Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για το Symbian και τις εφαρμογές του


platijet
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ρε συ μιχαλη γιατι σκας να μαπινεις στο ovi απο το κινητο? εχουμε βαλει στους οδηγους τροπους να κατεβαζεις τις εφαρμογες στον υπολογιστη και απο εκει να τις περνας. για δοκιμασε να περασεις τις νεες qt μηπως και σου λυσουν το προβλημα

 

ρε δεν με καιει τοσο το ονι γιατι με το ασυρματο κανεις και παλι την δουλεια σου αλλα το οτι δεν μπαινω στο facebook η οτι δεν μου ανοιγει τον opera ειναι σπαστικο πιστευω

Link to comment
Share on other sites

το εβαλα.πολυ καλο αλλα δεν εχει ηχο οπως στο βιντεακι.ξερεις πωσ μπαίνουν?

Καλό αλλα και σε εμένα δεν έχει ήχο.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα υπάρχει κάποια εφαρμογή που να απενεργοποιεί την συσκευή χωρίς να πατάω το κουμπί????

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα υπάρχει κάποια εφαρμογή που να απενεργοποιεί την συσκευή χωρίς να πατάω το κουμπί????

 

πως ρε συ με μαγικα? να τη σβηνει τελειως εννοεις?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα υπάρχει κάποια εφαρμογή που να απενεργοποιεί την συσκευή χωρίς να πατάω το κουμπί????
Με το "απενεργοποιεί την συσκευή'' εννοεις να την σβηνει,να το κλεινεις εντελως??
Music is the harmonization of opposites; the conciliation of warring elements
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Tapatalk για Symbian^3 συσκευες (C7 συγκεκριμενα), υπαρχει; γιατι απο το ovi store μου εβγαζε οτι δεν κανει για τη συσκευη μου.

Desktop: Acer Aspire X-Cruiser, ThermalTake PurePower460W, Core 2 Duo E6400, Gigabyte 965PS3, 2xCrucial 2GB (800MHz, CL4), Gigabyte 9600GT

http://www.cardomain.com/ride/2667388

Link to comment
Share on other sites

Με το "απενεργοποιεί την συσκευή'' εννοεις να την σβηνει,να το κλεινεις εντελως??

 

Συγγνώμη αν δεν το διατύπωσα σωστά θα ήθελα μια εφαρμογή που μόλις πατάω το εικονίδιο να απενεργοποιείται η συσκευή να κλείνει εντελως χωρίς να χρειάζεται να πατάω το power κουμπί ξέρω ότι για restart υπάρχει αλλα για το άλλο?

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει το shutdown k to restart σαν εικονιδια/εφαρμογές που τα βάζεις στην κεντρική οθόνη αν γουστάρεις και κάνουν την δουλειά που θές... Θα το βρεις στα γνωστά μαγαζάκια.....
Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη αν δεν το διατύπωσα σωστά θα ήθελα μια εφαρμογή που μόλις πατάω το εικονίδιο να απενεργοποιείται η συσκευή να κλείνει εντελως χωρίς να χρειάζεται να πατάω το power κουμπί ξέρω ότι για restart υπάρχει αλλα για το άλλο?

 

Restart and shutdown button v1.0 δοκιμασε το αφου το υπογραψεις. Κανει και restart και shutdown

Edited by stendor
Αφαίρεση συνδέσμου με παράνομο υλικό.

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίο να είστε καλά σας ευχαριστώ

Kαι κάτι ακόμα κατά την γνώμη σας πιο πιστεύετε ότι είναι καλύτερο πρόγραμμα για το facebook???

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι αλλο εχουμε δυνατοτητα να δουμε ταινια με ξεχωριστους υποτιτλους κ πως

 

ναι - αρκει η ταινια και το srt να εχουν το ιδιο ακριβως ονομα

Link to comment
Share on other sites

ναι - αρκει η ταινια και το srt να εχουν το ιδιο ακριβως ονομα

Αν βγαζει κινεζικα κανεις unicode τους υποτιτλους ειτε μεσω του pc η στο Ν8 με τον xplorer.

Ειμαι επαρχια τωρα και χτες το βραδυ ειδαμε ταινια στο καφενειο του χωριου μεσω HDMI και εμειναν ολοι *******.

 

Ασχετο θελω ενα Ν9 ζηταω πολλα?....

Link to comment
Share on other sites

πως το κανω αυτο γιατι εβαλα το ιδιο ονομα υποτιτλοτκ ταινια αλλα τιποτα δεν τους παιζει τι βλακεια κανω?
Link to comment
Share on other sites

πως το κανω αυτο γιατι εβαλα το ιδιο ονομα υποτιτλοτκ ταινια αλλα τιποτα δεν τους παιζει τι βλακεια κανω?

 

για δες μηπως εχεις καμια αναβαθμιση που να λεγετε βιντεο στην αναβαθμιση λογισμικου

Link to comment
Share on other sites

παιδιά μήπως θα μπορούσατε να μου προτείνεται την καλύτερη αριθμομηχανή γιατί αυτήν που έχει το κινητό Ειναι ανεπαρκέστατη.ας ειναι και με χρέωση αρκεί να μπορώ να την βρω στα μαγαζάκια
Link to comment
Share on other sites

ρε συ μιχαλη γιατι σκας να μαπινεις στο ovi απο το κινητο? εχουμε βαλει στους οδηγους τροπους να κατεβαζεις τις εφαρμογες στον υπολογιστη και απο εκει να τις περνας. για δοκιμασε να περασεις τις νεες qt μηπως και σου λυσουν το προβλημα

 

να σε ρωτησω υπαρχει πουθενα οδηγος για να περασω τις βιβλιοθηκες γιατι οπως καταλαβες το ασχετος δεν αρκει για να με περιγραψει

Link to comment
Share on other sites

να σε ρωτησω υπαρχει πουθενα οδηγος για να περασω τις βιβλιοθηκες γιατι οπως καταλαβες το ασχετος δεν αρκει για να με περιγραψει

 

sis αρχεια ειναι, τα περνας στο κινητο, με τη διαχειριση αρχειων τα κλικαρεις και γινετε εγκατασταση

Link to comment
Share on other sites

παιδιά μήπως θα μπορούσατε να μου προτείνεται την καλύτερη αριθμομηχανή γιατί αυτήν που έχει το κινητό Ειναι ανεπαρκέστατη.ας ειναι και με χρέωση αρκεί να μπορώ να την βρω στα μαγαζάκια

 

Δες το Power Calculator. Υπάρχει στο OVI Store.

Επίσης πολύ καλό είναι το Natty drAdeLante.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

παιδιά υπάρχει η δυνατότητα με κάποια εφαρμογή να αλλάξουμε πληκτρολόγιο με ένα μεγαλύτερο? Σαν του iphοne ίσως. . .
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είχε πει κάποιος για emulator snes στο n8; ποια εφαρμογή είναι;

 

Φιλε η εφαρμογη ειναι η AntSnes και βαλε την τελευταια εκδοση την v085.Με λιγο ψαξιμο θα την βρεις!!!;)

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Τα 3 αρχεια sis της Qt 4.7.3 δεν μου τα δεχετε η c μνημη.Μπορω αλλου η καπου συγκεκριμενα στην c ;

Στο e: πρεπει να τα βαλεις...

Χρήστης:

Nokia: 3310 3330 5100 5140 5140i 6610 6310i 6630 5300 N95 N95_8gb N8 S3 mini

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για το Symbian και τις εφαρμογές του
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...