Jump to content

Vodafone cashback


pclawyer
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι, ότι ποσό έχεις μαζέψει θα το εξαργυρώσεις αναγκαστικά όλο μαζί τη στιγμή που θα διαλέξεις και μετά ξεκινάς πάλι από την αρχή.

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, spiliot said:

Ναι, ότι ποσό έχεις μαζέψει θα το εξαργυρώσεις αναγκαστικά όλο μαζί τη στιγμή που θα διαλέξεις και μετά ξεκινάς πάλι από την αρχή.

Και θα μπορώ να το χρησιμοποιήσω στο liquid κανονικά για ομιλία και data σαν να έχω κάνει κανονική ανανέωση? 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, thanos678 said:

Και θα μπορώ να το χρησιμοποιήσω στο liquid κανονικά για ομιλία και data σαν να έχω κάνει κανονική ανανέωση? 

Ναι, για να κάνεις  όμως το Cashback πρέπει να βγεις από το liquid πρώτα, να κάνεις το Cashback και μετά να επιστρέψεις 

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πριν, blitz said:

Υποτίθεται οτι κανονικά, τα «χάρτινα» κουπόνια της αλυσίδας  S/M και cashback δεν μπορούν να χρησιμοποιηθούν ταυτόχρονα. Μου έχει απορριφθεί cashback για αυτόν τον λόγο (είχα χρησιμοποιήσει χάρτινο κουπόνι στο S/M)  αλλά πάλι άλλη φορά πέρασε και cashback  σε κάποια αγορά που πάλι είχα χρησιμοποιήσει χάρτινο κουπόνι.

Οπως λες περιμενα και εγω να γίνει αλλά τωρα τα πέρασε κανονικά με 6.10 επιστροφή πλήρης σαν να τα αγόρασα κανονικά , δλδ 3 εκπτώσεις είχε ενα προιόν !! 🙂 ... 

Spoiler

masoutispockee.thumb.png.4edb5112743d5b8ec3c6cab8991e4754.png

 

Edited by blizard
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, blizard said:

Οπως λες περιμενα και εγω να γίνει αλλά τωρα τα πέρασε κανονικά με 6.10 επιστροφή πλήρης σαν να τα αγόρασα κανονικά , δλδ 3 εκπτώσεις είχε ενα προιόν !! 🙂 ... 

  Reveal hidden contents

masoutispockee.thumb.png.4edb5112743d5b8ec3c6cab8991e4754.png

 

Στην περίπτωσή μου αγορά είχε και 4 εκπτώσεις! 1. Αρχική έκπτωση απο την τιμή καταλόγου, 2, Χάρτινο κουπόνι, 3. Cashback, 4. Επιστροφή % λόγω πιστωτικής κάρτας. Μου ξέφυγε μόνο το πρόγραμμα πιστότητας του Σ/Μ 🤪

Link to comment
Share on other sites

Απο χρόνο ελέγχου των αποδείξεων πώς πάει αυτές τις μέρες? Έχουν επανέλθει στα φυσιολογικά των δύο-τριών εργάσιμων?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kmpatra said:

Απο χρόνο ελέγχου των αποδείξεων πώς πάει αυτές τις μέρες? Έχουν επανέλθει στα φυσιολογικά των δύο-τριών εργάσιμων?

Απο Μαασούτη πήρα 2 φορές και βγήκαν μετά απο 2 μέρες κανονικά  .
Αυτή την εβδομάδα πηρα  πατάτες κατεψυγμένες μπάρμπα σταθης στον μασούτη , πχ οι κονονικές απο 4.6 στα 2.4 με το διπλό casheback , και με κουπόνι vodafone 8% βγαίνει 2.03 ευρω  , με 16% (εβαλα 2 ξανα vodafone) στα 1.67 ευρω , και οι baby ή φούρνου εκει κοντα .

Edited by blizard
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, VIPdriver said:

Μόνο από την εφαρμογή my Vodafone

Οκ 

Γιατί στο τσατ είπαν ότι δεν ισχύει για cu

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, mol said:

Οκ 

Γιατί στο τσατ είπαν ότι δεν ισχύει για cu

Μια χαρά ισχύει. Απλά μάλλον έχουν παρει εντολή να αποτρέπουν τους συνδρομητές από καμπακ. Εδώ κάνουν καψόνια στους λικουιντ... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, VIPdriver said:

Μια χαρά ισχύει. Απλά μάλλον έχουν παρει εντολή να αποτρέπουν τους συνδρομητές από καμπακ. Εδώ κάνουν καψόνια στους λικουιντ... 

Μάλλον εννοεί ότι μέσω του app cu ότι δεν μπορείς να κάνεις cashback 

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, GREGORYMO said:

Μάλλον εννοεί ότι μέσω του app cu ότι δεν μπορείς να κάνεις cashback 

Με είπε ξεκάθαρα ότι ισχύει για καρτοπρογραμμα και οχι για cu. 

Δεν κράτησα σκρινσοτ

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, mol said:

Με είπε ξεκάθαρα ότι ισχύει για καρτοπρογραμμα και οχι για cu. 

Δεν κράτησα σκρινσοτ

Μπαινεις my vodafone app με τον cu αριθμο σου και κάνεις κανονικά κασμπακ. Από τότε που γεννήθηκε το κάσμπακ το κανω σε cu.

Σημείωση: εαν εισαι λικουιντ, δεν σε αφηνει να μπεις στο myvodafone app, που σημαίνει οτι δεν μπορείς να κάνεις κασμπακ.

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος φίλος είχε γράψει ότι με παλιά εφαρμογή μπαίνει ακόμα και αν είναι liquid. Μήπως μπορεί να την ανεβάσει κάπου να την βάλουμε και εμείς;

Link to comment
Share on other sites

Το καλύτερο θα ήταν να μπορείς να κάνεις cashback από την Vodafone app ακόμα κι αν είσαι Liquid. Για να μην πω ακόμα και από το CU app. Είναι ΟΚ να το χρησιμοποιείς όταν βάζεις πχ 15 ευρώ κάρτα και αγοράζεις πακέτο στο "κανονικό" CU και ΔΕΝ είναι ΟΚ να το χρησιμοποιείς αν έχεις αυτόματη ανανέωση 15 ευρώ στο Liquid;

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλησπέρα παιδια

 

Έκανα πρώτη φορά διαδικασία για cashback και μου έβγαλε το ποσό προς εξαργύρωση πριν περίπου 5 μέρες. Μπαίνω σήμερα να το εξαργύρωση και βλέπω δεν υπάρχει τίποτα εκεί, ούτε η απόδειξη σαν επιβεβαιώμενη, ούτε το ποσό.. Γνωρίζει κανείς αν λήγει το ποσό και διαγράφεται? Αλλά γιατί δεν υπάρχει η απόδειξη 

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Δεν λήγει και δεν διαγράφεται αφου μπει το ποσο  , τσέκαρα και τα δικά μου και δεν ειδα κατι περίεργο υπάρχουν κανονικα.

Δοκιμασε ξανα μήπως κόλλησε κάτι στην εφαρμογη ( καθάρισε cashe , σβηστην) , δες αν μπερδέυτηκες με κανα αλλο λογιαριασμό , πόσο γραφει συνολικό όφελος μπας το πατησες κατα λάθος ...  Βέβαια η επιβεβαιωμένη απόδειξη θα επρεπε να ηταν εκει.

Δοκίμασε να την βάλεις ξανα την αποδειξη ίσως να μην εχει λήξει καν   . Δεν ειναι κατι που το εχω ξαναακουσει

Edited by blizard
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, blade_ said:

Καλησπέρα παιδια

 

Έκανα πρώτη φορά διαδικασία για cashback και μου έβγαλε το ποσό προς εξαργύρωση πριν περίπου 5 μέρες. Μπαίνω σήμερα να το εξαργύρωση και βλέπω δεν υπάρχει τίποτα εκεί, ούτε η απόδειξη σαν επιβεβαιώμενη, ούτε το ποσό.. Γνωρίζει κανείς αν λήγει το ποσό και διαγράφεται? Αλλά γιατί δεν υπάρχει η απόδειξη 

Κι εμένα μου έχουν εξαφανίσει απόδειξη. Την έχεις κρατήσει; αν ναι παίρνεις τηλ στο pockee και το τακτοποιείς.

Δυστυχώς έχει αναφερθεί ξανά αυτό με την εξαφάνιση αποδείξεων. Είναι σπάνιο αλλά έχει συμβεί.

Link to comment
Share on other sites

@blizard @kalitexnis_g

 

Ευχαριστώ πολύ.. Θα κάνω ένα reset την εφαρμογή και αν δε στρώσει θα πάρω αύριο τηλ.. 

 

Φαίνονται και από αλλού? Πχ κάποια σελίδα? 

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Just now, blade_ said:

@blizard @kalitexnis_g

 

Ευχαριστώ πολύ.. Θα κάνω ένα reset την εφαρμογή και αν δε στρώσει θα πάρω αύριο τηλ.. 

 

Φαίνονται και από αλλού? Πχ κάποια σελίδα? 

Όχι δυστυχώς.. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, blade_ said:

@blizard @kalitexnis_g

 

Ευχαριστώ πολύ.. Θα κάνω ένα reset την εφαρμογή και αν δε στρώσει θα πάρω αύριο τηλ.. 

 

Φαίνονται και από αλλού? Πχ κάποια σελίδα? 

Δες στην εικονα που εβαλα πιο κατω ,  το υπόλοιπό σου ήταν στο σημείο που βλέπεις τα 8.20 ετσι ?  και αν έχεις τιποτα εκει που λεει συνολικό όφελος , Εχω ακούσει αποδείξεις να σβήνονται αλλα οχι και το ποσό που έχει περάσει σε αυτό το σημείο μαζί τους.

Βάλτην ξανα σήμερα να δεις αν την περασει η σου πει οτι έχει ξαναμπει ...  αν περάσει  δες αν τα στοιχεία που γραφει   στις λεπτομέριες οτι ειναι τα σωστα (το app της voda κανει λάθη και δεν σοθ λεει τίποτα με αποτέλεσμα η απόδειξη να σβήνει) 

Μετα στειλε ενα μαιλ στο support@pockee.com ... με την εικόνα , και γράψε οτι δεν περναει και δεν την βλέπεις , βάλε και όνομα προιόντος με λεπτομέρια και τιμη . Αυριο μιλάς και chat 

back.png

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, blizard said:

Δες στην εικονα που εβαλα πιο κατω ,  το υπόλοιπό σου ήταν στο σημείο που βλέπεις τα 8.20 ετσι ?  και αν έχεις τιποτα εκει που λεει συνολικό όφελος , Εχω ακούσει αποδείξεις να σβήνονται αλλα οχι και το ποσό που έχει περάσει σε αυτό το σημείο μαζί τους.

Βάλτην ξανα σήμερα να δεις αν την περασει η σου πει οτι έχει ξαναμπει ...  αν περάσει  δες αν τα στοιχεία που γραφει   στις λεπτομέριες οτι ειναι τα σωστα (το app της voda κανει λάθη και δεν σοθ λεει τίποτα με αποτέλεσμα η απόδειξη να σβήνει) 

Μετα στειλε ενα μαιλ στο support@pockee.com ... με την εικόνα , και γράψε οτι δεν περναει και δεν την βλέπεις , βάλε και όνομα προιόντος με λεπτομέρια και τιμη . Αυριο μιλάς και chat 

back.png

Το υπόλοιπο δεν σβήνεται.

Κάτι δεν ξέρει να μας πει σωστά 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, GREGORYMO said:

Το υπόλοιπο δεν σβήνεται.

Κάτι δεν ξέρει να μας πει σωστά 

Τι ακριβώς δεν ξέρω? Δεν φαίνονται οι αποδείξεις μου ούτε το ποσό προς εξαργύρωση, είναι όλα μηδέν 

6 minutes ago, blizard said:

Δες στην εικονα που εβαλα πιο κατω ,  το υπόλοιπό σου ήταν στο σημείο που βλέπεις τα 8.20 ετσι ?  και αν έχεις τιποτα εκει που λεει συνολικό όφελος , Εχω ακούσει αποδείξεις να σβήνονται αλλα οχι και το ποσό που έχει περάσει σε αυτό το σημείο μαζί τους.

Βάλτην ξανα σήμερα να δεις αν την περασει η σου πει οτι έχει ξαναμπει ...  αν περάσει  δες αν τα στοιχεία που γραφει   στις λεπτομέριες οτι ειναι τα σωστα (το app της voda κανει λάθη και δεν σοθ λεει τίποτα με αποτέλεσμα η απόδειξη να σβήνει) 

Μετα στειλε ενα μαιλ στο support@pockee.com ... με την εικόνα , και γράψε οτι δεν περναει και δεν την βλέπεις , βάλε και όνομα προιόντος με λεπτομέρια και τιμη . Αυριο μιλάς και chat 

back.png

 

Screenshot_20240114-221304.png

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...