe

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Τράβα στους προορισμούς και σβήσε τα σημεία πρόσβασης (του σπιτιού και τις καφετέρειας).

Βάλτο να ξαναψάξει και να συνδεθεί.

Θεωρητικά εφόσον έχεις ανοικτά δίκτυα δεν θα έχεις πρόβλημα με τη σύνδεση.

Αν το πρόβλημα συνεχίζει μάλλον πρέπει να πας σε nokia care.

 

.

Φιλε μου ολα ενταξει.Το προβλημα μου λυθηκε με την βοηθεια του lagoskon.Eκανα φορματ τις μεμορυ καρτες κ ξαναπερασα την τελευταια εκδοση (anna),του φιλου μας!:)

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Υπαρχει η δυνατοτητα σε εναν φακελο που εχω δημιουργησει(με ονομασια στις εφαρμογες) να βαλω μεσα τα 4 εικονιδια του ovi maps;Και εαν μπορω πως;

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Υπαρχει η δυνατοτητα σε εναν φακελο που εχω δημιουργησει(με ονομασια στις εφαρμογες) να βαλω μεσα τα 4 εικονιδια του ovi maps;Και εαν μπορω πως;

 

Φυσικά και υπάρχει. Με τον τρόπο που δημιούργησες τον φάκελο, απλά "πιάσε" όποια εφαρμογή (εικονίδιο) θέλεις και "πέτα" την μέσα στον φάκελο.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για το Symbian και τις εφαρμογές του
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...